Šeimos laimė - mitai ir tikrovė<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Santykiai

Šeimos laimė - mitai ir tikrovė

Šeimos laimė - mitai ir tikrovė

Turinys:

Visos šeimos yra vienodai laimingi... Sunku ginčytis su pasaulinės literatūros meistras, kuris be to ten taip pat buvo puikus šeimos žmogus. Leo Tolstoy paprastai vertinami šeimos santykius, puoselėti šeimą ir trapi šeimos laimę. Žinoma, labiau esamą šeimos gyvenimas laimingai privalo Tolstojus savo žmonai: pacientą, supratimą, švelnus ir rūpestingas. Tačiau tam, kad savo kredito, kad buvo per daug. Net ir šiandien aišku visiems, kad laimingas šeimos gyvenimas neveiks be abipusiu noru. O kas tai yra - laimė šeimoje?

Ar ji tikrai teisus buvo Leo Tolstoy, kai jis pareiškė, kad šeimyninės laimės visi vienodi? Ką mums reiškia ši sąvoka? Kaip tiksliai norime būti laimingas? Ar mes turime rankovės nėra perdėtas? Ar mes sutelkti dėmesį į vyraujančias mitus? Ir vistiek, jei tai yra įmanoma šiandien realijas? Leiskite face it.

load...

Šeimos laimė ir šiuolaikiniame pasaulyje

Pradėkime nuo paskutinio klausimo. Ar galima dabar laimingos šeimos gyvenimą? Ir mes ne ieškoti atsakymo! Nes atsakymas yra toks: tai įmanoma! Ir tai yra ne tiesa, kad anksčiau ten buvo kiti laikai - datos yra visada tas pats. Ir žmonės yra vienodi visais laikais. Tai tiesiog, kad kiekvieną kartą turi savo religiją, savo filosofiją ir savo moralę. Ir kas yra šiuolaikinio pasaulio moralinis?

Deja, šiandieniniame pasaulyje yra daugiau amoralus. Mes lemia vartotojų instinktais, mes norime imtis ir nenori duoti. Mes nenorime galvoti apie kitų žmonių rūpesčius, mes nenorime rūpintis pagyvenusiais tėvais, mes nenorime kovoti su savo vaikais, bet mes nenorime gimdyti jiems. Bet sustabdyti! Kodėl tada gyventi? Pinigai už pinigus? Lytis už seksą? Ir kas yra gyvenimo prasmė?

load...

Patikėkite, šis klausimas nėra retorinis. Išmintingas žmogus sakė, kad gyvenimo prasmė yra būti kažkas tinka. Kai žmogus nustoja būti reikalingas, jis praranda gyvenimo prasmę. Ir kas šiame gyvenime, mes turime, jei ne savo artimuosius, savo šeima? Štai kodėl šiuolaikiniame pasaulyje šeima - vienintelis prieglobstis nuo amoralaus realybe. Štai kodėl mes nesąmoningai siekia šeimyninės laimės, šaudymo filmus apie jį ir rašyti knygas. Tačiau, mūsų Quest turi bandyti ne remtis tradicinės išminties mitų apie šeimos laimę.

Penki mitai apie šeimos laimę

Šiuolaikinis žmogus galvoja šabloną - yra mūsų informacijos amžiuje kaina. Ir todėl sprendimai, mes kartais neturite sutikti savo apmąstymų ir vertinimas, ir remiasi tradicinės išminties, arba vadinamųjų mitų rezultatus.

Mitas viena: ne visi sukurtas šeimos gyvenimo

Dauguma jaunų žmonių taip manau. Bet kuriuo atveju, didžioji dauguma numeris teigdamas yra tiesiog patogu taip manau. Ir jauna mergina yra ne išimtis: jie, nebuvo nustatytas arba motinos arba santuoka. Žinoma, daug patogiau gyventi savo malonumui, o ne prisiimti bet kokią atsakomybę už savo šeimynai, kad ne vienos atskaitinga. Tačiau visa tai yra geras laikas viduryje. Kai ateina laikas prisipažinti savo klaidas, jas ištaisyti yra beveik neįmanoma.

Pirma, visi verti partneriai šeimos laimės jau išardytas, pridėti, ir yra gana laimingas. Ir, antra, kai laikas yra praleidote, radikaliai pakeisti gyvenimo ir mąstymo tikrai sunku kelią. Todėl visą laiką. Netinkamas šeimos gyvenimą žmonės tiesiog neturi atsitikti: yra tik tiems, kurie nenori (dėl laiko), kad norinčios šeimos ryšius.

Mitas du: Laiminga šeima - apie sėkmės rezultatas

Daugelis mano, kad jei žmonės yra laimingi santuokoje, todėl jie buvo tiesiog pasisekė surasti vienas kitą. Bet jei šeimos gyvenimas yra ne sėkmės, partneriai tiesiog netelpa viena su kita. Iš tiesų taip nėra. Šeima - tai kasdieninį darbą: fizinė ir emocinė. Labai dažnai pora iš pradžių komponentai puikiai harmoninga pora, negali sukurti tikrai laimingą šeimą, o galiausiai išeiti. O kai šeimoje nuo pirmųjų gyvavimo dienų karaliauja harmoniją ir ramybę, beveik nepasitaiko (tik kaip reta išimtis).

Tikrai laimingi, tik tos šeimos, kad ši laimė gali ne tik kurti, bet ir taupyti. Ir laimė šeimos gyvenime - prizas už gebėjimą kompromisą, atsisakyti savo norų ir vertiname partnerį. Be to, dažnai pasirodyti esąs laimingas šeima, kurioje sutuoktiniai turi mažiau nei idealus simbolių, bet galime taikstytis su tarpusavyje trūkumų, jie žino, kaip atleisti ir mylėti ne už kažką, bet nepaisant visko.

Mitas trys: šeimos laimės reikia daug

Tai tikrai visi mitai mitas! Žinoma, šeimos laimingas buvimas nesutrukdė nei pinigų, nei erdvų apgyvendinimą ar kaimo turtą, ar asmens automobilį. Tačiau daugelis šeimų žinote kur turtai padėtų išgelbėti sutuoktinių meilė būtų gailima nuo kivirčų, neištikimybės, skyrybų? Tai tiesa: mes neturėtume painioti priežastį ir pasekmę.

Visi aukščiau nauda yra ne patys prisidėti prie šeimos laimės, viskas priklauso nuo žmonių. Keista, labiausiai gaila šeimos gyvena visiškai klestėjimo. Žinoma, gyvenimas užstrigo, pinigų ar ankšta apgyvendinimo trūkumas lengvai tapti šeimos iširimo priežastis. Tačiau žmonės, kurie mėgsta būti laimingas, nieko įskaudinti. Galų gale, mes neturime galvoti apie ką nors gražus į rojų ir palapinėje. Taigi tai ne turtai tampa šeimyninės laimės priežastis, ir atvirkščiai.

Mitas ketvertas: iš tėvų šeimos, negali būti laimingas

Čia, brangioji, tegul Nepainiokite laimės ir asmeninės laimės. Pirma, vieno iš tėvų šeimos - šeimos be vieno iš tėvų, ir, antra, vieno iš tėvų šeimos - šeimos be vaikų. Kai nėra tėvas ar motina, tai tikrai blogai šeimoje, tačiau vien ši aplinkybė negali sutrukdyti tapti tokia laiminga šeima. Dažnai nebūna tėvai sėkmingai pakeisti esamas senelius, o kartais net vieniša motina (ar vieno tėvo) sugeba padaryti jo mažai šeimai laimingas. Taip, moteris be vyro gali būti nepatenkintas (dėl asmens lygiu, atsižvelgiant į seksualinę sferą), bet vieno tėvų šeimoje, ji pirmiausia yra mama. Motina gali padaryti, kad jų vaikai laimingi, ir jei ji taip nuoširdžiai trokšta, ji negali niekuo pakenkti!

Kitas klausimas - šeima be vaikų. Taip pat yra dvigulė situacija. Vienas atvejis, kai žmona patenkinti vienas kitą ir nuo bet kokių svarstymų tiesiog nenoriu turėti vaikų. Kartkartėmis pavyzdžiui sutuoktinis yra gana laimingas, bet ateina laikas, kai laimė pradeda pamažu ištekėti, kaip vanduo per savo pirštus, nes žmonės nėra padaryta svarbiausia savo laimės. Ir svarbiausia - tai vaikai, kurie yra žinomi, kad būtų meilės vaisius. Nevaisinga meilė yra pasmerkta lėtai ir skausmingai miršta.

Jei pora nori, bet negali turėti vaikų, tuomet jų santykiai tik du plėtrą. Bet ši plėtra tiesiog neįvyks, ir žmonės lūžti, ar jie priimti šį faktą kaip realybę, kad negali kištis su savo meilės ir laimės santuokoje.

Mitas penkių: laiminga šeima gali būti ne kivirčai ir nesantaika

Oi, kaip jis yra klaidingas, kurie tiki tai! Giedras laimė neatsitinka! Net laimingiausia šeimos aistra, meilė ir romantiška atmosfera negali vyrauti amžinai. Priešingai, aistringi jausmai pamažu virsta taikesnį ir stabilius santykius. Bet jie kartais reikia būti atnaujinamas. Ir tada, žmonės ne visada gali būti patenkinti vienas kitą: mylintis sutuoktiniai sukauptą dirginimą, yra buitinė sunkumų. Ir net laimingą šeimą ateina sielvartas ir nuostolių atsitikti.

Nuoširdžiai ir labai myli vienas kitą taip pat konfliktus sutuoktiniai, taip pat piktintis, taip pat yra nepatenkinti. Taigi laimingą šeimą visa tai - gyvenimo dalis, ir mes pažymime laimingą gyvenimą. Ir jei žmonės negali išgyventi tokių nelaimių, ir šeimos laimę jie negali išlaikyti. Laiminga šeima - prieglauda, ​​kurioje taip pat pasireikšti sunkių audrų. Ir gebėjimas juos išgyventi - tai gebėjimas išsaugoti savo šeimos laimę.

Bazė ir antstatas Šeimos laimės

Sovietmečiu šeima vadinama visuomenės ląstelę. Šiandien tai skamba, bent jau banaliai, tačiau jos aktualumas šiuo šūkiu dar ne viskas prarasta. Tiesą sakant, šeima yra pirma dizainas su tvirtu pagrindu (pagrindas). Taigi, kad bet kokios laimingos šeimos pagrindas gali būti tik meilė, bet meilė yra abipusė. Likusi veikia kaip antstato. Ir kaip mes sukurti mūsų laimės šeimos gyvenimą?

Visų pirma, jo noras turėti normalų šeimą. Pridedamas prie šio noro ir visų mūsų pastangų. Noras teikti šeimos turtus ir komfortą namuose, nuoširdus noras padaryti laimingą žmoną ir vaikus, gebėjimas atleisti ir taikstytis su trūkumais, dėl savo ambicijų Sutramdyma, patirti priešiškumą ir jėgų daug daugiau. Laiminga šeima yra pastatytas gyvenime. Tai nuolatinis procesas, nes kiekviena šeima - trapi struktūra, nesvarbu, kaip stiprus ir stabilus gali atrodyti.

Raktas į šeimos laimę

Ir kur gauti raktą į šeimos laimę? Ir tai - tas pats raktas? Atsakymas į šį klausimą reikia atsakyti, keista, rasti mokslininkai iš Australijos Deakin universitete. Šeimoje, pora turėtų būti laimingas vienodai. Ši išvada sociologai duomenų analizės procesas dešimtys tūkstančių porų iš įvairių šalių (Austrija, Vokietija ir Jungtinė Karalystė). Pasak mokslininkų, įtakojančių "skirtumą laimės", šie veiksniai yra tarp vyro ir žmonos:

  • Į pajamų lygio skirtumas;
  • Priklausančių skirtingoms religinių kastose;
  • Poreikis veikti vien namų.

Jie taip pat išsiaiškino, kad plyšimo santykių sutuoktinių rizikos priklauso nuo kiekvieno iš jų laimės.

  • Jei šeimoje žmona esame laimingi apie tą patį, tai labai tikėtina, kad jų sąjunga truks labai ilgai.
  • Jei šeimos vyrui jaučiasi laimingesni žmonas, labiausiai iš visų, jų santykiai baigsis skyrybomis.
  • Santuokoje, kurioje žmona yra laimingesni nei vyru, tai ateityje.

Ką manote, ar tiesa, kad visi laimingi šeimos esame laimingi tiek, bet kas nelaiminga šeima yra nelaiminga savaip? Taigi, kai rašė didis rašytojas Leo Tolstoy, nežinodamas, kad po daugelio metų, ši problema išliks aktuali. O gal jis ją žinojo ir todėl leido sau tokį teiginį?

Galų gale, kas laimingas šeimos gyvenimas? Tai jūsų namų ir jūsų šeimai, kur Jūs visada norėsite sugrįžti. Ji yra gimtoji jums žmonėmis, kurie jums reikia, ir be kurios tiesiog negali gyventi. Tai jūsų pasaulis, jūsų mažai visata ir jūsų meile. Tai yra jūsų gyvenimo prasmė. Ką manote?

load...