Klausi su vyru<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Klausi su vyru

Klausi su vyru

Turinys:

Galbūt ne pasaulyje šeima, kurioje bent jau ne ginčytis įvyko laikas nuo laiko. Šis reiškinys yra nemalonus, tačiau neišvengiamas. Kažkas argumentas su vyru pilamas į jėgų tyla, kažkas jie virsta ambicinga skandalų mušamas patiekalų. Be to, jie gali atsirasti dėl balniškumas nesąmonė - neplautų indų metamos bet kur rankšluosčiai, dantų pasta aptaškyti veidrodį, nelydyti šiukšlių... Kartais yra konfliktai, nes pastaruosius nuoskaudos ir dažnai nepagrįstai pavydo. Dažnai reguliariai kivirčų su vyru priežastis tapti šeimos gyvenimo, darbo ir kasdienio streso ir nuovargio monotonija. Vienaip ar kitaip, bet mes uoliai prisiekiu dažniau nei apgailestaudamas jį. Kodėl tai vyksta? Ir ar įmanoma pakeisti šią padėtį?

Kodėl mes kovojame

Kai mes svajojame kurti šeimą su kai asmuo, paprastai mes tikime, kad galės išlaikyti romantiką santykiuose Ar ne iki senatvės beveik. Tai mes taip manau. Bet gyvenimas daro savo pataisas. Laikas eina, o vedybinio gyvenimo romantika kažkur išgaruoti. Yra pakeičiama begalinis paveldėjimo alinantis nervai ateiti kasdienes problemas. Ir čia ateina momentas, kai pora gali ginčytis, nes kiekvienas mažmožis. Ir ginčytis, kad atrodo, kad išeiti iš situacijos gali būti tik skyrybos.

load...

Dažnas kivirčų su vyru engti, vairuoti depresija, neleidžiama miegoti naktį, laimingai atsipalaiduoti ir ramiai dirbti. Iš tiesų, pagrindinė priežastis, dėl nesantaikos su reguliariai pamaldus yra nesugebėjimas eiti į kompromisą ir padaryti nuolaidų tarpusavyje. Mes supykti, augalas su Tvist, pradeda rėkti, įrodantys savo nekaltumą. Po ramina ir dažnai mes net negali prisiminti, ir tada viskas prasidėjo. Ir rauda, ​​galvoju apie tai, kodėl mes negalime viršenybę trumpalaikis emocijas.

Dažnai tokios nekontroliuojamos agresijos įsišaknijusi praeityje, žmogus šaknys. Jei jo tėvų nuolatinė Showdown su šūksniais ir triukšmo buvo mano šeimos žmonėms norma elgsis taip pat. Jis nežino, kaip skiriasi! Niekas mokė... Kartais padidėjo agresyvumas vyru ar žmona yra dėl žemos savigarbos ir noras įsitvirtinti ne jų mate sąskaita. O kartais ir pyktis dėl bet kokios priežasties blykstė, sukelti nuovargį, ligas ir stresą.

Mes supykti, kai sutuoktinis neleidžia vykdyti savo planą, kai jis žiūri televizorių, o ne pagalbos aplink namą, kai mesti bet kojinės ir marškiniai... Mes išlieti tai pasipiktinimą sukėlė kažkas kitas. Tiesiog atplėšti piktas, nes jis gavo karštą ranką, ir jis ragina mus tas pats. Liūdna. Nes šeimos iširimo po jo žmoną pavyzdžiai surengė tikrą juokavimas ginčytis su vyru, masę. Vaughn kaimynas metė skandalas dėl to, kad tikintieji pamiršo nusipirkti duonos, o jis paėmė ir nuėjo į kitą. Visam laikui.

load...

Ką daryti? Mes galime kovoti su beprasmiško agresijos ir dažnai išgyventi įniršio protrūkis, o ne pilant iš savo pyktį ant mylimo? Galite, jei skambinti pagalbos ir kantrybės išmokti rūšiuoti dalykus, nes, jei reikia, į vyro nebuvo, kai pateko į duris ir išėjo.

Kaip ginčytis su vyru

Reikia pasakyti, kad priežastis, erzina vienas kitą, bet kuriuo vyru ir žmona vis dar trūksta. Priešingu atveju jis negali. Tai arti, priklauso vienas nuo kito, yra žmonių, kurie tiesiog negali visada daryti tik įtikti savo pusę. Nepriklausomai išsivystė yra, bet net tada, kai sutuoktiniai gyvena jau daugiau nei dešimtmetį kartu, jie vis dar tebėra skirtingi žmonės. Kas šiuo metu nori vyrui, nebūtinai turi mano žmona. Ir atvirkščiai. Tai normalu ir rodo, kad, siekiant išvengti konflikto neįmanoma šeimos gyvenimą. Na, beveik neįmanoma. Bent retkarčiais, bet jie įvyks.

Kaip elgtis, kad nepilnametis ginčytis su vyru ne virsti užsitęsusio karo?

  1. Būtų pageidautina potsapatsya sutuoktinis, jei yra užsienio - giminės, draugai ir artimieji - pradėti įrodyti savo bylą prieš juos neturėtų būti. Kažkas bus konfliktas kuria kryptimi. Tai tik pridėti alyvos į ugnį ir padidinti agresiją. Todėl būtų geriau traukti save kartu ir atidėti paaiškinimo santykių, kol labiau tinka progai. Ir prieš jį žinote, ir gauti saugiai išgyventi konflikto priežastis, žiūri į jį kitu kampu;
  2. Jei nėra kivirčų su vyru negali padaryti, nereikia žeminti jį per skandalą, o ne įžeisti. Galų gale, mes nenorime jam kada nors palikti? Vyriška ego yra labai pažeidžiama! Jei pradėsime įrodyti, kad nieko įdėti savo Palaimintas, jis pradeda ieškoti vienas, kad tai bus dėkingi. Ir suprato, kad tai! Ir tada nuplaukite. Kadangi yra dainavimas giria ir yra nepakankamai;
  3. Norėdami išvengti barnių su vyru nieko, jūs turėtumėte pabandyti metu derėtis su juo visas nepatogius klausimus ir nebijokite skleisti tai, ką turime širdyje. Jis yra vyras, pusė, todėl turėtų žinoti jo žmonos statusą! Bet prieš pradedant atvirą diskusiją, tai bus naudinga pirmiausia apsvarstyti, ką ir kaip pasakyti, kad tai geriau. Ir tik tada nuspręsti dėl nuoširdaus pokalbio;
  4. Prieš kaltinti kažką vyrą, jums reikia spręsti blaiviai - o ar jis tikrai yra kaltas? Gal tai visai įmanoma saugiai pereiti per ir pamiršti? Ir mes tiesiog žaizdos save ir dabar nori mesti į jį pyktis... Mes turime laukti porą valandų. Tikėtina, kad kai mes suprantame, - už ginčytis priežastis yra tiesiog nėra;
  5. Jei skandalo iniciatorius paprastai yra sutuoktinis, pabandyti suprasti, kas vyksta su juo. Pasikalbėkite su juo širdies į širdį ir paprašyti, kas taip jaudina brangus. Taip pat gali būti, kad tai yra būtent tai, ko laukia. Mes negalime rasti drąsos kalbėti - surasti, atverti visiems. Ir paaiškėja, kad pirmasis kažkas atidarė sielą, tada vieną dieną jis dingo. Ir mes liks mojuoti ausis.
  6. Kai sutuoktinis yra greitai grūdintas ir randa kaltės smulkmenų, stebėkite jį ir sužinoti, kas labiausiai erzina tikinčiuosius. Jei tai yra kažkas ypatingo, mes stengiamės jį pašalinti. Jei vyras erzina, ji gali būti geriau jį tuo metu, kažkur dingo. Leiskite šeimos poilsio ir gyvens su tėvais. Taip atsitinka, kad sutuoktiniai yra naudinga praleisti šiek tiek laiko atskirai.

Apskritai, siekiant kivirčų su vyru kiek įmanoma nuodyti savo egzistavimą, pageidautina iš pradžių aprūpinti šeimos gyvenimą ir bendravimą su savo pusėje tokiu būdu, kad bet gaila klaida tarpusavyje galėtų saugiai pakelti. Norėdami tai padaryti, jūs galite padaryti tradiciją dėl bendros sportinės veiklos: bėgiojimas, plaukimas, žaisti tenisą ar badmintoną, boulingas, krepšinis, tinklinis... Tai yra labai duoda. Ir tai yra labai naudinga tiek daryti tą patį.

Apskritai, būti ar nebūti dažnai kivirčų, didele dalimi priklauso nuo moters. Mes vertiname save ir neleisti vyrui pakelti savo balsą per ir be priežasties. Bet jis buvo ne bando mindžioti. Dažnai pagirti sutuoktinį, bet pagirti už priežastį. Jis bandys tapti kitą, o tai rodo, kad privalumai blagovernogo Apskaičiuota, kiek reikia. Ir trūkumai yra priimami maloningai. Mes skatiname savo pastangas vystyti, išskyrus iš gydymo tyčiojasi tonas.

Patariame, prašome padėti, teigdamas, kad jos vyras bus pasirodyti geriau nei mes. Tapk meilus, rūpestingas, paslaugus. Ir mes neleisime sau būti grubus, net jei jis yra grubus. Juk vyrai yra beveik pažeidžiami iš mūsų. Kai jie buvo kažkas žeidžia, jie tampa agresyvus. Iš savigynos metodas vyru. Žodžiu, tapo tolerantiška. Galų gale, mes nenorime, kad ji dingo vieną dieną?

Pagalba vyru, jam padėti išspręsti problemą, pabandykite suprasti, ką siela. Ir jei ten buvo ginčytis, po mokymosi ją toleruoja.

Po skandalo taikstytis su vyru

Kaip taikstytis su vyru po kito skandalo? Prieš bandant užmegzti ryšį, jums reikia palaukti, o atvėsti save ir duoti nuraminti jį. Mums reikia suprasti, kas nutiko, ir tik tada kreiptis į balto vėliava žmoną. Priešingu atveju, kaltinimai bus pradėti iš naujo, o vietoj pasaulis pradėti naują mūšį. Nebijokite imtis iniciatyvos už savo rankose paliaubų. Net jei mes nesame kalti dėl ginčytis, būtina eiti į sutuoktinio ir pasiūlyti taiką aptarti padėtį konfliktų. Ir jei mes negerai, tuo labiau turėtų būti pirmas žengti žingsnį pasiduoti.

Jei vyras nesiruošia susitikti su mumis ir nenori įsitraukti į dialogą, mes ne spaudimą jam. Matyt, ji vis dar karšta. Per ilgas sulking? Na, mes neturime reikalauti kalbėti. Parašyk jam laišką ir papasakojo jam viską savo mintimis apie skandalą. Tai yra geras būdas taikstytis. Ir mes galėsime pateikti nuoseklią mintį, o jos vyras galėtų įsiskverbti į jų ir gerai pagalvoti. Na, jei jis pagaliau kalbėti, atleisti įtampą, kuri atsiranda paprastai pokalbio pradžioje, mes naudojame ne tik žodžiais, bet ir švelnų prisilietimą, meilus smūgių, lengvi bučiniai.

Koli yra bet kokioje padėtyje nesuteikia buko ir toliau tylėti diena po dienos, turi rasstaralas ir virkite jam šiek tiek staigmeną. Tiesiog neturiu susitikti mylimam žmogui su darbo pusė plika arba sexy lingerie. Vyrai tikrai patinka, kai žmona bando įsiteikti su sekso pagalba. Tai šiek tiek įžeisti, nes tai aliuzija į tai, kad gyvūnų instinktas stipresnis seksas yra svarbesnis už visa kita. Ir vistiek, vulgari. Tarkim, čia mano kūnas mainais už gerą elgesį. Todėl, net jei vyras neteko galvą, tamsiai norą, po sekso, jis vėl jaučiasi dirginimą. Ir tikintieji vėl pataikauti ir ramina.

Geras siurprizas bus išskirtinį pietūs. Galite virėjas namuose, bet jūs galite pakviesti žmoną gražus restorane. Ir ten jau pagal švelnios muzikos tyliai pasakykite jam: "Aš tave taip myliu!". Labai tikėtina, kad tokioje atmosferoje vyras yra ne atšildyti. Tegul šokis kartu, matyti vienas kito akis, susikibę rankomis ir tylėti. Po pietų, eikite namo ir atiduoti į smurtinių glamonės. Ir pamiršti apie tai, kas atsitiko prieš kelias dienas. Galų gale, nepaisant visko, mes vis dar arti. Taigi, meilė yra vis dar gyvas. Turime branginti tai, o ne sunaikinti sistemingai, prakeikimas, nes nešvariems indams ir pilna šiukšlių.

load...