Kaip elgtis su vyru - Vandenis | Senamiestyje.LT
Santykiai

Kaip elgtis su vyru - Vandenis

Kaip elgtis su vyru - Vandenis

Turinys:

Vėl nusivylęs vyrų, mes dažnai pasakyti sau, kad jie visi yra tas pats - Heartless egoists negali rimtų santykių, o ne suvokti mums moterims. Bet gal visos problemos kroyatsya tik, kad vyrai nėra tokie panašūs, kaip mes esame įpratę galvoti, ir kiekvienas turi pasiimti savo ypatingą požiūrį? Norėdami geriau suprasti jums patiko vaikinas ir išsiaiškinti, kaip geriausiai elgtis su juo, jūs turėtumėte kreiptis pagalbos į žvaigždes.

Iš žmogaus charakteris priklauso ne tik nuo jo išsilavinimo, gyvenimo sąlygas ir socialinį ratą, bet taip pat nuo žvaigždyno, kuriame jis gimė. Taigi, jei turite ne itin tiki astrologija, tai dabar pats laikas keisti savo požiūrį į ją. Jis gali suteikti jums atsakymus į daugelį klausimų: ko tikėtis iš šio ar tą žmogų, kaip sau tinkamai pristatyti tai, ką jo gyvenimo vertybes ir net tai, ką jis yra lovoje.

load...

Jei jus domina vyrų Vandenio, tada būti pasirengę už tai, kad jums gali tekti padaryti drastiškų pokyčių savo elgesį, kad būtų panašus į jį, ir pasidalinti savo entuziazmu. Be to, jums reikės pabusti moters-mįslę ir nenuspėjamas panele. Bet Pirmasis dalykus. Šiame straipsnyje mes jums pasakys, kaip elgtis su šiuo zodiako, jų charakterio ypatumus ženklas atstovų ir kiekis, kad reikėtų vengti, kad nebūtų prarasti pasitikėjimą ir simpatijas vyrų.

Kaip laimėti vyras-Vandenio meilės

Su Vandenio jums nebus lengva - iš prigimties jis yra vienišius ir turi neigiamą požiūrį į santuoką. Tačiau tai nereiškia, kad jis nesugeba rimtų jausmų. Įsimylėti Vandenio tikriausiai svarbiausia - žinoti, tinkamą požiūrį ir būti kantriems. Gauti iš tokio neeilinio atstovas zodiako ženklas ginklų pasiūlymais ir širdis taip pat yra įmanoma. Nežiūrint į savo neigiamą požiūrį į santuokos instituciją, Vandenis gali pakeisti savo mintis, jei jis susiduria su savo vieną, tiesa ir unikali moteris. Tapk jam "tas pats", už kurį jis padarys viską, kad padėtų jums, mūsų paprastą patarimą.

load...
  • Imtis iniciatyvos

Pagal savo pobūdį, Vandenis šiek tiek nedrąsus ir pasyvus, todėl daugeliu atvejų nebuvo padaryti pirmą žingsnį ir imtis palaukti ir pažiūrėti poziciją. Jei norite, kad būtų su vaikinu dėl datos, tada viskas gerai imtis iniciatyvos jų plonos moterys dirbti. Tačiau, mes turime veikti labai atsargiai, nedarant pernelyg didelio spaudimo. Ką vyras Vandenis veikia kaip santykius vergas turi būti matomi tik jums. Jis turi būti tikri, kad vaidina dominuojantį vaidmenį, arba sužeisti pasididžiavimas neleis tęsti susitikti su jumis.

  • Būk ištikimas jam ir suprasti vienas

Vandenis aistros ir draugystės mišinys į vieną, ir vienas neatskiriamas nuo kito. Prieš laimėti tokį žmogų meilę, pirmiausia turite tapti nuoširdus, geras draugas. Žinoma, sielų santykiai neatsiranda per vieną dieną, todėl būkite kantrūs. Pabandykite kiek įmanoma domina išrinktųjų gyvenimą, išreikšti save nuoširdus, gailestingas ir tolerantiškas pobūdį, galėtų taikstytis su jo ekscentricitetus ir silpnąsias puses.

  • Leiskite jam jaustis, kad jūs įvertinsite jo

Vandenis yra labai dosnus ir visada pasirengę aktyviai dalyvauja draugais ir artimaisiais gyvenimą - jis ne tik klausytis, bet ir su savo galva panardinama į jų problemas. Tikrai mielai, jis gali jaustis tik kodą, kad reikia. Priešingu atveju ji pasireiškia nuobodu. Todėl, jei norite gauti arti šis žmogus ir pažadinti susidomėjimą jo asmeniu, būtinai pasidalinti su jais jokių problemų. Tačiau nereikia persistengti, nereikia perkelti ant pečių visų jų bėdų naštą ir nuolat skundžiasi gyvenimu. Būti teigiamas, o kartais tegul dalyvauti savo gyvenime.

  • Atskirti ir gerbti savo aistrą

Vandenis yra nuolat domisi kažkuo. Jei tai yra kažkas tikrai domina, jis buvo pasiruošęs skirti savo naują aistrą dauguma mano laisvo laiko. Kad galėtų susidoroti su tai beprasmiška. Pavydi savo pasirinkimą į hobis, jūs tik atstumti jį nuo savęs ir tikriausiai visiškai prarasta. Jums bus daug lengviau įsiteikti vyrams Vandenio, jei jūs praleisite savo interesus ir aistra tai ar tą daiktą.

  • Būtų įdomu pasikalbėti

Jei norite sukurti rimtą santykius su žmogumi, kuris yra gimęs po Vandenio ženklu, jums turėtų turėti galimybę susikalbėti su beveik bet kokią temą. Vandenis vertina moters, visų pirma, o ne išorinį, bet vidaus Apeliacinis skundas - jos žvalgybos. Taigi nepamirškite laikyti save labai forma: sporte, dabartinius įvykius, meno susidomėjimą, skaityti švietimo knygas. Galėsite užsidirbti didelę pagarbą savo pasirinkimą tuo atveju, taps tikras profesionalas bet kurioje srityje.

  • Būti finansiškai nepriklausoma

Pasak Vandenio, moteris turėtų būti nepriklausomas finansiškai. Ir tai ne dėl to, kad atstovai šio zodiako ženklas yra pernelyg gobšus išlaikyti savo numylėtinis. Tiesiog jiems svarbu, kad moteris buvo savarankiškai suprato asmuo. Šie vyrai negali pakęsti Gapowaty jaunų merginų omenyje, kad tik kai pramogų. Jie, kaip ir ore, jums reikia pavyzdį laikytis, o objektas, prie kurio jie yra nuoširdžiai ir giliai grožėtis.

  • Būkite šiek tiek paslaptinga

Norėdami sukurti santykius su Vandenio, svarbu, kad būtų galima, kad visada lieka paslaptis moteris. Vyrai Šio ženklo patinka nuolat atvira savo panele anksčiau nežinomų pusėje gamtos, naujų aspektų talentą. Negalima dalintis su juo visas savo paslaptis, o ne suteikti visą save be išlygų. Tarkime, jūs esate, kai jo pomėgius, pageidautina srityje, kurioje jis nesupranta. Tai paskatins jo susidomėjimą jumis kaip asmeniu. Visada įdomu bendrauti su juo abstrakčių temų ignoruojant tiesioginius klausimus. Mįslingas šypsena jam kartais yra geriau nei bet atsakymo.

  • Būkite spontaniškas

Gyvenimas griežtai grafikas yra ne Vandenio, ypač kai kalbama apie seksą. Iš anksto žinoti, kur, kaip ir kada jums atsitikti, seksualinės nuotykius jis nesidomi. Štai kodėl elgtis nervingas Reikia nenuspėjamai. Stovint ant įvairovę jums nereikės, tačiau "sugauti netikėtai Vandenio", kai jis mano vonią ar vakarienę, arba sėdi prie kompiuterio kartais naudinga. Be to, galite verstis intimos ir už savo namų sienų, ji atneša šiek tiek "Spice" sekso santykius. Tiesiog nereikia persistengti su veislės, kitaip ji taps kaip įprastas kaip sekso vakare į miegamąjį.

Kaip ne elgtis su cheminėmis Vandenio

Norėdami kurti santykius su vyru Vandenis žvaigždyne yra ne taip paprasta, todėl svarbu žinoti, ne tik kaip būti savimi su juo vesti, bet ji yra pageidautina ir kokių klaidų išvengti. Užsidirbti meilė ir pagarba Vandenio yra sunku, tai reikės daug laiko, bet prarasti viską yra įmanoma pot.

Ar nenustelbs savo laisvės

Laisvė Vandenio - tai yra viskas. Jis vertina jį ir palikti nenori. Todėl jokiu būdu neapriboja jį nieko. Tai taip pat taikoma jo pomėgius, ir draugams. Tuo Vandenio, kaip taisyklė, daug draugų, ir ne tik tarp vyrų. Jei bandysite jį apriboti kalbėtis su kolegomis moterų, jis suvoks jį kaip atakos jų laisvės ir, greičiausiai, bus linkę palikti jus.

Nepaisant to, kad Aquarians yra kuklus ir suteikia teisę pirmas žingsnis, moteris, jauni ponios per įžūlus, jie nebus toleruojamas. Elgtis natūraliai, nereikia primesti savo pačių visuomenę, kai vyras Vandenis nori būti vieni, nesiųskite SMS žinute šimtai per dieną, o ne skambinti kas pusvalandį. Tik moteris, kuri gerbs savo laisvę, gali tapti jo gyvenimo draugė.

Pamirškite apie pavydą

Pernelyg didelis pavydas gali panaikinti bet kokį ryšį, jau nekalbant apie vyro Vandenis žvaigždyną ypač. Draugauja Vandenis vertina pasitikėjimą ir nuoširdumą ir uolumo jie suprato kaip bandymą apriboti savo laisvę. Žinoma, įveikti pavydo jausmą, yra sunku, ir jei mes turime tai ne, tada bent pabandyti atidaryti jį neparodė. Taip pat bandyti ne sukelti pavydą ir jo specialiai atrinktas, flirtuoti su vyrais, ypač su savo draugais.

Žinant, kaip elgtis su į Vandenio žvaigždyne žmogus, jums netrukus bus gauti savo meilę ir pagarbą. Būti tolerantiškas jam, pasidalinti savo interesus ir vis dar yra - vienintelis būdas jums bus padaryti vyro, gimę po šiuo žvaigždyne, į meilės su jumis. Kaip atlygį už kantrybę ir darbštumą ir gausite kitą, mylintis ir rūpestinga vyras, kuris bus dėkingi jumis ne tik išorės, bet ir dvasinis. Ir tai sutiks, yra retenybė.

load...