Triukšmingi kaimynai: ką daryti, kad juos vadintųsi užsakymu | Senamiestyje.LT
Psichologija

Triukšmingi kaimynai: ką daryti, kad juos vadintųsi užsakymu

Triukšmingi kaimynai: ką daryti, kad juos vadintųsi užsakymu

Turinys:

Sutikite, gana dažna situacija: jūs turite gražią butą, bet mintis, kad jums teks į ją grįžti po darbo dienos, nesąmoningai verčia susigūžti. Bėda ta, kad, būdamas namuose, esate visiškai negali atsipalaiduoti. Turite Triukšmingi kaimynai - ką daryti, jei jums buvo ne taip pasisekė? Nesvarbu, koks triukšmo jie gamina; svarbiausia, kad tokiu būdu jie įsiveržti į jūsų asmeninę erdvę ir neleidžia jums naudoti teisę į poilsį, kuris, atrodo, mums visiems yra garantuojama įstatymu. Bet tai yra teisė, kaip žinome, ne visi rašyti. Ir tada, ką daryti? Nesvarbu, ar tai įmanoma įtakoti ramybės drumstėjai? Kokių veiksmų turėtų imtis, kur eiti ir ką reikalauti?

Kai triukšmas virsta įstatymo pažeidimą

Pirmiausia jums reikia blaiviai įvertinti situaciją, suprasti, ar jūsų kaimynai pažeidžia įstatymą. Galų gale, jis apibrėžia leidžiamą triukšmo mastą; bet matai žmogų ir uodas cyptelėjimą jūsų nervus, o ne miegoti! Ir situacija gali būti kitokia. Nebūtinai, kad jums išvengti ją Triukšmingi kaimynai; tai yra įmanoma, kad nerimas atneša įsikūręs netoli savo namų pastate, prekystaliai pardavimo muzikos CD kasdien garso reklamos parduotų produktų, pirmame aukšte jūsų restorane ir pan. Na, tegul prekiauja tvarka.

load...

Pirmiausia, prisiminkime, ką sako įstatymas apie triukšmo. Ir tai lemia, kad dvidešimt 03:00 iki septynių valandų ryto, niekas neturėtų sutrikdyti piliečių ramybę. Išimtis "į teisės tylos" daro tik tais atvejais, kai triukšmas lydi darbų, kurie atliekami siekiant pašalinti nelaimingų atsitikimų, įvairių stichinių nelaimių, taip pat veiksmus, kuriais siekiama visų nusikalstamų veikų rūšių prevencijos pasekmes. Be to, įstatymas leidžia nutraukti tylą, jei garbinti (pvz, skambėjimo varpai stačiatikių bažnyčia) arba institucijos patvirtintą kurie vyksta kultūriniai renginiai.

Svarbi yra triukšmo stiprumas. Taigi, įstatymas numato atitikties sveikatos standartus (leistina triukšmo), o ne tik naktį, bet ir dieną metu. Triukšmo lygis gali būti matuojamas, tai yra specialūs prietaisai. "Įstatymas apie triukšmą" diktuoja tokias sąlygas: per laikotarpį nuo septintą valandą dvidešimt trys valandos vakaro triukšmo lygis neturi viršyti keturiasdešimt decibelų. Ir naktį - tai yra, su dvidešimt trys val, kad Septintą ryto - leistinas triukšmo lygis yra tik trisdešimt decibelų. Kaip jūs žinote, kad iš tiesų yra šio lygio triukšmo? Kaip sakoma, viskas yra reliatyvu. Leiskite mums ir mes palyginti! Paprastas pavyzdys: kalbėdami asmuo generuoja triukšmą apie šešiasdešimt penki decibelų. Žadintuvas - jau aštuoniasdešimt decibelų. Garsinis signalas nuo A pastatyti pagal automobilio langus - apie šimtą decibelų.

Žinoma, tai yra nerealu tikėtis, kad dieną visi bus griežtai laikytis nustatytų normų, yra atsargūs, ne nutraukti įstatymą. Ir naktį ne visada turi remtis visiškoje tyloje. Tai vienas dalykas, jei triukšmas atsiranda laikas nuo laiko, ir visai kas kita - jei reguliariai. Ypač skauda, ​​kai jis trukdo atsipalaiduoti Triukšmingi kaimynai. Ir ką daryti tokiu atveju?

load...

Pasikalbėkite su kaimynais

Apskritai dažniausiai dviejų tipų reakcija į triukšmingų kaimynų. Pirma, tai piktas atsakymas. Turiu pasakyti, kad pyktis yra dar niekas padėjo išspręsti tam tikras problemas. Antrojo tipo reakcijos - priimti ir toleruoti triukšmą ir toliau. Galima būtų galvoti, kad dar nieko negalima padaryti, ir net jei yra "teisė tylos", niekas skubėti į savo pagalbos ir nekils į gynybą. Galų gale, jei ištverti triukšmo iš kaimynų pakankamai ilgai, net labiausiai kuklus vyras, galų gale ateina pirmojo tipo reakciją - jis supyksta.

Ir jis, o kitas tipo reakcijos yra nepageidautinas, nes su jų pagalba, jūs nieko nepasieksime. Siekiant išvengti neigiamų pasekmių, mes rekomenduojame jums kreiptis į paprastas ir patikimas būdas: tiesiog pabandykite ramiai pasikalbėti su savo kaimynais apie didelio triukšmo, kad erzina tave. Jei jūs taip ramiai ir mandagiai, tai visai įmanoma, kad jūs lengvai ir visam laikui atsikratyti problemos.

Gali net rasti, kad jūsų kaimynas nežinojo, kad jis tapo diskomforto Jums šaltinis. Pavyzdžiui, jis turi stereo rinkinį įjungti automatiškai tuo metu, kai jis yra darbe. Aš įsteigti vyro - ir pamiršti! Ir žinau, nežino, kad kiekvieną dieną garsai išeina iš savo buto, trukdo jums miegoti po naktinės pamainos. Arba neatitinka sukurti nuolat yra suveikusios Automobilių signalizacijos, nežinodamas, kad jūsų devintą aukšte jos puikiai girdimas.

Kad ir kaip ten bebūtų, savo artimą jums sąmoningai ar nesąmoningai trukdo - pabandyti tyliai veda savo argumentą, kad ji trukdo Jūsų poilsiui. Priminti jam, kad įstatymas numato laikantis tam tikrų taisyklių tylos, o ne tik naktį, bet ir dieną metu. Dažnai mes turime elgtis su tuo, kad žmonės žino tik apie būtinybę būti ramus naktį, ir kad teisė nustatoma triukšmo sistemą per dieną - ne visi žino. Pasikalbėkite apie tai su savo kaimynais ir bandyti rasti kompromisinį sprendimą.

Iškviesti policiją

Jei jūsų pastangos išspręsti visi draugiškai nepavyko, tada paprašykite pagalbos į teisėsaugos institucijomis. Įstatymas yra įstatymas ir jo pažeidimas turėtų būti baudžiamas. Jūs turite parodyti policijai, kad bandė išspręsti triukšmo problemą savo. Papasakokite, kiek kartų esate vaišinami kaimynai ir kai siūlomų sprendimų nutraukti aklavietės. Papasakokite, ir kad yra triukšmas ir kas verčia tai atsitinka su kai dažniu. Pageidautina, kad jūsų istorija parėmė kažkieno iš kaimynystėje parodymus.

Tai geriausia paskambinti į policiją tuo metu, kai kaimynai padaryti garsiai triukšmo. Tai bus geriausias įrodymas, dėl savo teisių į poilsį pažeidimo, kad esate garantuota teisė. Ir policija galės asmeniškai įvertinti triukšmo lygį. Tiesiog būti pasirengę už tai, kad tada jūs turite laukti, kad būtų parengtas atitinkamus protokolus pasirašyti už juos. Mes turime manyti, kad jis duos jums šiek tiek malonumą, ypač kai tai atsitinka naktį; bet tai kad ir teisėsaugos pareigūnai negali pažeisti ją.

Kas grasina pažeidėjų piliečių ramybę? Įstatymas numato įspėjimą arba baudą. Bauda - nuo tūkstančio iki dviejų tūkstančių rublių, jei bausmė yra paskirta piliečiams nuo keturių iki aštuonių tūkstančių - už pareigūnų, o iš keturiasdešimties iki aštuoniasdešimties tūkstančių - juridiniams asmenims.

Eiti į teismą

Ėjimas į teismą - tai paskutinė išeitis. Jei policijos ataskaitoje nėra rezultatų, tada ji ketina teismo civilinėse bylose padės jums nuspręsti, ką daryti su triukšmingais kaimynais. Deja, dauguma žmonių nesiryžta imtis tokio žingsnio, ribotą kreipimąsi į policiją. Žmonės galvoja: "Jei net policija nepadėjo, tada niekas ir nepadeda Na, iš tiesų, nereikia paleisti gerai teismus dėl to, kad kaimyno sūnus mėgsta muziką į kietmetalio stiliaus brangesnis būti! ".

Ir labai daug veltui taip manau! Įstatymas yra jūsų pusėje, ir rasti teisingumą visada galima pažeidėjai. Be to, jei jūs galite įsivaizduoti, kad kasdien patiria triukšmo priepuolis, jūs išleisti savo sveikatą rimtas pavojus? Pasak tyrimų, nuolatinis triukšmo lygis visose aštuoniasdešimt decibelais (atminkite, kad normalus žmogus kalba, yra maždaug šešiasdešimt - šešiasdešimt penki decibelų), gali gana greitai pakenkti savo klausai. Nuolatinis triukšmas poveikio per šimtą decibelų gali sukelti klausos praradimą ir triukšmo lygį šimtas dešimt decibelų ar aukštojo sukelia sumušimas. Bet vis tiek verta paminėti Shattered nervų sistemą ir veikimo sutrikimus dėl nuolat trūksta miego.

Todėl nereikia pamiršti galimybę kreiptis į teismą. Jūsų pagrindinis tikslas - sustabdyti triukšmo, ir už tai mes turime naudoti visus įmanomus būdus. Jūs galite būti nustebinti, kaip veiksmingą būdą nuraminti savo neramus kaimynas vieną faktą vadina jį į teismą! Norint laimėti teisme bylą, turite pateikti įrodymą, kad esate nuolat didelio triukšmo ir ką jūsų kaimynas yra šio triukšmo šaltinio auka.

Dar jums reikės parodyti, kad jūs anksčiau bandė išspręsti šį klausimą taikiai ir paprašė savo artimą imtis priemonių apriboti triukšmą. Kaip įrodymą galima parodyti raidžių, kad jūs rašė kaimynas, iš liudytojų pasakojimų, garso įrašymo pagamintas su įrašymo, ir jūsų prašymus į policijos kronika kopiją. Taip pat bus atsižvelgta į savo istorijas apie triukšmingų kaimynų veiksmus. Jei jums teko kreiptis į gydytoją, nes nesugebėjimas išlaikyti gerus rezultatus, dėl šios priežasties buvo tinkamai poilsio trūkumas, dokumentai iš klinikos, taip pat reikia pridėti prie įrodymais.

Jei manoma, kad jūsų įrodymai pakankami, kad teismas taisykles savo naudai. Kaip tiksliai bus šis sprendimas - tai priklauso nuo kiekvieno individualaus situacijos. Tai gali būti visi vienodi bausmė, kompensacija už moralinę ar materialinę (jei, pavyzdžiui, remontuoti, išdrįso laiptais artimą, jums nukrito tinkas nuo lubų) žalos. Kai kuriais atvejais, net sprendimas iškeldinti nuomininkus, sąmoningai pažeisdamas nakvynės taisykles.

Bet jei nenorite bendrauti su savo kaimynais, jums bus tik vienas - atlikti remontą stiprinti savo namuose izoliacija. Tačiau tai padaryti šiek tiek garso izoliacija tuo Kambarių plotas, tačiau triukšmas ir Triukšmingi kaimynai jums niekada pamiršti!

load...