Kaip elgtis su vyru - Liūtas: vertingas patarimas | Senamiestyje.LT
Santykiai

Kaip elgtis su vyru - Liūtas: vertingas patarimas

Kaip elgtis su vyru - Liūtas: vertingas patarimas

Turinys:

Jei atsitiktų, kad atitiktų vyro liūtas, tada tikri, kad jis nebus jums nuobodu. Tai stiprus, pasitikintis savimi žmogus yra nuolat juda, aktyvus gyvenimo būdas, norint pasiekti savo tikslų, ir maudėsi dėmesio centre. Žmogus, gimę po šiuo zodiako ženklas niekada eikvoti savo žavesio iššvaistoma, jis turi auditoriją, kuri gali įvertinti jo talentą. Kad dėmesys, įvertinimas ir nuoširdus žavėjimasis jo gebėjimas padėti moterims atgauti vyrišką liūtas.

Iš žmogaus-liūto simbolis

Jei manote, kad jūsų draugas Liūtas jo charakteris panašus nieko Regal žvėrį, bet tyliai, meilus kačiukas, tai tikrai ne laikas tinkamai studijuoti. Jis elgsis "romiųjų kaip ėriukas," tik tol, kol jums nereikia turėti įtakos jo savigarbą. Bet kaip tik jums nuspręsti kenkia jo savigarbą, kad "karalius žvėrys" bus parodyti jums "dangus su deimantais." Saldus, švelnus vaikinas, jis staiga virsta šiurkštus, arogantiškas žmogus, kuris padarys viską, kad "padėti jums vietoje."

load...

Ir beje, visi sprendimai, net nepilnametis, turėtų būti imamasi tik su sutikimu, arba bent jau apsvarstyti savo nuomonę. Galite būti tūkstantį kartų teisus savo ketinimų, tačiau, jei jūs neturite praneša liūtas savo mintis ir jam patarti, negali būti vengiama, kad argumentas. Šis žmogus mano, kad be jo antstolio kontrolės nors įmonė yra pasmerktas žlugti, kad tik jis gali išryškinti išsamiai problemą ir rasti tinkamą sprendimą. Ką daryti, tada jis ir "žvėrių karalius."

Dažniausiai vyrai liūtai yra labai patraukli ir turi daug gerbėjų. Jie yra ramus ir subalansuotas gamtos, tačiau jie puikiai sugeba atsipalaiduoti ir "rip" iki galo. Todėl pasimatymą su vaikinu, Leo - iš netikėtumo rūšies, jūs niekada nežinote, ką jis pasirūpins šį kartą. Ir tam, kad šis žmogus yra rimtas apie savo draugei, ji yra būtina, kad ji buvo ne mažesnis nei jo stiprumo charakterio, tačiau galėjo mylėti ir dievinti jį. Nors Liūtas mano, kad jis vertinamas ir suprantamas, jis bus ištikimas ir patikimas kompanionas gyvenime.

Ką moterys kaip ir vyrai-Lev

Būkite Plepūnas ir moteriška - šių merginų dažnai traukia Vyrai-liūtai. Jei jūs priklausote moterų, kurios yra kitų dėmesio kategorijos, jei jūs neturite gerbėjų pabaigą, Liūtas nori priartėti prie jūsų. Ir čia bandyti ne užtikti: jūs turite išmokti elgtis su vaikinu, kad noras laimėti ne dingo po penkių minučių pažinties. Kai sprendžiami su šiuo vyru, visada turės "manevras", - stengiuosi būti stipri ir silpna tuo pačiu metu.

load...

Vyrai liūtai labai savanaudis, jie, kaip ir ore mes turime žinoti, kad ji vertina savo savybes - tiek išorės ir vidaus. Kita vertus, jie nemėgsta, kai moteris yra pernelyg įkyrūs savo dėmesio, ji gali juos stumti. Nepaisant vidinio stiprumo ir pasitikėjimo savimi, Lions yra labai pažeidžiami ir sunku patirtis apmaudas iš žmonių arti jų. Kaip jis būtų arogantiška, nei elgėsi per argumentas, mano širdyje, kad vyras ketina kenčia nuo blogos požiūris. Su šiuo vyru tai yra geriau ne žaisti jausmais, ar jis nusigręžia nuo tavęs. Jei Liūtas nebus jaustis su jumis "Saugumas", tada iš karto išvyko ieškoti kito partnerio, gali apsaugoti ir gerbti jo jausmus.

Taigi, norint susidoroti su vaikinu, kuris yra gimę po šiuo zodiako ženklu, būkite atsargūs - jis turi būti 100% tikri, kad esate visiškai jo galia. Tai nereiškia, kad jūs turite tiesiog jam paklusti - priešingai, bevalis moterys dirginti tik jam. Bet čia yra paklusnumo išvaizda reikiamu metu jums reikia sukurti privalomas.

Yra senas anekdotas, puikiai paaiškina vyriškojo liūtas su savo moterimi požiūris:

Pastatė kartą liūtas ir jautis vyrų susibūrimai. Artėja vakaras liūtas zasobiralsya namus. Bull sako jam:

  • Kur skubėti, tegul sėdėti!
  • Ir žmona bus neramu, būtina imtis laisvą laiką.
  • Ką jūs, priešais žmona bausti? Nepaisant to, aš niekada padaryti!
  • Nepamirškite, kad jūsų žmona - karvę, ir mano - lioness.

Iš tiesų, žmogus meilės, Liūtas pripažįsta jo moteris lygiavertis partneris, jis tikrai vertina ją. Ir tai nereiškia, kad vyrų liūtas žmona gimti pagal to paties žvaigždyno (priešingai, Lions netoleruoja konkurencijos). Tiesiog mergina vertas pagarbos toks žmogus turi būti stiprus natūra.

Kas yra vyras-liūtas lovoje

Į intymius santykius vyras-liūtas gana pateisina žvaigždyno, kuriame jis gimė vardą. Tai reali Vyras, Macho, kiekvienos moters svajonė. Liūtai mėgsta glamonių, jie tikrai rūpi, kad partneris buvo labai malonu lovoje. Ši partneris bus nuolat įrodyti, kad geriausias meilužis nerandate niekada mano gyvenime. Ir, tikrai, tai intymūs santykiai yra tik naudingas.

Nepaisant jų seksualumą, Liūtai šiek tiek abejojate savimi ir niekada žinoti, jei gerą įspūdį apie savo partneriu, kad pakankamai. Taigi nedvejodami duoti jam komplimentų ir patvirtinu, kad tai - super žmogus. Jums nebus sunku pasakyti daug gerų dalykų apie jį porą, ypač, nes jie visi bus pagerbtas. Bet mainais gausite partnerį, kuris bus padvigubinti savo pastangas siekiant padaryti dar didesnę įspūdį.

Stenkitės ne per daug veikla lovos, o ne dominuoti - Liūtai mėgsta moterys, kurios gali būti kontroliuojami. Viskas, ką jums reikia padaryti, seksas su šiuo vyru - atsipalaiduoti ir mėgautis. A Start "gali būti jūsų dejuoja ir rėkia ant jo, jis supras, kad jis veikė teisinga kryptimi. Bet čia naujovės lovoje yra ne itin mėgsta Lions, jie nori patikrinti metodai ir nesiekia nustebinti savo partnerių neįprastas pozas ir glamonės.

Žmogus-liūtas - tikras Sėkmė. Bet tik tada, jei įrodyti jam, kad esate vertas meilės ir garbinimo. Jis yra nuostabus tėvas, švelnus vyras ir karštas mylėtojas, kuris bando padaryti viską, kas buvo taika ir ramybė jo šeimai. Tai reiškia, kad, nepaisant kai kurių vyrų šio zodiako ženklą už jų trūkumus, kaip konkuruoti.

load...