Nėštumas - 3 savaitės: požymiai, simptomai, įi<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

Nėštumas - 3 savaitės: požymiai, simptomai, įi

Nėštumas - 3 savaitės: požymiai, simptomai, įi

Jei laikytis visų tikimybių rekomendacijų yra didesnis, kad norima nėštumo ateis 3 savaites nuo menstruacijų ciklo - tai geriausias laikas samprata. Moters kūnas yra pasiruošęs nėštumui. Po lytinių santykių milijonus spermatozoidų kiaušintakį skubėti, rūgščių ir šarmų aplinka makštį padidina greitį, tačiau jis nesunaikina spermatozoidų.

Jei diagnostika praeiti, nėštumas ultragarso bus patvirtinti 3 savaičių pokyčius gimdos kūno, kiaušidžių ir kiaušintakių. Su šių pokyčių, sperma gali laisvai judėti į kiaušinį. Apie šimtą spermatozoidai pasiekia tikslą ir gaminti specialų fermentą, kuris ištirpdo kiaušinio lukštais. Po to, vienas spermos prasiskverbia į vidų, ir šiuo metu mes galime pasakyti, kad pastojo 3 savaites kurio požymiai dar nematė net būsimos motinos. Pasibaigus spermos ir kiaušinių ryšio metu ji pradeda svarbų cheminį procesą, kuriuo iš spermos poilsio negali prasiskverbti į kiaušinėlį.

load...

Nėštumo simptomai 3 savaitė: Spermatozoidų absorbuojamas viduje kiaušinis, ir genetinės informacijos tėvo CARRIER - pagrindinė prijungtas prie kiaušinio chromosomos. Dabar Negimęs kūdikis turi antrą komponentą genomą. Po trijų dienų embrionas susideda iš 32 elementų, o jos forma yra panašus į uogų šilkmedžio. Ir trečiojo savaitės pabaigoje jis bus kaip tuščiavidurio rutulio 0,1-0,2 mm skersmens, o ląstelių skaičius išaugs iki 250.

Po kelių dienų po apvaisinimo, kurio viršutinė dalis gimdos ertmę kiaušidžių, yra skirta apvaisintas kiaušinėlis pridedamas blastocistos. Tuščiaviduris buteliuke užpildytas skysčiu. Šis požymis rodo sėkmingą tręšimas, ir dešimtą dieną pridėtą prie gimdos gleivinės kruopščiai buteliuką. Villi giliau į gimdos gleivinę, ląstelių didinimo ir germinaciniame pūslelės prasideda numeris gaminti fermentus, kurie pertvarkysite visiškai organizmo būsimos motinos. Pirmiausia ji sustoja menstruacijos. Kitas gimdos gleivinės padidėjimas storio ir gaubianti kiaušinėlis - tai yra gimę placentą - kūnas, maitina ir apsaugo vaisiui nėštumo metu.

load...

load...