Kaip dalintis su vaikinu kartą ir visiems laikams<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Santykiai

Kaip dalintis su vaikinu kartą ir visiems laikams

Kaip dalintis su vaikinu kartą ir visiems laikams

Turinys:

Daugelis iš mūsų net nuo mažens mama ir močiutė Užsakyta idėją, kad mes neturėtume išvyti "negražus" vaikinai: kad bus curl aplink jus bjaurus, tada gana įspėjimo. Nuo tada mes naudojamas suteikti žalią šviesą į santykius su asmeniu, kuris nėra vertinamas "princas ant balto žirgo": kas tai padarė, siekiant pritraukti kitų vyrų dėmesio, ir kažkas - tiesiog būti vieniša , Tai nėra būtina, kad šis vaikinas buvo negraži ir negražus, kartais mūsų laikini pasirinkimai ir protingas ir gražus. Ir gėlės jiems duoti, ir gauti apsilankymus kviečiami ir pan, PET. Tiesiog nereikia spustelėkite smegenyse, atsakingas už romantiškus jausmus sraigtelis, ir viskas.

Ir sieloje - tuštuma, nusiminimas, kaltės jausmą. Norėčiau nutraukti šį užburtą ratą ir išsiskirti su vyru nemyli. Gal jis turėjo keletą pradžioje jausmus, bet tiesiog ištirpo kaip sniegas Vernal. Per daug dalykų nutiko, kaip jums buvo planuota, ir jūsų santykiai taps rutina pareiga. Laikui bėgant, mes supratome, kad tai buvo ne meilės, bet tik pasvajoti apie tai. Kaip išsiskirti su vaikinu, kuris žiūri į tave su garbinimo, tačiau nenorite pamatyti pastovų kompanionas gyvenimo?

load...

Suprasti, kodėl jūs einate toli

Prieš galą savo santykius, pabandykite tiksliai nustatyti sau priežastis, dėl kurių nebenorite būti arti to asmens. Kas pasikeitė jūsų požiūris į jį, kodėl jis nebuvo įdomus? Galų gale, kaip būtų Bet kokiu atveju, kai jūs susitarė su juo susitikti, o tada jis atrodė vertas jūsų visuomenėje. O jei nemyli savo širdyje, gilią užuojautą - tai tikrai. Jis yra daug lengviau suprasti, kaip išsiskirti su vaikinu, jei žinote, ką jums nepatinka jam pagarba jums. Kartais vyrai klysta, jis yra nematomas už save, bet jis yra labai svarbus ir reikšmingas mums. Taigi, kas nutiko?

load...

Trūksta dėmesio

Ne, tai nebus apie gėles ir dovanas. Kartais žmogaus dėmesys - tai ne tik romantiški aukos, bet įprasta gebėjimas išklausyti ir suprasti moters, kurią myli. Jei jis nemato jumyse keičiasi - tiek išorės ir vidaus, jei jis gūžteli pečiais išjungti savo mintis ir argumentus, o ne rimtai savo komentarus - taip jis koncentruotas tik į save ir nepriima jums, kas jūs iš tikrųjų yra. Tuo pačiu metu ji gali būti tikrai įsimylėjęs ir laimingas atlikti visus savo "pareiga" - pakviesti jus į romantišką pasimatymą, organizuoti netikėtumų ir duoti dovanų. Tai labai gražus, bet deja, nepakanka, kad būtų laimingas. Labai dažnai mes prarasti susidomėjimą tų vyrų, kurie negali ar nenori klausytis mus, net jei visa kita buvo gerai. Galų gale, kokie giminystės gali būti įtraukti, jei jis nėra rimtai savo mintis ir jausmus?

Trūksta emocinę paramą

Mes, moterys, esame labai unikalūs tvariniai, ir ne visi vyrai gali suprasti. Mums patinka oro reikalingą emocinę paramą partneris visiems mūsų veiklą ir įmonėms. Priešingu atveju, santykiai praranda savo prasmę. Jis gali nenuilstamai pakartoti savo proto meilės, bet negirdi į savo problemas ir rūpesčius žodžių. Jis nenori pasinerti į savo sunkumų sūkurį, nes jis yra malonus būklės meilės, kai gyvenimas matyti tik balta spalva ir nenoriu užgožti savo sprendimą neatidėliotinas problemas. Ir tada ji pradeda jaustis dvigubos pozicijos: viena vertus, ji mato vyro meile su ja, ant kito - neturi jausti jo emocinę paramą. Nors atrodytų, šie du dalykai negali egzistuoti vienas be kito. Bet šis žmogus, nors meilėje, bet per egocentriškas, arba jis negali išeiti iš vaikystės poras, kai visos problemos buvo išspręstos kažkaip patys ir nereikėjo jo tiesioginio dalyvavimo. Abiem atvejais, laikui bėgant, moterų stiprėja noras išsiskirti su juo.

Ambicijų trūkumas

Šiandien toks dalykas kaip "ambicijos" jau seniai prarado savo neigiamą vertę. Dabar siekis - yra, visų pirma, noras eiti į priekį, o ne būstą jau pasiektų rezultatų. Ir, žinoma, ką mes tikimės iš mūsų žmonių? Nuolatiniai pasiekimai - ar į karjeros laiptais skatinimo arba dvasinės, kūrybinės plėtrai. Ambicingas moteris niekada netoleruos šalia jo žmogus, kuris yra turinio su mažai. Ji tiesiog nesupranta vaikiną, kuris baigė institutą, bus malonu praleisti metai pareigas su kuklus atlyginimo ir neturi stengtis pagerinti (kas tai yra, jis yra toks ramus?!).

Ir tegul vyrai skundžiasi, kad šiuolaikinės moterys yra daug svarbesnis nei rankinėje nei jų turtingą vidinį pasaulį, drįstame nesutikti dydžio. Esmė čia yra ne apie pinigus, arba, tiksliau, ne tik juos. Moteris norėtų matyti šalia jo stiprios ir tikslingas vyras, kitaip dauguma rūpesčių ir naštos šeimos gyvenimo patenka tiksliai ant pečių. "Su saldžiu dangaus viloje, jei mielas - atašė", - vertas tęsinys senosios posakiu. Galite ir toliau klausytis savo kaltinimų komercializmą, bet galite nustatyti savo prioritetus. Taip, mes sutinkame, sutinka tuoktis leitenantas: jei tik tik šiek tiek, jis norėjo tapti apskritai. Na, ar bent jau kapitonas. Jei žmogus visiškai neturi ambicijų, nors daugelis iš mūsų tai atrodo infantilumą, ar tinginystė. Ir, mano galva pradeda suktis mintis: Kaip palikti žmogų, kuris nenori eiti į priekį?

Diktatorius manieros

Visi mes moterys nori būti mylimas, jausti arti jo galiūno pečių, patikimumą ir apsaugą. Kartais jūs norite jaustis kaip silpna moteris, ir perkelti tam tikrą susirūpinimą dėl vieno, kuris myli ir palaiko jus. Kartais trumpam momentu gali ir turi duoti pats mylinčio žmogaus galia, jei tai galia - tik noras padėti ir apsaugoti. Bet kartais noras vadovauti ir vieta vyrui per kraštą: geru patarėju ir patikimas padėjėjas, jis staiga virsta realiu diktatorius.

Jo nurodymai neturėtų būti ginčijama, ji yra visada geriau žinoti, ko norite, ar tai būtų drabužiai paiešką, arba specialiosios įvairovė. Visa tai turi atsakyti, ir jūs privalo unquestioningly jam paklusti (žinoma, jis taip pat myli tave ir nori tik gerai). Klausyti savo moralę ir dieną ir naktį, bijo suklupti net judėti - tai tipiškas likimas mergina, kurios partneris elgiasi kaip diktatorius. Jūs galite gyventi su juo, drebulys iš baimės, atsižvelgiant savo sprendimus, ir tai galima spręsti iš tironijos apraiška dėl vyrų dalis.

Cute girl, tada bėgti be pažiūrėjus atgal, jei iki vestuvių skambėjimo varpai atpažinti žmogų į diktatoriškas. Skirstomi - geriausias būdas išvengti problemų ateityje, kitaip daug daugiau dienų ir naktų praleidžiate ašaros ir savigraužos. Nebent jūs neturite priklauso moterims, kad myli ir klauso visiškai ištirpti kito asmens kategorijai, tada jums bus oi kaip sunku datos! Na, jei tai yra saldainiai buketny laiką parodyti tu "kas bosas", kas bus po to, kai pradeda gyventi po vienu stogu?

Kaip dalis Man

Kai santykiai yra aklavietėje, aš noriu greitai juos tašką ir pradėti naują gyvenimą be šio asmens. Nepaisant visų jo meilės, laimingos šalia jos nejaučiate sau, o todėl, kad norite nutraukti guolis ant savo santykius. Kiekvieną dieną matyti savo mylinčių akių, o ne jaustis abipusiškumą - bandymas nėra lengva užduotis. Kaip saugiai palikti vaikiną, kuris myli tave? Pirmiausia, jums reikia nustoti jausmas Atsiprašome už jį. Po gailesčio - tai nėra meilė, tiesa? Be to, šis jausmas bus įžeidžiantis į savo jaunas žmogus: gėda - tai paskutinis dalykas, vyras skaičiavimas, kurti santykius su moterimis. Kai jūs suprantate, kad šis žmogus yra ne jums, tuomet jūs turite greitai pabėgti, o ne tai, ką jūs rizikuojate praleisti savo tikrąją laimę! Taigi, būtina surinkti valią kumštį ir pradėti veikti.

Pasirinkite vietą pasikalbėti

Tai nėra būtina pasakyti savo draugu apie atskyrimo telefonu arba per kompiuterį. Drąsos jam pasakyti apie savo sprendimą į akis. Žinoma, tai yra daug sunkiau, bet asmuo, kuris tave myli, nusipelno, kad jūs visi tiesiogiai jam pasakė. Galų gale, jei jūs neturite drąsos pradėti pokalbį, tada nebus imtasi jūsų SMS žinutę ar el.paštu rimtai: Jaunuolis vis dar siekia susitikimą su jumis, siekiant išsiaiškinti viską. Tegul ne šiandien, bet per kelias dienas, jis vis dar reikalauja jo vardu, ir jūs turite pasikalbėti su juo asmeniškai. Tad kodėl atidėti neišvengiama?

Tai geriau pasikalbėti vieną kartą ir dot visi i teisę, nei skausmingai išgyvena dar vieną susitikimą su visų reikalavimų paaiškinti. Kiek skausminga dienas kaip mes patenkinti, kad reikės suprasti, kad jūs neturite nusigręžti? Todėl otbros net minties apie tai, kaip paaiškinti jam nedalyvaujant.

Atkreipti dėmesį į vietą, kurioje atsitiks paaiškinimą su savo vaikinu pasirinkimas. Tai nėra būtina, tai kur tu buvai, kai laimingi kartu padaryti: tai bus kaip pasityčiojimas. Kaip dalis su vaikinu, jei jūs kalbate ta pačia bute, kur aistra įsitraukė daug dienų ir naktų? Ir gali vairuoti you mad - iš tų pačių dalykų terminai, tas pats baldai, tik jūs nebepriklauso tarpusavyje. Bet jis vis dar tave myli, ir kalbėti apie kad prasmingai vieta tiek iš jūsų bus daug skausminga jam.

Ir jūsų blaivus vadovas turės sunkmetį, nes mes merginos yra gana romantiškas, ir net tada, kai sklastymas, pasirengę ašaros liūdesio ir gailesčio. Bet kaip tai padaryti, tiesiog nėra verta. Tai verta pamatyti savo akimis alsuoja ašaros, nes jis iš karto nusprendžia, kad vis dar yra brangus jums ir jūsų pokalbis apie išsiskyrimą - ne daugiau kaip būdas nubausti jį kai nuodėmes. Ar tęsti šį tikslą, kalbant apie išsiskyrimo?

Kaip susikalbėti

Taigi, lemiamas momentas atėjo: jūs susitiko ir atėjo laikas pasakyti, kietus žodžius. Kaip elgtis? Tyliai ir švelniai pasakyti jam, kad jūs nesutampa tarpusavyje, ar jums gali būti standi ir bekompromisis visoje pokalbį? Pirma, jums reikės visą stangrumą ir tikrumą, ką tik galima padaryti. Jūs galite pasiruošti iš anksto frazių kaip pora "Maniau, ilgas ir nusprendė", bet greičiausiai faktinio pokalbio visi ruošiniai skris iš mano galvos metu. Tai vienas dalykas - praktika, o sėdi vonia, kitas - jam pasakyti, žvelgdamas tiesiai į akis. Pranešti apie šį šokiruojantį naujienų vyro, jis myli, o ne tik, kad jums.

Žinoma, jūsų draugas reikalauti paaiškinimo, ir, tiesą sakant, bus teisinga. Bet nesakykite jam, kad jis visada žavisi ne Lyuska iš šalia durų, arba kad jis neturi vertiname Jūsų turtingą vidinį pasaulį. Tokie duomenys bus vairuoti jus pačiame kampe, nes vaikinas tikriausiai prisiekiu, kad jis pataisytas, jis myli, kad bus pakeisti savo elgesį ir atleidimą. Neduok Dieve, tu į jį kartais - duoti silpna vieta ir sutiko "bandykite dar kartą." Tik nepamirškite, kad toks žingsnis bus tik pratęsti ir tavo, ir jo agonija, santykiai vis dar paleisti, bet tik nervai, turėsite laiko nusitrinti tarpusavyje gana. Jei iš pradžių skaičiuoja savo malda ir atgaila, tai geriau pamiršti apie savo ketinimą palikti. Pagalvokite, kaip išspręsti savo problemas, labiau žmogaus būdą.

Tai geriausia stovėti savo žemės ir kartoti tą patį: kad suskilo tik dėl daugiau nemyliu jo. Atvės jausmai, nenoriu jam apgauti - ir viskas. Jei tai sunku pasakyti, jis supras, kad jūsų sprendimas yra neatšaukiamas. Ir nesvarbu, kaip sunku jums tiek, bet tai užtruks savo sprendimą palikti. Ir jei staiga sako Līdzcietīgi ne pokalbio, kurį norite likti draugais pabaigoje - tai bus dar viena klaida. Neįmanoma likti draugais berniukus ir mergaites, kurie nusprendė nutraukti santykius - bent jau tol, kol jo jausmai atvėsta. Tai buvo tik vėliau, kai esate tiek nusiraminti ir nustoti suvokti vienas kitą "širdis ir kūnas", jau gali tapti draugais. Ir kol tai atsitiks, jūsų draugas yra tikras kankinimas palaikyti santykius su jumis, remiasi ne meilės, bet ant normalaus draugystei. Jis nenutraukė savo pastangas susigrąžinti savo vietą, ir jūs - vėl tolti nuo jo.

Jei pokalbio metu, jis staiga pradeda rėkti, prisiekiu ir apkaltinti jus visus mirtingųjų nuodėmes - neturi atsakyti jam tarpusavio įžeidinėjimų, arba virš jos. Gal jis trokšta savo neigiamą reakciją, bando atkreipti jus iš savimi ir pradėti pokalbį jo taisykles. Tiesiog užsičiaupti ir išklausyti, suteikti jam galimybę apdrabstyti pyktį ir sąmyšį. Ir tada nusigręžti ir palikti. Viskas. Taškas. Jūs esate nebėra kartu.

Ko nedaryti, po išardymas

Atrodytų, kad viskas už - bet po išardymas gali būti padaryta daug klaidų. Pirmiausia, nereikia atsakyti į jo skambučius ir žinutes socialiniame tinkle - kad jūs suteikiate jam galimybę viltis santykių tęsimo. Nesvarbu, kiek dienų ar savaičių ji gali būti siunčiu jums pranešimus quivering - tiesiog ignoruoti juos visus. "Ji mirė, todėl jis mirė".... Ne, ne jūs, bet meilė ir viltis dėl santykių atnaujinimo. Nesvarbu, kaip pakenkti jūsų širdį, nesvarbu, kiek bauginantis jo savižudybės mintis (taip, vaikinai daug nedvejodama šantažuoti tuos, kurie paliko savo draugių), nereikia eiti į jį kartais. Jūs paėmė sunkų sprendimą už save, taip, ar tai atitinka ir nekeičia ją.

Kita rimta klaida merginos, išsiskyrė su vaikinu - labai smulkių mėgsta kalbėti šūdas apie jį už nugaros. Tai buvo tik kelias dienas nuo Jūsų žlugimo ir esate pasiruošę tegul pasaulis apie tai, kas buvo pasakyta ir padaryta tik vieną tau? Kaip saldus kartais kalbėtis su savo draugais ir pasakykite jiems apie savo buvusio jaunuolio visą istoriją - visi jo paslaptis ir nemalonūs faktai apie elgesį. Jūs esate pirmasis paliko jį, ir jis vis dar buvo depresija - taip yra verta susikūprinimas į siekiant apjuodinti jį kitų akyse?

Patikėkite, nei jo akys, nei į draugų akis, plius jūs uždirbate nėra. Jūs atidžiai klausytis, užjausti, gali atpasakoti paskalas kam nors kitam. Bet čia nuomonė jums bus sukurti gana nemalonus, kaip žmogus, kuris negali būti patikimas. Kiek jis neturi erzina tave, saugokitės kalbėtis šūdas iš paskos - tai gali baigtis blogai.

Na, paskutinis dalykas: vyksta, vyksta. Iki diegti tai už atsisveikinimo su jaunuoliui sudėtingą kampaniją sukelia tiek daug skausmo sau, ir jis neturėtų bandyti grąžinti vaikinas atgal. Splitas - būti gerai uždaryti šį skyrių savo gyvenime. Skaldyti laimė nelimpa kartu, ir jūs nugalėti jį kruopščiai, nes buvau įsitikinęs, kad laimė yra ne tavo. Žmonės nepalikite kaip, kad be rimtos priežasties. Ir kas būtų ne "šaknis blogio" į jūsų situaciją - ne tai, kad viskas bus nepasikartotų. Nerašykite į tą pačią upę du kartus - mūsų protėviai sugalvojo šį posakį, nebuvo kvailiai. Tai geriau skleisti savo sparnus ir patirti laisvę ir lengvumą ir eina ieškoti naujos laimės - Šiuo metu šios.

load...