13 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

13 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi

13 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumas Savaitė 13: simptomai. Sveikiname Trečdalis kaip jūs praėjo. Pykinimas ryte labai greitai nustoja nerimauti jums, jūs tapsite mažiau irzlūs. Tačiau daugelis moterų tryliktosios nėštumo savaitę pradeda trukdyti spynos, nors jie gali pasirodyti kiek vėliau. Faktas yra tai, kad nėštumo dėl hormoninių pokyčių žarnyno peristaltiniu veiklos metu susilpnėjo. Todėl, maisto masė su sunkumais pereinant per žarnyną, o sustoti, jie tampa tankesnis. Be to, žarnyno problemos gali būti dėl to, kad auginimo gimdos.
Šiandien yra daug įvairių vidurių. Patyręs specialistas padės jums pasirinkti geriausią priemonę sprendžiant šią problemą.

Natalis plėtra kūdikis 13 savaitę

Nėštumas Savaitė 13: ženklai. Per šį laikotarpį vaisius jau suformuota visas kūdikio dantis, jie dabar laukia savo eilės būti sumažinti. Vokai vis susilieję, kaip atmerktomis akimis gerokai vėliau, tik po keturių mėnesių. Dabar vaikas pakankamai ilgai dirbti, labai greitai jis pradės čiulpti didelis pirštas. Tuo tryliktą savaitę pradeda nustatyta audinys, iš kurio vėliau bus suformuoti galvą, galūnes, ir kitus kūdikio kaulus.

load...

Jau aiškiau smarkus smakro ir nosies, jau suplanavo šonkaulių pora. Netrukus pradės kilti krūties kūdikį tarsi kvėpavimas, žarnynas priima savo deramą vietą pilvo ertmę. Kasa gamina insuliną jau.

Uzi už 13 nėštumo savaičių

Nėštumas Savaitė 13: Uzi. Šiuo nėštumo stadijoje, placenta yra pilnai suformuotas, netrukus pradės gaminti hormonus progesterono ir estriolio. Trylikos savaitę vaisių visiškai apgaubia neryškią membraną, laidas tęsiasi nuo viršų kairėje pusėje. Jei jūs turite 13 savaičių nėštumo, kūdikio išaugo ir tapo persikų dydis. Jo ilgis yra apie 65-78 mm, o svoris - nuo 14 iki 20 gramų.

load...

load...