Pavydas griauna sielą? Sužinokite, kaip sustabdyti pavydą | Senamiestyje.LT
Psichologija

Pavydas griauna sielą? Sužinokite, kaip sustabdyti pavydą

Pavydas griauna sielą? Sužinokite, kaip sustabdyti pavydą

Turinys:

Ligoninėje, ten buvo du mirtinai serga žmogus. Vienas iš jų gulėjo prie lango, o antrasis buvo slaugytoja skambinimo mygtuką. Pirmasis visada sakau nelaimės ištiktą artimą apie viską, kas vyksta realiame pasaulyje: yra purus baltas sniegas, varvėjimas vasaros lietus, kovos apnašos žvirbliai, diskai brangių automobilių, veikia merginą ir lengvas suknelė.

Bet kai šio paciento, kuris buvo gulėti šalia lango, tai buvo blogas naktį. Jis maldavo jo draugas skambinti slaugytoja, bet jis kažkaip ne. Ir pacientas mirė. Kitą rytą palatos atnešė naują pacientą, veteranas paprašė perduoti jam ant lovos prie lango. Kai jo prašymas įvykdytas, jis pamatė pro langą... Tiesiog tuščią sieną ligoninėje. Tada jis kreipėsi į naujas ir paklausė: "! Jei naktis, buvau tikrai blogai - nereikia skambinti slaugytoja" (Parabolė pavydo)

load...

"Pavydas - gėda dėl kažkieno geros arba geros; gero kitam nenoras, o vienas tik save" (žodynas Dahl). Ar yra tiems tarp mūsų kurių širdis niekada nebuvo maišomas šaltas, nemalonus jausmas pavydas? Nepadaro neapgalvotos aktus, mes, vedami iš nuoskaudos jausmą prieš laimingąjį asmeniui?

Neieško mes susiaurino akis, mielas Guy Tikslas: Friends, neišliko arba dėl skatinimo darbo kolegomis? Ir visą šį laiką įtikinti save, kad gyvenimas yra nesąžininga: po vieną laimingesnis nei kiti. Taigi tai tikrai atvejis, ar atėjo laikas galvoti apie tai, kaip sustabdyti jaučiasi pavydas link tų, kurie yra "greičiau, aukščiau, stipresnis?"

Juoda ir balta pavydas

Kažkas atėjo su labai protingas dalimis pavydo į dvi spalvos: juoda ir balta. Neva tai galima pavydėti, nesukeliant nepatogumų sau ar kitiems. Lapai, balta pavydas - tai tik džiaugsmas savo artimą, už savo sėkmę ir pasiekimus? Tada kodėl gi ne jį vadiname iš "pagal" kokybė?

load...

Tarkime, kad jūsų draugas buvo leista studijuoti prestižiniame universitete pirmą pabandyti, o jūs ir trečias bandymas ten jums negali. Jūsų sveikinimai, susižavėjimą savo žvalgybos, sėkmės - visa tai nuoširdžiai, "baltai"? Pabandykite sąžiningai pažvelgti į vidų šiuo metu: Ar yra tavo širdyje, bet džiaugsmas yra gėda, kad draugė yra protingesni, pasisekė, judrus? Jei bus visiškai tiesus su jumis, tada padaryti iš nemalonių emocijų.

Nebūtinai turi būti pasiruošęs "nedelsiant mirtis" pasisekė avarijos į savo prasme vadinamas pavydas. Galų gale, kokia spalva tai nebuvo vadinama - balta, juoda, violetinė - tai sukelia jums skausmą ir sunaikina santykius su žmonėmis. Neapsigaukite, ramina sąžinę, kad pavydas yra baltas. Bet kuriuo atveju, jūsų jausmai yra destruktyvus.

Viskas prasideda nuo nekalto lyginant save su kitais žmonėmis. Kažkas butas daugiau, kažkas plonesni kojos, šulinys, kiti to padaryti tuoktis milijonierius iš. Yra pykčio, priešiškumo jausmas, ir net tik žinant pažeminimas "savo nebūties." Ir įdomiai, mes lyginti save su žmonėmis iš savo socialinio rato.

Ne tik elgeta gatvėje sugalvoti su idėja tikrai pavydas arbatos gamyklos savininkas. Jos jausmai, o išmaišyti su didelių sąskaitų porą A pasisekė kaimynas veranda rankose. Vis dėlto tai yra visiškai natūralu - svajoti, žinoma, nėra žalingas. Bet svajonės nieko daryti pavydėti. Be to, mes - mes pavydas, kad siekiant realių, įrašyti savo sielą su mintimis apie tai, kaip į:

  • Gauk vieną sau bent pats išmoka (per ilgą laiką - daug daugiau!);
  • Daugiau pasisekė konkurentų dingo objektą mūsų pavydo.

Ir kas yra taškas teigia, kad tokį pavydą, "baltas"? Bet kuriuo atveju, jūs norite turėti tai, ką kiti turi, o kas ne tavo. Dažnai žmonės nenori net galvoti apie tai, kiek energijos ir pastangų reikalauja pasisekė pasiekti kažką gyvenime.

Ir gulėti ant sofos, siaubingai gaila pavydo kitų žmonių sėkmę ir keikė savo nelaime, piktas kitiems. Tačiau vienas turi tik pakilti iš penktosios tašką ir veikti kaip nepasiekiamo aukščiai bus prie jo kojų! Ir pavydi, daugeliu atvejų, jei jie pradėjo veikti, negali gauti mažesnių.

Pavydas - mirtiną nuodėmę ar pažangos variklis?

Kaip taisyklė, pasijuto jausmas pavydo, žmonės dažnai pradeda patirti su gailesčio. Tačiau nereikia įveikti save! Iš pavydo jausmas yra bendras visiems. Vargu ar yra vienas asmuo šiame pasaulyje, kurie niekada dūris širdį ne kažkieno sėkmės minties.

Bet po to, "dūrio" keistas dalykas atsitinka: žmonės skirstomi į dvi kategorijas. Kai kurie iš jų nutraukti ir bando įveikti, įtikinti, kad pasiektų, gauti. Kiti tepinėlis piktas ašaros ir neapykantos sau ir visiems, apkaltino neteisybės pasaulyje. Kas it turns out: kažkas pavydėti - tai yra tolesniam augimui paskata, bet kitiems - kartumo ir apmaudo šaltinis? Kodėl kas nors gali peržengti nemalonų jausmą nusivylimas, o kiti palikti ji plaukia?

Tai viskas priklauso nuo asmenybės ir charakterio žmogus. Jei naudojami dėl jų pačių pasiekti savo tikslus, įveikti sunkumus ir nuolat juda į priekį - Na, jums sekasi. Jūsų atveju, pavydas yra trumpalaikis, tai kelia tik priešais jus dar vieną įvartį į pasiekimas, kurį pasiimti su aistra ir entuziazmu. Daugelio atvejų, kai žmonės turi konkurencijos jausmą istorijos pasiekė neįsivaizduojamas aukštumas.

Gauk bent gerai žinomas vadas Aleksandra Suvorova. Silpnų paliegęs berniukas, jis tapo didis karys, strategas ir mąstytojas. Ir nebuvo jokio pagrindo už visą pavydo, kai iš savo miegamojo langą, jis pažvelgė į stiprių berniukų, žaisti "voynushki"? Kitas puikus pavyzdys - garsaus sportinio automobilio Lamborghini kūrimas. Galų gale, garsaus Ferruccio Lamborghini "padarė savo įmonę", kad nepaisant "automobilių milžinė ENTSO Ferrari, protingas ir laimingai pavedimu ir raitelio.

Taigi gal mes neturėtume galvoti apie tai, kaip sustabdyti žmones pavydus? Po plėtoti ir tobulinti save, kai kurie iš mūsų sugeba nukreipti patarlė pavydas teisinga kryptimi ir tapti sėkmingas, laimingas. Štai tik tada, jei pavydo - tik paskata judėti į priekį, ir tada mes galime perdegti: visada bus kažkas turtingesni, gražiau, protingesni, pasisekė nei mums. Ir jei toliau vaikytis kitų žmonių sėkme, jums patinka jūsų tiesiog neturi pakankamai jėgų, nei laiko.

The Cure už pavydo

Jei norite žinoti, kaip sustabdyti žmonių pavydas - esate pusiaukelėje sprendimas. Svarbu suprasti, kad kankina jums jausmas destruktyvus. Žinoma, sustabdyti vieną kartą ir visiems pavydas nerealus - tik Žmogaus prigimtis yra tokia, kad laikas nuo laiko kiekvienas iš mūsų, kai pavydo blykste dėl įvairių priežasčių.

Tačiau nereikia įjungti šį jausmą į nelaimės, gadinti sau ir kitiems gyvenimą, jums tiesiog turi. Priešingu atveju, jūs tapsite vargšas palyginime, kad iš pavydo leido mirti kaimyną į palatą. Todėl, norint suprasti, kaip ne pavydo, pradeda gyventi su ramia sąžine ir geros nuotaikos, klausytis keletą patarimų:

  • Sisteminimas.

Paimkite popieriaus lapą ir vienoje pusėje užrašyti, kodėl esate pavydi konkretų asmenį. Iš kitos pusės parašyti visus punktus, kurie buvo padaryti norint pasiekti tą patį rezultatą. Gana greitai jūs suprasite, vienas iš dviejų tiesų: arba kažkas jums ne piršto nepajudins dėl norimo rezultato, arba kad jūsų veiksmai yra tiesiog nepakanka. Šioje ir kitoje byloje, ji bus naudinga jums. Arba nustoja būti pažeminti ir pavydi arba mano trūkumus ir eiti iki galo.

  • Negalima girtis.

Mažiau parodyti savo pasiekimus. Žinoma, jūs ir žinote, kad giriasi ir pavydo - artimiausius draugus. Kuo daugiau jūs nerimauti, kad kažkas yra labiau sėkminga esate, tuo ilgiau šaukti apie savo pasiekimus. Jei bandote užpildyti savo neišsipildžiusių troškimų tuštumą, įrodantys, kitiems, kad jūs taip pat gerai padaryta. Jis kvepia noras sukelti pavydą, kad jo mylimasis, skandinti savo nepasitenkinimą.

Norėdami ne, galų gale gerai ji nebus. Na, tarkime, jūs įtikinti kitus svarbius ir sėkmės. Tačiau jo paties nepasitenkinimas kažkuo nesiruošia niekur. Taip, ir draugai gali pradėti pavydėti jums. Blogos akies Ar manote, jūs negalite - bet neigiamos energijos, bet kuriuo atveju nesiėmė naudos niekam.

  • Įvertinti situaciją.

Atminkite, kad galite turėti kažką, kad kiti to padaryti negali. Jei esate pavydi savo draugus su sėkmingos karjeros, galite pagalvoti, - gal tai būtų lengva prekiauti jį savo laimingo vedybinio gyvenimo. Jei kenčia nuo kreivio savo kojų, vadinasi, jūsų priešininkas gali pavydėti savo sveikatą ir venų varikozė nėra. Visur turi savo pliusus ir minusus - tiesiog nepamirškite apie Kitoje pusėje monetos (patikėkite manimi, tai ne be atlygio).

  • Pašalinti dirgiklių.

Būkite pasirengę už tai, kad laimėti pavydas yra ne taip paprasta - kartais tai mes turime įdėti daug pastangų. Nenusiminkite, jei pavyksta ne iš karto nuraminti pavydą - gali tekti šiek tiek laiko. Ir geriausias iš visų šiuo metu izoliuotas nuo pavydo objektu. Jūs esate pavydi draugei? Dėl tam tikrų pagal pretekstu metu atsisakyti bendrystę.

  • Myliu save, meilę.

Myliu save ir pradėti džiaugtis gyvenimu. Kiekvieną dieną, kiekvieną egzistencijos valandą. Kuo greičiau rasite vidinę harmoniją, laiko ir pastangų, kad pavydas tiesiog nebus. Jūs - geriausias, protingas ir gražus, jūs visi turite pavyks! Svarbiausia - tikėti juo.

Kiekvienas iš mūsų turi savo kelią. Norint suprasti, kaip nustoti pavydėti kitiems, tiesiog gyventi savo gyvenimą, o ne kažkieno ambicijas. Jūs negalite žinoti, kas slypi už sėkmingą, sėkmingų žmonių fasado - gal jie pagraužti tas pačias problemas kaip ir jūs. Tiesiog džiaugtis savo pergale ir nepamirškite apie savo tikslams - jums niekas nepasieks.

load...