Kas yra pavydas ir kaip elgtis su juo?<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Santykiai

Kas yra pavydas ir kaip elgtis su juo?

Kas yra pavydas ir kaip elgtis su juo?

 

Turinys:

Audringas pavydas įsipareigoja daugiau nusikaltimų nei godumo ir ambicijų. (Wolteris)

Kas yra pavydas? Atrodytų, kad atsakymas yra paprastas: su dėl turto asmuo, atsižvelgiant į jo meilės objektas jausmas. Pavydi jauna moksleivė su kaimynu ant stalo ir pažvelgė į priešais mergina; vaikinai pavydi savo draugams, yra dėmesio kitų jaunimo centre; pavydūs žmonos savo vyrams, kuris buvo suimtas kitame posėdyje. Trumpai tariant, pavydas - reiškinys yra gana įprastas, ir tai nenuostabu, niekas skambučius. Tačiau psichologai visame pasaulyje teigti, kad pavydas - triuškinantį jausmas, kad ji gali sunaikinti net geriausias, ryškiausios santykiai. Pavydi Rodyti agresija, dalyvauja fizinis smurtas ir net įvykdyti žmogžudystę.

load...

Kas išeina, milijonams žmonių visame pasaulyje savanoriškai atsistatydinti save tokiu niokojančių jausmas pavydas? Mokslininkai išrado sudėtingą vakcina nuo ligų, kad žmonės kenčia, bet dėl ​​kovos su pavydu labui, niekas piršto vis dar nėra perkeltas? Tačiau neatrodo, kad pavydas - virusą atsparus gydymui. Deja, bet kurioje vaistinėje nėra magija tabletes sielvarto, įtarimus ir kitas kančias, susijusias su pavydu, ir nepanašu, kad atrodo. Kadangi visos neigiamos reakcijos iš pavydžių žmonių tik nuo savęs, o ne vaistas negali pakeisti. Taigi, kokios žvėries, pavydas, ir kodėl mes kenčiame nuo jos taip dažnai?

Kas yra pavydas tikrai

Apie pavydo pasakyti, kada jis ateina į meilės trikampį. Ir kaip galėjo būti kitaip? Vyras pasirodė meilužio, mergina flirtuoja su kaimynu, žmona neateina namo naktį. Ir taip toliau ir taip toliau.... Kaip parodyta pavydo poroms mylinčių žmonių, kur vienas partneris įtaria kitas neištikimybės? Rėkia, skandalai, grasinimai, kad patiekalų, o kartais ir fizinę prievartą. Ir niekas nemato nieko keisto, jie sako, žmonės, ką jie yra geri, bet pavydas sukelia jiems įsipareigoti šias negraži darbus!

load...

Bet yra pavydas ir visiškai kitoks personažas gali būti pavydi kitiems sėkmės, kitų žmonių pinigus, kitų žmonių laimės. Šie jausmai panašūs į pavydėti įprasta, bet vienintelis skirtumas vis dar egzistuoja: The pavydus gali būti patenkintas tuo, kad kažkas išnyks objektą savo pavydo, pavydi nori turėti savo geismo objektą atskirai. Tik tokie užsidegęs jausmai kaip kažkas ne pasakyti garsiai, tai nėra dažų vyro. Na, įsivaizduokite: ateina pas jus šiek tiek gedimo rūšies, ir daro teiginius apie tai, kas jūs esate gražesnė, protingesni, seksualesnis. Jūsų reakcija? Taip, jūs tiesiog nusigręžti nuo keistų mergaičių ir pasukti pirštu į savo šventyklą. Kaip, kas Jus stabdo dirbti su trupučiu, ir pasiekti tuos pačius rezultatus?

Bet jei esate pavydi savo vaikinu, tada niekas nebus nustebintas, kad jūs esate pasiruošę letena akis ir pasakyti, ką manote apie jį ir jo giminaičių iki septintos kartos. Galbūt toks elgesys, o ne pritarti, bet keista, kaip gali atrodyti niekas, tai tikrai! Ką jūs galite padaryti, todėl priimtas į žmonių pasaulį, pavydas - nuolatinis kompanionas meilės santykius. Manoma, kad daugeliu atvejų žmonės tiesiog negali daryti kitaip, nes mes taip sudarė. Nors kartais apie šio "prietaiso" kelia daug klausimų.

Norėdami pradėti, tegul pamiršta apie žmones ir kalbėti apie mūsų mažesnių brolių. Mokslininkai padarė išvadą, kad kai kuriose gyvūnų rūšių taip pat, kaip ir mes, gamina hormoną oksitociną, kuris yra atsakingas už meilės ir ilgalaikės partnerystės poreikį. Ir pavydo tarp smulkių gyvūnų pasireiškimas - ne išimtis. Taigi, įsivaizduokite: sėdi ant žolės apsigyveno daug Gibbons pora (beždžionės yra) - Vyras ir Moteris. Staiga moterys vairavo kitą Vyras su labiausiai, kad nei yra seksualiniais tikslais. Kokia bus mūsų "sutuoktinis" -gibbon, kaip rodo jo pavydo? Ogreet priešininkas ant galvos su lazda, porychit, pohripit vykdymu, ir praeina. Jis grįš į savo mylimąją, nusiraminkite ir toliau ją apsaugoti. Dėl pavydo ir visų su juo susijusių neigiamų emocijų, yra ne dėl savo meilės objektą, o primatų Naglių troškimas sunaikinti šeimos likimo.

Ir kas atsitinka žmonėms? Kuris daro pavydas su mūsų meilės objektų? Mes nuolat kankina savo mėgstamus nepagrįstus įtarimus, priekaištų išvis neištikimybę ir skraidymas nervus visiškai absurdiškų priežasčių! Ir, atrodytų, kas gali būti paprasčiau: mesti savo varžovą, įsivaizduojamą ar realus, toli, ir nuvyko į mėgautis šeimos idilė. Žmogus - kas, būtina puoselėti ir mylėti, o ne pakrypti nuolat skandalų yes valandinis patikrinimus. Tada pavydas, atrodo, nėra universalus blogį, būdas išlaikyti mylinčią santykius. Bet tai padaryti tik nedaugelis gali praktikuoti ir viešosios nuomonės vykdo juos laiko tos kategorijos nerevnivy žmonių. Nes jie yra nepatenkinti kivirčų ir kaltinimai neverskite savo antrąsias puses.

Kodėl taip sunku likti ištikimi savo meilės objektui, kodėl mes neturime perkelti neigiamą reakciją į galimus konkurentų? Taip, nes tai yra bjauri visuomenės dorovės. Dėl to, kad jūs einate ir vyderete plaukų gana bendradarbiu vyru, jūs neturite vienas ant galvos ne paglostyti - tik purtyti galvas vadinamasis isteriškas. Ir ne pavydas nebus pasiteisinimas savo "didvyrišką" aktą. Bet namų išardymo su tantrums ir Smashing indai kad jums suderinti kaltės (Real arba įsivaizduojamos) sutuoktinį, jums nebus pasmerkti. Štai kodėl mušimą ir pavydūs vyrai jų gaila žmonos, kiek veltui, nes "valgo" paskutinis nervai sutuoktinių pavydi moteris. Galų gale, todėl jie lengvai savo kančias, "nuleisti garą" ir įsikurti trumpą laiką.

Pasirodo, kai atsidūrėme aklavietėje: veikti kaip mūsų draugas Gibbon, vejasi priešininko lazdą, yra neįmanoma, ir nukristi ant jūsų mėgstamą žmogų - Atrodo, kad būti per negraži. Bet tai uolumas - nesvarbu, kas tai yra, pagrįsta, ar ne - labai panašiai kaip normalus dirginimas, kai viską suprantu, bet nieko nedaryti su savo emocijas negali. Tai tarsi stovi kamščiuose piko valandą: jūs tikrai norite eiti, bet aplinkybės neleidžia jums judėti teisinga kryptimi, nors jūs verkti! Suvokdami vis agresijos beprasmiškumą, mes tiesiog nuslopinti ją, todėl atsiranda dirginimas.

Taigi, kas yra pavydas? Pasirodo, kad tai yra tik slopino susierzinimą, kad jūs Splash ant labiausiai prieinamas jums prieštarauti - būtent dėl ​​mylimo žmogaus. Ir pavydo laipsnis priklauso nuo to, kiek galite laikyti neigiamų emocijų link priešininko ar priešininkas. Visa kita eina į esi žmogus, teoriškai turėtų apsaugoti ir apginti nuo "išorinio pavojaus".

Kaip įveikti savo pavydą

Kartais pavydas užima gana keistų posūkių. Dažnai žmonės atlieka savo pyktį mylimo tiesiog, nes jie mano, kad negali konkuruoti su savo konkurentais. Bedarbiai tinginys daug lengviau organizuoti "papeikimai" jo darbo žmona, nes jis buvo verta pakilti į varžovų bosas lygio yra aiškiai nepakanka. Netvarkinga, apsileidęs žmona yra labai lengva ir paprasta eilutė su vyru apie jo suinteresuotam žvilgsnis kitomis moterimis. Ir nė vienas iš jų negali būti pavydi, bet o teisė - nenori keltis į tuos, kurie juos konkuruoti lygiu.

Taigi paprastai kovoja su jo paties pavydi №1: padidinti savo savigarbą ir stengiuosi būti tokia gera, ar net geriau nei tie, kurie gali konkuruoti su Jumis meilės santykius. Tol, kol jūs neturite jaustis savo konkurencingumą, pavydą ir deginimas dirginimas toliau į nemalonų jums. Ir vis geriau, jūs tiesiog nustoja bijoti, kad jūsų mylimas žmogus taps jo dėmesį į ką nors mažiau vertas negu jūs.

Taip pat yra būdas kovoti su №2 nepakeliamas, varginantį soul pavydą. Kai visos yra neįmanoma imtis sunkesni ir su tiesioginiu smūgiu į Splash iš savo agresiją ant priešininko pagalba, pabandykite protingiau metodą. Kodėl, užuot šaukiantį į jį, jo burną po darbo ir pašėlusiai patikrinti turinį savo kišenės, o ne psichiškai dabartinę žudynes savo tikrojo objekto dirginimo? Jūsų vaizduotės galite tiek, kiek būtina, kad problemų su priešininko, pasmerkti ją visų mirtingųjų nuodėmes, ir net ištraukė po vieną visų savo liesas volosenki. Iš tikrųjų, tai yra daug žalos niekas, bet jūsų pavydas ir nepagrįstas agresija bus nuslopintas ant vynmedžių ir Jums nebereikės savo rankas sunaikinti šeimos likimo.

Žinoma, abu šie metodai negarantuoja 100% šalinimo pavydus. Tačiau sutiksite, verta pabandyti. Kaip sakoma, meilėje ir kare visos priemonės yra geros. Tai yra įmanoma, kad jūsų lygis agresijos nukris iki nieko ir pagaliau pradėti gyventi laimingą, normalų šeimos gyvenimą. Kadangi pavyduliavimas - ne tik nuosavybės, atsižvelgiant į partnerio jausmą, tačiau taip pat nesugebėjimas teisingai nustatyti akcentai, bandant atsikratyti save nuo konkurentų. Kai tik Jūsų meilė savo partneriu bus stipresnis nei prarasti ją baimės, visi jūsų pavydas ir nešališkas veiksmų, susijusių su juo, sustabdyti kankina jus abu.

load...