Verslo etiketo taisyklės - raktas į sėkmę | Senamiestyje.LT
Psichologija

Verslo etiketo taisyklės - raktas į sėkmę

Verslo etiketo taisyklės - raktas į sėkmę

Turinys:

Verslo moteris... Pastaraisiais metais ši frazė tapo neįprastai populiarus ir sėkmingas verslas, nes tiek daug moterų, tai yra daug sunkiau rasti, pavyzdžiui, namų šeimininkė, nei verslo moteriai. Tačiau, kaip rodo praktika, ne visos moterys yra tokios pačios sėkmingą verslą. Todėl būtina sekti paprastas, bet tuo pačiu metu labai veiksmingas taisykles, kurios gali būti apibūdinta kaip verslo etiketas moterims, kurie padės jums įgyti pasitikėjimą ir pagarbą iš partnerių ir viršininkais.

Sėkmingi moterys kartais gimsta, o kartais yra susiję su gyvenimo aplinkybėmis. Pirma lengva išskirti tarp vaikystėje poilsio: jie siekia institucijai tarp bendraamžių, dažnai draugai su berniukų, išmokti gerai ir bandyti pasiekti savo tikslus visose srityse, nesutiko, kad lyčių ir skirtingų požiūrio į jų diferenciaciją. Antroji kategorija šių moterų ateina suprasti jų asmeniniam ir karjeros gerinimo stiprumo poreikį paprastai neigiami gyvenimo aplinkybes: nepavyko santuoka, reikia auginti vaikus ir tt

load...

Bet nesvarbu, kaip jūs ateiti suprasti, kad jūs galite kurti savo karjerą ir vertas didelės pažangos savo srityje, savo įgūdžių rinkinį, bendravimo stilių ir elgesį reikia tobulinti. Taip pat labai svarbu yra drabužių moteris etiketas. Mes Jums siūlome pagrindines taisykles verslo etiketo, kad tikrai daugiau nei vieną kartą, bus naudinga jums. Galų gale, tik rimtas požiūris į detales leis jums pasiekti sėkmę.

Bendravimo stilių

Ar jūsų verslui derybos su svarbiais partneriais, ar tiesiog lankyti reguliariai planavimo susitikimą su savo viršininkams, jūsų laikysena turėtų tuo pačiu metu išreikšti pasitikėjimą ir pagarbą žmogui, su kuriuo kalbate, kad ir kas jis buvo jausmą. Net jei jūsų pavaldi jums, nereikia sėdėti ar stovėti Razvalka plačiai išdėstytų kojų su gunktelėjęs atgal - Jūsų sėkmė priklauso nuo to, kaip jūs suvokia savo darbuotojus ir bendradarbius. Jei viršininkų jums, ji turi būti suprantama, kad jūs esate įsitikinę, pakankamai, todėl priekyje, pavyzdžiui, nereikia sėdėti ant savo kėdės, kukliai downCast akis krašto, bet tuo pačiu metu pagarbiai požiūris į jį, tai labai viršininkams, ir klausytis jo rekomendacijos, todėl nereikia sėdėti, imtis visiškai paviršutiniški kelti.

load...

Geriausias variantas - tiesiai atgal ir gestai savo komforto zonos, kuri yra apie pusę spinduliu nuo jūsų metras. Jei jūs turite turėti rankinę, tai geriau padėkite jį šalia tvarkingai sutvarkyta ir iš paskos: jei jis yra stovėti ant juosmens, jis sudaro įspūdį, kad jį naudojant jums teks susidurti su nuo pasaulio.

Nuomonėje taip pat turėtų būti tinkama: išreikšti valią ir interesus į kitas asmuo. Tai nėra būtina atidžiai apsvarstyti, garsiakalbis, nes tai gali būti suvokiama kaip įžūlumas iš jūsų pusės. Jūsų pašnekovas jaustis patogiai bendrauti su jumis, net kartais išversti regėjimą nuo jo akių. Verslo Per bendravimas yra būtina ne apdalinti savo emocijas, todėl pabandykite ne pažvelgti į apatinę pusę savo partneriu, viršininkas ar pavaldi veidą.

Pabandykite taip pat stebėti savo balso tembrą. Kalbėti garsiai pakankamai, ir įsitikinę, bet jokiu būdu ne toliau rėkti ar žviegimas. Tai geriau nustoti žindyti tyliai balsą, kuris paprastai įkvepia pasitikėjimą. Savo kalboje pats stabteli: Skubiai šiuo atveju, dar niekas padėjo. Ir tik grubus ir visiškai nederlinga kalbėti taip greitai, kad jūsų pašnekovas gali ne tik galvoti ir analizuoti išgirsti. Be to, žmonės, kurie kalba greitai, paprastai suvokiama kaip paviršutiniški ir paviršutiniški.

Dažnai sukelia daug diskomforto, kad sveikinimo momentą, kai moterys nesupranta, jie turėtų pasisveikinti arba pakelti jį į žmogų, su kuriuo jie ketina, pavyzdžiui, derėtis, galėjo pabučiuoti ją, atsižvelgiant į įprastą socialinį etiketą. Jei atitinkate tam tikrą asmenį pirmą kartą, pabandykite pakelti savo ranką, kad ji gali būti vienu metu purtyti ir pabučiuoti, kad jūsų verslo partneris teisingą pasirinkimą. Norėdami tai gestas visiškai pažvelgė lengvai, galite iš anksto savo darbą prieš veidrodį.

Ir, žinoma, stebėti savo kūno kalbą, savo gestus, nes ji gali pasakyti apie jus daug daugiau nei, kad jūs norėtumėte sau. Pirma, jūsų kūno kalba turėtų būti sklandus ir matuojamas. Jei yra naudojami didelių ir drąsių judėjimų, vėl gali praktikuoti prieš veidrodį, kol sklandžiai nėra įprotis. Antra, jei norite laimėti pašnekovo pasitikėjimą, laikykite rankas taip, kad jis galėtų juos pamatyti. Kad nebūtų sukelti pašnekovas jaučiasi taip, lyg bando perimti savo mintis ir veiksmus, ar ne išspausti rankas į kumščius ir mažina oro juos, jei norite apsaugoti nuo žodžių ir minčių apie kitą garsiakalbį.

Little paslaptis Didžiosios bosas

Jei tikrai norite pasiekti karjeros aukštumų, sukurti sau mažą taisyklių rinkinį, kurie vėliau griežtai laikytis. Tokios taisyklės, galite atsinešti ir savo gyvenimo patirtis ar kreiptis į patyrusių verslo ryklių.

Net jei turite vergas, ir manote, kad sau bosas, jei norite būti tikrai sėkminga verslo moteris, pabandykite naudoti tiek mažai, kaip įmanoma jos prerogatyva ir būti punktualus, nesvarbu, kokia asmens rangas susitikimas, į kurį vyksta. Taigi jums parodyti savo pagarbą visiems, ir toks požiūris yra brangi ir paprastai apdovanoti Gražu.

Negalima kalbėti apie asmeninius reikalus su žmonėmis, kurie ketina paleisti savo verslą arba jau turi verslo santykius. Net jei ant nakties stikline vyno pasuko galvą, tai sėkmingai Lady galės apriboti save ir tylėti ir niekada pasakyti per daug.

Darbo vieta turi likti tiek, net jei giliai esate labai romantiškas ir saldus moteris. Pašalina nuo stalo visi įdomus žaislai, niekučių, gražus nuotraukų rėmelis - visa tai nepadeda harmonijos ir darbo apibūdina jus jo vadovų ir pavaldinių akyse kaip paviršutiniški ir nerimtų pobūdžio.

Jei turite ne labai gerą atmintį vardų ir veidų, jūs turite jį praktikuoti. Tai ne tik banalus etiketas: iš verslo moteris vaizdas, tai net šiek tiek dalykas, kaip kad jums prisiminti visų darbuotojų ir kolegų vardus turi pabrėžti, kad jūs visada turite laiko, ir viskas visada veiksmo viduryje.

Mokyti save užmesti akį į kiekvieną detalę, pavyzdžiui, raštingumo, verslo pažymi, kad rašote su kolegomis, ar banalus nori gera diena ir, pavyzdžiui, mėgautis maistu. Ji yra sudaryta iš mažų dalykų, holistinis požiūris iš jūsų, o ne tik kaip asmeniui, bet taip pat, kaip verslo moterį ir vertingas darbuotojas.

Iš verslo moteris išvaizda

Kaip yra gerai žinoma, paprastai renkasi drabužius, ir net jei esate perspektyvi ir sėkmingai moteris, verslo partneriai, pirmą kartą pamatęs jus, įvertins Jūsų gebėjimą tik savo išvaizda. Sėkmingas moteris negali sau leisti atrodyti nepatogus, vaikščioti su netvarkingas plaukų ir raukšlėta sijonas. Stilius ir užtikrintai dirbti moteris turėtų būti išdėstyti išsamiau, ir tuo pačiu metu susitikti su verslo etiketo drabužius.

Pirmiausia, jūs turite mesti šviesus ir prašmatnus spalvų. Jei norite, kad jums atkreipti dėmesį, ir įdėti į šį kostiumą nėra tradicinio verslo spalvų (juodos, baltos ir pilkos), bet, pavyzdžiui, raudona, įsitikinkite, kad visi duomenys Jūsų suknelė harmonijos ir ne per daug kontrasto.

Klasikinis apranga atsako etiketo drabužių verslo moteris - balta palaidinė, Anglų švarkas ir sijonas pamušalas. Pageidautina, kad audinys, iš kurio kostiumas turėjo tekstūruotos modelį.. Šiuo atveju vietoj sijonas ir palaidinė moteris darbe gali sau griežtą suknelė kelio.

Pastaraisiais metais, juodi kostiumai paprastai dėvimi tik į svarbius ir šiek tiek iškilmingų verslo renginiams. Pavyzdžiui, į susitikimą su vyresniuoju vadybininku yra geriau pasirinkti pilką kostiumą ar suknelę, bet tuo svarbią konferenciją, kur jūs turite perskaityti šią ataskaitą, galite sau leisti apranga ir juodi tonai.

Etiketas verslo pasaulyje neleidžia zomšos ir šviesus odos batus, tokius kaip krokodilas. Geriausia sutelkti dėmesį į klasikinių batų ant nedidelio kulno iš ramiame atspalvio odos. Jei pasirinksite sijonas ar suknelė, būti pasirengę už tai, kad kūno spalvos pėdkelnės ar kojinės jūs turite dėvėti nepriklausomai nuo sezono.

Stebėkite savo rankas: nagai ir oda visada turi būti nepriekaištingos būklės. Bet su nagų lako spalva ir galite eksperimentuoti: taikyti ją ar ne, tai priklauso tik nuo jūsų, tačiau ji taip pat yra nepriimtina naudoti ryškių ir akį traukiantis spalvų. Dėl verslo rankinės pateikti gana lojalių reikalavimus: jie turi turėti aiškų kietuosius kontūrus ir įmaišykite A4 dydžio dokumentus. Jei tai neįmanoma, Jūs turite įsigyti specialią bylą ar aplanką.

Tokie griežti apribojimai dažnai nemėgsta moterų, kurie yra naudojami, kad visada būti įvykių centre ir pritraukti žmonių dėmesį į savo išvaizdą. Bet protingas moteris visada ras išeitį iš šios situacijos: biuro stilius visada galite būti įdomi skara ar kitų priedų, kurie bus mišinys gerai su savo verslo kostiumas įvairovė, todėl šiek tiek išskiria jus iš kitų moterų darbuotojų.

load...