Kokie vaikinai kaip merginos? Pinigai ir išvaizda - ne pagrindinis dalykas<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Santykiai

Kokie vaikinai kaip merginos? Pinigai ir išvaizda - ne pagrindinis dalykas

Kokie vaikinai kaip merginos? Pinigai ir išvaizda - ne pagrindinis dalykas

Turinys:

Čia mes jau kirto jaunimo liniją, įgijo patirties su vyriškos lyties. "Ir jūs turite laiko pagalvoti apie santuoką", - sako tėvais ir draugais. Ir kaip dar pavadinti registratorius Sergejus, Igor, Alex ir net Alyosha. Bet mes visi apmąstyti, mąstyti, lyginti, lyginti. Ir nedvejodami perduoti savo likimą kažkas iš jų rankų. Ir jie yra pikti, nes iš pažiūros kiekvienas iš šių jaunų žmonių nusipelno tapti kažkieno gyvenimą kompanionas. Ir jie turi gerą išvaizdą ir beveik nėra blogų įpročių ir neuždirba tiek mažai.

Galų gale, dėl kokios nors priežasties kiti mergaitės nori juos tuoktis? Ir jūs taip pat reikia uždaryti visada buvo patrauklus vyras, gali suteikti jo šeimai! Ar ne? Tikrai ne. Kažkieno idealai Igoris vyras, Sergejus, Sasha Alyosha, žinoma, yra. Kažkas, bet ne mūsų. Kadangi mes turime tam tikrų priežasčių nenorėjo praleisti su jais gyvenimo numerį.

load...

Tačiau mes puikiai žino, kad jie - ne mūsų draugas. Ir svajonė apie šio sutuoktinio atitikti keletą kitų kriterijų. Kompromisų su savimi yra rizikinga eiti, sutinku. Anksčiau ar vėliau jūs turite mokėti už juos. Todėl mes bandome rasti žmogų, kuris geriausiai atitiktų mūsų idėją tobulo vyro. Tačiau kai kurie like girls vaikinai? Ką moterų, kurie ketina imtis savo žmonas grožis?

Moterų padėtis: pomatrosil ir išmetė!

Turiu pasakyti, kad visi girly maivymasis apie santuoką yra dažniausiai dėl to, kad kažkas vaikinas netinka juos. Sprendžiant pagal apklausas, kurių tikslas - išsiaiškinti, kas, pavyzdžiui, mergina vaikinai, ieško vyrų santuokai nėra svarbiausia. Kadangi nėra į jauno žmogaus gebėjimą užsidirbti daug atveju veda.

load...

Atstovai stipriosios lyties paprastai laikoma kitokia. Štai kodėl man įdomu, kai jie yra taip, kaip, graži išvaizda, dalykiškas ir žavinga, ką ponia nereaguoja po pasiūlymas susituokti karto, "Taip". Ir tai dar ne droselis šiame malonumas, kaip parodyta filmuose.

Ne, ten yra, žinoma, jauna mergina, kurie tiesiog nori prieš purtyti savo nervus jaunuoliui pagaliau pasakyti, kad tai yra "Taip". Bet ne per daug iš jų tai Atkaklus. Galų gale, elgtis tokiu būdu su vaikinu, kuris jums apskritai abejingi, būtų giliai įsitikinę savo jausmus. Ne todėl, kad kantrybė, pabėgti jokių medžiotojas vyrus. Ir išnykti į ploną oro. Tačiau net ir žmogus, kuris tikrai myli, nelaukiant už mėgstamiausią sutikimo, gali išnykti iš savo gyvenimo. Tada eikite į jį, eiti atgal ir paaiškinti, kad tik pauzę, nes mano mama sakė, kad ji turėtų būti. Ir iš tiesų, jums patinka jam.

Trumpai tariant, moterys nori tuoktis su savo vaikinu, jos galva, po pasiūlymo eiti į registratoriaus nebus apgauti. Ir kai jie yra abejonių, įdomu, ar susieti su juo gyvenime, ponios tiesiog bando vilkinti šį momentą. Tai dažnai jauni žmonės galvoja apie gana padoraus šaliai. Ir jie nesupranta, kodėl ji nenori kurti santykius su juo.

Tiesą sakant, viskas yra paprasta. Ji nemato jis turi visas savybes, būtinas tapti geru vyru. Apie meilę kalbės ne. Stiprūs santuokų, deja, yra pagrįsta ne tik jausmus. Ir jei ji gali veikti protingai, ji nebuvo tuoktis, vadovaujasi tik jiems. Iš jaunų merginų dauguma į būsimo partnerio gyvenimo poreikiai yra panašūs. Dabar pažiūrėkime, ką jis turi ir ko jis nori, kad mergina iš vaikino, kurį ji tikrai tuoktis?

Idealus Vyras: Kas Svajonių merginos

Jūs pirmiausia turėtų suprasti, kodėl ji yra taip nori susituokti. Taip, nes ji buvo pavargę nuo netikrumo ir nori ramiai, laimingą gyvenimą, kiek įmanoma. Dailiosios lyties ketina susituokti, įgyti šeimos laimę. Ir už tai jums reikia šiuos savybes, turėtų būti valdomas savo būsimą gyvenimo partnerį:

 • Ambicija

Tai suteikia viltį, kad ji sieks padaryti sėkmingą karjerą. Tuo atveju, kai iki santuokos vaikinas ir jau turi dideles pajamas, jie, žinoma, skatinant Moteris daugiau. Bet net jei jis neturi noro eiti į priekį ir kurti jaunuolio patrauklumą kaip potencialų vyrą, yra gerokai sumažintas. Ir tegul išorę jis atrodys princu ir turi veislinio arklio ir užfiksuokite niekada nebus.

Atrodytų, ką mergina nenori rimtų santykių su saugiu vaikinas? Tiesą sakant, ponia gali nenorėti, jei ne nuo jaunuolis pučia būsimos sėkmės kvapą. Šiandien jo gerovei, žinoma, malonu, tačiau po poros metų, priprasti prie jo. Ir nori bent kažką pažangą. Ir tada nebandykite pasiekti naujų aukštumų vyras įgyja neįdomu.

 • Gebėjimas džiaugtis gyvenimu ir džiaugtis juo

Merginos nenori santykius šeimoje-kaip verslo partnerystę, kaip ir biure darbuotojams. Pernelyg susirūpinę savo vyru nervų reikalus, nes jis visada buvo užimtas, o ne mokėti pakankamai dėmesio savo artimuosius, save ir savo paprastus žmogaus džiaugsmus atimti.

Ką vaikinas nori merginą pas savo vyrą? Nemokama, linksmas, nepriklausoma, tiek išorėje ir viduje. Jei žmogus apsėstas darbą, jis negali padaryti tai pilnavertis egzistavimas. Yra tai, kad visiškai patenkinti materialinius ir tik. Labai tikėtina, kad tai bus pakankamai normalus šeimos gyvenimo.

 • Kuklumas

Ne, ne nuolankumo natūra, kuri leidžia jums būti kalama į kampą, nes pastangų būti pastebėta. Pagal numanomą kuklumo stokos elgesys Man melagingą Bramanība ir realiai įvertinti savo svarbą ir jų privalumus. Pompastiški povai rodo ne savo seksualines užkariavimus, kaip galbūt tai entuziastingai kvailas, nežinodamas, kaip atskirti tikrąją esmę žmogų nuo jo melagingą įvaizdį.

Smart merginos nenori rimtų santykių su žmogumi, kuris unabashedly rodo kitiems, kaip gerai ji yra. Jie netiki šiuos jaunus žmones, o ne prisiriša prie jų. Galų gale, kaip jau sakėme, į tyrimo rezultatus, susijusius su tai, ką vaikinai like girls, išvaizda ne stovėti pirmoje vietoje.

 • Talentas

Kiekvienas jaunas žmogus svajoja, kad jos būsimas vyras, kažkas išsiskyrė tarp kitų. Ką mergina nori išgirsti iš draugų ir pažįstamų apie savo pasirinktą vieną? Ne, ne į sveikatą, kad jis atrodo kaip Brad Pitt. Ji nori išgirsti susižavėjimo žodžių savo sugebėjimus ir pasiekimus vienoje ar kitoje gyvenimo srityje.

Žmogus gali būti suteikta galimybė puikių meistrų, labai slidinėjimas, puikus groti gitara virtuoziškumą vairuoti automobilį, tapyti. Viskas, kaip ilgai, kaip paaiškėjo, geriau nei kiti. Tokie talentai vyrams užkariauti moterų ir pateikti juos su pagarba, reikalingą siekiant geros santuokos.

 • Jautrumas buvimas

Vyras, kurį ji dare tuoktis, turėtų būti ne beširdis ir bejausmis. Keista, bet moterys labiau traukia tuos vyrus, kurie šiek tiek pažeidžiama nei nepereinamas į Supermeno. Taip, kad tie, kurie neslepia savo sielvartą arba liūdesį. Galų gale, jie gali pasakyti, kad jų yra kažkas kelia nerimą ir paprašykite patarimo į sunkią padėtį.

Bet mergina nori meilės jausmų ir romantiška jautrumo priemonėmis. Žinoma, šių savybių tam žmogui dominavimas neleidžiama. Jis atrodys bejėgis ir kūdikystėje. Tarsi ji nenorėjo susitikimams, ji yra mažai tikėtina, kad sutinkate susieti savo gyvenimą su žmogumi, visada turės vairuoti rankenos. Viskas yra gerai saikingai.

 • Gebėjimas savarankiškai kontrolės

Jei vyras nežino, kaip kontroliuoti savo emocijas, jis bijo moterimi. Šeimos gyvenimo kokybė nėra gera. Namas turi taiką ir stabilumą, o ne amžinosios įsisiautėjęs aistros. Be to, kiekviena moteris baiminasi, kad ekstremaliose situacijose, pavyzdžiui, vyras negali išlaikyti savo atvėsti ir prarasti savo galvą and'll padaryti daugiau žalos. Ir tai nėra gerai.

 • Seksualinės taktu

Insane vyrai nereagavo į žodį "ne", bet tinkama mergina mato kaip tiesioginę grėsmę savo saugumui. Jie nori išgirsti merginą, atsisako pasimylėti? Bent jau jie nori turėti vaikinas sustojo, kad jį paklausą. Apskritai, gera idėja jam pasakyti. "Na, medus aš lauksiu, ir jūs geriau pailsėti."

Jei jaunuolis elgiasi kaip netašytas lout, bando imtis savo šiurkšti ir kieta, ji nustoja juo pasitikėti ir bando sustabdyti tolesnį santykius. Ir santuoka su tokiu seksualiai nežabotą vaikinu net kalbos negali eiti. Ir spjauti jį savo žavinga eksterjeras.

 • Dažniausiai pavydas

Bet gražus mergaitė, kai jos kompanionas pasipiktinęs dėmesį į jaunas panele kitus vyrus. Toks elgesys patvirtina jo meilę savo draugei ir patrauklią merginą. Tačiau žmogus pavydas neturėtų būti per didelė. Nuolatinis stebėjimas ir skandalai - tai, kad erzina moterys ir suteikia jiems abejones dėl žmogaus ir jo pasitikėjimo savimi patikimumą.

 • Iš humoro jausmo buvimas

Žmogus be humoro erzina prasme. Su tokiu paniuręs visada turėtumėte pabandyti atrodo labai rimtas ir surinkti. Ir merginos nori smagiai laikas nuo laiko ir jaučiasi atsipalaidavęs. Su sąmojingas, gebėjimas sieti su visuma (įskaitant į save) be pernelyg sunkumo stipriosios lyties yra daug maloniau bendrauti. Ir gyvenime su tokiais vyrais daug lengviau. Jie gali rasti kažką juokinga net sunkiausių situacijų.

Bet čia vėl, turėtų būti priemonė. Mes ne visada gali pasijuokti iš mergina, kitaip jis turės klausimų: "Ar aš tikrai patiko man, jei jis išlaiko šaiposi iš manęs?" Ir tiesa, gyventi su gėjus, o yra šalia klounas - du visiškai skirtingi dalykai.

 • Mažas, bet patikimumas kai ratą

Jei būtų laikomasi vaikinas ar net kaimynai yra esminė specialistas nors srityje, tai yra ne tik puoselėja savo draugei, bet taip pat suteikia jai pasitikėjimą savo gyvybingumo ir patikimumą. Sutinku, kad būtų pasiekti patikimumą nėra taip sunku. Jis norėtų.

 • Mėgsta švarą ir tvarką

Taip, išvaizda - ne svarbiausias dalykas šiame gyvenime. Bet yra žmogus, kuris neturi valyti dantis, žinoma, taip pat ne kiekvienas gali. Vyriškas kvapas, kad yra aiškiai jaučiamas po savaitės abstinencijos nuo vandens procedūros, nori ponios, kurie taip pat apleisti higieną.

Tas pats pasakytina ir kojinės išsibarsčiusios aplink namą, tualetas sėdynė, kuri yra ne viskas žemyn, purvinas puodeliai, ir tt Tačiau šiuo atveju neturėtų būti fanatizmas. Jei būsimas vyras ridena savo įniršis, kai jis mato trupiniai ant stalo, teks oi kaip jam mieli.

Jei žmogus, kuris turi visas aukščiau išvardytas savybes pobūdžio, siūlanti mergina jam tuoktis, tai paprastai ilgai nedvejodami atsakyti "taip". Ne, žinoma, ir taip vaikinai moterys kartais nepavyksta, jei jie, pavyzdžiui, nepatinka vaikus, nerodo pakankamai dėmesio, per daug užsiėmę savimi, darbas jiems nepatinka jo išvaizda, ir pan.

Nieko negalima padaryti, šeima yra šeima. Ir suprasti, kad tikrosios lyties santuokos sunkumą, ir sąmoningai ir nesąmoningai ieško gyvenimo partnerio, šalia kurios bus šiltas, atsipalaidavęs ir jos vaikai ir ateityje. Kartais ji daro savo pasirinktų aukštesni reikalavimai, kaprizingas, jis reikalavo.

Jaunuolis gali visi turi sausą burną, ir jis eis ieškoti daugiau moterų kandidatų supratingas žmoną. Bet jei vaikinas nori susieti savo likimą su šios mergaitės, jis turės dirbti sau. Na, kaip kitaip? Galų gale, ko nori moterys, kurie nori prigimtį!

load...