Zodiako ženklų santykių horoskopas 2018 m | Senamiestyje.LT
Santykiai

Zodiako ženklų santykių horoskopas 2018 m

Zodiako ženklų santykių horoskopas 2018 m

Labiausiai mes vertiname interjero komfortą, kuris yra pasiekiamas tik tuo atveju, jei yra supratimas ir mylimam žmogui. Tačiau rasti toks asmuo nėra labai lengva. Čia, matyt, ir buvo lemtinga susitikimo, ir viskas yra gerai, yra abipusis potraukis ir noras visada būti aplink. Bet yra gana šiek tiek laiko ir meilės bangą kažkur dingsta. Vietoj ateiti tuštumą ir abejingumą. Kodėl tai vyksta? Kadangi mūsų nuotaika vienu ar kitu metu viskas galingas kontrolės ženklas. Kur jos žvaigždynai daro įtaką ne tik žmonių elgesį, bet ir apie jų tarpasmeninių kontaktų pobūdžio. Horoskopas santykių zodiako ženklas 2018 m padės suprasti save ir ką būdas bendrauti šiemet rinktis atstovais stipriosios lyties.

Meilės horoskopas moterims 2018

 1. Moteris-Avinas OvenOdinokim metai Drakono žada su naujoviškų Dating gyvenime. Jie taps labiau sexy ir yra labai populiarus tarp vyrų. Renginiai pradeda sparčiai vystytis ir greitai sukelti norimą rezultatą. Su vyrų singlų Avinas 2018 kartus lengvai. Atstovai stipriosios lyties tiesiog negali atsispirti savo žavesio ir vilioti. Tačiau skubėti prisijungti su kuo nors iš jų likimas yra ne verta. Metai Dragon palanki abipusio supratimo ir romantizmo santykiuose kaip visuma. Todėl didelė rizika suklysti savo pasirinktą vieną, kuris iš kruopščiai ir švelnus žmogus gerai tada gali virsti grubus ir nuobodų duddy. Taigi Avinas yra geriau, kad būtum labiau atsargūs nuotaika ne prijungti savo gyvenimą su ne tam asmeniui.

  Vedęs Avinas metai Drakono staiga suprasite, kad pats brangiausias pasaulyje su židinio šiluma. Jie bandys pašalinti santykius su vyru visas nesusipratimų ir sumažinti konfliktus. Šeimoje, bus taiką ir supratimą. Komunikacijos tarp vyro ir žmonos bus užmiršę erotikos elementų, todėl intymus gyvenimas įgyja naujumo aurą.

 2. Moteris TeletsTeltsam 2018 žada ilgai lauktą stabilumą santykius su priešinga lytimi. Jie pagaliau galėtų atsikratyti abejonių ir netikrumo, ir pažvelgti į save ir savo partnerių atvirą protą. Tai padės jaunikliai ištirti situaciją ir pasirinkti tinkamą elgesio stilių su vyrais. Paprasčiau tariant, jie rasti būdą, kaip įsitikinti, kad pasirinkta juos mylėjo ir suprantama. Jei pasirinkote vieną dar 2018 m paprastai vėsus, o ne per jausmingą Jautis bus noriai flirtuok ir priartėti prie stipriosios lyties atstovai. Tie, savo ruožtu, bus reaguoti į juos grįžti, todėl visai įmanoma sukurti harmoningą ir ilgalaikius santykius.

  Šeimos telyčias, Drakono metų staiga pajuto nenumaldomai norą būti vienam su savo pamaldus taip dažnai, kaip įmanoma. Šiemet nuspręsta jų santuokos likimą, todėl neįmanoma atsispirti tokį prašymą. Tai priklauso nuo Tauro, tai žlugs arba davė naują, gilesnę ir ilgalaikį kokybę. Jie turėtų būti 2018, o, stumti savo verslą ir kitus ambicijas į antrą vietą ir eiti kažkur atostogauti su vyru. Ir ten jau tiek pabandyti suprasti jausmus ir perspektyvas tolesnių santykių.

  load...
 3. Moteris BliznetsyOdinokie dvyniai 2018 suprasite, kad tai pagaliau laikas rimtų santykių. Jie nustos laikyti visa, kas buvo iki šiol. Ir dvyniai aktyviai susirasti naujų pažįstamų su vyrais organizuoti savo asmeninį gyvenimą, taip pat įmanoma. Turite pasirinkti iš gana didelio apskritimo pareiškėjų ir būtinybę labiau kreiptis į intelekto, nei jausmų. Nes ten yra tie, kurie yra realizuojami tuoktis ir ketina rūpintis ir rūpintis, ir tiems, kurie traukia tik flirtuoti su gerbėjų. Tai reiškia, kad dvyniai turi būti atsargūs ir tapo reiklesni savo požiūrį į partnerį.

  Kalbant apie susituokusių dvyniai, jie į Drakono metams būtina kontroliuoti savo emocijas. Jie tampa nervingas, konfliktų ir gali visam laikui sugadinti šeimos atmosferą palyginamosiomis ir dažnai nepagrįstų ginčų su vyru. Bet jei dvyniai galės ją padėti, į šeimos santykių bus perkelti į naują, stabilesnės lygiu. Ir santuoka bus daug stipresnis ir laimingesnis.

 4. Moteris RakV 2018 nemokamų Rachih santykius su priešingos lyties bus ramesnis ir labiau tikri. Jie pagaliau galės realizuoti savo svajones ir tapti kas jie yra iš tikrųjų. Vėžio Drakono metais negaus netikėtą pokytį santykiams, kurie įgis stabilumo ir patikimumo ženklą. Tačiau dovana yra ne jį gauti. Visiems įvedėte butas takelį, su partneriu reikės apsispręsti dėl atvirai pokalbį, paaiškinti savo poziciją ir surasti norus partnerių. Šio pokalbio laikas ateis tinkamiausias, skatinti tarpusavio supratimą ir šiltą bendravimą.

  Apskritai, 2018 pažadai Rachiham daug viliojanti mane, todėl jie gali būti tokioje pasirinkimo padėtį. Tačiau vėžio orumas iš dviprasmiškoje situacijoje, nes Drakono metais yra įmanoma pusiausvyra tarp savo proto ir jausmų. Todėl jie galės pasakyti žmonėms apie savo norus ir taikos ir draugiškas principus. Tačiau šeimos Rachiham 2018 turėtų būti santūresni ir atsargūs - skyrybų padidėja šių metų tikimybė. Tačiau, jei tai yra ilgas laiko tarpas atrodo vienintelė išeitis, tada galite nutraukti santykius. Galimybė sukurti naują šeimą, taip pat yra gerokai padidėjo, nes 2018 nuo vėžio - lemtingą metus.

 5. Moteris LevOdinokim Liūtė 2018 lemta tapti nemalonus, kad aktyvus. Jie bandys purtyti savo partnerius ir išmaišyti savo jausmus, net jei santykiai yra stabilūs. Lionesses pradeda tiesiog nuspauskite šį stabilumą. Jie nori ryškių eilių, todėl šio ženklo atstovai gali pasikeisti neatpažįstamai. Šis pokytis prisideda prie sudėtingų situacijų ir apsunkinti santykius su vyriškos lyties. Tačiau, jei norite, kad būtų galima Lionesses, pasistengti įveikti visas kliūtis. Kaip rezultatas, jie išlaisvino nuo problemų ir įsigyti, galiausiai, tikrosios meilės našta.

  Šeimos Lionesses į Drakono metams bus labai ginčytinas ir pabandyti įdėti savo pusę standžios struktūros. Jeigu šeima turi keletą lėtinių komplikacijų, jie bus pašalinti. Bet likvidavimo procesas užtruks gana skausminga. Tačiau jis turės išgyventi, kitaip laimė nebus šeimoje. Bet kai problemos išnyks, Lions pradės laimę aplink. Ir danguje ryškios šviesos jų laiminga žvaigžde. Ypač atkakliai tvirtina, tokie pokyčiai horoskopas liūtas meilės santykiai moterų ir vyrų Skorpionas.

  load...
 6. Moteris DevaOdinokim Virgos 2018 nežada drastiškų pokyčių savo asmeninį gyvenimą. Nepaisant to, kad bendra situacija yra stabilizuotas, romantiškas santykiai bus netvirtas ir nepatikimas. Tačiau viskas, kas nutiks šiemet, keisis į gerąją pusę. "Virgin bus abejoju mano pasirinkimas, bet, galų gale, galės padaryti teisingą sprendimą ir įsitvirtinti savo situaciją. Be Drakono metams, tai bus palankių daug taškų. Atstovai šiuo ženklu mes tiesiog turime palaukti tyliai, remdamasi savo intuicijos ir blaivaus vertinimo lankstymo pasirinkti tinkamus aplinkybes.

  Apskritai, 2018 žada daug netikėtų Virgos Me ir hiperaktyvumas. Jie įgyja ypatingą kreipimąsi į stipriosios lyties, ir romantiškas situaciją vystysis gana dažnai. Tuo pačiu metu stiprių jausmų atsiradimas automatiškai sukurs kliūtis, kurias reikia įveikti. Siekiant išvengti didelių sunkumų santykiuose, Virgos reikia kontroliuoti emocijas ir sprendimus.

 7. Moteris VesyDlya vieno Svarstyklės 2018 bus apmąstymų ir vertinant įvykius, kurie jau įvyko jų asmeninį gyvenimą metais. Jie turi gerai išanalizuoti savo norus ir veiksmus. Taigi, mes turime prisiminti situacijas iš savo praeities daug ir suprasti jausmus, kurie susidaro anksčiau. Svarstyklės gali tinkamai įvertinti patirtį, geriau suprasti savo vidinį pasaulį ir padaryti išvadas dėl tolesnių veiksmų. Kaip rezultatas, jie bus nuraminti ir pradėti kontroliuoti savo veiksmus naudojant savikontrolės. Tai kokybė galėtų būti labiau atitiktų nuoširdus, pagalbininkas ateiti į tikrą dialogą su partneriu, jei jis jau ten. Jei partneris dar, Svarstyklės metai Drakono galės susitikti mylimam žmogui, kuris atsakys į juos grįžti. Tačiau, norint neprarasti, atstovams šio ženklo turi atmesti bet kokius netolerancijos apraiškas.

  Tie patys elgesio pokyčiai yra labai naudinga 2018 ir šeimos Svarstyklių. Ramioje aplinkoje namie lems santykių dėl jau gyveno patirtimi restruktūrizavimo. Pora suvoksite savo klaidas ir ateiti į bendrą sprendimą, kuris bus prisidėti prie santykių ir ramybė harmonijos.

 8. Moteris SkorpionDlya vieno skorpionchiki 2018 - audringas aistras. Įspūdingos pokyčiai vyks beveik kiekvieną dieną, o tai gali sumažinti Scorpions supainioti. Gyvenimas pradės greitai ir skirtingomis kryptimis pakeisti. Skorpionchiki nuolat veikiami pagundų. Daug naujų susitikimų gali priversti juos paaukoti esamus santykius su vyru. Būtų reikalinga šiuo atveju vadovaujasi intuicija. Bet tai yra Drakono metus tyli. Kad nebūtų susipainioti pasirinkti asmenį, su kuriuo galite susieti savo likimą, Scorpios turėtų skambinti pagalbos valios ir bandyti traukti save kartu. Priešingu atveju, gyvenimas yra painiavos, kuri gali sukelti bet kas į neviltį.

  Šeimos Scorpions likimas 2018 yra panašūs. Jie bus skubėti iš vieno kraštutinumo į kitą tol, kol nesupranta, kad tai šiek tiek nepriklausomi. Tai geriau pabandyti nuraminti, kad negali veikti neapgalvotai nepagrįsta ir neturi sunaikinti šeimą. Po visų problemų, generuoti noras ką nors pakeisti - apie planetų pozicijas, kurios negali būti keičiamos rezultatą. Todėl 2018 Scorpios likti kantrūs ir laukti, kai ateis kitos kartus.

 9. Moteris StreletsOdinokie Šaulys 2018 suprasite, kad atėjo laikas iš esmės pakeisti privatumą. Staiga, net šio ženklo atstovai bus keistis nuomonėmis pobūdžio ir santykius su vyrais. Staiga paskelbti patys nors slaptą troškimą, kurių buvimas Šauliai niekada nežinojo anksčiau. Jie staiga pradeda suvokti skiriasi meilė, seksualinis aistra, meilės ir lengvai pateks į naujus santykius. Sėkmė vyrų Šaulio į Drakono metais yra garantuojamas. Tai padidins jų galimybes lemtingą susitikimą, o Šaulys į Dragon pasisekė metų. Jie rasti žmogų, kuris gali suteikti laimę.

  Šeimos Šauliai taip pat pakeisti. Jie nori, kuris niekada atsitiko anksčiau. Nauja troškimai gali šokiruoti antrąją pusę. Tačiau, jei namas yra normalus santykiai, sutuoktinis bus malonu. Galų gale, Šauliai bus neįtikėtinai seksuali ir aistringa. Jie pagaliau vertiname jausmas vyru ir visų susijusių veiksmų gylį. Jei santuoka yra ant žlugimo ribos, Šaulys turi būti suvaržytas ir vadovaujasi sveiku protu. Elgesio pokyčiai gali sukelti pavydą. Ir tai baigsis nežinoma niekam.

 10. Moteris KozerogOdinokie Ožiaragiai 2018 yra labai lankyti savo širdies reikalus būklės. Būtent per šį laiką asmuo bus rodomi jų gyvenimo laikotarpį, kuris Ožiaragiai gali tapti neįtikėtinai laimingi ir labai nelaimingas. Susitikime bus netikėtas ir iš karto išaukštinti šio ženklo atstovus tiesiogiai į dangų. Jie tampa labai romantiškas "royalty ir tikėti tuo, ką pagaliau rado savo likimą. Žmogus tikrai atsakyti. Tačiau tam, kad nebūtų prarasti, Ožiaragiai reikia blaiviai įvertinti savo elgesį ir suprasti praeities klaidų. Ar tai nebus lengva, bet tada atlygis už pastangas - laimė!

  Šeimos Ožiaragiai bus mylintis ir parodyti savo jausmus atviriau. Jei santykiai su sutuoktiniu šiurkštus, jie galės juos stabilizuoti. Jei jie persikėlė į nuobodus ir kasdieniškas kategorijoje Ožiaragiai galės padaryti bendravimą su jo pusė šiltesnė ir šviesesnė.

 11. Moteris VodoleyOdinokim Vodoleiham 2018 žada nuolatinį aistra. Iš šio ženklo atstovų elgesys bus vadovaujamasi emocijomis ir leis jiems neįprastas elgesys. Trūksta sprendimo leis Vandenis turėti daug romantišką praleidimas, bet jie Drakono metai nėra perspektyvų ir reikšmė. Bet tai padidina jų buvusios santykių su vyru atnaujinti tikimybę, sunaikinti Vandenio kaltės. Siekiant atgaivinti šį santykį, Vandenis turėtų išlieti savo jausmus. Tačiau reikia prisiminti, - sugrįš ne tik gera, bet ir bloga, kai priežastis jau tapo netirpsta konfliktas. Jei tai prasta nebuvo sukurta imunitetą Vandenio, tai geriau atsisakyti santykių atnaujinimas. Nauja susitikimai bus malonesnis.

  Šeimos Vodoleihi į Drakono metus atrodys jų santuokos kitu būdu. Kažkas bus pastebėti teigiamų pusių daug, kažkas pamatysite neigiamas daug. Jei santuoka atrodo sėkmingi Aquarians reikia parodyti savo jausmingumo. Jei ne, įdėti iš neatskleidimo kauke. Bet kuriuo atveju, jūs turėtumėte pabandyti pirma, subalansuoti emocijas ir sprendimą, o tada padaryti kai sprendimus. Neneigiu sau laimė įmanoma ateityje.

 12. Moteris RybyOdinokie Žuvys Horoskopas santykių 2018 turės gerą galimybę mylėti ir būti mylimam. Viskas apie sapno, jis pradeda išsipildyti lengvai ir be jokių pastangų dėl Žuvys dalis. Jie visi Drakono metais žada puikus Fortune, kuris bus platinamas visiems, kurie yra šalia ir kurie atitinka pagal gyvenimo kelionę. Žuvis bus labai patrauklus, o stipriosios lyties atstovai skris į juos kaip kandys prie šviesos. Žuvis šiais metais galės lengvai pasukti flirto į rimtų santykių, bėgimas į tvirtą ir laimingą santuoką. Tačiau toks idilė buvo ne nustelbė nieko, jiems reikia, kad būtų išvengta susidūrimų su žmonėmis, pilnas negatyvumo. Žuvis Drakono metais yra pernelyg jautrus ir pažeidžiamas. Kažkieno primityvumas ir niekšybė, gali sukelti jiems rimtų psichikos skausmo ir sunaikinti romantišką euforiją.

  Šeimos Žuvys 2018 gaus iš savo puses daug dėmesio. Namas nugalės pasitikėjimą ir švelnumą, kad leistų sutuoktiniams suprasti vienas kitą be žodžių. Santuoka bus įsigyti naują kokybę ir taps dar stipresni ir laimingesni.

load...