Naudingos daržovės vaikams iki vienerių metų | Senamiestyje.LT
Vaikai

Naudingos daržovės vaikams iki vienerių metų

Naudingos daržovės vaikams iki vienerių metų

Pirmieji kieto maisto, kuris yra įtrauktas į kūdikių maisto dietos - tai daržovių. Ir daržovių, taip pat lieka labai svarbi dalis visų žmogaus mitybos, per visą savo gyvenimą. Tačiau, nepaisant to, kad šis šėrimo tipas yra pirmas, tėvai beveik visada domina - kas daržoves galima duoti vaikui iki metų?

Ir tai nėra neprotinga - Tiesą sakant, ne visi daržovės tinka kūdikių maistą. Tai kas bus aptariami toliau. Taigi suvilioti - kas daržoves tinka šiam tikslui, kaip suteikti jiems, kokiomis dalimis - tai yra tai, kas bus aptariami toliau.

Mažai paslaptis

Taigi, jūsų kūdikis pakankamai išaugo motinos pieno papildomai, gauna papildomą masalą. Žinoma, būtina pradėti su daržovėmis. Ir atkreipkite dėmesį - Visos daržovės vaikas turėtų būti suteikta tik skurdus forma, tyrės konsistencijos.

load...

Ir labai dažnai jauni tėvai nori imtis mažiausio pasipriešinimo keliu, ir nusipirkti gatavą vaisių tyrės pramoninę gamybą. Tačiau net ir gydytojai - pediatrai sutinkate, kad šviežios naminė daržovių sriuba yra daugiau vitaminų ir maistinių medžiagų. Bet taip pat įsigijo daržovių tyrės taip pat turi teisę būti.

Yra keletas bendrų taisyklių administravimą daržovių vaiko mityba:

  • Vieną savaitę - vieną augalinį

Jokiu būdu nerašykite į vaiko daugiau nei vienos rūšies daržovių už vienos savaitės dietos. Šis reikalavimas yra teisinga ir pagrįsta. Tokiu atveju, jei vaikas pradeda alerginę reakciją, ar sutrikimų skrandžio - žarnyno trakto, be tavęs - ar nustatant, kokios daržovių sunkumų lėmė tokio nepageidaujamo reakcijos išvaizdą. Taigi, jūs galite lengvai pašalinti, tiesiog - tiesiog pašalinami iš naujai įvestas forma daržovių dietos.

load...

Taip pat mes galime pamiršti tai, kad vaiko meniu daržovių įvedimas neišvengiamai padidins naštą virškinimo sistemą. A atitinkamai, kiekvienas naujas daržovių vykdo papildomą naštą virškinimo trakte. Ir taip, įvedant daržovės vieną, jūs turite šią apkrovą tolygiai, tokiu būdu leidžiant skrandžio ir žarnyno kūdikis pamažu pripranta prie naujų produktų už juos.

Be to, tėvai turėtų žinoti, kad kūdikio virškinimo sistema yra nesubrendusi, kad maždaug vienerių metų amžiaus. Ir štai kodėl kūdikis yra sukurta, ne visi virškinimo sistemas, ir jų skaičius nėra toks didelis. Tai reiškia, kad maistas, turintis savo sudėtimi keletą komponentų, vaikas virškinti yra ne taip paprasta, priešingai nei to maisto, kuris susideda iš vieno komponento.

  • Atsargiai supjaustykite daržoves

Tokiu atveju, jei nuspręsite rengti savo daržovių tyrės, atidžiai supjaustykite daržoves. Bet kuriuo atveju neturėtų būti leidžiama pasilikti daržovių tyrės didelių daržovių gabalėlių - pirmoje vietoje, kad vaikas gali užspringti ant jų, ir antra - perprasti didelių gabalų maisto vaikų virškinamojo trakto vis dar yra labai, labai sunku. Beje, šiuo atžvilgiu yra daug geriau, nei jis buvo įsigytas koše pramonės gamyba - jų nuoseklumas yra nepriekaištinga.

  • Iš daržovių šėrimo grynumas

Taip pat svarbu stebėti ir užtikrinti, kad vaikų koše pramonės produkcijos, bet kuriuo atveju nebuvo jokių pašalinių priedai - jokių prieskonių, jokių ryžių arba ryžių krakmolas. Vienintelis dalykas, kuris turėtų būti geros vaikų tyrės - tai daržovės ir vanduo. Tokia struktūra užtikrinama, kad virškinimo riziką, arba bet koks - bet kokie alerginės reakcijos bus minimalus.

Ir tuo atveju, jei virėjas daržovių sriuba sau, bet kuriuo atveju Nekartokite labai plačiai klaidą - nereikia pridėti į koše daržovių pašalinio produktų paruošimo - iš aliejaus ir grietinės arba pieno. Priešingu atveju nevirškinimas būtų beveik neišvengiamas.

Kas daržovės pasirinkti?

Absoliučiai visi produktai yra suskirstyti į keletą grupių mitybos - žemo laipsnio alergenų veiklos, vidutinio ir didelio laipsnio veikla. Ne išimtis iš šios taisyklės ir daržovių. Ir tai visiškai natūralu, kad rinkdamiesi daržoves pirmą šėrimo vaiką turi būti atsižvelgiama į šį veiksnį:

  • Produktai su mažo aktyvumo alergenų

Pirmųjų suvilioti daržovių daržovės turėtų būti tie, kurie turi mažiausiai alerginę veiklą. Šios daržovės yra moliūgai ir cukinijos, moliūgai, šviesios spalvos, ropės, žiediniai kopūstai.

Tai su jais turi prasidėti pristatyti daržovių vaiko mitybą, tik vieną - pusantros šaukštus ne daugiau, padidinti paros dozę maždaug 10%. Labai atidžiai stebėti vaiko organizmo reakciją į kitą papildančių maisto įvedimas. Tuo menkiausio ženklas skrandžio sutrikimus ir alerginės reakcijos, nedelsdami nutraukite įvedimo papildomų maisto produktų tęstinumą, ir bandyti kuo greičiau galėtumėte parodyti gydytojui trupinius.

  • Sredneallergenye daržovės

Kai įvedate į kūdikių maistą mažiausiai alergizuojančių daržovių dietos, galite pereiti prie kito grupės daržovių įvedimo. Tačiau atminkite, kad tai užtruks mažiausiai dvi savaites tarp dviejų įvykių. Dėl kitos grupės daržovių, naudojamų pradiniams mišiniams kūdikiams, yra: žalieji žirneliai, kukurūzai, paprikos, bulvės.

Taisyklės įvedimo papildomų maisto produktų yra beveik tas pats, kaip kad pirmoje grupėje - turite ne įvesti daugiau nei vieną produktą per savaitę, atidžiai žiūri į vaiko kūno reakciją. Jei yra alerginė reakcija arba sutrikęs virškinimas, papildomi maisto produktai turėtų būti neįtraukiami.

  • Vysokoallergennye daržovės

Šis daržovių gydytojų grupė - pediatrai patariama įvesti bent jau, pageidautina turėti po pipsqueak švęs savo pirmąjį gimtadienį. Be to, turi būti labai rimtai šių produktų įvedimas - jie gali sukelti alerginių reakcijų įvairovė yra labai, labai dažnai.

Galite paklausti, kodėl tokiu atveju, įveskite juos į vaikų mitybą. Ir tikrai - galbūt jie turėtų būti atsisakyta? Tačiau šios daržovės yra labai daug pačių įvairiausių maistinių medžiagų ir vitaminų, kurie būtini normaliam vaiko vystymuisi kūno. Šis daržovių grupė apima morkos, salierai, burokėliai ir pomidorus.

Ypač tam tikros daržovės

Tas faktas, kad sveikas daržoves vaikams iki vienerių metų, yra labai svarbus - neginčijamas faktas. Tačiau yra daug funkcijų, įvairių daržovių, skaičius, apie kuriuos tėvai į dietos rengiant bet kuriuo atveju neįmanoma.

Pavyzdžiui, daržovės, kurios yra šviesus - žalia spalva, labai neigiamas poveikis hemoglobino koncentracija žmogaus kraujyje. Tai atsitinka dėl to, kad medžiagos, esančios šių daržovių slopina geležies pasisavinimą organizme, Suriškite jam ir greitai pašalinami iš žmogaus kūno.

Nors šios daržovės yra didžiulis geležies, jie taip pat yra polifenolių ir Fiats. Tai yra todėl, kad iš jų geležies yra absorbuojamas labai blogai, iš tiesų - net lygintuvo, kuris patenka į organizmą iš kitų maisto produktų, taip pat rodomas, jei vaikas vartoja per daug šviesus - žalias daržoves.

Labiausiai panašūs savybės skiriasi špinatai, krapai ir petražolių. Ir, nepaisant to, kad visur yra labai plačiai paviešinta tariamą naudojimas išimtinai vaiko kūną, būtina visiškai pašalinti iš vaikų mitybą, siekiant išvengti vaiko vystymąsi geležies stokos anemija. Jei esate susirūpinę, kad vaikas negauna pakankamai vitamino C, geriau pirkti polivitaminų kompleksas - atsikratyti geležies stokos anemija bus daug sunkiau.

Pasirinkite jo paties!

Taip pat labai svarbu kalbėti apie tokių funkcijų, kaip teritorinio apdraustas. Kas tai yra? Daržovės vaikams iki vienerių metų parenkami remiantis kur trupiniai gyvena. Pavyzdžiui, vaikui nuo pietinių šalių kaip pirmą daržovių idealus svarainių ir žaliosios paprikos.

Bet trupinius, gimusių šiauriniuose regionuose, geriausias daržovių pirmą valgį būtų bulvės. Beje, tas pats taikoma toliau išvardytiems vaisiams - Afrikos vaikas apelsinų ar bananų bus idealus pasirinkimas, tačiau mūsų vaikai po tokio vaisių kaip pirmieji papildomi maisto produktai gali būti laikomi pakankamai ir sunku ilgai.

Bet kuriuo atveju, prieš daržovių įvežimo į vaiko tėvai dietos turėtų pasikonsultuoti su gydytoju - pediatras vaiką. Juk gydytojas nėra tik gerai išmanantis visas savybes ir kūdikių maisto dietos paslapčių, bet taip pat labai gerai žino visas individualias savybes savo vaiko kūno. Ir jis galės prognozuoti galimas komplikacijas ir imtis visų priemonių jų išvengti.

Ir nujunkymo tėvus metu turi stengtis išlaikyti ryšį su savo gydytoju - pediatras. Tuo atveju, kad kažkas negerai, gydytojas galės greitai reaguoti į situaciją ir turi vaikų reikalinga medicininė priežiūra.

load...