Nėštumas - 15 savaitė: požymiai, simptomai, įi | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

Nėštumas - 15 savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumas - 15 savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumo 15 savaitė pasižymi tuo, kad širdies veikla vaikas pradeda dirbti aktyviau, tiek širdies kerta per dieną maždaug 23 litrų kraujo ir plonas odos yra aiškiai matomos kraujagyslės. Odos spalva yra arčiau raudona, nei rožinė. Rankenos jau galima lankstyti ne alkūnių ir delnų yra suspaustas į mažus kumščiais į antakių srityje, o kūnas atrodo lieknas subtilus plaukus, ir jei kūdikis būtų tamsus, odos ląstelės jau gamina pigmentą melaniną. Formavimas kaulų ir centrinės nervų sistemos yra pačiame įkarštyje. Tik pradeda savo darbo tulžies pūslės, tulžies ji jau buvo skirta, ir kuri suteikia juoda-žalia atspalvio pirmagimis išmatos.

Natalis plėtra kūdikiui esant 15 savaičių

Nėštumo savaitė 15 požymių, kad jūsų pilvukas ir jau matomas aplink, kūdikis ateina reguliariai ištuštinti šlapimo pūslės. Priklausys į amniono, šlapimo prisideda prie jos sudėtį priežiūrai, tačiau išlaikyti sterilumą ir cheminė sudėtis amniono yra atnaujinama ne mažiau kaip 8 kartus per dieną. Vaisiaus šlapimo pūslės į amniono yra gera apsauga jūsų kūdikiui nuo mechaninių sužalojimų, o amniono leisti vaikui laisvai judėti.

load...
Uzi už 15 nėštumo savaičių

Optimalus plėtra vidaus organų kartais neįmanoma atsižvelgiant į membranų patologijos ar netinkamu dalis amniono. Vandens, tai yra, amniono yra natūrali aplinka vaikui, jis yra patogus ir patogus, todėl vandens gimimo ir mokymo plaukimo vaikų nuo mažens yra labai populiarūs visame pasaulyje.

Nėštumo savaitės 15 simptomų. Iki šio laiko, ir tėvai ir giminaičiai laiko suvokti gresiančio priedas prie šeimos, todėl kreiptis pagalbos ir paramos iš tėvų. Dėmesys ir parama yra ypač svarbi motinos ir vaiko, nėštumo savaitė 15 ultragarso turės savo vaiką visose savo šlovės, todėl nuo šios datos dėl JAV gali ir turi ateiti kartu.

load...
Pilvo ne 15 savaites

Kartais moteris gali sutrikdyti tamsiai pigmentuota linija, kuri tęsiasi nuo bambos iki gaktos srityje egzistavimą. Ši eilutė rodoma visoms nėščioms moterims dėl melanino pigmento nuosėdų, ir hormoninių pokyčių būsimos motinos organizme, po to, kai iš pilvo pigmentacijos gimimo bus daugiau. Būtent šie terminai mamytė peržiūrėti savo garderobą ir suteikia nemokama drabužius pirmenybę, nes daug sijonai ir kelnės, kad ji dėvėjo prieš nėštumą, tampa siauras.

Gimdos dugnas yra žemiau bambos 7,5 cm, ji gali jaustis sau mama, jei švelniai apčiuopti pilvuką. Tai yra labiausiai palaiminta laikas Nėštumas - ryte ligos praeityje, jūs nesate ligonis, ir jums nebereikia nervintis Every Little Thing, ir gydytojas jau gali nustatyti apytikslę datą kūdikio išvaizdą į pasaulį.

load...