Nėštumo savaitė 14: požymiai, simptomai, įi | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

Nėštumo savaitė 14: požymiai, simptomai, įi

Nėštumo savaitė 14: požymiai, simptomai, įi

Šiuo nėštumo etape, kūdikis ir toliau imtis formos veidą: Nupiešti ausis, skruostus ir nosį. Nors akys dar visiškai sugriežtino dangteliai, jie, skirtingai nuo ankstesnių savaičių nėra taip toli vienas nuo kito. Keturiolikos savaitę kūdikis atrodo embrionų pūkas, taip pat planuojama antakiai žemyn ir augmenijos užuomina ant galvos. Vidaus organai ir toliau plėtoti. Skydliaukės yra paruoštas gaminti hormonus.

Natalis plėtra kūdikiui esant 14 savaičių

Nėštumas Savaitė 14: Uzi. Šią savaitę merginos sėklides nusileisti į dubens dalį ir berniukų pasirodo prostata. Nors genitalijas jau gali būti apibūdinta kaip patinas ir patelė, ultragarso vis dar neįmanoma atskirti juos. Vaikas jau gaminti šlapimą ir susierzini. Tačiau šiuo nėštumo stadijoje ateitis mama vis dar negali jausti savo kūdikio judesius.

load...

Jei jūs turite 14 savaičių nėštumo, tada šis laikotarpis jūsų kūdikis gerokai išaugo ir tapo kriaušės dydžio. Jo ilgis yra apie 80-113 mm, o svoris - apie 25 gramų.

Uzi už 14 nėštumo savaičių

Nėštumas Savaitė 14: simptomai. Keturiolikos savaitę prasideda antrojo nėštumo trimestro. Nuo to laiko jos klestėjimo. Nors gimdos kiekvieną savaitę didės, jausitės energingesni. Labai greitai pastebėsite, kad skrandis pradeda kilti. Per šį laikotarpį, daugelis moterų sužinojusios apie savo nėštumą. Dabar, kai toksiškumo diskomfortas pasitraukė, nieko neleidžia realizuoti savo būsimą motinystę.

load...

load...