Kodėl vyras bijo moters arba kaip tapti nenugalima | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kodėl vyras bijo moters arba kaip tapti nenugalima

Kodėl vyras bijo moters arba kaip tapti nenugalima

Ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl vyrai tiesiog susukti aplink kai kurioms moterims ir išvengti kitų gražių merginų? Kodėl kai kurios moterys neturi problemų siekiant pritraukti ir išlaikyti šalia jos jokios vaikinas, ką jis patinka tik, o kiti bando pritraukti dėmesį, bet visi panašaus žavi vaikinai, praeiti be juos pastebime? Ir jei jie pradeda jokių santykių, moteris turi padaryti daug jėgų, kad jaunas žmogus ne galas perėjo į kitą.

Kas yra už tokią padėtį priežastis? Kodėl kai kurios moterys yra taip lengva rasti porą, o dauguma kitų bijo net svajoti apie meilę ir ištikimybę nuo vaikinų? Ką dauguma moterų taip nepatrauklus vyrų akis, o kodėl vyrai bijo moterų, kurie, mūsų nuomone, turi daug privalumų? Ar dauguma mūsų tiesiog nepasisekė?

Ką vyrai bijo

Kiekvienas žmogus turi savo "kolekcija persijungia" moterišką patrauklumą. Mes kalbame apie moterų asmenybės savybių, kurios vyrams yra tarsi langelio Gaidys. Matydamas panele šių ar kitų bruožų, vyras bėga nuo jos, nepaisant jos išorinio grožio ir vidinės harmonijos. Turiu pasakyti, kad kiekvienas jaunas žmogus bijo beveik tų pačių tipų moterims. Ir jei apibendrinti, tai yra įmanoma identifikuoti šešių pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai išvengtų moterų:

load...
 1. Moterys turi neribotą seksualinę galią vyrams. Mes, merginos, net sunku įsivaizduoti, kokios galios daryti įtaką vyrų sąmonę laikosi mūsų kūno formą. Kai moteris žino, kad ji gali naudoti savo seksualinę energiją, kaip galingas įrankis manipuliuoti. Ypač prieš seksą; bet dažnai moteris ir toliau manipuliuoti vyro ir po sekso, kasdieniame gyvenime. Berniukai tai suprasti ir, bijodami tapti iš kaprizingas jauna mergina žaislas, pabandykite ne pasinerti į jausmų bedugnės: viena miegojau - ir bėgo ieškoti kito!
 2. Moterų linkę suteikti savo seksualinės norų, bent jau išoriškai. Manome, kad, kaip ji turėtų būti, nes mes taip pat turime parodyti savo kuklumą ir padorumo! Moterys linkusios suvokti savo seksualinius troškimus kaip silpnumas ir pažeidžiamumas, o ne kaip galia (kaip pirmoje dalyje, kai jis ateina į vyriškų noras seksui).

  Daugelis iš mūsų slėpti savo seksualumą į kelis sluoksnius neprieinamumas, veidmainystės ir prasme padorumo, ir iš vis visiškai nesuvokiama, kad mes manome, iš tikrųjų. Vyrai gali tik spėlioti. Ir vargas jiems, jei jie neturi atspėti! Tokios situacijos sukurti milžinišką vidinę kovą, kad dažnai numatomą ant santykiams, kaip kovos dėl valdžios.

 3. Moterys, kaip taisyklė, visada yra ką slėpti nuo vyrų, ir jie saugo savo paslaptis nepasiekiami. Jei žmogus jaučia ją, jis turi sudaryti įspūdį, kad jis yra susipažinęs su jo panele dar ne viskas. Tai daro vyrai nepasitiki moterimis. Patikėkite, tai paslaptis neturi nieko daryti su teiginiu, kad "būtų moteris kai paslaptis." Kartais mes tiesiog bando pasislėpti nuo vaikino, kad praleido daug pinigų kosmetikos, ir jis bijo, kad jis turėjo galimybę augti šakotas ragus, nes mes aiškiai į kažką paslaptis iš jo.

  load...

  Tai sukelia tokių užuominų emocinę atmosferą, kai norite pasakyti, kad "meilėje - kaip karo"; Kodėl vyrai ir elgiasi taip, lyg jie turi būti visada pasiruošusi atremti priešą. Todėl, jų nuomone, su mumis ir klastingai ir nevertą jų pasitikėjimą; jau nekalbant apie tai, ką jie sako, ir tai, ką jie daro - tai aukščiausia tiesa!

 4. "Taip", mes nebūtinai reiškia "taip" ir "ne" - nebūtinai reiškia "ne". O mūsų "galbūt", ir apskritai galima ką nors reiškia ir "galbūt", o "taip" ir "ne"! Taigi, "galbūt" gali būti "gal" ir "gal" ir "nežinau" ir "Žinoma, iš kvailas jus natūra!" Visa tai neatspindi realybės, nors labai miglotai. Ir kaip suprasti Šis vargšas, jei mes patys kartais nežinau kodėl, ir kodėl taip sakyti, o ne kitaip? Beveik kiekvienas žmogus susiduria su tuo, kad moteris sako "ne" tik todėl, kad jis nori patirti, kiek jis myli ją ir nori, bet iš tikrųjų ji yra, apskritai, labai "taip"! Ir mes sakome "ne", nes mylime jausti, kad mūsų pasipriešinimas neveikia žmogaus veržimasis.

  Jei buvo žmogus, kuris nebijo jokių jo pasireiškimo pasekmes, arba jei buvo žmogus, kuris yra toks pacientas, kuris negali skubėti moters ir gali laukti, kol ji nenori sekso, jums bus suteikta galimybė suprasti, kaip klastingai žaidimą jis veda moters jums! Kadangi moteris visada galima teigti, kad ji buvo išprievartauta, jei jos atsparumas buvo įveikti, ir tai nepaisant to, kad ji norėjo ją. Ir moteris visada gali deklaruoti vyro čiužinys arba bejėgiai, jei jis nebus įveikti savo pasipriešinimą atsižvelgiant jį rimtai. O ką jūs darytumėte, jei jums buvo vyras?! Taigi tai bet nenuostabu, kad dauguma vyrų, paprastai bijo susieti moterų rimtą santykius?

 5. Moterys gali pastoti, kai jie nori. Moteris iš tiesų gali meluoti apie tai, ar jie ėmėsi priemonių, kad kontracepcijos, o vaikinas yra sunku meluoti, jei jis turėjo prezervatyvą. Sutikite, tai arba ten, arba tai ne. Kodėl vyrai taip bijo, kad moterys gali juos apgauti? Skaitykite!
 6. Nėštumas neatšaukiamai pasikeitė ne tik moterų gyvenimą; nes ji negrįžtamai pakeičia žmonių gyvenimus. Ir ne visi jo nėščiai moteriai vyrai neatlieka su ja rimtų problemų. Ir jei moteris pati gali nuspręsti, ar ji yra verta ką nors keisti savo gyvenime - nes ji nusprendžia save, išvengti nėštumo, ar ne, turi vaikų, ar ne - žmogus beveik netenka šios teisės.

  Pasirodo, kad moteris pati sprendžia, kaip toliau jo likimas, net jei jis nenorėtų nieko keisti savo gyvenime. Ir kitas kraštutinumas - vyras gali būti tokioje situacijoje, kai jis nežino, kad jis turi vaiką, net jei jis tikrai norėjo sūnų ar dukterį. Sutikite, tai labai neteisinga ginklas manipuliuoti žmonių gyvenimus.

Penkių rūšių moterų, kad vyrai būtų išvengta

Apskritai, tai aišku, kad jis gali išgąsdinti žmogų galimo santykių su moterimi. Ar įmanoma ką nors pasakyti apie tam tikro tipo - ką moterys bijo vyrai? Na, jei ne baimė, tada tikrai jie vengia? Juk labai dažnai tai atsitinka: kaip saugikliu ir vaikinas jums, ir nuo sąlyčio su meile ateina; ir kai mes kalbėjome keletą kartų, todėl jis dingo!

Tai apie jus per daug? Labiausiai tikėtina, kad tu parodei save, o jie buvo ant datos, su šone, dėl kurių jūsų draugas nėra matęs geriausias savo savybes. Jūs negalite net galvoti, kad ta ar kita jūsų linija gali būti laikoma kaip trūkumas, tačiau vyras savo mintis išmintingiau trauktis nei statyti ilgalaikius santykius su jumis. Jei norite tęsti, kad būtų išvengta tokių klaidų, reikia nepamiršti, kad vyrai negali pakęsti penkis tipų moterų tapatybės:

 1. "Flirtas drugelis"

  Iš tiesų, vyrai patinka, kai moterys flirtuoja su jais. Jie visada bus traukia sveikos, graži flirtuoti ir flirtuoti moteris visada bus laikomas įdomus ir žavus. Flirtas mergina vaikinas rodo jo susidomėjimą juo, o vyras yra daug lengviau, kai susitikti ney.No yra didelis skirtumas tarp flirtuoti ir situacinis konstanta, taip sakant, "serijos" flirtuoti. Flirtavimas, moteris kvailas kikena, daro akis ir affectations priešais kiekvieną žmogų. Ji - tarsi kandžių, kad skrenda bet šviesos aplink.

  Tai Plojančių akys lėlė nesukels jokio vyrų susidomėjimą; priešingai, jis greitai supranta, kad tai "flirtuoti drugelis" reikės nuolatinio dėmesio, nes mergaitė beveik neabejotinai smarkiai sumažino savigarbą. Labai kantrūs ir pasitikintys žmogus, tikriausiai, ir galės kovoti su tokio moterų elgesio funkcija; bet dauguma vyrų nuspręsti, kad šis "drugelis" yra ne verta savo laiką.

 2. "Nustato pareigas"

  Įsivaizduokite for a moment, kad jūs - vaikinas. Jūs susitiko su fantastiškai gražus ir įdomus moterimi, ir jau nuo pirmos dienos turite kokių nors įdomių jausmus jai. Jūs pakvietė ją į kavinę, ir jums patiks tai labai daug. Apšvietimas - tuo metu, o maistas yra labai skanus. Jūs tik pradeda patirti ramybę, mėgaudamiesi tokį nuostabų mergina įmonę, ir staiga... Bang! Kerėtojas pradeda kalbėti apie savo vestuves, kiek vaikų ji nori, ką jūs turite su juo yra namas, o koks jūsų ateitis bus bendras šuo skambinti Richie.

  Kai tai taip Iškart, mergina pradeda daryti spaudimą vaikinas, jis tiesiog bėga nežiūrėdami atgal į jį. Bet sveiką santykius pirmuosius kelis mėnesius ir net ypač pirmieji datos turėtų būti skirta ne į ateitį, o diena šiandien. Galų gale, jums net nereikia pažinti vieni kitus tikrai, kaip mes galime kalbėti apie būsimo gyvenimo kartu?! Ir taip, be Žmogaus sutikimo, nuspręsti už jį, kas bus toliau, o tada daryti spaudimą jam, reikalaudami, kad jis įsipareigojo įvykdyti savo norus - kad vyrai bijo labai, labai stiprus!

 3. "Visada reikia atsargiai"

  Ši mergina negali eiti bet kur ir nieko negali padaryti be jos žmogus. Tuo pačiu metu, ji gyvena tik savo interesus, nuolat sukasi aplink jį, visada pasirengęs imtis kontroliuoti savo elgesį. Ji suteikia pati vyrui jo visiškai šalinimo, remdamasi juo ir tikisi jį bet kuriuo metu, kad būtų pasiruošę linksmintis ar paguosti ją, nes ji iš esmės neturi savo interesus, o ne gyventi savo gyvenimą. "Visada reikia priežiūros" yra tiesiog smaugimas jo atkaklumas vyras, su visais jo energiją sugeriantis ir alinantis norą nuolat laikyti savo dėmesį.

 4. "Kai kurios šalys meilužis"

  Tokie mergaitės nuolat nori smagiai, galvojau pats tuo pačiu metu į bet kuri bendrovė siela. Jie beatodairiškai ir neatsakingai, ir net padaryti bent šiek tiek pastangų kurti santykius su vyru, jie nenori. Jie yra lengva susitikti, bet niekada jokios atsakomybės už ką nors. Jie gali būti labai geras laikas kažkur diskotekoje ar vakarėlyje, bet ką jie ruošiasi su Otrzeźwiający dienos šviesą? Jos juokingi maivymasis yra geras tik mažomis dozėmis. Sunku turėti rimtą santykius su žmogumi, kuris paslepia visus pagal įdomus kauke problemas. Be to, mes visi žinome, kad žmonės, kurie negali linksmintis sau nieko išskyrus kokteilis ne šokių muzikos stiklo, dažnai patenka į depresiją ir net depresijos, kai šalis baigiasi.

 5. "Chatterbox"

  Tai moteris, kuri niekada nesustoja, vos pristabdę antras kvėpuoti. Tai gali duoti į galvą jokios žmogus, kuris į siuntėjų akivaizdoje bus tik pasvajoti, todėl ji greitai uždarė. Bet Runīgums kenčia nuo labai daug moterų. Gaila, kad tešla nesupranta, kas yra tikrai "tyla - auksas"! Kiekvienas iš jų turi būti atsižvelgta, kad dar viena kalba, tuo mažiau jis mokosi.

Du dalykai, pagaliau

Pirmasis - šiurkštus realybe. Jis yra tai, kad devyniasdešimt penki procentai moterų niekada turės sėkmės rūšies vyrų, kuriuos jie norėtų turėti. Leiskite face it! Dauguma moterų yra Clueless, kai kalbama apie vyrų. Jie tiesiog remtis sėkmės, nes aš nežinau, kaip teisingai elgtis. Ir dar blogiau - jie niekada dėti daug pastangų suprasti savo klaidas. Jie niekada sėdėti, kurį gyvena su melagingą viltį, kad kada nors rasti savo svajonių vyro, ir visi jie bus sklandžiai. Bet tai neįvyks! Niekas negali atsirasti savaime. Iš vyrų sėkmė yra užtikrinti, kad moteris žino, kaip ir, kaip ne elgtis su vaikinais.

Ir pagaliau - įdomi faktas. Tos savybės, kurios atrodo moterys traukia vyrus iš tikrųjų yra labiau tikėtina, kad atstumti juos! Tikimės, kad jūs suprantate, ką reiškia. Galų gale, jūs turite perskaityti šį straipsnį!

load...