Kūno kalba: kokie vyrai tyli?<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kūno kalba: kokie vyrai tyli?

Kūno kalba: kokie vyrai tyli?

Turinys:

Ką vyrai galvoja? Oi, merginos, kaip mes norėtume žinoti atsakymą į šį klausimą! Ir todėl, kad mes žinome, kad dauguma iš mūsų vyrai meluoja, sąmoningai ar nesąmoningai, ir vis dar tikiu. Naivus! Mes patys, žinoma, ne be nuodėmės ir pernelyg dažnai meluoti, sakyti visą tiesą, ar desperatiškai slepiasi ją. Tik tiems, kurie žino, kaip skaityti kūno kalbą savo kolega, tikrąją prasmę žodžius ir ketinimus pašnekovo visada bus aišku. Ar nustebino? Veltui. Judėjimas žmogui, jo veido išraiška ir gestais dažnai tenka daug daugiau informacijos nei tai, ką jis sako garsiai. Net žmogus, kuris kalba mažai ar visai neturi emocijų, duos savo būseną kūno judesius ir gestus.

Beje, gestų kalbos yra beveik universali atžvilgiu elgesio moterų ir vyrų. Judėjimas galvos ir rankų, žinoma, asmuo, o vyrų ir moterų gestai labai skirtingų rinkinys. Bet vis dėlto skiriasi buvo gestai, jie yra panašūs. Pavyzdžiui, kiekviena moteris pradės išsidabinti pirmas dalykas, ištaisyti šukuosena. Panašiai skarda dėl vyrų dalis bus iš dalies pakeistas surišamas arba šepečiu nematoma dulkių nuo švarko arba marškinėliai peties. Taigi, kas yra kūno kalba, ir kaip suprasti kūno kalbą? Pabandykime suprasti.

load...

Kas yra kūno kalba?

Kai mes bendraujame su kitais žmonėmis, mes nuolat keistis Zdumienia signalus. Kūno kalba yra turtingas, nes mūsų kalboje. Visi mūsų neverbaliniai užuominas - mūsų gestai, kūno padėtis, kaip greitai ar garsiai kalbėti, nes artimiausią požiūrį į pašnekovą, - duoti stebėtojas Daugiau informacijos apie mus, nei mes galime įsivaizduoti. Nenuostabu, kad kūno kalba psichologijos studijas, kad įdėmiai. Patyręs psichologas, žiūrėti savo organizmo signalus visada galės suprasti, kas yra paslėpta nuo jūsų sielos gelmių, net jei tylėti ar kalbėti apie ką nors kita visiškai.

Jūs norite pavyzdį? Visi mes buvome mokomi, kaip vaikas, kaip tinkamai tvarkyti peiliai. Nepaisant to, kiekvienas žmogus savo paties ūkyje peilis, šakutė ir šaukštas, kai valgyti. Galite pasakyti daug apie žmogų, ieško, kaip jis yra laikydami šakutę ar šaukštą. Jei kas nors turi šakutė šiek tiek arčiau į vidurį, tada mes galime pasakyti apie tai - tai vyras plataus pobūdžio, labai bendraujantis ir draugiškas. Tas, kuris turi instrumentas arčiau rankenos gale - labai temperamentingas ir kažkas net sunku žmogui. Štai jis: žmogus valgo tylėdami, bet būtina mesti vieną pažvelgti į savo rankas - ir daug apie tai tampa aišku be žodžių.

load...

"Reading" ir žmonės supratimą nuo jų kūno signalas - tai menas, kuris gali būti naudinga gyvenime. Na, išmokti suprasti kūno kalbą vyrų - paprastai yra atskira tema. Ką moteris nenori suprasti, kas mintys tikrai yra paslėptas jūsų galvos kalbėti su savo vyru? Jei moterys iš prigimties yra labiau išraiškingas ir atvirai, vyrai paprastai bando slėpti savo tikruosius jausmus.

Kaip išmokti skaityti kūno kalbą?

Ką mes tikrai "kalbėti" iš vyrų gestai ir kaip jie mokosi skaityti? Kūno kalba - tai, ir didelių, paslėptų jausmų kalba. Išmokti suprasti pasąmonės informacijos judesius, veido išraiškas ir gestus, tik reikia atidžiai stebėti žmogaus. Dažniausiai žmonės neseka savo gestus, o kartais tiesiog negali kontroliuoti savo kūno judesius ir veido išraiškos kalbą.

Ne, ne, žinoma, mes stengiamės kontroliuoti save, bet jis yra nekontroliuojamas judėjimas gali duoti mums mūsų dabartinę nuotaiką ir būseną. Pavyzdžiui, asmuo, kuris sąmoningai kalba melą, pabandykite instinktyviai padengti savo burną. Šis judėjimas gali būti užmaskuoti ir išreikšti partijos ranka prisiliesti prie nosies ar burnos kampe. Ir jei asmuo, su kuriuo kalbate, yra įsitikinęs, kad jums pasakyti jam tiesą, jis nesąmoningai bando prijungti savo ausis. Tai natūralu, kad tokie judesiai jūs nematysite, bet save liesti ausies spenelio arba patrinti savo šventyklą kompanionas tuo pačiu metu bus.

Trumpai tariant, įsitikinkite, kad vyras elgiasi pokalbio metu. Žinoma, išmokti judesių kalbą, jums reikia daug laiko, nes ji skirta visą vadovėlių ir kursų praktinės psichologijos. Tačiau, mini Žinoma, kad padės jums suprasti judėjimo, paslėptas emocijas ir tikruosius ketinimus žmogaus kalbą, galite eiti. Norint skaityti žmogaus kūno kalbą, būtina atkreipti dėmesį į labiausiai nereikšmingas gestais ir veiksmais, atskleis žmogaus minčių paslaptį. Ar jūs pasiruošę? Tada pradėkime.

Mes pažvelgti į veidą

Natūralu, kad per interviu, mes pažvelgti į pašnekovo akis. Tačiau mes neturėtume pamiršti, kad tuo pačiu metu, nors akys ir sielos veidrodis, paslėptas emocijas jie atspindi. Todėl, mes žiūrime į kitas veido.

Ką tai reiškia, kai jo mokiniai išsiplečia?

O, tai yra patikimiausias ženklas, kad jūs jį vadiname palūkanų. Be to, vyras gali patirti jaudulį. Tiesa, mes kalbame apie situaciją, kai žmogus yra ne pagal kitų stimuliatorių įtaka be savo grožiu. Atkreipkite dėmesį, kad išsiplėtę vyzdžiai gali būti įrodymų ir pasipūtęs, ir bazinių emocijų. Taigi neapsigaukite, o ne skandinti tas akis-jacuzzi.

Ką tai reiškia, jei jis neatrodo jums į akis

Yra du variantai, kai vyras virsta jo akis ir veda į grindis, tada, greičiausiai, jis meluoja jums. Arba jūs labai drovus. Jei jo žvilgsnis nukreiptas į tave, bet periodiškai "bėgimas" iš skilimo linija veido, tada tikri - vyras jaučiasi Jums lytinio potraukio.

Ką tai reiškia, kai jis valgė lūpas?

Jūs matėte jį karikatūros: katė apie užšokti ant pelės, ji pirmą kartą valgė savo lūpas, tiesa? Žmonėms, tai reiškia, apie tą patį. Kai mes matome kažką, kad mes tikrai norime, mes laukiame norimas noru valgė lūpas. Esame šiek tiek nervų, kai laukia atidėtas; seilių liaukos nebėra išskirti paslaptis, lūpos sausos, o mes valgė juos.

Ką tai reiškia, kai jis pakelia antakius?

Šio gesto reikšmė priklausomai nuo to, kaip tiksliai vyras didinti antakius. Pakeliamos antakiai gali nurodyti staigmeną ar skepticizmo. Bet jei jis pakėlė antakius, greitai ir tik akimirkai - jums pasisekė! Ypač, jei šie judesiai lydi šypsena antakiai. Ji sako, kad jūs esate labai patraukli jo akyse.

Mes pažvelgti į kūno

Retai vyras sukietėja ramstis druskos pokalbį su moterimi metu. Žinoma, jis bus pakeisti pozicijas ir padaryti keletą judesių. Jo kūno padėtis ir liemens judėjimą pokalbio metu taip pat gali būti daug ką pasakyti apie požiūrį ir valstybės žmogus.

Ką tai reiškia, kai jis pasirodo kėdėje?

Jis negali sėdėti ir trunka writhed laikysena? Paprastai tai reiškia, kad tai yra kažkas negerai, jis nori baigti pokalbį ir išeiti iš kambario. Yra ir kitas variantas: vyras būtų padaryti, kad jei jis yra seksualiai susijaudinęs, ir pasisukus, ir daug eismo - elementarus bandymas paslėpti erekciją.

Ką tai reiškia, jei jis svyruoja, kai jis kalba?

Psichologai sutinka: kai vyras pokalbio metu sūpuoklės iš kulno iki kojų ir nuo kojos piršto iki kulno, jis nebuvo tikras save. Arba, kad jis kalba apie. Šie judesiai tarsi jį paguosti, imituojantis arkliukas kūdikį į lopšį arba į įsčias. Gana kitas dalykas, jei žmogus kalba, sėdi ir arkliukas ant jo kojinės - šie judesiai pasakyti, kad jis yra patenkintas ir net laimingas.

Ką tai reiškia, kai jis stovi ar sėdi, kojas toli vienas nuo kito?

Tai yra vienas iš svarbiausių gestai vyrų kūno kalbą. Suktos kojos tarsi sako: "Aš - alfa Vyriška!". Žmogus gali net manyti, kad tai rūšies paverčia jus ant jo.

Pažvelkite į savo rankas

Rankų judesiai - vienas iš iškalbingiausių priemonėmis gestų kalbą. Kad rankų judesiai dažnai suteikia Žmogus ketinimus ir atskleisti tikrąjį savo emocijas.

Tai reiškia, jei jis gesticulates rankas?

Vyrai, kurie kalba, gesticulating ir garbanojimo rankas, kaip taisyklė, labai bendravimo. Aktyvesni gestai, platesni judesiai ginklų, ir daugiau jis tai daro, tuo labiau jam patinka jums.

Ką tai reiškia, kai jis veikia savo pirštus per savo plaukus?

Paukščiai laukinių sklandžiai ir švariai savo plunksnų atrodo geriau priešais potencialų partnerį. Apie žmogaus kūno kalba, tai replika turi tą pačią reikšmę. Jei jis tentiniai galvą šiek tiek į priekį ir švelniai veikia savo pirštus į plaukų šaknis, teka plaukus tarp pirštų, tarsi juos šukavimas, šie judesiai rodo, kad vyras nori prašome jus. Bet jei jis tai daro, vos matau tave, tai reiškia, kad jis yra nervų apie tai, kaip jis atrodo. Bet kuriuo atveju, tai yra geras ženklas jums.

Ką tai reiškia, kai jis glostė jos veidą?

Trys Cheers tokį žmogų! Jei jis yra klausytis jums liesti savo veidą ar pirštą ant skruostų, tai ne bandyti įtikinti jus. Tokie judesiai rodo, kad žmogus klauso jums labai atsargiai ir bandyti knistis giliau į tai, ką jūs sakėte prasme. Tai geras ženklas, kad sako, kad žmogus, pateksite rimtai.

Ką tai reiškia, kai jis paduos jums ranką?

Kai žmogus ištiesia ranką jums, atrodo, kad jis klausia jūsų leidimo, "Aš noriu būti arti jūsų, aš galiu?" Yra svarbių niuansų, kad reikia žinoti, kaip jis daro rankų judesius, jei jis jaučiasi pažeidžiami ir jis tiki savimi. Jei ranka šiek tiek pasuko delno aukštyn, tai reiškia, kad jis norėtų jums imtis iniciatyvos suburti - nuolankumo ir nekaltumo gestas. Jei ranka yra įjungtas delną žemyn, jis nori kontroliuoti tai, kas vyksta jų pačių.

Kissing

Ne, ne, mes nelaiko bučiavosi techniką, dėvėti skirtingus seksualinius potekstę. Apsvarstykite į bučinių nemyli, ir kiti situaciją.

Ką tai reiškia, kai jis bučiuoja tave į skruostą?

Tai draugystės ženklas. Žmogus mato jus, svarbiausia, patogią kompanionas, ir asmuo, su kuriuo įdomu praleisti laiką. Tačiau tai nereiškia, kad jo seksualinis šaltumas. Jei jis bučiuoja tave ant pirmo pažinties skruosto, tai reiškia, kad santykiai eina toliau, ir net padaryti juos arčiau. Bet palaipsniui. Ši pastaba yra geras ženklas.

Jei vyras bučiuoja ranką...

Kiss rankos gali būti mandagumo ir simptomų meilės elementas. Deja, vyrai, kurie kiss moterų vertus, ne tiek daug. Todėl šis elgesys yra vyras per pirmąjį pasimatymą kalbėti apie savo savitą auklėjimą ir į Dandy pobūdžio. Jei pabučiuoti į žmogų, su kuriuo jau seniai Uždaryti rankas, tai yra ypatingos meilės ženklas, kad jūs patirsite savo vyro - jis tiesiog užvaldo konkurso emocijų ir nerimas jausmas svorį. Patikėkite, toks elgesys yra verta daug!

Bučinys ant šventyklos

Panašus į tėvišką bučinio. Kissing jums į galvą žmogui, be to, konkurso emocijų jaučia atsakomybę už Jus su nuoširdžiu patogumas jausmą. Jis tave myli ir išgyvena už jus, o jo jausmas meilės yra gana suderinamas su apsaugos poreikio.

Ką tai reiškia, kai jis bučiuoja tave ant kaktos?

Psichologai tai vadina pasitikėjimo gestas "tėvų". Žmogus, kaip jūs, jis išgyvena už jus ir yra pasirengusi rūpintis, bet... Jis mato jus tik kaip draugas. Ugh, kad tai, ką mes bijojome! Bet, kita vertus, tai gali reikšti, kad jis tiesiog ištiko jus, bet jis neturi drąsos tave pabučiuoti į lūpas.

Nepamirškite, kad jūsų kūnas ir suteikia savo emocijas ir jausmus. Stenkitės kontroliuoti save, o ne imtis aiškiai provokuojančios pozos. Atminkite, kad flirtavimas turėtų būti lengva. Stenkitės ne melas, o ne svajoti (jūsų kūnas bus suteikti jums visą tas pats). Dar geriau - būti nuoširdus, tada tavo žodžiai ir tylus kūno ženklai yra gana harmoningas. Tačiau, tai yra gana natūralu mus.

Ir štai ką jie sako vyrai dažnai gerokai skiriasi nuo to, ką jie galvoja ar jaučia. Todėl jūs neturėtumėte pasikliauti vien tik žodžiais. Judesiai, gestai ir veido išraiškos žmogaus, daug geriau atskleidžia savo slapčiausias mintis ir jausmus. Todėl, ne tai, ką jis sako, ir tai, ką jis daro - iš tiesų!

load...