Nėštumas - 11-oji savaitė: požymiai, simptomai, įi | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

Nėštumas - 11-oji savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumas - 11-oji savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumo 11 savaitė: ženklai. Tarp 11 ir 20 nėštumo savaičių yra spartus augimas vaisiui. Norėdami patenkinti augančio kūdikio placentą apetitą didina kraujagyslių skaičių. Galva vis dar neproporcingai didelis, jis užima beveik pusę į visą kūną dydžio dydį. Tai yra todėl, kad į vaiko smegenis tėvų sparčiai vystosi į galvą. Šiuo metu yra visų vidaus organų vystymasis, bet dalis žarnyno vis dar mažėja virkštelės. Tačiau jau kitą savaitę ši problema bus visiškai išspręsta.

Ultragarsas 11 savaičių nėščia

Nėštumo 11 savaitę ultragarso. Šiuo metu visiškas formavimas krūtinkaulio identifikuojami genitalijos. Toliau plėtoti pirštai ir rankos. Kojos yra labai trumpas, palyginti su kūnu, Eyes Wide rinkinys, ausys mažos. Šiuo nėštumo stadijoje pradeda formuotis rainelę. Kepenys yra viena dešimtoji vaisiaus svorio pradėti dirbti inkstus. Panaudoti vaikas atliekos per kraują patekti per placentą.

load...

Jei turite 11 nėštumo savaitės, jūsų kūdikis ilgis yra apie 44-60 mm, o svoris - apie 8 g.

Natal plėtra kūdikiui yra 11 savaičių nėščia

Nėštumo 11 savaitė: simptomai. 11 savaičių nėštumo, medžiagų apykaita yra sustiprintas maždaug ketvirtį - 25%, o tai reiškia, kad dabar moteris degina kalorijas daug greičiau, nei tai buvo prieš nėštumą. Jis padidina kraujo tūris, todėl dauguma moterų patiria vidinę šilumą, prakaitavimas Gausiai ir gerti daug skysčių. Nėščios moterys šį laikotarpį linkę nestabilios nuotaikos, jie pastebėjo, nepaaiškinamo nerimo, neramumas, dirglumas, tearfulness ir emocinių šuolių. Mylintis vyras turės šiuo metu rasti jėgų padėti jums susidoroti su laikinais sunkumais. Jei laikui bėgant, psichologinės problemos nedings patys, jums reikia kreiptis pagalbos į profesionalus psichologas.

load...

load...