Vyrų troškimų žemėlapis: unikalios dovanos iš viso pasaulio<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Santykiai

Vyrų troškimų žemėlapis: unikalios dovanos iš viso pasaulio

Vyrų troškimų žemėlapis: unikalios dovanos iš viso pasaulio

 Valentino diena noriu įtikti jūsų draugas dabartį, perteikti šilumą ir švelnumą iš santykių. Bet kaip nustebinti mylimo žmogaus, jei turite tiek daug priežasčių, prašome tarpusavyje ir idėjų sąrašą netrukus pasibaigs? Grabr.io komanda atskleidžia, kaip padaryti įspūdį mylimam žmogui, renkantis unikalią dovaną bet kurioje pasaulio vietoje ir gauti tai jau kitą dieną paslaptį! Ir tai šiek tiek lengviau rasti, siūlome atkreipti dėmesį į geriausius pasiūlymus iš viso pasaulio.

Anglija: futbolo klasika

Nėra futbolo gimtinė, Anglija vis dėlto glaudžiai susijęs su juo. Jei per "Premier" lygos rungtynių Jūsų draugas nuotaika keičiasi kartu su lentelės rezultatus, reikia atkreipti dėmesį į dovanas, kad bus malonumas gerbėjai. Susidorojo su klubo priedai - šalikai, puodeliai ir kamuoliukų firminė parduotuvė "Arsenal", "Chelsea" "ir" Liverpool "".

load...

Vokietija: nuoroda kokybė

Garsus vokiečių kokybė vertinama visose pramonės srityse ir automobilių - ypač. Jūsų draugas nėra abejingi mašinos "Made in Germany"? Priminti jam, kad mūsų hobis nuo vaikystės, suteikiant Komandinis Vokietijos modelis automobilio.

Norvegija: šilta šalta šalis

Stark gamtos grožis kartu su aukšto gyvenimo lygio traukia savo vyro į šiaurę? Puiki dovana vikingų bus geros "AquaVita" butelis neįtikėtinai populiarus Skandinavijoje. Na, šiek tiek sušilti iki dabar gali būti pridėta ir tradicinis Norvegijos megztinis "su elnių."

load...

Kanada: gurmanų rojus

Vyrams, vertinantiems naminį pyragai, nereikia rasti dovana labiau pageidautina nei originalus desertas. Gydyti mylimam žmogui, organizuoti nepamirštamą pusryčiai - kava ir blynai su klevų sirupu. Tęsinys atostogų su Kanados ledo vyno taure iš vynuogių padengta storu sluoksniu ledo.

Australija: tradicija ir inovacijos

Pietų žemynas pritraukia nuotykių ir nuotykių. Jei jūsų vyras netoleruoja rutinos, suteikti jam saviraiškos laisvę su rašikliu Neo Smartpen, kuris skaitmeninti bet vaizdas ar užrašas. Ir kaip pirmą istorija idėja pridėti prie dabartinių Australijos Boomerang, vis dar rankomis.

Suteikite savo mėgstamą autentišką dovaną, atvežti iš kitos pusės pasaulio! Pasaulyje, kuriame nėra sienos ir atstumai, taip lengva padaryti staigmenos!

load...