Kas lemia moters verslo įvaizdį | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kas lemia moters verslo įvaizdį

Kas lemia moters verslo įvaizdį

Turinys:

Vienas iš pagrindinių elementų, kurie sudaro apie verslo asmens įvaizdį yra: Drabužiai, plaukų stilius, kokybė priedai, vizitinės kortelės ir pan. Būtent šie kūno mūsų šalyje yra įprasta mokėti daug dėmesio dalys. Ypač, jei mes manome, kad tai, kas turėtų būti verslo moteris vaizdas klausimą. Bet, kaip matote, tai yra tik išoriniai atributai, taip sakant, gana paveikslėlį. Žodis "atvaizdas" vertimas iš anglų kalbos reiškia "įvaizdį", ir apima daug platesnė sąvoka nei tik formalus kostiumas ir būklės automobilius. Intelektinės gebėjimas, elgesys, stilius komunikacijos, veido išraiškos, gestai - be šių elementų neįmanoma sukurti verslo įvaizdį, nes jis nebus baigtas ir baigtas.

Žinoma, išorinis apvalkalas yra svarbus, nes jis grindžiamas jos pirmą įspūdį apie asmenį. Tačiau bet kuriuo atveju, nereikėtų nuvertinti ir vidaus turinį paslėptas po gražią nuotrauką svarbą. Sutinku, kad puikus karjeros kaip verslininkas negalės statyti tik sėkmingai pasirinkite drabužiai ir aksesuarai. Čia puikus vaidmuo žinių, verslo sumanumo ir gebėjimo greitai reaguoti į tuos ar kitus momentus, gebėjimą rasti privalumus, net labiausiai beviltiška situacijose ir daug, daug daugiau. Todėl grynai išorinės charakteristikos negali būti ribojama verslo įvaizdžio sąvoka bet kuriuo atveju. Ypač, kai kalbama apie šiuolaikinės verslo moters įvaizdžio.

load...

Taigi, verslo moteris - kas ji? Kas gali būti taip vadinamas, ir kaip pasiekti tokią būseną? Ar sunku tapti "jo" tradiciškai vyrų teritorijoje, nustato tokių glaustai tariant, kaip politikos ir verslo? Iš tiesų, tie iš dailiosios lyties, kurie pasiekė tam tikrą karjeros aukštumų, iš tiesų, patyrė visus "pakabukai" egzistencijos šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Jis atrodo kaip tikras panele, vis dar turi vyrišką protą ir didžiausią našumą - iš nedaugelio galia. Tačiau šiandienos verslo moteris turi ne tik dirbti, bet ir derinti sėkmingą karjerą su žmonos ir motinos vaidmenį!

Tik sakė nedidelė dalis šių moterų, kad jie susidoroja su su lengvumu sunkumų. Nes be didžiulio skaičiaus verslo ir asmeninių savybių, tikroji sekso versle dirbančių ar politikoje, turi aukščiausią savęs organizaciją. Tik jis gali padėti sukurti pusiausvyrą į asmeninę ir profesinę sritis.

Ką reikia žinoti ir gebėti pradėti sėkmingą karjerą?

Modernus verslo moteris ne iš karto tapo tokia, kaip mes matome juos dabar su TV ekranuose ir blizgesio puslapiuose. Tačiau, tai yra gebėjimas tinkamai organizuoti savo gyvenimą, pratinti save savikontrolės ir drausmės suvaidino labai svarbų vaidmenį savo lakuotais karjerą. Leiskite naudoti savo patirtį ir bandyti suprasti, bent maždaug, ką jums reikia žinoti ir gebėti ne pirmas pradėti profesinę veiklą buvo sėkminga, ir jo tolesnis vystymas yra ne ilgai laukti. Taigi, modernus verslo moteris sėkmingai kurti vaizdą, kad būtų pasiekti tam tikri karjeros aukštumų turėtų atkreipti dėmesį į daugelį dalykų. Štai tik keletas iš svarbiausių tie.

load...
 1. Sužinokite, kaip rašyti CV

  Norint gauti norimą poziciją, turėtų dėti visas pastangas ir pateikti savo kandidatūrą į dešinę. Vienas iš pirmųjų ir svarbus žingsnis šia kryptimi yra sudaryti CV. Internetas yra pilnas toks dokumentas parengtas mėginių. Ne visi iš jų yra teisingi, o kai kuriais atvejais yra daug nereikalingos informacijos daug. Atkreipkite dėmesį, kad informacija apie jus, kaip potencialus darbuotojas turėtų būti kuo tikslesnė ir specifinis ankstyvosiose stadijose. Atkreipti ypatingą dėmesį į nuotrauką, prie kurios yra pritvirtintas prie santrauka. Net tai, turėtumėte apie vyrą rimtų ir formalaus įspūdį, todėl nereikia pamiršti tvarkingas šukuosena, griežtas kostiumas ir diskretiškas makiažas.

 2. Mokytis užsienio kalbų

  Ar negali būti tingus šviesti save. Šiuo metu verslo pasaulyje poreikiai padidėjo. Su jais susitikti, sklandumą į gimtąją kalbą, netgi tobulumo, tai nėra pakankamai. Atkreipkite dėmesį, kad kartais sekretorius laisvų darbo vietų prisiima žinias užsienio kalba. Dažniausiai jis yra anglų, pagrindai, iš kurių daugelis iš mūsų prisimena iš mokyklos laikus ir instituto. Pabandykite patobulinti savo pagrindinių žinių - tai ne taip ilgai ir sunku, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

 3. Sužinokite savo e-mail

  Net jei jūsų anglų kalbos žinios vis dar toli nuo priimtino lygio, būtinai išmokti vardas Jūsų elektroninio pašto adresas yra teisingas. Anglų laiškai turi būti tariami kaip ji visą civilizuotą pasaulį. Patikėkite, šis įgūdis yra bene paprasčiausias iš visų, kad šiuolaikinė moteris ras savo kelią į sukurti savo verslo įvaizdį.

 4. Meistras kompiuteriu

  Turėtų būti ne tik sugebėti įvesti tekstą arba kurti lenteles. Verta atkreipti dėmesį į programą, kuri gali būti naudinga jų darbui. Tai padės, pirma, siekiant sutaupyti laiko prisitaikyti prie naujos padėties, ir, antra, palengvinti reputacijos kūrimą išminties specialistas. Tuo labiau, kad skirtingų rūšių kursus reikalingų šiuolaikinių kompiuterinių programų plėtros šiais laikais gausu. Net savarankiškas darbas šia kryptimi už nuolatinį ir kryptingo asmens užtenka kartais.

 5. Sužinokite rengiant verslo korespondencijos taisykles

  Negalima taupyti ant popieriaus ir vokų kokybę, nes ji speaks volumes apie savo požiūrį į partnerius. Nepamirškite, kad verslo laišku gavėjo detalės nurodyta ant dešinės. Klausimo esmė turi būti pateikta aiškiai ir glaustai, kaip įmanoma. Rekvizitai siuntėjas visada rašyti laiško pabaigoje, kairėje pusėje.

Kaip turėtų atrodyti modernus verslo moteris?

Mes dabar kreiptis į išvaizdą, iš tiesų, jis visų pirma apibrėžia verslo moteris įvaizdį. Kodėl tai taip svarbu? Čia bus labai paprastas pavyzdys. Įsivaizduokite, kad priešais jus yra dvi knygas, abi parašyta to paties žanro ir yra vienodai įdomu. Vienintelis skirtumas yra tai, kad vieno iš jų viršelio šviečia ir vilioja savo nuostabiais vaizdais, bet antra tiek mušamas ir atrodo ilgiau, atimant kartus. Žinoma, jūs norėtų pasiimti knygą, kuri atrodo naujas, nėra jis?

Tas pats principas veikia klausimą, susijusį su verslo santykius. Galų gale, stilius, kurį atlieka patys ir sukuria aplink jūsų įvaizdį. Bet ar jis bus suvokiamas kaip verslo moterį įvaizdį, o ne mažiau, tai priklauso nuo jūsų pasirodymo. Todėl nereikia pamiršti tikslumą, Atidumas, švarą ir laikytis kelių pagrindinių taisyklių.

 1. Saugoti akis dėl rankų ir nagų būklę

  Atminkite, kad verslo moteriai ranka yra tokia pat svarbi, kaip makiažu, šukuosena, suknelė ar bateliai. Aplaidumas ar manikiūro trūkumas visiškai neleidžiama ir pagrįstų priežasčių šio nagai valstybės tiesiog neturi. Todėl, nepaisant nuovargio, namų ūkio priežiūros, ar banalus tinginystė, plėtoti įrišimo pirštų įprotis ir skirti deramą dėmesį manikiūro. Rankos paspaudimas, perdavimo dokumentų ar elementari skarda su tikslu ištaisyti akinius ar plaukai - visa tai gali atkreipti dėmesį į savo rankas. Ir geriausias laikas pasirūpinti jais, kaip padorus, nei vėliau jausti sumišimą ar gėdą.

 2. Dėvėti tinkamą verslo drabužiui

  Būtinai vadovaukitės į aprangos kodą, kuris egzistuoja jūsų įmonėje. Jei moteris turėtų dėvėti sijonas ir vidutinio ilgio striukę, jums neturėtų eksperimentuoti su kelnių ar suknelės rinkinys, net jei jie yra gerai per stiliaus verslui. Taip pat atminkite, kad pėdkelnės modernus verslo moteris turi dėvėti bet kokiu oru, net nepakeliamai karštą vasaros dieną. Todėl, batai, kad atskleisti savo pirštus, yra svarbi tik savo laisvalaikiu.

  Ir net jei atsitiktų dirbti kūrybine komanda, susijęs su mada ar muzikos, tai nėra būtina atvykti į biurą ir suplėšytus džinsus. Žinoma, verslo kostiumas, ir tai visai įmanoma, jums reikia pakeisti į kažką mažiau formalus, tačiau bet kuriuo atveju aplaidumo nėra laukiami.

 3. Žiūrėti veido išraiškos

  Veido išraiška verslo moteris visada turi atitikti kiekvienoje konkrečioje situacijoje. Daugelis žmonių žino, kaip kartais ne taip lengva pakeisti draugiška šypsena veidu, eiti į svarbias derybas. Bet išmokti šio meno reikia, nes kitaip jūs rizikuojate sukurti apie save įspūdį kaip paviršutiniški asmeniui. Kreiptis į veidrodį pagalba ir dirbti iš kaitos veido išraiškas, užtikrinant aukščiausią natūralumo laipsnis. Nesijaudinkite, laiku tai taps įpročiu ir nebėra suklaidinti jus.

 4. Atkreipkite dėmesį į detales

  Tai galioja visiems jūsų verslo aksesuarai aukščiau. Susidaro įspūdis, jūs padaryti ant darbo interviu, dažnai tampa svarbu gauti darbą. Nepamirškite, kad išvaizda sudaro smulkmenų. Todėl atkreipkite dėmesį į priedų pasirinkimą, kuris turėtų sukurti tinkamą įvaizdį. Nepamirškite apie santūri elegantiška juvelyrika ir laikrodžiai.

Rūpinkitės pat apie batus grynumo, ypač rudens ir žiemos laikotarpiu. Nepagailėkite pinigų už aukštos kokybės elementus perkant: rašikliai, organizatorius, verslo kortelių turėtojams, portfelio, ir taip toliau. Atminkite, kad teisingas išvaizda dirba už jus prieš turite laiko pradėti pokalbį su partneriu ar potencialiu darbdaviu.

Ką tai reiškia žaisti pagal taisykles?

Modernus verslo moteris, kuri jau seniai ir sėkmingai susidoroti su verslininko ar politiko, gerai žino neišsakyta taisykles elgesio, kad egzistuoja verslo ir politiniuose sluoksniuose vaidmenį. Ji labai gerai žino, kad, kada ir kaip tai padaryti ar pasakyti, kad ne įdėti savo verslo įvaizdį pavojus, tačiau tik sustiprins reputaciją. Štai keletas taisyklių laikytis, kad būtų išvengta būdamas juokinga situacija.

 1. Negalima bijoti Rankos paspaudimai

  Šiandienos verslo pasaulyje yra priimta, kai susitikimo pratęsti ranką. Ši tradicija sukūrė ilgą laiką, net tuo metu, kai moterų likimas buvo namuose, vaikai ir gyvenime ir versle buvo daugiausia vyrai. Tačiau šiandien, kai dailiosios lyties tapo visateisėmis verslo bendruomene, tradicinis Handshake yra neprarado savo aktualumo. Todėl išmokti žaisti pagal esamas taisykles, jus rimtai.

 2. Nesivaržykite atnaujinimus

  "Kur tu sakai yra teisingas institucija Pakartokite, prašome atkreipti dėmesį?" - frazės, kaip šis, verslininkė sako, jei reikia, be tolesnio dvejonių. Galų gale, tikslumas yra viena iš pagrindinių taisyklių verslą. Geriau tiesiog paaiškinti vieną ar kitą tašką, nei gaišti brangų laiką ištaisyti negraži situacijas. Nereikia bijoti, kad kitas asmuo mano, kad esate neatidus, greičiausiai, jis duos duoklę į atsakingą požiūrį sprendžiant bet kokį klausimą iš jūsų pusės.

 3. Jei esate vėlai, tai padaryti tinkamai

  Geriau, žinoma, neturi tokių įpročių. Galų gale, gebėjimas tinkamai valdyti savo laiką - jai būdingą kokybę, kuri turėtų turėti kiekvienas verslo moteris. Tačiau vėluojama kartais visiškai nenuspėjamas ir po mūsų kontrolės. Bet kas gi jūs tada gali pasakyti savo gynybai, žmonės iš karto suformavo jus suvokimą, kaip asmuo, kuris nėra atsakingas už savo žodžius, todėl nenusipelno daug pasitikėjimo. Siekiant išvengti tokių situacijų, kad kruopščiai sukurtą jūsų verslo įvaizdį, visada perspėjo apie vėlavimą. Tada jūs neturite padaryti pasiteisinimų.

 4. Planuoja daryti

  Verslo moteris ir tikras profesionalas, ir niekada dėl nieko negali pamiršti. Ir žinote kodėl? Ne, tai nėra įgimtas gebėjimas prisiminti informacija su fenomenaliai tiksliai. Tai yra apie tinkamą planavimą reikalų ir įpročio įrašyti savo adresą, datą, telefono numeriai ir tam tikrų žmonių, su kuriais planuojama verslo susitikimus kitą savaitę ar mėnesį pavadinimų. Nepamirškite šią taisyklę, ir tada jūs uždirbti reputaciją ne tik punktualus, bet ir dėmesingi kitiems. Tai taip pat gali būti, kad reikia prisiminti savo darbuotojų gimtadienius, ypač jei tai jūsų pavaldus.

 5. Palaikykite ryšį

  Mobilusis telefonas - reali Sėkmė verslo moteriai. Prisiminkite, garsus filmas apie mados pasaulyje su nepakartojama Meril Strip ir žavinga Enn Heteuey švino vaidmenis. Yra labai gerai iliustruoja, kaip šiuolaikinė moteris neturi pamiršti šią taisyklę visur ir visada po ranka ląstelę ir taip sėkmingai daro karjerą. Verslo negaliu pakęsti žaidimą, "slėpynių", todėl per telefonu, net jei darbas dienų per ir smarkus romantišką savaitgalį. Iš tiesų, dažnai atsitinka taip, kad vienas praleistas skambutis į darbo dieną gali sugadinti kruopščiai suplanuota darbo savaitė.

Savybės, kurios yra būtinos verslo pasaulyje

Šiuolaikinės verslo moterys turėtų ne tik turėti tam tikrų žinių ir įgūdžių, turėti atitinkamą išvaizdą ir naršyti per verslo pasaulio taisykles, bet ir įvairių savybių spektrą, be kurio visi kiti neleis susieti savo įvaizdį su verslo įvaizdį. Taigi, tai yra gebėjimas, kad jums reikia išmokti, jei siekiame laimėti moterų verslininko statusą šviesią ateitį:

 1. Sugebėti sutelkti

  Ir pereklyuchatsya.Konechno vienu metu atlikti keletą dalykų iš eilės - idėja yra labai blogai. Tai nepadeda koncentracijos ir tokio darbo rezultatai paprastai yra mažiau nei idealus. Bet monotoniškas užsiėmimas tik vieną konkretų klausimą dvi valandas (jei mes kalbame ne apie verslo derybose ar pasirašant svarbias sutartis) sumažina dėmesio ir darbo našumas. Taigi, šiuolaikinės verslo moters gebėjimas laiku perjungti savo dėmesį nuo vieno klausimo prie kito dažnai ne mažiau svarbus nei gebėjimas sutelkti dėmesį.

 2. Laikykite savo burna

  Ši taisyklė taikoma jūsų paycheck dydžio ir skirtingų biuro apkalbų. Verslo moteris per daug pagarbos savo laiką ir savo reputaciją praleisti pirmas su prarasti antrą dalyvauti diskusijose abejotinos įtikinėjimo rizika. Bet darbo užmokesčio dydis turi būti laikoma paslaptyje, jei tik dėl to ji bus jums sutaupyti, nes pavydas ir gloating ant kolegų ir pavaldinių dalis. Baisu įsivaizduoti pasekmes už tuo atveju, kad jūsų paycheck kas nors iš personalo suma naudoja kaip aptariant su savo paties atlyginimo peržiūrėjimo vadovavimo argumentas karjerą.

 3. Išmokti atsipalaiduoti

  Atminkite, miego, poilsio ir palikti šiuolaikinio verslo moters reikia ne mažiau kaip ir bet kurį kitą asmenį. O kartais net daugiau, nes verslo moteris privalo visada geros nuotaikos ir būkite sveikesni. Apie depresiją ir ligų darbe dėl karjeros kūrimo neturite laiko. Taigi leiskite pailsėti savo smegenis, pereiti mintis verslo klausimais šeimoje ir asmeniška. Nepraleiskite galimybę praleisti laiką su šeima ir artimaisiais. Priešingu atveju yra rizika, įstrigti į karjerą ir būti vakuume, prarasti artimuosius, draugus ir bendravimą su vaikais.

 4. Teisingai išryškinti svarbiausius taškus ir pasirinkite tikslus

  Sužinokite išreikšti savo norus ir aiškiai apibrėžti jų įgyvendinimo būdus. Tai taikoma tiek versle ir asmeniniame gyvenime. Bet kompanija, yra galimybių karjeros augimą, svarbu suprasti, kiek laiko Jums reikės užtikrinti, kad pasiekti norimų aukštumas - per metus ar du ar dešimt. Nuspręsti už save šį kartą, ir jei jūs suprasite, kad atsisėdo toje pačioje vietoje be didelių darbo pasikeičia būtina apmąstyti priežasčių. Galbūt jūsų linija elgesį yra negerai ar yra dar keletas, kaip įmonės problemas. Neapsigaukite ir nebijokite pokyčių.

Jūs negalite imtis visų minėtų galutiniam tiesos, ir manyti, kad laikantis dauguma taisyklių, jums bus suteikta galimybė tapti tikru verslo moters ar politikas. Tai tik maža dalis to, ką turi būti verslo moteris vaizdas. Kiekviena dailiosios lyties, siekiant sėkmingai versle ar politikoje, pirmiausia turi būti sąžiningas su savimi ir atsakyti, kodėl jis yra viskas, ko jums reikia klausimą. Ambicijos? Ambicingi planai? Noras padaryti kažką kažkam įrodyti? Ar noras, kad atitiktų gražaus blizgaus paveikslėlyje?

Ir kokia atsakymas, ji neturi išgelbėti jus nuo aiškaus supratimo, kaip rimtai į verslo ir politikos pasaulyje. Nėra vieta minkštumą, sentimentalumas ir dvejonių. Moterys turi būti pasirengę būti sunku, tvirtas ir nepalenkiamas. Ir nuolat dirbti su savimi, vystytis ir tobulėti, nes šiame konkurse pasaulyje yra labai didelė.

Ji taip pat turėtų būti suprantama, kad negali apsieiti be tam tikrų aukų. Kai kurie iš šiandienos verslo panele negalėjo turėti vaikų, nors nebuvo organizuoti savo asmeninį gyvenimą. Tai nėra neįprasta, nes sunkus darbas nepalieka laiko ilgą atostogų, ir suteikia tik trumpą atokvėpį. Todėl, siekiant tapti modernia verslo moteris, būtų tikrai pasiruošę tokiam gyvenimo ritmui ir galės džiaugtis juo.

Bet yra dar viena svarbi detalė. Tai pasireiškia tuo, kad moterys, kurios sugebėjo sukurti nepriekaištingą verslo įvaizdį, visų pirma teisingai pasirinkta sau apimtį ir veiklą. Galų gale, tai yra veikla, kuri duoda didžiausią pasitenkinimą, gali būti galingas stimulas vystymuisi ir augimui bet kurio asmens, kaip aukščiausio lygio specialistas. Turėkite tai omenyje ir eiti į jį!

load...