35 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

35 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi

35 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi

Į šį laikotarpį vandens kambaryje sienos pradeda varžyti vaikutis, labai greitai jis pradės kristi. Tuo tarpu, ji ir toliau plėtoti ir tobulinti visus savo vidaus organus. Dar ji ir toliau atidėlioti riebalų, ypač atsižvelgiant į okoloplechevoy srityje.

Nėštumas Savaitė 35: Uzi. Šią savaitę kūdikio nagai išaugo iki galiukų. Jo pečiai yra labiau apvalus ir minkštas. Šią savaitę jūsų kūdikis gaus apie 220 gramų per savaitę. Lanugo uždaryti su juo.

Trisdešimt kūdikis sveria apie 2550g penktą savaitę. Ilgis - apie 33 centimetrų.

Nėštumas Savaitė 35: simptomai. Per šį laikotarpį ji yra laikas galvoti apie paliekant dėl ​​motinystės atostogų. Moterys tampa sunku kvėpuoti ir valgyti. Dėl šios priežasties tai - paspaudus ant krūtinės skrandį. Todėl Split patiekalai rekomenduojama: lėtai ir su keliomis pertraukomis.

load...

Kuo dažniau poilsiui, siekiant išvengti edema, stovėti ar sėdėti ilgą laiką vienoje padėtyje. Dabar pats laikas lankyti kursus gimdyvės.

Nėštumas Savaitė 35: ženklai. Šią savaitę gali būti šiek tiek sunku su miego. Daugelis moterų šiuo laikotarpiu pradeda nerimauti, nes dažnas noras šlapintis, ir skausmas nugaroje. Tai tokiu būdu gamta rengia jums už nemigo naktų ateityje. Siekiant susidoroti su nemiga, pabandykite gerti mažiau skysčių prieš miegą ir dieną - nesivarginkit sunkaus darbo.

load...