Nėštumas - dešimtoji savaitė: požymiai, simptomai, įi | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

Nėštumas - dešimtoji savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumas - dešimtoji savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumo 10 savaitė: ženklai. Šis nėštumo etapas laikomas galutinis etapas embrionui. Iki 10-ojo nėštumo savaitę jau įtraukta į visas kūno dabar parametrus per ateinančius 6,5 mėnesių, kad būti "pastatas" Jūsų kūdikiui pabaiga. Dabar, kai nėra uodega, jis tampa vis labiau ir labiau panaši į save: pirštai buvo atskirti, yra dantų mikrobai ir skonis BUD kalba, širdis yra pilnai suformuotas, su vietos greitis ir toliau plėtoti smegenis. Nors išorinių lytinių organų 10 savaitę dar neaišku, berniukų sėklides jau pradeda gaminti testosteroną (vyriško hormono).

Uzi 10 savaičių nėštumo

Nėštumo 10 savaitė: Uzi. Šiuo nėštumo stadijoje kūdikis patenka į vaisiaus laikotarpį plėtrai. Dabar embrionas jau gali oficialiai vadinamas vaisių. Jei iki dešimties savaičių iš embrionų viskas buvo tvarkoje, tai yra beveik negausite jokių įgimtų anomalijų. Šiuo savo vystymosi stadijoje, ji jau turi didelį skaičių laimėjimų! Šiuo metu jis galėjo nors netyčia, bet judėti nepriklausomai, ji jau turi rankas ir kojas, formos alkūnės, viršutinę lūpą, ausis ir pirštai (tiek rankų ir kojų), pradėjo formuotis jo kelius. Taip pat per šį laiką jis yra pieninių dantų vystymasis ir pradeda forma diafragmą. Vaisiai jaučiasi patogiai dangalų alsuoja amniono (amniono skysčio).

load...
Natalis plėtra kūdikis 10 savaitę

Jei jūs turite 10 savaičių nėštumo, kūdikio išaugo iki didelio dydžio slyvų. Paprastai šiuo nėštumo etape vaisius ilgis yra nuo 31 iki 42 mm, ir svorio - apie 5 gramų.

Nėštumo 10 savaitė: simptomai. Šiuo nėštumo stadijoje, daugelis moterų nuotaikų kaita ir dirglumas. Taip yra dėl didelio kiekio hormonų organizme nėštumo metu. Šie pokyčiai gali atsirasti kūno: svorio padidėjimas, tiek plėtrą skydliaukė, Korpusai dantenas, gali atsirasti mažų mazgelių atsižvelgiant į iš pieno liaukų Danga srityje.

load...
Pilvo 10 savaitę

Dar gali tęstis, pykinimas ir nuovargis. Labai greitai situacija keisis į gerąją pusę, viskas, ką turite kenčia tik 1-2 savaites, nes dauguma moterų į dvyliktos nėštumo savaitės, anksti toksikozės galuose.

load...