Kaip suprasti, kad žmogus myli tave? Ieškodami tiesos ir tikslaus atsakymo<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip suprasti, kad žmogus myli tave? Ieškodami tiesos ir tikslaus atsakymo

Kaip suprasti, kad žmogus myli tave? Ieškodami tiesos ir tikslaus atsakymo

Turinys:

Jau seniai ne paslaptis, kad vyrai ir moterys, visų pirma dėl natūralių skirtumų, kad parodyti savo jausmus labai skirtingai. Ypač tai susiję su tokių intymūs ir paslėptų jausmų egzistavimą, kaip yra nastoyaschayai giliai meilė. Dažnai sunku mums suprasti tikruosius jausmus, mintis, ketinimus zhelaniyai kitą žmogų net labiausiai pažiūros paprastas iš pirmo žvilgsnio dalykų, ir tokiu aktualiai temai turėtų būti jokios dviprasmybės ar intrigos.

Kaip jūs žinote, kad vyras tave myli? Švelnus ir pagarbus nežinomų moterų širdyse bus ne mažiau kenksmingas nei liūdna, bet paprastą atsakymą: "Jūs klystate. Jis nemėgsta jums, deja, bet... Ne ".

load...

Na, tai verta jį suprasti. Iš to galime priklausys mūsų ramybė ir gerovė, pasitikėjimo ateitimi ir savo savigarbą. Sveikas protas tiesiog primygtinai reikalauja paaiškinimo visas aplinkybes, susijusias su savo svajonių objektą. Bet pirmiausia turite suprasti, ką tai reiškia, kad mus myli, kaip jis skiriasi nuo meilės ir aistros. Kaip dažnai mes, vartoti po vieną jausmą kitam, mes žaizdos save.

Myliu? Ne, tiesiog myliu

Įsimylėti, mes linkę idealizuoti partnerį pripažinti jį su visais savybių, gebėjimų ir teigiamų savybių rūšių. Viskas yra gerai šiame emocijų - su viena išimtimi. Pažintys - tiesiog trumpas jausmas vienas iš jo savybių - tai laikinumą, gebėjimas greitai baigsis... Ar dar transformuojama. Be meilės, kaip mes norime idealios.

load...

Meilė yra skiriasi nuo jausmo meilės gylį, kad mes patiriame. Tai yra rimtesnė, stabilus jaustis. Mes objektyviai įvertinti partnerį, geresnį supratimą apie tai, ir svarbiausia - paruoštas pilnai priimti jį kaip asmenį, kuris turi ir privalumų, ir trūkumų. Reikia pabrėžti, yra pilnas priėmimas kito asmens - tai pagrindinis skirtumas tarp meilės ne tik meilės, bet ir su aistra.

Myliu? Ir vėl - ne! "Visa priežastis aistra buvo"

Tikra meilė neturi akinti, tokiu mastu, kad po Otrzeźwiający iki neišvengiamai ateina nusivylimas; Ne, tai yra pagrįstas žiniomis išrinktųjų ir kurti santykius su ne išgalvotas personažas, bet su realus asmuo. Būdamas panašus jų trukmę metu su meile, aistra, priešingai, jis turi didesnį intensyvumą jausmus. Žinoma, ji taip pat gali pasireikšti be meilės, bet taip pat gerai gali būti (o dar labiau - kad būtų, kodėl gi ne?) Būti jos dalimi.

Aistra - tai, visų pirma, seksualinis potraukis, tai kūno skambutis. Tai galima palyginti su stichinės nelaimės, todėl panašūs niokojančių padarinių aistros su neigiamą poveikį gamtos jėgų -pozharami ar taifūnų. Tai beprotiška, apimantis ir sielą, ir kūną, užsidaro protus ir sveiku protu. Nieko daryti meilės ir aistros savo gryniausia forma nėra. Santykiai grindžiami tik aistra, piešti ir tiks kiekvienai moteriai. Iš tiesų, iš dailiosios lyties dauguma tikisi ilgalaikės ir stabilios sąjungų, kurios negali būti pastatytas ant aistra vienas.

Pastebime, įsiminti, analizuoti

Stebint mylinčio žmogaus elgesį, susijusį su jo mylimas, kad mes matome? Kaip jis rodo savo jausmus ir požiūrį į jį? Pabandykime nustatyti pagrindinius taškus, kurie padės kiekvieną jauna mergina geriau suprasti požiūrį į jį savo vyrų:

 1. Frankas išraiška ketinimą atlikti didžiąją dalį laiko kartu

  Tai taikoma ne tik bendrų rezultatų vietose pramogų ar kai viešuose renginiuose. Žmogus yra laimingas, kad jus įmonę, kai jūs ketinate skirti visą dieną intensyviai apsipirkti visi prekybos centrų mieste. Jis rašo sporto klube, kur jūs einate ilgą laiką jau ir pradeda lankyti treniruote su jumis. Ir taip, tai yra su jumis jūsų vaikščioti šunį. Jis linkęs praleisti laiką vien su ką tik kalbėti apie kažką, kažką aptarti, juoktis kažko.

 2. Iš diskusijų temų pasirinkimas taip pat svarbus

  Vaikinas domisi jumis, jis bus ne tik tik ir sako, kad jis yra suinteresuotas; Jis atidžiai įsiklausyti į savo kalboje, stenkitės temas, kurios jus domina. Reikėtų prisiminti, kad ne visi žmonės yra pasiruošę nedelsiant prisipažinti savo meilę jums, ypač santykių pradžioje. Tai yra dėl to, atmetimo atmetimas, ir tai, kad toks požiūris yra svarbus bruožas savo ketinimų rimtumą baimės. Nepamirškite, kad pats žmogaus elgesys yra būdingas savo veiksmus, susijusius su jumis, o ne žodžiais vieni.

 3. Atidus Ryšys su riterių puikus jai - tai taip pat akivaizdu, kai matau prieš poroms

  Nuo pat pradžių, santykiai rūpintis net smulkmenų - tai tik puikus rodiklis. Jūs esate abipusiai suinteresuoti vienas kito savijautą, nuotaiką, pabandykite sumažinti taip, kaip jums Ar mylimo gyvenimas. Žmogus meilė yra būtent dėl ​​to, tai labiausiai iš visų parodyti savo jausmus, norus ir ketinimus link jūsų, bando padaryti savo gyvenimą geresnį ir labiau malonus, ne tik akimirkomis dalintis savo pramoga, bet kai jis šalia tavęs negali būti. Jis bando, be kitų dalykų, tai padaryti švelniai, o ne šou, o mintis ateina į galvą apie tą nors kada nors šioje priekaištų.

  Tai gali įvykti vėliau į santykius, kai yra podnakopit tarpusavio neapykanta. Turėti tokį likimą praėjo, nepamirškite, savo ruožtu, vertiname rūpintis ir pagirti savo vyro bent laikas nuo laiko. Žinoma, rūpestinga visada turi būti abipusis.

 4. Romantika savo charakterį, atsižvelgiant į jus, čia yra tai, kas iš karto atkreipia dėmesį į save

  Ir ypač, jei anksčiau ji buvo neįprasta. Galų gale, noras mylėtis objektą gali būti laimingesni, be priežiūros, net gebėjimas ir noras nudžiuginti jį, padaryti staigmeną, suteikti teigiamų emocijų. Yra svarbu, o ne vertė dovana, kuri savo dydžiu, tikrai gali padaryti įspūdį.

  Bet patarlė kavos lovoje, virti tik taip, kaip jums patinka, takas liko sielos atliks ne mažiau vertingas Jums. Jis taip pat supranta, kad, jei esate nuoširdžiai domisi ir nebijo parodyti ką nors "nėra tikras vyras", rodo jo romantiška į save.

 5. Jūsų prisilietimas tarpusavyje - jie gali pasakyti daug apie mergina jausmus jai vaikinas

  Tai ne tik apie neliesti seksualinio pobūdžio - aistringai bučiuojasi, apsikabina, glostydama, - ir yra gana nekaltas neliesti, paprastas fizinis kontaktas. Jis perduoda šilumą ne tik iš kūno, bet ir švelnumą širdyje. Apsidairykite aplinkui - mėgėjams visada rasite galimybę paliesti vienas kitą. Jie susikibę rankomis, sėdėjo, atsirėmęs į savo partnerio nugaros miegoti su jo galva ilsisi ant mylimo kelio. Toks elgesys yra natūralus analogas žodis meilė.

  Žmogus, kuris nenori piktnaudžiauti bendrą tarimas burtažodis, bus, tačiau, bando parodyti savo meilę ir nori būti šalia tavęs su daugybe paliečia.

 6. Prioritetai yra jūsų naudai, ir jūs tikrai manote,

  Pavyzdžiui, jūsų pasirinkimas - entuziastingas žvejys, bet vietoj paliekant vieną savaitgalį pažvejoti, kaip įprasta, jis darė ir senais laikais, jis siūlo eiti su juo. Ar net daugiau, jis atšaukia kelionę dėl to, kad jums reikia, siekiant padėti jums pakeisti vandentiekio vonioje arba lydėti savo automobilį į automobilių remonto dirbtuves. Jūs gaunate realų patvirtinimą, kad jūsų verslas ir jūsų gyvenimas yra jam svarbi. Nėra tokios situacijos, kurioje jūs staiga pasijunti vienišas ir apleistas, paliktas vienas su savo problemomis.

 7. Jūs tampate savo gyvenimo dalis: tai yra gana harmoninga, nuosekliai ir sklandžiai

  Tam tikru momentu, jūs suprasite, kad tai ne kankintis dėl klausimo, kaip jums bus išleisti artėjančių švenčių ar savaitgaliais. Jis tampa kokia yra natūraliai suprantama, kad savaitgalį judviejų gulės namuose atsigauna po sunkios savaitės darbe. Atostogos bus išleisti vienas kito kompanija, atliekanti dalį remonto savo bute. Jei Taryba greitai, tada pasiduoti porą dienų kažkur gamtoje, švariu oru ir vandeniu.

 8. Oficialiai jūsų santykiai įgauna kai nėra visiškai aiškus, tačiau tai yra gana aiškūs požymiai ne tik sau, bet ir savo aplinką

  Jo šeima, todėl iš pakviestųjų už kitą šeimos šventę sąrašą įeina nutylėjimą jus į jį. Dabar yra tik jūsų pačių ar tik jo draugai ir pažįstami. Viskas jau tapo įprastu ir į juos visus jums akis - daug unikaliai pora. Jūs esate kviečiami kažkur vien jau labai retai, ir, svarbiausia, tuo pačiu metu sako: "O tavo (Jūsų) bus ne prieš ne? Na tada viskas cool, perduoti jam (jai) Sveiki.

 9. Jūsų seksualinė santykiai tampa geriau laikui bėgant ir darnią

  Nėra baimės, kad jums nepatinka, ar kad jis gali jus nuvilti. Vyras siekia ne tik patenkinti savo troškimą numalšinti savo seksualinį alkį; ne visi. Jūsų jausmai ir norai suprantami ir kovos parama. Jis studijuoja savo kūną noriai ir su meile, yra visais atžvilgiais malonumą galimą tų, kas jums tikrai patinka, o ne savo asmenine nuomone.

  Jis supranta, kad moteris gali būti momentai sumažėjo lytinis potraukis, ir imasi ją ramiai, be kaltina moterį iš savanaudis ar kas tiksliai yra už laikytis proto, ir frigidiškumas.

 10. Pasirengęs ir nori tapti vyru tėvas - tai yra svarbiausias ženklas tarp vyro ir moters meilės

  Tęsinys jūsų santykius žmogus yra suimtas oficialaus Sąjungos ir akivaizdžių vaisių savo meilės atsiradimą - vaikai. Tai saugu pasakyti, kad yra keletas tarp nuoširdžiai ir besąlygiškai myli savo geriausių pusių vyrų, kurie nenori įamžinti save ir savo vaikus meilės, gimimo, kurių jis tikisi iš savo mylimosios ir mylėti jį zhenschiny.Net žodžių, kuriuos galima apibūdinti jaudulį jaučia Vyrai vienu metu priimant santuokos pasiūlymą.

  Nėra žodžių apibūdinti jaudulį ir džiaugsmą moteriai, kai ji sako, kad jos mylimasis tai yra tokioje padėtyje, ir netrukus jie tikėjosi priedas prie šeimos. Šiuo metu, be abejo abipusė meilė tarp porų paprastai neturi pasirinkimo.

Kitas faktas, kad negali būti ignoruojami, nuoroda į žmogaus meilės ženklų: tai jo pagarbiai viską - nuo jausmas veiksmų. Kaip jūs žinote, kad vyras myli moteris nuoširdus, stiprus ir tikrai? Vyras gerbia savo asmenybę. Jis sako, kad patinka, kaip jums atrodo, ką jūs darote, kaip jūs gyvenate. Tai atsispindi ne tik komplimentų. Jo patvirtinimas patvirtina ir tai:

 • Jis pritaria jūsų hobis (net jei jis apie tai išgirdo pirmą kartą per už jus), ir jūs galite lengvai rasti ir skirti laiko savo mėgstamą veiklą.
 • Jūsų šeima ir jūsų bendruomenė nėra taikomos kritikos iš jo burnos, net jei yra paprašyta išreikšti savo nuomonę dėl kai kurių punktų. Viskas tas pats vaizdas yra išreikšta labiausiai lojalūs būdu.
 • Jis apsaugo nuo visų pašalinių asmenų bandymus kištis į jūsų santykius, taip pat atskleisti jums ar jūsų elgesys menkiausio kritikos. Jis neturi noro pritraukti patarėjus ir arbitražo, kur galite išsiaiškinti patys.
 • Jis bus ne tegul kenčia nuo pavydo ar netikrumo skausmų nebūtų manipuliuoti jumis arba naudoti savo švelnų požiūrį į ją savo tikslams.

Sumavimas

Dauguma ženklų, kuriuos mes Jums sakė, čia, patvirtinti jausmų nuoširdumas ir jūsų vyras ketinimus tiesą. Svarbiausia - žinoti, kaip klausytis ir išgirsti savo intuicija, įsiklausyti į savo širdies ir proto balso. Ne galutinė ir visiškai teisinga ženklas, garantija, nurodantis, kad ji nėra abejinga vaikinas, bet būkite atsargūs, ne paleisti santykius, taip pat neatsargiai skubėti į juos, kaip į baseiną su savo galva, žinoma, neturėtų būti. Laikas kažkaip viską į savo vietą.

Norėdami padėti jums suprasti, kokių santykių pastatytas tarp jūsų ir jūsų vyras, nepamirškite taip pat, kad meilė - labai nerimas jausmą. Ji ragina atidžiai požiūris, ir tai visiškai taikoma abiems partneriams. Vyras ir moteris yra sukurti vienas kitam, todėl sumanyta pobūdžio ir todėl yra su labai kūrimo pasaulyje. Tai yra du bendraujant laivai tarp pilnumo, kuriais reglamentuojamos save ir tarpusavio lygiu. Nebijokite duoti savo meilę, dosniai dalijasi savo jausmus ir emocijas. Jums taip pat bus grąžinti šimteriopai. Žmogus, susitiko savo gyvenimo, kad pats tikra meilė, deda visas pastangas užkariauti ją ir žodis neegzistuoja jam "ne". Jūs pats jausis ir suprasti viską!

Absoliučiai kiekvienas teisingiau lyties reikia konkurso meilės jo pasirinko, ir kiekviena moteris tikisi, kad likimas bus natūra jai, ir suteikti jai su tokia meile. Leiskite mums nuoširdžiai linkiu jums susitikti savo gyvenimo kelią ir tapti laimingas savininkas nuoširdus tarpusavio, karšto ir tikrąją meilę. Tegul ji visada bus ant tarp jūsų ir jūsų vyrui!

load...