SOS! Vyras-Vandenis: padėti suprasti<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Santykiai

SOS! Vyras-Vandenis: padėti suprasti

SOS! Vyras-Vandenis: padėti suprasti

Turinys:

Gyvenimas yra malonu su jumis susitikti su vyrais, buvo, matyt, tik labai reali jūsų svajonės, tiesiog įsikūnijęs idealus. Jūs esate taip domina šios meilės, kuri yra pilna entuziazmo ir jaudulio, pasirengę parodyti maksimalų iniciatyvos tąsą, todėl kiek įmanoma taip domina jums patiko vyriškos lyties atstovą.

Jūs jau perėjo į "tu", kuria keičiamasi kontaktų ir malonu kalbėtis apie visų dalykų, kad žmonės linkę aptarti pirmųjų dienų Pažintys rūšių. Tam tikru momentu, tai neišvengiamai ateina į astrologiją, ir jums sužinoti, kas jums patinka vyro-Vandenis. "Padėkite man suprasti ir išmokti, kaip geriausiai galite, brangioji astrologija", - paklausti, protiškai, ir tai tikrai yra pagrįsta ir logiška. Norėdami laimėti žmogus-Vandenio stiprumas yra ne kiekvienai moteriai!

load...

Bendrosios funkcijos vyriškosios nariams "šeimos Vandenio"

Tipiniai atstovai stipriosios lyties į Vandenio žvaigždyne yra labai dėmesingas, bet aprūpinta prieštaravimo pobūdį. Tai tikrai džentelmenas, yra pažodžiui į kaulus - atsižvelgiant į absoliučiai niekam, kad, visų pirma, gali įvertinti jo šeima ir draugai rodstvenniki.Im vienodai būdingas apraiškas žmonijos ir teisingumo, patogumas ir meilumas, švelnumas ir meilės. Jie linkę itin diskretiškas žavesio, kuris traukia žmones ir traukia juos prie savo esamų simpatiyu.Nesmotrya pakankamai komunikabilus, dar Vandenio mažai žmonių nori ją taip pavadinti - tai nėra išsibarstę žodžiais, kaip antai "draugystei" ir "meilės".

Prieštaringi pobūdis jų asmenybės labiausiai akivaizdus tam tikras procentas nuo paslapties, kuri taip būdinga stipri pusė žmonijos, gimę po Vandenio ženklu. Jie raukytis nuo bandymų prasiskverbti savo sielą, duos neprašytą patarimą, ir tai nepaisant to, kad kiti yra įpratę tik draugiškus funkcijų pobūdį. Daugelis mano, kad šis elgesys keistas ir priskirti Vandenis būsenos weirdos, kad yra iš dalies pagrįstas, nes kai kurių nestandartinių mąstymo eksponuojami labiausiai draugiška ir mylintis santykius.

load...

Kai susiduriame su vyru su tam tikra stebėjimo galite nustatyti, kad prieš jus vienas iš Vandenio šeimos atstovų, savo svajinga akimis ir šiek tiek nedalyvaujančio galvoje. Galbūt susidaro įspūdis, kad jūsų partneris yra prieš tik fiziškai į laiką mintyse jis plaukiojo kažkur toli. Nenusiminkite - tai šio ženklo prigimties aprūpinta traukos žmogui visi nauji, neištirta, neįprastas; ir kiekviena moteris šio galvosūkio, kuris gali būti patiko sužavėti Vandenio.

Vyras Aquarians yra labai patikima, protinga, ryžtinga ir aprūpinta žinomas dalį atkaklumo siekiant savo tikslų, bet, dar kartą patvirtindamos savo asmenybės nenuoseklumas gali lengvai atšaukti ankstesnį sprendimą ir nėra įkūnyti idėją praktikoje. Bet tai ne todėl, kad jie pasižymi laikinumą - tik vieną tašką Vandenis supranta, kad toks aktas būtų tikslingiau ar pateisinama bet kurioje situacijoje.

Būsena, socialinės padėties, turto nebus prioritetas gyvenimo tikslas vyrų Vandenio, vertinti save ir kitus, kalbant apie prieinamumą materialinių gėrybių, jis nebus. Gal todėl jie nėra tipiški gestai dosnumą, ir tikrai niekas vadinčiau vyro šios ženklas Spender ženklas. Tačiau lygiai taip pat pasidalinti gerumu bendrauti ir oligarchas, ir prekybos centruose kasininkus, ir garsaus asmens, o su jo įėjimo durininkas. Jam nėra žmonių į turtingus ir vargšus padalinys, jo kriterijus bendrauti su jais yra tiesiog žmogaus interesas.

Tikroviškumas, sąžiningumas, natūralumas ir ištikimybės papildo portretas gimė po gestų Vodoleya.On netoleruos sukčiavimo ir jaučia nenuoširdumu į kitų pasireiškimą, kad iš karto sukelia jo reakciją, kuri, tačiau yra gana pagrįstas. Jo ištikimybė yra parodyta, įskaitant tai, kad jis nori statyti savo gyvenimą pagal savo paties taisykles ir reglamentus, nekeičiant pati net mažų dalykų. Šiuo atveju, nėra noro įpareigoti kitiems jų laikytis, kaip vienintelis teisingas jų.

Meilė vyrų Vandenio

Kaip jau minėta, Vandenis yra būdinga kai nestandartinių klausimais meilės. Kas yra ji pasireiškia? Jo meilės aiškumo ir kryptingumo stokos ribos - jis myli visus iš karto, o kiekvienas atskirai. Meilė, pagal Vandenio vyrų, yra ne tiek rūpinasi ypač moteris, kaip rūpintis žmonijos kaip visumos. Toks yra šių mylinčių riterių oro elementas masto. Bet tuo pačiu metu, renkantis gyvenimo partnerį, Vandenis yra labiau orientuota į ieškant panašiai mąstančių moterų, o ne moterys meilužės. Tai dar labiau stebina, kad jo meilės Vandenis yra labai nenuspėjamas, visada malonu keistis, nuolat ieško būdų, kaip gauti naujų jausmų ir patirties kvėpavimą, ir visa tai vyksta jo labiausiai harmoningą ir natūraliu būdu.

Jis žino, kaip žavesio, gali būti patraukli dėl moterų, kad jis labai gerai žino ir naudojasi jis, kai Siekia laimėti savo panele meilė, kurioje jis gyrė ne tik moterų grožio akis. Dėl Vandenio vyrų pasireiškia ne tik grynai fizinės traukos, jis taip pat yra psichikos žinovas, vidinis žavesys teisingiau lyties. Kai jis supranta, kad jūs galite ne tik tapti jo šeimininke, bet jo sielos draugas, jo draugas, turėsite visas galimybes amžinai fiksuoti savo širdį.

Vyrai šį ženklą yra romantiška gamta, ir net sentimentalus. Aquarians niekada pamiršti savo pirmosios meilės vardą, jie galėtų atlikti per gyvenimą savo atminties ir jo prasmės šviesos. Tai būtų labai gražus ir jaudinantis, jei ne viena detalė: jie taip pat palyginti su nuskendo į užmarštį savo mylimajai visų moterų, kurie pasirodys savo gyvenimą ateityje. Ne visi ponios yra pasirengę priimti jį lengva ir prisiminti, kad jo pirmoji meilė varžovų jiems būti jau negali. Pavydi mergina iš praeities-dabar jums nereikia jo gyvenime turi jus, bet jis yra daug svarbesnis.

Kadangi mes kalbame apie pavydą, nepamirškite kartą ir visiems laikams, vienas dalykas, kad gali staiga sunaikinti santykius su vyru Vandenis. Jokiomis aplinkybėmis, niekada nebūtų vadina jį pavydas! Šie vyrai reaguoja tik vienas būdas - jie palieka savo gyvenimą, nutraukti savo meilės santykius su juo. Konkurencija dėl jų - tai dalykas, iš paralelinio visatoje. Jie linkę kalbėti ne tik likti draugais, o ne prisijungti prie susivėlęs meilės romaną su trimis nežinomaisiais. Visada atminkite tai ir neleidžia pavydo atsiradimas savo santykius.

Vyras Vandenis - kas tai apie seksą?

Kazanova iš vyrų Vandenio žvaigždyne neveiks. Jie Kilniai davė iniciatyvą į meilės moterų rankų lova, joje nerasite norą užimti pirmaujančias pozicijas kūniškais malonumais. Bet ji turi savo privalumų: patinas Vandenis lojalūs pervežimai priversti seksualinė abstinencija sukelia, pavyzdžiui, savo laikiną atsiskyrimą nuo jo. Jis tikrai gali garantuoti savo lojalumą, taip pat į tai, kad šie vyriškosios lyties atstovai yra patraukli ne tik kaip fizinės meilės akto. Aquarians patinka pats faktas, turinti gražią ir mylimą moterį.

Žinoma, moterys su dideliu seksualiniu apetitu visa tai bus šiek tiek nuobodus, bet tada jūs suprasite, kaip vertinga, kad yra jums yra vertinamas ne tik kaip seksualinio troškimo objektą, bet ir asmeniui. Jums puoselėti ne tik todėl, kad yra įdomus jums, lovoje, tačiau taip pat, nes jums yra įdomūs kaip žmogui. Moterys su maždaug tuo pačiu intensyvumu temperamento seksualinės požiūriu, žinoma, tinkamai įvertins tokį gydymą.

Vandenis kaip šeimos galva

Prieštaringi gamta Vandenio čia parodyta. Noras išsaugoti nepriklausomybę ir laisvę eiti koja kojon su noru rūpintis juo. Pasirodo, kad dažnai kyla jam reikia bendrauti su sielos draugas kartais prasilenkia su noru jaustis laisvas nuo bet kokių įsipareigojimų. Šis žaidimas yra vienas iš vartų yra ne kiekviena moteris susitiks su supratimo ir paramos. Bet tantrums, ašaros, ir dar daugiau skandalų ir bando sukelti žinutę pavydo protrūkį, jums nebus pasiekti bet kokį teigiamą rezultatą. Tokie veiksmai gali sukelti dirginimą ir dar daugiau nenuspėjamų reakcijų vyrų Vandenio.

Paimkite jį už tai, ką jis yra, jo esmė, o tada nutinka stebuklas - jūsų brangusis ir mylimasis Vandenis pasireikšti visu labiausiai švelnus, meilus, žavinga ir patraukli žmogui, kuris kažkada jau pasuko savo galvą. Savo vaikams tai pasireiškia taip nuosekliai, jis yra labai nuoširdus domėjimasis savo vaikais ir dalyvauti jų vystymosi ir švietimo. Jūsų vaikai visada jaučia susižavėjimą ir paramą savo tėvo, Vandenio.

Suplanuokite užfiksuoti Vandenis kalinį

Jei vyras Vandenis supranta, kad pradėdami kurti jo sąskaitoje sutuoktinių planus, tada tuo pačiu metu jis bando pabėgti. Jokiu atveju nesuteikia jam suprasti, kad, priešingai, padaryti viską, kad padėtų jam jaustis artimas jums visiškai nemokamai. Patys taip pat nepamirškite periodiškai įrodyti savo nepriklausomybę. Jūs galite, pavyzdžiui, gali būti žinoma, kad planuojant kelionę porą dienų, tačiau nenurodant paskirties ir kelionės tikslas.

Vyrai šį ženklą kaip šios moters elgesys tik prideda patrauklumo: pamenate, kaip visa tai veda neištirta ir paslaptinga? Bet ateina, būtinai pasakykite jam, kaip buvo jūsų kelionė, naujų įvykių ir emocijų. Jis bus sušilti savo susidomėjimą jumis, taip pat ir naujos informacijos šaltinį. Nepamirškite paminėti, kad Jūs patekote į draugų ar pavieniui: sukelti pavydą bet žmogus, juolab šis ženklas nėra prasmės.

Nusprendžiant pagaliau sugauti savo tinklus, kad laisvės mėgėjų ir nenuilstantis tyrinėtojas paslaptys pasaulyje, laikyti savaime suprantamu dalyku, kad dabar ir amžinai, jūs turite būti paslaptis moteris, moteris bendraminčių draugei, kuris galėtų būti nepriklausomas ir gerbti jo pasirinkimo poreikius -Vodoleya išsaugoti savo laisvę nuo Invazija. Kad tai turėtų būti idealus moteris Vandenio, ir išvengti savo laimę jūsų šeimos gyvenimo galimybių ateityje jis nebus. Nors jis vis dar negali net atspėti apie tai.

Aš nenoriu būti jūrų valdovė, ir aš noriu būti Vandenio žmona

Iki santuokos institucijos vyrai Aquarians skeptiškai ir neigiamai. Jie pasižymi išties neprilygstamą vaizduotę, rasti vis daugiau ir daugiau būdų, kaip išgelbėti savo šeimos gyvenimo tinklus. Prarasti viltį ne verta, anksčiau ar vėliau jie priėjo prie išvados, kad jums reikia įsikurti. Bet apgultis ir ilgai laukti, jūs turite turėti kantrybės, ramybę ir pasitikėjimą, kad jums pavyks. Nustatykite sau galų gale teigiamas, nes esate jo nuoširdus pažinčių, todėl galės laukti savo eilės.

Pasiruoškite už tai, kad jis gavo iš savo stebinančiu Vandenio pasiūlymus į visiškai netikėtą akimirką jums, tai yra įmanoma, kad net geriausias, Jūsų nuomone, tinkama. Bet Vandenis yra viskas logiška ir suprantama - visi jo draugai ilgą laiką buvo vedęs nors net sugebėjo pasiekti šį žygdarbį du kartus, daugelis gimę vaikai. Jūsų Vandenis pernelyg emociškai subrendę tokiam sunkiu žingsniu jo supratimu, ir daugiau nei rimtą sprendimą. Padėti jam nekeisti kietajame sprendimą per kančias juos į savo valdžią - tiesiog laikyti ją išlaikyti laisvės jausmą ir jo asmens neliečiamumą. Pasakykite jam, kad pase antspaudas negali nieko keisti savo santykius. Tai yra tik formalumas, kuris yra reikalingas tik tam, kad jo vaikai buvo jo vardas.

Šia prasme, santuokos sudarymo, iš jų perspektyvos, gana teisingai: Atsakingas Aquarians suprasti, kaip antai vaikų gimimo įvykio svarbą, jie turi noro užsiimti savo finansinio saugumo ir švietimo. Skirtingai nuo kitų atstovų zodiako ženklų, tėvo vaidmuo gąsdina-the Vyras yra daug mažesnis nei sutuoktinio - tai ne tai Ryškiausias bruožas prieštaravimo pobūdį šių nuostabių vyrų?

Apibendrinant "tyrimų" rezultatai

Dabar jūs tiksliai žinoti, kas yra jūsų žavinga vyras, gimęs po Vandenio, reprezentatyvios elementas oro ženklas. Jei Jūs vis dar sako, kad jums reikia, kaip ir pačiame ore, dabar jūsų dispozicijoje turi visus įrankius, naudojant kurį turi visas galimybes tiek geriau ir greičiau, galite suprasti savo vyro-Vandenio. Tai padės geriau pasirengti tapti jam gražiausia, nuostabų ir neprilygstamą moteris jo gyvenime. Ar ne tai, kad kiekvienos moters meilės svajonė?

Jūs studijavo stipriąsias ir silpnąsias puses savo žavinga Vandenio, kuris davė jam žvaigždę, ir gali naudoti šias žinias dėl savo ateities šeimos laimės naudai. Žinoma, mes aprašyta gana vidutinis savybių, šios zodiako ženklą atstovus. Daugelis asmenybės bruožai susiformuoja mumyse mūsų tėvai, jis nustato savo pėdsaką aplinkai, išsilavinimas, profesija. Bet pasirinkti taktiką ir strategiją laimėti ranką ir širdį savo brangiam širdyje, "oro" žmogus, mes vis tiek rekomenduojame, dėl asmeninių savybių, kuriomis ji pagimdė žvaigždė pagrindu.

Jums nebus lengva, bet tokia žavi užduotis: reikia dabar visada bus nepriklausoma ir paslaptingas, bendraujantis ir įdomus, įdomus ir aktyvus. Bet jeigu mes patys nesiekiame tapti tokia jų pačių labui? Ir čia ir ten vis dar yra puikus šansas suvilioti tokiu būdu jų tinklų vyro, kuris pritraukė dėmesį ir tapti saldus savo širdį. Tobulinti ir auga labiausiai, ir tarp kartų įsimylėti patiko vyro ir tapti savo tikrąją Muse - šios verta pasistengti, ar ne?

Turime pripažinti, kad santykiai su vyriškos Vandenio netiesiogiai prisidėti prie sena moteriškas savybes kaip žavesio, gebėjimas ir noras mylėti plėtrą, palūkanų ir sužavėti vyro, vienu žodžiu, užkerėti jam. Yra vienas, kad yra ne nuostabus ir gražus? Jūs gaunate galimybę visapusiškai naudotis gundymo ir "išmokinti" savo pasirinktą atstovą Vandenio procesą. Žinoma, mes esame įsitikinę, kad tai padės ne tik mūsų rekomendacijas, bet ir savo moterų patrauklumą, kartu su moterų intuicija.

Linkime jums pasiekti puoselėjamos tikslą per rekordiškai trumpą laiką, o ne tik geriau suprasti savo vyro, bet gyvenimo išlaikyti savo norą suprasti, priimti ir mylėti jį už tai, ką jis yra, suvokti visų būdingą tai gerai charakterio bruožų, o ne sutelkti dėmesį dėmesį į kai kuriuos trūkumus.

load...