12 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi | Senamiestyje.LT
Sveikas gyvenimas

12 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi

12 nėštumo savaitė: požymiai, simptomai, įi

Nėštumas Savaitė 12: ženklai. Tuo Dvyliktą nėštumo savaitės, smegenys vystosi, bet šiuo savo vystymosi stadijoje, tai yra labai panaši į suaugusio žmogaus smegenų, tik miniatiūroje. Dabar, kai visi jau padėtų pamatų kūno kūdikį, paliko padaryti keletą galutinį shtrishki. Raumenų sistema vaisiui jau gana pažengusios, tačiau jo judesiai yra dar nevalingi. Ant pirštų ir kojų yra nagų vystymosi užuomazgos. Ilgaamžis kūdikis pradeda savarankiškai gaminti tulžį ir gut šią savaitę pirmą kartą nebėra peržengia pilvo ertmę.

Nėštumo savaitė 12 Ultragarso

Nėštumas Savaitė 12: Uzi. Šiuo nėštumo iki ultragarsu etape parodo, kaip jūsų kūdikis išskiria įvairius akrobatinius triukus. Jei turite berniuką, jis jau išsigimė moterų lytinių organų, pakeisti vyriškas. Visi vaisiaus kūno sistemos yra pilnai suformuotas, tai dabar iki gimimo jie bus augti ir vystytis. Kiekvieną dieną vaikas tampa vis labiau panašus į savo tėvus.

load...

Jei jūs turite 12 savaičių nėštumo, jūsų kūdikis yra dabar didelis kiaušinio dydžio. Jo ilgis yra apie 60 mm, o svoris - intervalas 9-13 gramų.

Natalis plėtra kūdikio 12 savaičių

Nėštumas Savaitė 12: simptomai. Šiuo nėštumo stadijoje placenta guli ant pagrindinį vaidmenį hormonų gamyba, kuri paprastai yra būtina siekiant išlaikyti nėštumą. Prieš tai ši funkcija atliekama geltonkūnis, susiformavo toje vietoje, subrendo kiaušinį.

load...

Šiuo metu ji turi sustabdyti jausmas blogas, susijęs su ankstyvosios toksikozės. Tačiau, kai laikas gali būti išlaikoma daugiavaisio nėštumo pasireiškimo toksiškumą.

Šiuo nėštumo stadijoje, kad širdis pradeda plakti greičiau, gimda pakyla į pilvą, taip pat maždaug 10 centimetrų pločio padidėjimą, tai nebėra pakankamai vietos klubo dalį kūno. Jau ultragarso (vaisiaus dydis) rezultatus, gydytojas gali tiksliau nustatyti pristatymo laiką.

load...