Už akmens: tinkamas pasirinkimas

Autorius: Dmitrijus sako, o istorija trunka likti Žemėje žmogaus, natūralaus akmens liks jam svarbu, ir tikrai nepakeičiamas medžiaga naudinga statybos ir apdailos namų.

Nors istorija įgauna žmogaus priimančiosios žemės, natūralus akmuo liks jam svarbu, ir tikrai nepakeičiamas medžiaga naudinga statybos ir apdailos namų. Reti asmuo nėra bando paversti savo namų į šiltą ir jaukią vietą, kurioje galite pabėgti nuo nesibaigiančių rūpesčių ir patirtimi greitą gyvenimą, jaustis saugus. Naudokite natūralų akmenį su tūkstančio metų istoriją, stiprybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo simbolis – tai daugiau nei patraukli galimybė, kuri vargu ar suabejojo ​​tinkamu laiku. Be to, išskirtinę išvaizdą iš akmens – apie savo stabilumo ir gerovės indikatorius. Be to, ši medžiaga gali būti naudojama bet kokio stiliaus ar tendencija interjere.

Natūralūs akmenys gali būti įtrauktas į tradicinių ir šiuolaikinių interjerų įvairiais būdais – iš marmuro sienos arba grindų plytelių klintis palanges, jau nekalbant apie stalviršiai virtuvėje, arba naudoti vonios (naudojamas su vonios ir kriauklės, gamybą). Taigi, ypač “priimti” akmens klasikinio stiliaus ir šalies stilius, bet “sutinku” su juo taip pat moderni aukštųjų technologijų ir minimalistinio stiliaus, ir eklektiškas, ir modernus.

 

Tradiciškai, akmuo naudojamas sienų. Be to, buto akmens interjero naudojamas beveik visur. Iš jo galite lengvai padaryti stulpelius ir arkos, kurti Grindys ir akmeniniais laiptais nėra sunku, ir net akmens turėklai ir grindjuostės pabrėžti nuostabų skonį buto ar šalies namų savininkams. Įdomu tai, kad akmuo idealiai tinka keletas kitų meninės išraiškos – pavyzdžiui, į armatūra forma, rėmai veidrodžiams ir paveikslai, žvakidės, statulėlės, stalai, cokoliai, ir net dubenys vaisių. Šie interjero elementai neabejotinai bus patrauklus svečiams, taip pat teikti malonumą ir pasuko namų į meno kūrinį.

 

Natūralūs akmenys naudojami interjero, lengvai suteikti savo namų asmenybę ir originalumą, bus taškas į savo skonį demokratijos, atsikratyti to, kas yra svarbu, nuo dažnų kosmetinio remonto. Jie taip pat gerai ir kitų bendrų interjero dizaino medžiagų, pavyzdžiui, medžio ar stiklo. Jie turi kitų labai akivaizdus ir neginčijamas privalumų. Štai keletas iš jų.

–  lengva valyti. Produktų, priedai ir elementai iš natūralaus akmens interjere grynumas yra lengva prižiūrėti. Jie nekreipia per daug dėmesio į save (šiuo atveju tarnauti praktiniais tikslais ir suteikti estetinį malonumą) ir nereikalauja daug pinigų už paslaugą. Išlaikyti ilgiau savo grožį ir jėgą, gana reguliariai valyti normalų audinį.

 

–  Lankstumas dizainas . Natūralaus akmens plytelės, pavyzdžiui, yra prieinami beveik visų dydžių ir formų, įskaitant netipinius kaip ratai ar aštuoniakampių. Tai leidžia dirbdami su konkretaus kliento jus imtis lankstesnių dizaino sprendimus. Vienintelis apriboti natūralaus akmens panaudojimą – vaizduotę.

–  kaina . Natūralus akmuo – pelningiausia investicija. Kai perkamos ir tinkamai įrengti akmens gaminiai praktiškai reikės naujų išlaidų, nes jie yra lengvai išlaikyti. Net remontas nėra sudėtingas: skaldytų arba krekingo plytelių lengvai atkurti nepažeidus plytelės aplink.

–  Spalva . Jis gali būti laikomas vienu iš svarbiausių veiksnių. Natūralūs akmenys yra prieinamas beveik visas spalvas.

Taigi, pavyzdžiai akmens naudojimo svetaine, gali būti židiniai, palangės ir stalviršiai. Siekiant geriau suprasti, kas jie gali būti pagaminti, jūs turite žinoti, kokios rūšies akmenų bus naudojama teikti kiekvienas iš jų.

–  Marmuras – labai sunku akmuo, atrodo prabangus ir brangus. Jis vertinamas beveik glotnus blizgesys po poliravimo. Marmuras yra prieinama įvairių spalvų nuo baltos, geltonos ir rožinės iki žalios ir juodos spalvos. Spalva turi marmuro puošia savo venose daug (dar žinomas kaip – “Akmuo venų”), kuris yra senovės įtrūkimų alsuoja kadaise fiziniai priemaišos. Skiriamasis bruožas marmuro – per metus ji neturi juodinti. Ji taip pat turi galimybę triukšmo mažinimo ir (labai retai) baktericidinėmis savybėmis. Svarbu žinoti, kad jis gali būti lengvai subraižyti, todėl galbūt tai nėra geriausias pasirinkimas namus su mažais vaikais.

 

–  granito – vulkaninės kilmės uoliena, kuri yra labai patvarus. Todėl yra daug naudingiau, kai naudojamas išorinis – pavyzdžiui, sukurti grindinio arba gatvės skulptūras. Granitas – gera alternatyva marmuro namuose su vaikais.

–  kalkakmenis – nuosėdinių uolienų. Gryniausia forma baltojo kalkakmenio, ir kai ji yra sudarytas iš kitų junginių, ji gali priimti spalvų ir atspalvių įvairovė. Tai populiarus statybinė medžiaga, kuri sugeria drėgmę, todėl yra dažnas pasirinkimas vietovėse, kuriose yra drėgnas klimatas.

–  Travertinas – tankus tipas kalkakmenio, kad paprastai rasti kriokliai ir kartu kalnų upelių. Kaip kalkakmenio, travertinas skiriasi kietumas ir tankis. Jis turi šiltų, žemės tonai daug. Beje, akmuo naudojamas Romos Koliziejus statybos, taip pat atsižvelgiant į Petro katedra Vatikane statybos. Poliruotas plokštes travertinas naudojami voniose, virtuvėse ir koridoriuose. Travertinas dėl savo didelio šilumos laidumo, geras, taip pat už židiniai apdaila.

–  Oniksas – mineralas, kurio pavadinimas išvertus iš graikų reiškia “skausmo”. Tačiau produktai, pagaminti iš joje: elegantiškų vazos, dėžutės, žvakidės – visada prašom. Tai taip pat taikoma mozaikos ir sienos.

Verta paminėti ir marmuro palangės, todėl reta mūsų šalyje. Švedijoje, kaip pagamintas iš natūralaus akmens, jie yra dažnas reiškinys, kaip sniego žiemą. Dvi priežastys: dekoratyvinis efektas ir praktiškumo (pvz palangės higienos ir lengva rūpintis jais). Tačiau daugelis interjero projektai būtų naudos iš, pavyzdžiui, marmuro palangės naudojimą.

 

Natūralus akmuo turi ypatingą galią, atrodo kietas ir orus, jis atneš į jūsų namus grožį ir harmoniją. Su juo, jūs suprasite savo dizaino fantazijas, bet rafinuotumas ir tobulinimas, joje esantys kaliniai, džiaugsis amžinai – kiek ir yra skirta gyventi akmenį. Be abejo, iš aukštos kokybės natūralaus akmens naudojimas interjero dizainas – vienas iš geriausių variantų namų dekoro.

Nuotraukų šaltinis: http: //stilkamnya.rf

About the Author

No comments