Kaip suprasti, kad žmogus su tavimi yra tikras | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip suprasti, kad žmogus su tavimi yra tikras

Kaip suprasti, kad žmogus su tavimi yra tikras

Turinys:

Santykiai tarp žmonių turi tiek daug subtilių niuansų, kad mes dažnai gali būti sunku suprasti vienas kitą - kad mes visi skirtingai išdėstyti. Kartais sunku žinoti, ar mes mylime savo partnerį ar ne, ypač į santykius pradžioje. Vaikinai paprastai bando ne parodyti savo jausmus, o be to mes kartais nėra aišku, kaip suprasti, kad žmogus įsimylėjęs, o ne tik malonu praleisti laiką. Bet jų veiksmai dažnai kalbėti net garsiau nei žodžiai, jų tikruosius jausmus, ypač, kai vyrai tikrai įsimylėti.

Kartais, kai vyras ir moteris yra kažkur jų santykius viduryje (kai meilė yra, bet tai dar nėra aišku, ar šie jausmai bus, kad suburti žmones visam gyvenimui), ji tiesiog nežino, ar pereiti į priekį arba būti gali baigtis šiame etape santykius, nes jų vystymosi perspektyvas patys, o ne... Tokios mintys kyla arba dėl netikrumo dėl meilės vaikinas su jumis nekilnojamojo, arba dėl neigiamų praeities patirtimi, kad daro vienas įtartinas į mylimas.

load...

Jūs taip pat įdomu, kaip mokytis, Kaip nuoširdžiai jausmus savo partneriu? Tada atidžiai perskaityti! Mūsų straipsnis padės jums suprasti, ar jūsų vyras yra įsimylėjęs visa širdimi, ar jūs tiesiog kita mergina, kurią jis, smagiai, puoselėjamos jums sakiau: "Aš tave myliu", nesukeliant žodžius savo sielos šilumą. O gal jūs neturite vaikiną, ir esate mergina natūra, kurie desperatiškai ieško vyro tikrai myli, o ne žaisti aistringai jausmus? Mes taip pat padėti jums suprasti vyrų psichologiją ir sužinoti, kaip suprasti, kad žmogus meilės, net jei jis nekalba apie tai.

Ardymas patinų elgesio paslaptis

Mūsų brangūs skaitytojai, jei vaikinas tikrai patinki, tada, žinoma, jo jausmai bus aiškiai atsispindi jo elgesį. Bet žodžiai... Jei tai pernelyg lengva pasakyti "Aš tave myliu", tai yra būtina žiūrėti jį atidžiai. Gal jis tiesiog tarsi Playboy, kuris greitai "įsimylėti" ir taip greitai cheating on you be mąstymo, kad pertraukos į kitą širdį. Tad sutinku: turite kantrybės ir pradeda stebėti savo elgesį, nemokėdami daug dėmesio į gražių žodžių!

load...

Vienas iš labiausiai akivaizdžių požymių žmogus meilę - jo drabužių stilių. Jei jausmai yra rimtas vaikinas, jis pradeda rūpintis, prašome jus, jis greitai bus pakeisti savo gatvės drabužius, kurie tikriausiai tiesiog patogiau nei gražus, stilingas ir madingas. Taigi stebėkite mylimuoju: Ar kas nors jo drabužius pokytis atsirado po to, kai pradėjo susitikinėti? Jis pasirodė jokios naujos stuff? O gal jis įdėti tam, ką naudojami dėvėti tiek atsainiai? Tai ar jis pasirodo priešais jus nesiskutęs ir raukšlėta drabužių ir avalynės nelupti? Arba jis niekada leido sau tokia? Žiūrėti ir daryti išvadas!

Antrasis ženklas žmogus meilės, taip pat duos jam toli. Ar dažnai sugauti savo akis ant jos, ypač, kai jis galvoja, kad tu nežiūri į jį? Jei vyras jus myli, jis bus ištraukti visą laiką slapta mesti į jus žvilgsnį. Jis bus grožėtis, kai bus tikri, kad jums nereikia žiūrėti, jei jūs vis dar sugauti savo akis, jis ims jūsų akis ir net gali nedvejodama. Jūs jaučiate, kad jis žiūri į tave? Tai geras ženklas, kad jis tikrai myli ir nuolat žavisi ir žavisi jumis.

Ir kiek jis yra pasirengęs padėti jums sunkiais laikais? Jei patenka į bet kokį emocinį, fizinį, finansinį ar kitą planą problemų spąstus, jis tiesiog žiūri iš šono, kaip jūs kenčia, arba siūlo padėti? Jei taip, tai yra geras ženklas. Taigi jis jaučiasi jums realius jausmus.

Kitas būdas pasakyti, jei jis patinki, yra analizuoti savo lygį komunikacijos. Jei jis mėgsta kalbėti su jumis, aš norėčiau praleisti laiką kartu, tai geras rodiklis, kad ji tikrai pasiekia jums sielą. Vaikinai mėgsta kalbėti su žmonėmis, kad jie tikrai mėgautis, ypač jei ji yra priešingos lyties asmuo. Ir jei jis tave myli, jis visada nori aptarti su jumis kai jo jaudinantis įvykis ar žinia. Jis nori su jumis pasidalinti jokių istorijų, kad atsitiko jam, kai jums buvo ne ten. Tokiu atveju, jo kalba bus labai emocionali ir galbūt net prieštaringi.

Ir jei jis kalbės sklandžiai ir laisvai per, pagalvokite apie tai, gal jis ne tik jums tai sakė? Galbūt jis turi daug klausytojų "repetavo" ši istorija? Bendravimas su mylimu žmogumi, vaikinas bus kruopščiai atrenkami gražūs žodžiai; Ir atvirkščiai, jaučiatės atsipalaidavęs, jis naudoja tuos pačius buzzwords ir žargono, kurios naudojamos draugų rate. Išskyrus, žinoma, nepadoraus frazių! O jei jis sako, ir įsiminti, naudojant tik modelio literatūros kalbą su visais jos gramatikos taisykles, tada saugokitės: tai aiškiai į kažką, ohmurit jums!

Vėlgi, kaip jis reaguoja į jūsų nuotaikos? Ar jis laimingas, kai esate laimingas? Arba jis uždega pyktį Kaskart pranešimus, kad esate piktas ar tiesiog nenusiteikęs? Jei tai tiesa, pastarasis, tai yra blogas ženklas - tai mažai tikėtina, kad jo gilius jausmus jums. Nepamirškite: jei vaikinas patinka jums, jis darys viską, kas įmanoma, kad jums jaustis laimingas.

Kitas aiškus ženklas, kad vaikinas tikrai myli, gali būti tai, kaip jis mėgsta pasirodyti jums priešais savo draugams ar kolegoms. Tiksliau, jei vyras nemyli mergina, tada jis nebus "pristatyti" jį į savo socialinio rato. Jis norėtų ją matyti toli nuo savo draugų ir giminaičių akyse. Dėl šios priežasties yra ta, kad jis turi ką nors kam jis iš tikrųjų myli, ir jis nenori kita moteris sužinojo, kad jos vyras smagiai su kitais. Arba tiesiog neplanuoja rimtų ir ilgalaikių santykių. Jei žmogus nenori pasirodyti jums priešais savo draugams, jis tikriausiai tik naudojant jums vieną ar du kartus praeiti laiko maloniai. Ir jei ne netikėtai susitikimo metu, jis atstovauja jus kaip savo draugais ar pažįstamais darbuotojo, būkite atsargūs dėl savo ruožtu yra ne meilė!

Kartais vaikinai vadovaujasi tik savo seksualinių instinktų pradėti santykius su mergina tiesiog patenkinti savo seksualinį alkį, tada atsisveikinimo su jais be jokio apgailestavimo. Ir jei į santykius su vyru, kurie labiausiai jus domina seksas, tada neapsigaukite, nes sunkiai tave myli. Lytis - tai nėra meilė, bet meilė - tai ne tik seksas! Žmogus, kuris maitina tikruosius jausmus moteriai, visada bus laikomas su savo emocijas ir jausmus; Be to, jis niekada primygtinai lytinius ties santykių pradžioje ir laukdavo kantriai, kai Jūs pats bus pasiruošęs už ją.

Norėčiau jus perspėti apie paplitusių klaidų į moterų elgesio žmogus aiškinimo ir paaiškinti: jei žmogus praleidžia jums daug pinigų, tai nėra jo meilės matas. Ar žinote, kad žmogus, jei jis turi pinigų, kad išleisti kaip jais siekiant gaminti įspūdį kitiems sėkmingas ir turtingas žmogus? Ir jei jis nori praleisti jį mergina, kuris yra su juo tuo momentu, tai neturi nieko bendra su jo meile jai. Niekada nebuvo jokio ryšio tarp pinigų ir realių romantiškų santykių! Taigi, ką dovanos vyras ne visada reiškia, kad moteris myli dovanoti, o jei jis perka brangius dovanų, tai ne visada sekti, kad jis yra pasiruošęs būti su jumis visam gyvenimui. Tai tiesiog, kad jis turi pinigų, jis gali praleisti, o jis ją praleidžia. Štai ir viskas!

Mes visi esame tik žmonės, o mes negalime perskaityti tiems aplink mus mintis. Tačiau mes galime apskaičiuoti šias mintis, po to žmogaus veiksmus. Norėdami sužinoti, ar jums patinka jūsų vyro, tiesiog žiūrėti jį, prisimindamas mūsų patarimus. Pabandyti padaryti visas pastangas geriau susipažinti su jo draugais, ir klausytis, ką jis jiems papasakoti apie jus. Neskubėkite pereiti prie sekso, nes jis nesijungia jį jums. Stebėkite, kaip jis elgiasi į save įvairiose situacijose. Ir tada jūs galite suprasti, kai jis sako garsiai, šimtą kartų per dieną "Aš tave myliu", bet tuo pačiu metu mąstymo: ". Aš nesu įsitikinęs, kad ši mergina man tinka" Ir jei taip, tai kodėl nėra apgaudinėja patys save ir Tesha tuščias viltis, o ne ieškoti tikrosios meilės kitur?

Kaip rasti įrodymus žmogaus meilės?

Iki šiol mes kalbėjome daugiau apie tai, kad kai kurie vyrai veiksmai gali atskleisti savo šaltumą į save. Ir jei jis mėgsta? Kaip jūs žinote, kad žmogus įsimylėjęs? Galų gale, taip pat yra situacijų, kai vyras nedrįsta kalbėti apie savo meilės ir mergaitė dėl nepatyrimo negali išsiaiškinti, kas jo jausmai ir baimės žengti žingsnį į priekį, kad nebūtų atrodo juokinga, jei ji yra neteisinga. Paaiškinti situaciją ir išsklaidyti savo abejones, mes tiesiog išvardinti požymiai, kad vyras myli:

 1. Jis visada pasirodo laiku, jei priskirti jį susitikti

  Ir jei jie pažeidžia laiką, neturi būti vėlu, ir atvirkščiai - ateis greičiau ir laukiame jūsų. Tai geras ženklas, kad sako, kad jis yra pasiruošęs būti su jumis. Jūs neturite kada laukti jo atvykstant? Žinoma, jis puoselėja praleistą laiką šalia jūsų.

 2. Kitas paprastas dalykas, kad kalbama apie tai, kiek jis vertina akimirkas praleido savo bendruomenėje - tai išjungia savo mobilųjį telefoną arba ignoruoti skambučius, kai esate netoli

  Taigi jis nenori gauti išsiblaškęs ir nenorite prarasti brangų laiką bendrauti su jumis. Tai labai tikras ženklas, meilės Jums!

 3. Kai jūs pažiūrėkite į jį, jo akys yra jums

  Ir visi jo dėmesys priklauso tik jums. Nepriklausomai galėjo gražių merginų aplink, jis nėra suinteresuotas niekas, bet jūs. Ir jis mato tik jūs. Ar tai įmanoma šiuo atveju abejoti savo jausmų? Ne, žinoma!

 4. Jis negali pasakyti, kad jis tave myli (mes jau žinome, kad vyrai ne visada kalbėti apie stiprius jausmus), bet jei jis sako, jums bus nedelsiant manote, kad jis buvo nuoširdus. Tai tiesiog negali jaustis!
 5. Jis mato savo ateitį šalia tavęs, kad ir kartu kurti planą ir sako "mes", "mes", ir tt

  Galų gale, jei jis tikrai myli jūs tikrai norite praleisti visą savo gyvenimą su jumis. Jis kalbės apie tai, kas galimybės yra atviros Jums tiek, ir panašu, kad kalbėti apie santuoką. Visa tai turėtų įtikinti šiuos jausmus savo vyro.

 6. Jei jis prisimena datą, kai pirmą kartą susitiko, ir prisiminti visas svarbias datas savo gyvenime - pavyzdžiui, kai jūs turite gimtadienį - tai ženklas, kad jis tikrai tave myli

  Tačiau nereikia imti į širdį, jei jis negali prisiminti visus svarbias datas - vyrams tai yra normalu! Berniukai ne tik dažnai negali nepamiršti svarbių įvykių datas, bet ir nuoširdžiai įdomu, kaip mes sugebėsime tai padaryti. Todėl, nekankink save veltui abejonių, jei jūsų mėgstamiausia vėl praleidau svarbų įvykį požiūrį, o iš anksto priminti jam apie tai.

 7. Jei jis daro dėl jūsų paprastų dalykų, kad gal nebūtų padaryti kam nors kitam - atveria duris jums, jis duoda savo kėdę, o kaip - tai irgi galiu pasakyti, kad jis yra ne abejingi jums

  Kai žmogus įsimylėjęs, jis nori įtikti savo garbinimo visose objektą, ir gydo savo moters kaip tikras karalienė. Bando rūpintis jumis, net tokiose smulkmenose, jis taip išreiškia ypatingą aktualumą jums; todėl neleiskite šių mažai dalykų nepastebėti.

 8. Jei vaikinas patinka, jis visada bus rūpintis jums

  Tiesiog geri draugai per rūpi vienas kitą, bet meilės jus supa nėra kažkas, kad rūpestis, o net giperzabotoy. Jis jums primins, ką jums reikia padaryti šiek tiek svarbų darbą, kreipkitės, jei pietavo ir ar pietūs praėjo, siūlys savo striukę, net jei gatvėje yra ne šalta, ir paleisti užvirinti karštą arbatą su aviečių uogiene, jei tik vienas coughed vieną kartą. Sutikite, draugai nerūpi!

 9. Jis bando praleisti savaitgalį su jumis

  Kad sako daug! Mes visi turime gyvenimas tęsiasi įtempto grafiko ir laisvo laiko, kad mes galime išleisti patys, yra labai mažai. Savaitgalis - tai laikas, kai galime atsipalaiduoti ir tiesiog daryti tai, ką mes mėgstame labiausiai. Ir kai žmogus mėgsta praleisti visą savaitgalį su jumis, tai reiškia, kad jis yra suinteresuotas kažką daugiau nei tiesiog būti susukti kartu ir kalbėti apie bet ką.

  Kai mylime žmogų, mes norime būti kartu su juo visą laiką. Galų gale, jūs praleisti visą savaitgalį kartu, ne tik dėl to, kad tikimybė susidurti gatvėje ir nusprendė toliau eiti kartu, bet todėl, kad jus abu nori susitikti praleisti laiką vienas kito kompanija. Pasirodo, kad jei žmogus laimingas ateityje planuoja praleisti savaitgalį su jumis, tai yra aiškiai daugiau, nei tiesiog draugiškas meilės.

 10. Kitas rodiklis: jei vyras jus myli, tai atvirai kalbėti apie save ir savo praeities gyvenimo ją pasakyti yra ne tik, kad pateikti ją kaloringi, bet vis dar daro jį apgailestauju: apie neteisingai veiksmai ar veltui pasakyti kažkas žodžiai. Didžiausiu atvirumas ir nuoširdumas turėtų parodyti jums, ką vyras jaučia į save, gilus ir nedrąsus.

Vyrai ne taip smulkiai organizavo emociškai, kaip mes girdėjome, ir net patiria stiprias emocijas, jie ne visada gali išreikšti juos žodžiais. Tačiau mes visi žinome posakį, kuris jau buvo minėta anksčiau šiame straipsnyje: veiksmai kalba garsiau nei gražiausių žodžių. Ir tai tiesa! Todėl veikia vyrai - tai geriausias būdas nustatyti, ar jis tikrai tave myli for real. Netikiu jį ir tikėti tuo, ką ir kaip padaryti jūsų mėgstamiausia, o tada visas abejones dings ir netrukdys jums labiau patinka laimės!

load...