Meilė ir Draugystė: Šeimos Santykių Harmonija | Senamiestyje.LT
Psichologija

Meilė ir Draugystė: Šeimos Santykių Harmonija

Meilė ir Draugystė: Šeimos Santykių Harmonija

Turinys:

Pasaulyje yra tiek daug nuostabių dalykų, kaip teigiamų emocijų ir jausmų, kad kartais jie tiesiog gali pasiklysti. Meilė ir draugystė - kas tarp jų skirtumas ir ar ji iš viso egzistuoja, jei mes kalbame apie draugystę Mezhuyev vyro ir moters? Gal Draugystė - tai intymus jausti, kad moteris jaučiasi moteriai, ir meilė - jausmas, kurį patyrė žmogaus? Tada tarp vyro ir moters draugystė neegzistuoja? Taigi, ar iš tikrųjų jis yra, pabandykite suprasti ir įdėti visi "ant lentynos".

Taigi, jei mes galime būti draugais? "Koks klausimas!" - pasipiktinęs daug, - "Žinoma, mes galime Ką? -. Ypatinga galimybė tai padaryti, kiekvienas iš mūsų turi draugų" Ir jie bus negerai, nes ji apima draugystės sąvoka yra ne visai tai, ką jis yra iš tikrųjų. Dažnai draugai mes vadiname draugų ar gerų draugų, su kuriais mes bendraujame ilgą laiką. Mes vadinamas atgal į juos, suinteresuoti savo reikalus, mes patenkinti, kartais, ketina prie vieno stalo per šventes, o kartais ir pasidalinti savo patirtimi ir džiaugsmais.

load...

Tačiau psichologai sako, kad jis negali būti vadinamas draugystę. Psichologija Draugystė reiškia reikia nuolatinį ryšį su konkrečiu asmeniu, kurios poreikis yra lygus mirčiai. Draugas turi mus kaip oras, ir turi bėdų ir džiaugsmo, ir tik kasdieniame gyvenime. Ir šis poreikis yra labai panašus į kitą jausmą - meilės jausmą. Galbūt šie jausmai yra identiški? Bet, deja, taip nėra. Ar yra kokia nors tikra draugystė? Ar įmanoma rasti tiek Arti asmeniui jausti, kad jums reikia jį tikra? Galiu išlaikyti šį ryšį, o ne prarasti draugystę?

Anksčiau ar vėliau gyvenime yra toks žmogus, kuriam poreikis yra visada, ir tai psichologinis poreikis. Bet, deja, tokie santykiai pamažu mažėja. Nesavanaudiškas draugystė palaipsniui tampa atgyvena. Draugai už mus dabar - tai žmonės, kurie gali padėti tam tikru klausimu, ar tie, su kuriais jūs galite turėti gerą laiką. Tiesiog gydyti mums žmones, kurie vadina mus draugais. Iš tiesų, jei kas nors iš tariamo cronies atveju krizės, "draugai" kažkur išgaruoti, kaip ilgai, kaip ši krizė neveiks. Ši situacija yra pažįstama beveik visiems.

Trumpai tariant, pelninga Draugystė sparčiai išstumia nesavanaudišką draugystę. Ir mes pradedame pamiršti viską apie draugystės sąvoka. Ir veltui. Ką nekilnojamojo draugystė? Meilė ir draugystė taupo asmenį iš vienatvės visais laikais. Šiandien mes galime galutinai prarasti vieną iš patikimiausių priemonių žmonių bendravimo - gebėjimas susidraugauti. Prarasti gebėjimą susidraugauti, jums greičiausiai gali pamiršti, kaip mylėti, o jei šios sąvokos yra taip arti. Šis gebėjimas, ir kad yra meilė, ir tai yra draugystė su psichologijos perspektyvos, mes kalbame šiandien.

load...

Kuris reiškia "draugystę"?

Kas iš tiesų yra, atrodytų, visiems įprastą koncepciją draugystės? Kalbėdamas mokslo būdu, draugystė - nesuinteresuoto santykiai, asmeniniai, tarp žmonių, kurie, remiantis bendrais teig, interesus ir pomėgius. Tikra draugystė - tai ne tik pokalbiai prie kavos puodelio. Ženklai Tikra draugystė atsispindi tai, kad vienas visada yra - jei mes, gerai ar blogai...

Draugas niekada bandyti pasinaudoti savo silpnumo savo tikslais, ir visada padės, kai jums reikia jį. Tikras draugas ne tik padės bėdoje, bet ir nuoširdžiai džiaugtis laimės su jumis akimirkomis. Jo, skirta draugas, mes veikia pasidalinti naujienas, mes matome jį pirmą kartą ant jo slenksčio, jei nelaimė atsitinka su jais, mes pasidalinti savo laimės ir pamatyti tuo pačiu metu atsižvelgiant į kitas tikras džiaugsmas akims. Draugystė ir meilė - ši sąvoka yra taip arti, kaip jūsų draugas mums patinka - ne kaip partnerį, o kaip asmenį.

Lee kiekvienas žmogus turi tokius draugus? Deja, ne. Ir kiekvienas iš mūsų gali pats būti toks draugas? Per "deja", o taip pat "ne". Mes pateko į sunkius kokonus ir pamiršo, kaip nuoširdžiai džiaugiuosi kažkieno sėkmė ir kaip nuoširdžiai įsijausti savo nesėkmių. Ir jis yra susijęs, deja, ne tik kiti žmonės, bet ir tie, kurie yra šalia mūsų.

Ir tai yra su tais, kuriuos mylime, todėl mums reikia, kad būtų galima būti draugais! Kadangi šio įgūdžių trūkumas sukuria daug prieštaravimų, prisidedant prie susvetimėjimo atsiradimą tarp mylinčių žmonių ir sukelti jiems sielvartas. Tiesiog nesugebėjimas sutuoktinių būti draugai, o ne tariamai stumiama į užmaršties meilę, o daugelio skyrybų priežastis. Ne veltui jie sako, kad geriausia žmona - šį draugas, ir mylimasis. Pažintys - draugystė, impregnuota su aistra ir noras. Jei nėra Vyrų ir moterų draugystė, ir kad nėra meilės negali būti, tai greičiausiai tik aistra, meilė, arba lytinis potraukis.

Ką tikrą draugystę? Pasitikėjimas ateityje; Tai daro žmogus drąsiau, laisviau ir labiau optimistiškai, ir jo gyvenimas - šilčiau, įdomesnis ir įvairesnis. Tiesa dvasinė draugystė vienija žmones, skatinti juos už ugdymui norą, o ne griauti. Trumpai tariant, draugystė yra labai svarbus mūsų gyvenime, bet mes, deja, dauguma jų neturi atsižvelgti į tai. Mes nesuvokiame, kad daugelis problemų, kurios, atrodo, ambicinga ir bauginantis, gali būti lengvai išspręsta, jei yra patikimas draugas. Ir jei tarp sutuoktinių, bet meilė, ten taip pat yra draugystė, visi nauji vedybiniai konfliktai gali būti pašalinti lengvai.

Taigi, kas yra svarbesnis - meilė, ar draugystė? Klausimas yra gana neteisinga, nes kalbant apie šeimos, neįmanoma kalbėti apie vieną iš šių jausmų, nes jie yra labai susiję. Tik jei ten yra draugystė, tiesa meilė yra dovana. Kaip galite sąžiningai ir tikrai myli žmogų ir nesupranta, nepalaiko, nereikia būti jo draugas? Žinoma, ne! Kartais galima išgirsti frazę: "Aš esu jo (jos) nesuprantu!", Tačiau ši frazė yra tik žodžių rinkinys, neįmanoma suprasti žmogų, kuris nežino, kad svetimas jums, ir visada mėgo suprasti.

Kaip išmokti būti draugais nekilnojamojo? Kas yra šių jausmų psichologija? Ar tarp giminaičių yra meilė ar draugystė, supratimą ir paramą?

Gebėjimas susidraugauti ir meilę santuokoje

Daugelis iš mūsų yra linkę manyti, kad laimingos santuokos reikia meilės. Tuo tarpu, ji yra ne taip. Mėgsta savo gryniausia forma - apie spontaniškas, impulsyvus ir nekontroliuojamas jausmą. Dažnai, tai meilė, kuri yra visų nesantaikos tarp vyro ir žmonos, ir net tarp jų tarpo priežastis rūšių priežastimi, jei jis neparemtas nekilnojamojo draugystei. Kodėl?

Nes mes negalime kontroliuoti jausmus blykstę, jei jie grindžiami tik meilės. Ir meilė dažnai veda į aistros valstybės ir daro žmones negalinčius normalumas. Bet kai jį lydi draugystei, valdymo yra ne tik įmanoma - tai vyksta atsitiktinai, be jokio vidinio streso. Kitam, mes paprastai atlaidžiai, tiek daug, į išskirtinai aštrių romantiškų santykių, kampai išlyginti ar net apeiti. Būtent dėl ​​to tarp artimuosius, išskyrus aistros ir traukos tarpusavyje prasme, ten turėtų būti draugystė, tik tada, jei tokie jausmai gali būti vadinamas tikra meilė.

Gebėjimas padaryti draugai vyrai ir moterys, yra mėgstamas - ne lengva užduotis. Bet mokytis, jei norime būti laimingi, jums reikia. Priešingu atveju, mes negalime išvengti barnių ir nesantaikos, motyvas, kuriose bus iš esmės nieko. Sutuoktiniui ar mylimam tapo draugai, jie pirmiausia reikia ugdyti savyje savanoriško pasiaukojimo dėl savo mate vardan noro. Moralinių vertybių draugystei, meilė, šeima, paprastai susiję su pasiaukojimą. Tačiau dauguma iš mūsų siekia gauti daugiau nei jie. Tai numatytoji būsena normalus žmogus, pasikeitimus, kurie, iš pirmo žvilgsnio, yra gana sunku.

Bet tai tik iš pirmo žvilgsnio. O, jei dauguma iš mūsų yra savanaudis, tada leiskite mums, už šeimos vodilas draugystei labui, bus padaryti už save vardan. Ir už tai, mes primename apie bumerango efekto ir kad viskas, ką duoti, tada grįžta mums šimteriopai. Suteikite savo MATE šilumą, dalyvavimas, priežiūra, ir supratimą, ir galų gale gauti tą patį iš jo. Na, jei jūs negaunate, tai reiškia, kad santuoka buvo klaida. Ir šilumos, dalyvavimas ir rūpintis mums atgal per kitą asmenį.

Apskritai, iš vyro ir žmonos nesugebėjimas draugystei lėtai, bet užtikrintai mažėja bet kokio santuokos pamatus, net jei ji buvo sukurta remiantis lojalaus ir gilaus meilės pagrindu. Meilės ir draugystės psichologija yra skirtumas. Pernelyg mylintis žmonės praranda gebėjimą blaiviai įvertinti savo vaidmenį šeimoje. Jie yra valstybės panašus į ligą, labiausiai koncentruota vienas nuo kito ir negali tinkamai suvokti realybę. Praleiskite savo gyvenimą tokioje būsenoje neįmanoma. Anksčiau ar vėliau tai praeina, o tuščia erdvė ateina nusivylimas ir nusivylimas, kai žmonės neįpareigoja nieko. Rezultatas - susvetimėjimas, interesų praradimas šeimos, santykių, suraskite jį ant šono. Jausmų meilės ir draugystės persipynę idealaus santykio vyro ir moters.

Šeimose su tais pačiais požymiais Tikra draugystė tarp vyro ir žmonos, šios situacijos atsiradimo yra praktiškai neįmanoma. Be draugystei nėra sotumo. Priešingai, jis tampa stipresnis ir labiau patikimas nei laiko. Vedybos, remiantis ilgalaikio draugystei yra tarsi alyvuotas mašina, veikia sklandžiai. Skyrybos tokių šeimų yra beveik nerealu - net jei dėl tam tikrų priežasčių pora ir išsiskirstyti į skirtingas puses, draugystė vėl juos sujungti. Štai kodėl mes negalime pasakyti, kuris yra svarbesnis - draugystė ar meilė. Pažintys - yra ugnis, ir draugystė - kuro, kad ji palaiko ir neleidžia jam išnyks.

Šeimoms vodilas draugystei, žmonės, kurie ketina sukurti sąjungą, jūs turėtumėte būti pasirengę už tai, kad anksčiau ar vėliau, pora sužinojo įsitikinimų, įpročių, charakterio skirtumas. Remiantis šiais duomenimis, yra daug ginčų ir barnių, kurie dažnai veda prie visiško žlugimo santuokos. Bet tai yra bėda, vistiek. Taigi, tuoktis, sąmoningai pasmerkdamas save bėdą? Labai tikėtina, kad kas nors nori. Mes visi siekiame taikos ir saugumo šeimoje, ir duoti juos mums gali būti tik tikra draugystė. Draugiškos žmona instinktyviai prastesnės tarpusavyje viskas yra lengva dėl jų pusėje reikalavimus, suteikiant jai refleksiškai. Jie gyvena pagal tikruosius moralinių vertybių meilės, draugystės šeimos: abipusis pasitikėjimas, gebėjimas aukotis, gerumu.

Tokiu darnios šeimos nėra klausimas, kuris pirmas bus žingsnis į susitaikymą po kurio tvirtinimu. Šie tvirtinimai tiesiog neturi trukti ilgai ir yra tam tikros žaidimo pobūdį, todėl būtina šeimos santykių. Todėl susitaikymas po jų nėra problema - taikstytis pradeda tas, kuris šiuo metu įrodė, išmintingas. Toks savarankiški, ir kiekvienas į jį pora nuolat patiria skubiai reikia kito. Tai, žinoma, gerokai silpnina sutuoktinių troškimas bendrauti su kitais žmonėmis, vienas nuo kito. Ir kas gali būti geriau, nei noras eiti namo savo mylimajai viena iš tokių yra, net labai patraukli ir įdomi rinkinį žmonių?

Išvada: už gerą ir tvirtą santuoką reikia tarp vyro ir žmonos draugystę. Mes, deja, sukurti šeimą, ne tik neturi atsižvelgti į šį faktą - mes visiškai atmesti, todėl patys kaip save smerkti ilgą kančių amžinųjų šeimos konfliktų. Visuomenėje yra šeimos, kurioje vyras ir žmona yra beveik pirmieji priešai stereotipas. Ir kiekvienas iš jų daugelį metų, visą laiką bando įrodyti kažką kitą, ir kiekvienas negerai, ir kas nepatenkintas. Skyrybos yra beveik jokio skirtumo, nes sukurti kitą šeimą, buvęs vyras ir žmona bus automatiškai kurti santykius pagal senas šeimos modelį.

Šiandien šeimos dažnai remiasi principu, kad kiekvienas, kuris pagal jam podomnet. "Jis (ji) man tne linija eis!" - sušukti galimą vyras ir žmona, reaguodama į tai, kaip jie ketina statyti šeimos santykius klausimą. Bet mes nepasirinko jo žmona piktadarius, ir jo žmona - šlykštus pobūdį merginos! Kur ketinimas tapti žiaurus reiklus, o ne tikras draugas, kuris galima pasitikėti visur ir visada? Galų gale, senas posakis: "vyras ir žmona - vienas iš šėtono" neatėjo iš niekur. Jis grindžiamas patirties amžiaus ir nereiškia, kad kiti, kaip stiprus ir kieto draugystei.

Taigi, kad nėra meilės be draugystę su ilgą laiką negali būti santykių, meile, taip - bet ne mylėti. Nuo meilės nėra Draugystė - tai tarsi žmogus be rankų. Taigi leiskite išmokti būti draugais su savo puselės ir leiskite mums sukurti santuokas, kad per tuos metus, taps stipresnis ir nuoširdūs jausmai taps pagrindiniai principai šeimos laimę.

load...