Kaip pakelti mylimojo nuotaiką sunkiu metu | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip pakelti mylimojo nuotaiką sunkiu metu

Kaip pakelti mylimojo nuotaiką sunkiu metu

Turinys:

Kokia jūsų mėgstamiausia šiandien nusiminusi apie kažką? Galbūt jis buvo tik šiek tiek pavargę, tai kodėl gi ne dvasia, o gal jis tiesiog pajuto liūdna šiek tiek, o gal mes kalbame apie tam tikrą bėdą pobūdžio, kad jam atsitiko? Nepriklausomai nuo priežasties, šiukštu manyti, tai nėra labai malonu matyti jį kaip šis. Norite sužinoti, kaip pralinksminti savo mėgstamą vaikinas ar vyras?

Svarbiausia yra jausti savo liūdną vaikinas - kad priežiūros ir meilė, norite jį supa. Pakilimų ir nuosmukių atsitiks visiems gyvenime. Ką mes visi turime - vyro, su kuriuo mes galime pasidalinti savo džiaugsmą ir kad bus mūsų rūpestis ir parama sunkiais laikais. Kai mes buvome šiek tiek, tai buvo mūsų tėvai, broliai, seserys ir draugai; tai priklauso nuo jų paramos, mes tada. Bet kaip tik mes turime mylimą žmogų, kad jis tampa visų mūsų gyvenimo pagrindas.

load...

Būdami glaudžiai emocinį ryšį su savo artimaisiais, galite paleisti į situaciją, kai jis reikia jūsų paramos. Vyrai yra sunkiau toleruoti stresą ir jo padarinius. Tačiau streso yra daug labiau tikėtina, kad mums, nes jų polinkis visada užsiimti konkurencijos santykiai ir parodyti agresiją. Ir šiuolaikinėje visuomenėje, ir taip lengva gauti stresą dėl įvairių priežasčių. Vyrai linkę būti labai patyrę jų gedimus (ar nesėkmės galimybę) klausimais, susijusiais su darbe, mokykloje, ar finansų; yra ir kitų priežasčių, kurios gali sukelti jiems stresą. Bet mes nenorime, kad mūsų puoselėjamos žmonės atėjo "į tokį gyvenimą!" Taigi jums reikia galvoti apie tai, kaip pralinksminti mylimam žmogui, kol jis pasineria į stresą bedugnę.

Kaip pralinksminti mylėjo

Pirmiausia - nepanikuokite! Daugelis merginų bijo ar išsigandęs nusiminusi, kai jie mato savo kochanek blogos nuotaikos. Bet tai padaryti nėra verta. Jums reikia remti jam moralę savimi, o likusius ramus ir net šaltakraujiškai. Jums nebus suteikta galimybė jam padėti, jei jūs prarasite savo galvą ir pradėti panikuoti. Nesvarbu, kaip nuliūdinti savo mėgstamą pats paskutinis dalykas, kurį jis norėjo padaryti - yra, kad jums nerimauti.

load...

Jis, žinoma, dėkojame giliai empatiją su savo neigiamų emocijų, bet jūsų rūšies susijaudinęs tik dar labiau nusiminusi jam. Jei būtų taip emociškai priimti savo nesėkmes ir nusivylimus, tada kitą kartą jis bandys ne pasakyti ką nors ne visi su jumis. Ir gauti dvigubą emocinę naštą! Kaip jūs turite elgtis? Jei matote, kad kažkas yra negerai su jūsų mylimam žmogui, tiesiog paprašykite jį kas jam atsitiko. Siūlyti jam: "Pakalbėkime Pasakyk man, ką jūs turite ten.!"

Kai jūs suprantate, ką jo problema yra, stengiamės pasiūlyti jam sprendimą, kuris, jūsų manymu, gali dirbti. Gal jis pats bandė galvoti apie kažką, bet žiūri į situaciją, "zamylennym" akimi. Vaizdas iš išorės dažnai padeda rasti naują požiūrį į pačią problemą. Žinoma, jūs nebūtinai reikia stumti tik ir pagaliau teisingas sprendimas; ji bus pakankamai, net jei jūs tiesiog suteikia jam, kaip jūs galite į kitaip suvokti tam tikrų sunkumų gyvenime idėją.

Jūs turite būti pasirengę už tai, kad vaikinas negali būti skaičiuojami su savo požiūriu. Bet net jei jis randa savo pasiūlymą nepraktiška, tai būtų labai dėkingi už Jūsų paramą. Jis dar kartą įsitikinti, kad jis gali remtis savo nuoširdžia pagalba sudėtingoje situacijoje. Ir net jei jūs neturite žinoti, ką būtų galima padaryti, tada paprašykite savo mylimam žmogui, kaip galima jam padėti. Ar galite išlaikyti jį, jei jūs einate su juo į jo močiutė laidotuves? Arba padėti jam mokykloje? Napechete arba jo mėgstamiausia slapukas, kai jis pajuto liūdna? Pabandykite jokių priemonių, kad tik šiek tiek išsklaidyti savo blogą nuotaiką.

Tiesiog būti sąžiningas su savimi. Jei jūs nežinote, ką patarti savo vyrą (ar draugas), tada galbūt būtų geriau tiesiog duoti jam šiek tiek erdvės ir leisti jam ramiai apmąstyti incidento. Ir net jei sprendimas turite ir esate taip, kad jie teisūs - ne reikalauti savo nuomone. Padovanoti mylėjo galimybę pateikti savo sprendimus.

Jei matote, kad jis negali galvoti apie ką nors kita, pabandykite pasikalbėti su juo apie viską, jei tik atitraukti jį nuo niūrių minčių. Arba štai dar vienas: padaryti jį galvos masažas. Labai panašiai kaip vyrų, ši procedūra! Kokia jūsų mėgstamiausia vargu atmesti tokį malonumą; priešingai, jis mielai duoti save į savo švelniu rankenomis galia, ir būtų labai dėkinga jums už raminantis masažas, kuris yra taip patogu, kai jis jaučiasi sunku. Ir dėl geros priežasties: iš moksliniu požiūriu, galvos masažas padeda pagerinti kraujotaką ir turi labai atpalaiduoja. Ir apskritai, fizinis kontaktas gali būti labai ramina, ypač tada, kai asmuo yra labai nepatogu duše, nes jis parodo jam, kad yra kažkas, kas tikrai rūpi jam.

Lure savo draugu į kelionę. Jei jis tikrai gana bloga nuotaika, tai padaryti nebus lengva, bet verta pabandyti. Laikykite jį į vietą, kur jis tikrai gali atsipalaiduoti. Labai gerai tinka šis gamtos vaikšto. Vaizdas nuo kalno, sodo ar upės krantinės viršuje (iš tekančiu vandeniu natūra yra labai geras išsiblaškymas nuo niūrių minčių!) Arba netoliese parkas - visa tai atpalaiduoja, kai asmuo jaučia stresą. Svarbiausia - įtikinti vaikinas eiti ten, ir ten galite tiesiog sėdėti už laiką, susispietė petys į petį ar ranką ranką. Jis bus dėkingi už jūsų rūpestį ir pastangas jam padėti!

Ką gi, jūs sugalvoti, bet kuriuo atveju, tegul žino, kad jūs ten bus, nesvarbu, kas jam atsitiko. Nėra didesnio paguoda žmogaus širdyje nei besąlygišką meilę. Jei uždarysite tik tada, kai jis yra laimingas ir sėkmingas, ir išlaikyti savo atstumą, kai jis buvo bėdų, žmogus negalės visiškai pasitikėti savo meilę. Ir liūdesio daug jis nebijo, jei esate pasiryžusi būti su juo visą laiką. Net jei akmenys kris iš dangaus, jis turi jausti, kad jūs visada bus jo gyvenime. Taigi tiesiog pasakykite jam ką nors nuoširdžiai, panašaus į tai: "! Nesijaudinkite, brangusis, kartu įveiksime nieko" Tai pakankamai bet žmogaus dvasios išaugo.

Mūsų patarimai ir įspėjimai

Štai ką dar galima padaryti, kad pralinksminti savo mėgstamiausią:

  • Juokavo! Jei žinote keletą anekdotų, kurie galėtų jam juoktis, galite pasakyti bent vieną iš jų. Žinoma, jei šioje situacijoje yra teisus.
  • Padarykite vaikinas dovanų. Gal turėčiau duoti jam ką nors, kad jis tikrai myli - iš tikrųjų tai beveik neabejotinai patiks jį. Gauti diską su juo naują žaidimą ar gerą filmą, CD su savo mėgstamą juosta ar net tiesiog gražus kortelę su žodžiais meilės ar saldus minkštu žaislu.
  • Pagalvokite apie kuriuos savo draugais jis visada malonu? Pakviesti šį žmogų aplankyti, paaiškinęs situaciją jam ir paprašė jo padėti pralinksminti savo mėgstamiausią. Gal porą valandų, jūsų vaikinas bus labai laimingi, pamiršta apie savo bloga nuotaika!

Tačiau bet kuriuo atveju, nereikia reikalauti, jei mėgstamiausia atsisako jūsų pagalbos. Tiesiog pasakykite jam, kad jūs visada bus laimingas, jei jis nori su jumis pasikalbėti, ir jūs visada galėsite būti pasirengęs jam padėti. Šypsenos, sakau jam, kad nuraminti. Duok jam laiko, o jei vėliau jis nenori kalbėti apie savo problemas, tiesiog galvoti apie priežastis naudoti nieko iš mūsų patarimus ir net šiek tiek nudžiuginti jį.

Jūsų vyras gali supykti ne jums, jei jūs bandote per neatsargus su savo patarimais įsiveržti savo asmeninę erdvę. Būkite atsargūs: jei jis nesąmoningai siunčia jums ženklų, kad apie tai pasakyti, tada dėti atokiau nuo jo. Nebūk piktas mylimo dėl savo galimo atramos stokos; Būti švelnus su juo ir gauti galimybę ramiai pasakyti, neturi būti įžeidė ne jam.

Mes siūlome Jums tik keletas iš būdų galite naudoti norėdami pralinksminti savo mėgstamiausią. Galite sugalvoti ir kažką savo, nes niekas, išskyrus jus nežinau taip gerai, kad būtų nuraminti jį žemyn ir nudžiuginti. Svarbiausia - kad jūsų motyvacija visada buvo pagrįsta tikru priežiūros ir meilės. Tai yra tikra meilė turi teisę leisti, kad jis tikrai palaiko mylimam žmogui.

load...