Kaip laimėti vyrą. Šiuolaikinės Amazonės strategija ir taktika<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Santykiai

Kaip laimėti vyrą. Šiuolaikinės Amazonės strategija ir taktika

Kaip laimėti vyrą. Šiuolaikinės Amazonės strategija ir taktika

Turinys:

Ir čia jis yra, princas ant balto žirgo. Įdomu, o princas žino, kad jis yra princas? Dauguma net nesuvokia. Bet jūs žinote, kad tai yra tai, kad jums reikia ir įtikinti jį šio fakto. Ir kaip tai padaryti? Kaip laimėti vyro? Ir čia svarbu suprasti "karo meno". Galų gale, jūs ketinate laimėti? Ir tai reiškia, kad jums reikia sukurti strategiją ir taktiką karo. Nors psichologija yra moteris, kad ji buvo malonu laimėti nei užkariautojas, šiandienos realijų yra moteris turi užkariauti vyro.

Bet karas turi tikslą. Kas yra tikslas jums nustatyti sau? Jūs norite praleisti naktį su juo? Ar norėtumėte tapti jo meiluže? Arba nusprendė bet kokia buvo jam tuoktis? Bet mūšio baigtis įtakos susijusius veiksnius. Ką jūs turite rasti? Jis sympathizes su jumis, ar esate su juo, net nežinau tarpusavyje? Jis jau turi merginą, ir jis yra visiškai nemokama? Tai patvirtino bakalauro, ir jis ieško savo kitą pusę? Taigi karo baigtis priklauso ne tik nuo jūsų sugebėjimų ir išorės duomenų, o taip pat dėl ​​kai kurių niuansų. Nustatyti atsakymo į visus šiuos klausimus, laimėti žmogus bus daug lengviau.

load...

Tačiau yra universalūs taisyklės, kad bus užtikrinti, kad jūs turite pusė sėkmės. Bet kuriuo atveju, jūsų karo strategijos - tikėjimas. Jums reikia įtikinti žmogų, visų pirma, kad jūs esate - tas pats vienintelis ir, ir, antra, kad tai tas pats, kas laimės, o ne jūs. Kovos taktika - ne tai, kad kiti, kaip moterų gundymo meno. Kaip laimėti mylimą žmogų, naudojant universalias taisykles? Taigi pradėkime.

Išvaizda - pirmas dalykas, kad atkreipia vyro

Taip, tai yra jūsų išvaizda: drabužiai, makiažas ir manieros gali turėti ant žmogaus nenugalimas pirmą įspūdį. Visa kita: Wit, taupumas, angeliško pobūdžio tada jis bus dėkingi. Ir pradėti vertinti savo išvaizdą bus atlikta. Ir kokios nuotraukos turi būti moteris, kad žmogus jam davė teigiamą reitingą? Stengiantis atrodyti ryškiai ir seksualus vyrų akis, daugelis moterų eiti per toli. Pasak protingas mokslas Psichologija, sąvokas moterų seksualumo iš įvairių vyrų ir moterų. Karas dažų ir per atsiskleisti drabužiai, žinoma, bus vyras neišdildomą įspūdį. Bet jūs pamatysite jį labiausiai linksmą kompanioną už naktį.

Taigi, kaip jums reikia atrodyti, kad vidutinis žmogus? Ne šviesus. Ryškios vyrai bijo moterų. Todėl, make-up Šiaurės Amerikos indėnų drabužių ir prašmatnus spalvų stiliaus tiesiog išgąsdinti savo noru objektą. Tas pats efektas bus pagaminti per atvirą kaklo, sijonas kelnes mikroskopinis ilgio ir - antra oda. Ne geriausias atstovavimas jumis ir prisidėti nalakirovannye plaukus ar ekstravagantišką spalva, nagai kaip plėšrūno, taip pat yra papuošalai gausa: žiedai dygliuotos su pirštų, riešų grandinės apyrankės su karoliukais ir apaugę kaklo.

load...

Kur įspūdingas vyrų akis, jums atrodys elegantiškų drabužių ant figūros (bet ne stora), į suknelę moteris jam patinka labiau nei moteriai kelnių. Diskretiškas, bet stilingas makiažo, gerai prižiūrėti plaukai natūralios spalvos (nors tuo dažų sąskaita), tvarkingas manikiūras, elegantiškas dekoro nedideliame kiekyje - tai, kas sukels vyras pamatyti moters jumyse. Tai buvo moteris, o ne moterys. Negalima būti linkusios vyro ir savo didelio laisvumo. Gruoblėtas anekdotai, aštrumo judėjimo, daug juoko ir dar daugiau, keiksmažodžių - ne tik atstumti ir bet kuris normalus žmogus, bet taip pat gausite už kilometrą.

Tačiau, jei jūsų pasirinkta viena žiauriai vyras ar nepagydoma romantiškas, jis gali turėti savo idėjas apie moterišką grožį. Bet mes kalbame apie universalių taisyklių. Ir kas nori pamatyti šalia moteriškas kompanionas. Be to, ne tik moteriška, bet ir kuklus ir gražus saikingai mastą. Taigi pabandykite gauti visi turite saikingai - ir kuklumas ir grožis. Todėl, norint laimėti vyro be tinkamo išvaizdos neįmanoma.

Kas ženklas jam pastebėti jus?

Kas ženklas jam pastebėti jus? Tai yra tai, ką Taryba ne iš mūsų pažangiam mokslui psichologijos sąskaita, kas tiksliai žino, kaip laimėti vyro. Jums reikia norint pradėti bendrauti su vizualinio kontakto: dešimt žvilgsnį tiesiai į akis, akys dale, šypsena. Psichologai sako, kad šis algoritmas veikia be kliūčių. Jei nėra atsako, būtina užsiimti nekaltą pokalbį: "Kas kartą ir nežinau lietus nežadėjo rytoj". Dėl tokio klausimo būtinai sekite atsakymą.

Ir jūs klausytis, šypsena, ir nepamirškite pažvelgti į akis. Ir jei mes žiūrime su susižavėjimu, šiek tiek palenkė į šoną, o kartais linksėdamas galvą, tada jūsų tema mano, kad jis žavisi, o vyrai yra žinoma, kad jautrūs meilikavimui. Tiesiog nereikia persistengti su linksinčią, arba tampa tarsi Kinijos stabas. Panašus komiškas reginys yra mažai tikėtina, kad laimėti niekam apskritai.

Ir pabandykite mesti žmogus pažvelgė per petį, pusiau-turn. Psichologai mano, šis požiūris yra viliojantis, seksualus ir paslaptingas. Ar tai ne ženklas? Arba mesti koją virš Kita (nepatinka tai daryti Sheron Stoun), arba atsainiai ir elegantiškai kartus plaukus nuo savo veido. Arba naudokite garsaus psichologo Alano Piza ir tyliai (tyliai!) Kopijuoti pašnekovas judėjimo viršūnė.

Pernelyg manija nieko

Iš vyrų, kurie orientuoti užkariavimas nėra važinėti. Jūs negalite būti erzina, ir daugiau įkyrūs. Jei pradeda nuolat pakviesti jį į pasimatymą, organizuoti "netyčia" susitikti "neteisinga" telefono numerį, ir dar prisipažinti savo pasiūlyme jausmus, geriausiu atveju, objektas pradeda jau vengti. Blogiausiu - manoma, protiškai defektais ar protiškai nesveikas.

Žinoma, kartais šis triukas gali būti padaryta. Ir net geriau einam į komandiruotę, jei esate kolega ar įstrigti liftas, jeigu jūs kaimynai. Apskritai, tai nėra būtina paleisti iš paskos. Negalima pamiršti, kad jis turi rūpintis, o ne jums. Ir nesvarbu, kaip stipriai jūsų jausmai, nepamirškite apie savigarbą. Tai kokybė yra labai vertingi visiems žmonėms.

Bandyti įtikti savo mama

Jis mama vaikystėje dalykų pasakyti ir tiki, daug toliau kalbėti iki šiol. Ir daugeliui vyrų (jei ne dauguma) motina lieka neabejotiną valdžią visą savo gyvenimą. Ir jei jūsų atveju tai yra tuo atveju, prašome motiną - jūsų šansas gauti pasisekė.

Žinoma, jums nepatinka tai jau iš anksto: Ar ten moteris vertas savo mylimąjį sūnų. Vis dėlto, pabandykite naudoti šį kozirį. Pirmajame posėdyje, būti mandagūs ir draugiški, ne vėliau - ir daugiau supratingas. Palaikyti pokalbį pranešimų interesų į jį, sutinku su viskuo, nesvarbu, ką ji sakė (net jei jis yra nuoširdus delyras). Tik, vėlgi, nereikia persistengti, neleiskite mano mama jaučiasi klaidinga ir prisiminti, kad jis gali būti labai protingas ir įžvalgus moters (ne vienas tu toks).

Trumpai tariant, kaukė yra protingas ir puikus mokinys, myli savo sūnų, nes mama neturėtų būti kaukė. Tai turėtų atrodyti realus asmuo visose situacijose... Ir staiga ir neturėjo dėvėti kaukę? Jūs niekada žinoti: gal ji tikrai patiko, ir ji - jums. Vis dėlto, jo nuopelnas yra tai, kad jūsų meilužis yra (gražus, protingas, nesusituokę) taip pat. Ir kita vertus, jums nebūtų įsimylėjęs.

Bandyti įtikti savo draugų

Vyrai vertina ne tik motinų nuomonę. Rodyti draugus jiems pernelyg autoritetingas. Ypač jei tai A male bakalaurus. Taigi, jei draugas paaiškėja, kad jums tos pačios bendrovės, bet kuriuo atveju nebandykite konkuruoti su juo. Jūs - tai tu ir draugas (ir net draugai) iš konkurso. Ir net jei jūsų meilužis draugai sukelti turite tik neigiamas emocijas, pabandykite šios emocijos nerodo.

Vėlgi, protingas mokslas psichologija teigia, kad tampa "vaikinas" per jus bakalauro daug kartų bus padidinti jūsų šansai laimėti. Ir kaip turi būti vaikinas? Tai nereikia virsti nemoteriška padaras. Bet kiekvieną kartą pabrėžti savo moteriškumą, valcavimo isterijos stiprios kalbos ir nepadoraus anekdotai, taip pat nėra būtina. Sklandus santykiai, gebėjimas palaikyti pokalbį apie žvejyba, futbolas, sporto ir automobilių - tai, kas padės Jums tapti "vaikinas". Ir vyras vertas pagarbos.

Tačiau visiškai pamiršti, kad esate moteris, jums neturėtų. Neleiskite Vyriška kompanija visiškai ignoruojami kaip panele. Neleiskite vyrai piktnaudžiauja nešvankybės ir aptarti pikantiškų paslapčių vyrų. Jei jūs negalite padaryti, tada priimti faktą, kad tokia bendrovė būtų jūsų vyras praleisti laiką be tavęs. Galbūt tai, kad geriau?

Tapk minkštas ir purus

"Ir aš iš tikrųjų minkšta ir puri!" Pabandykite įtikinti žmogų joje. Ir pabandyti iš tikrųjų tampa minkšta ir puri. Galų gale, jei norite jį kaip ji turėtų tilpti. Tiesiog nesutampa. Sužinokite nuoširdžiai pasidalinti išrinktųjų interesus. Pasiduoti blogus įpročius, jei jis susijęs su jų netoleruotinas. Būti suinteresuoti savo reikalais. Būkite atidūs ir rūpestinga. Sužinokite, kaip virėjas gerai (prisiminkime, kaip eina kelią į žmogaus širdį?). Gydyti pagarbą savo šeima ir draugais. Ir būti tikri.

Kaip laimėti vedęs vyras?

Ir, pagaliau, apie zhenatikom kaip princas. Žinoma, blogio meilė, įsimylėti ir susituokti. Žinoma, jūs galite pradėti kovoti ir užfiksuoti šį kandidatą. Tačiau ne kiekvienas taktika yra taikomos už vedęs vyras užkariavimo. Taip, jūs galite žavesio jam, ir net įsimylėti. Bet laimėti nepakanka. Taip, vedęs vyras turi motiną ir gimines. Taip, vedęs vyras turi draugų. Tačiau nei artimieji, nei draugai, jis niekada nesutiktų. Taigi, kad juos sustiprinti savo pozicijas kovojant dėl ​​vedęs vyras jums nereikia gauti užkariavimo. Visa tai jūs galite tikėtis - tai iš meilužės statusą.

Jūs manote, kad galite "atgrasyti" zhenatika? Vargu. Dėl vedęs vyras turėti meilužę, net prestižinį, bet jo žmona prostitučių, jis nepaliks. Vedę vyrai paprastai Savas samprata meilės ir ištikimybės. Turi meilužę su gražus ir protingas žmona - į ką tvarka. Tai net patogiau. Ir jei jūs pradėsite gauti vedęs kalbėti apie skyrybas, jis tiesiog išsiskyrė su jumis. Ir netikiu į vedusiu vyru apie savo žmonos ligos istorijas, kad jis nemiegojo su ja, kad jų santykiai sužlugo. Vedę vyrai neturi kito pasirinkimo - nes jis turi kažkaip laikyti? Kad buvo raštu, ir jūs atidaryti burna, tikėti ir tikėtis geriausio dar daugiau.

Tačiau, jei vedęs vyras jums pasirinkti išskirtinai patalynės komfortą, tuomet jūsų rankose vėliava, ir pirmyn - užkariauti. Jei norite laimėti vedęs vyras tiesiog for fun, taip pat galite išbandyti savo žavesio. Jeigu vedęs vyras vis dar myliu dabartyje, tik tada priimti meilužės poziciją ir tiesiog mėgautis be pretenzijų daugiau. Nors situacija yra labai trapi meilužis, ir jūs priklausote žmogus yra tik iš dalies tiesa. Ir jūs reikia?


Cheat Sheet: Kaip laimėti vyro ir laikykite jį

Jei išėjo į mokyklą šiandien Amazonės, o tada imtis egzaminą dėl taktikos ir strategijos karo, tada jūs, kaip ir bet kuris studentas turės lovelę. Ir atsakyti į bilietą, "Kaip laimėti vyro", ji atrodytų kažką panašaus į tai:

  • Tuo meilės pradžioje ilgiau tylėti, tegul vyras aptarimas.
  • Tarkime, jis nusprendžia, kad pagaliau rado idealą, ir sieks atlikti daugiau laiko su jumis.
  • Žmogus turėtų būti užkariautojas. Tačiau nereikia persistengti, ir kad jis gali nuspręsti, kad Jums per sunku jam.
  • "Su saldžiu dangaus viloje", - tai ne apie jus. Iškart teišmano - žinoti jo verta!
  • Sužinokite, kaip virėjas, nes mes žinome, kad "kelias į vyro širdį yra per jo skrandį."
  • Stenkitės pažinti visus savo draugais ir artimaisiais, tai bus komplikuoti galimą atskyrimą.
  • Ir nereikia palikti jį ramybėje ilgam. Trys dienos - tai yra per daug.
  • Atminkite, kad svarbu vyrams gimdymu, nes jei jis neneigė.

Na, gidas veiksmų jūsų rankose, todėl eiti į priekį, su užsakymų!

load...