Kaip išlaikyti romantiką santykiuose? | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip išlaikyti romantiką santykiuose?

Kaip išlaikyti romantiką santykiuose?

Romantika santykiuose tarp vyrų ir moterų yra esminė priemonė, su kuria jūs galite padaryti tai santykiai daugiau spalvinga. Ir tai nepriklauso nuo stabilumo ir jūsų santykių trukmę - jei esate kartu per metus ar dvidešimt penkerius metus. Bet, deja, ne visi tai supranta; ir yra poros, kad net išvengti šių, iš jų perspektyvos, kraštutinumų. Ir jie bus anksčiau ar vėliau problemos prasidės.

O kas apie tave? Galite ateityje siekti išeitį iš šių problemų, tačiau būtų daug geriau, jei jūs neturite leisti, kad šie klausimai turi ateiti į jūsų gyvenimą apskritai. Yra daug daugiau įdomių būdų, kaip išlaikyti romantišką jausmą, nei tiesiog dega žvakės ir susibūrimai su raudonojo vyno. Mes neturime pamiršti, kad viena romantiška vakarienė sunku atgaivinti santykius, ypač jei jūsų santykiai pakankamai ilgai. Svarbu išlaikyti meilę ir šilumą. Kiekvienas iš jūsų turi padaryti šiek tiek pastangų išlaikyti ugnį savo širdyse ir galės toliau mėgautis tarpusavio jausmus. Ką jūs galite padaryti tai?

Kaip poros dirbti savo santykius

 • Aptarti visus klausimus, kartu

Ieškoti laiko intymių pokalbių. Dalytis visi, kad jums rūpi tai, kas vyksta jūsų gyvenime, kai esate ne aplink. Labai svarbu, kad jūs žinote, kad vienas nuo kito siela - jei jums gerai vienas, jei visi jūs abu laimingi savo santykius, viskas buvo tvarkoje savo santykius su kitais. Norėdami niekas netrukdė jūsų pokalbių, rasti gerą vietą ir Jums patogiu laiku. Pavyzdžiui, galite sėdėti jaukioje kavinėje ar išeiti kartu pasivaikščioti. Atminkite, kad tokios derybos turėtų prisidėti prie jūsų sanglaudos, sintezės savo sielų. Jokiu būdu neverskite juos išardyti. Jei norite išsaugoti į savo romantiškų santykių magija, tada jums reikia gerbti savo partnerį. Net jei jūsų požiūris į kai kuriuos klausimus, iš kurių jūs turite parodyti jam, kad jus domina, ką jis sako.

load...
 • Būkite nuoširdūs

Labai dažnai svarbu kalbėtis tarpusavyje apie savo jausmus. Nuoširdumas gali būti puikus būdas sukurti sąjungą tarp jūsų ir jūsų partnerio. Pavyzdžiui, galite pasakyti: "Aš jaučiuosi saugus, kai esate šalia manęs!". Arba taip: "Kartais aš bijau, kad dėl nuolat užimtas su kitų dalykų mes prarasti ypatingą artumą, bet aš tikrai nenoriu prarasti ją!". Tiesiog nuoširdžiai pasidalinti savo mintimis, problemas ir jausmus. Jei esate slaptos, jūs nebejaučia saistomas nematomų siūlų. Todėl, atvirumas ir sąžiningumas turėtų būti jūsų santykius prioritetas. Tai tie, kurie sušildys Jūsų meilės vienas kitam liepsnos. Taigi, ir tarp jūsų santykių romantika.

 • Įvertink savo partnerį

Skirtumų tarp vyrų ir moterų santykių gylis priklauso nuo daugelio veiksnių. Didelę reikšmę vaidina ir gebėjimas pripažinti ir įvertinti vieni kitų teigiamų savybių. Nuo to priklauso ne tik meilės laipsnį, bet apskritai sėkmės santykių laipsnį. Gerai žinomas faktas, kad teisė balansas kritikos ir pagyrų yra vienas iki penkių. Taigi pradėkite daugiau nei pagirti, jei jūs tikrai norite sušildyti jūsų santykius!

 • Dalyvaukite vieni kitų gyvenimus

Jis taip pat yra labai svarbus. Jūs turite nuolat įrodyti, kad esate domina viskas, kas yra taip svarbu jūsų partneriui. Turite žinoti, ką daryti su savimi ir bet kokių veiksmų iš jūsų jis laukia; Taip pat reikia kalbėti apie jų lūkesčius. Tai yra geras būdas prisiminti, kas jums patinka būti kartu. Ir tai paskatins jus labiau tikėtina, kad planuoti laiką, kai jūs galite sutelkti dėmesį į tarpusavyje.

load...

Ir dar - nuolatinis rūpinimasis vienas nuo kito. Pabandykite parodyti savo partnerį, kad jums rūpi kiekviena detalė, rūpintis, kad atneša jums džiaugsmą. Mainais gausite ne mažiau patogią priežiūrą.

 • Sukurti romantišką pirmiausia

Dažnai mes stengiamės "gauti" prašo partnerį, norint tapti labiau romantiškas, bet ne iš esmės keičiasi. Tačiau tai yra mes patys turi būti romantiška nuotaika šaltinis! Todėl, jei norite romantikos, pradėti su savimi, įdėti gražus, moteriškas sukneles, įskaitant muziką, kad šildo sielą, virėjas neįprastai skanus ir gražus valgį. Jūsų partneris reikės gana šiek tiek laiko prisijungti prie jūsų, keičiasi jūsų įprasta nuotaika nuotaika dera su jūsų.

 • Klauskite ko norite

Pasakykite savo partnerį, kas jums patinka praleisti laiką su juo romantišką parametrą. Jūs negalite net įsivaizduoti, bet mūsų vyrai neįsivaizduoju apie tokius mūsų norus! Jei mes tik ketina verkšlenti ar paklausa iš jų nėra aišku, kad (su viltimi, kad jie bus manau, kad tai yra mūsų ilgesys susitikimams prarijo!), Tada jis neprisideda prie jų romantiškų judėjimų sielos išvaizdą. Tačiau mūsų konkrečius, bet meilus, mylintis prašymai akimirksniu atidaryti savo akis į tai, kad jūsų mėgstamiausia mažai draugas atimta jo dėmesį. Ir jis buvo laimingas, kad pabandyti ištaisyti padėtį!

 • Grįžti į savo santykių žaidimą ir įdomus

Jei manote, kad jūsų santykiai yra visiškai prarado romantika, paklauskite savęs - kada paskutinį kartą buvo smagu kartu? Tai taip šaunu - tiesiog pažaisti, juoktis, turi kvailą kovą. Jūs galite žaisti domino, žaisti kompiuterinį žaidimą, pasijuokti iš herojų mėgstamiausia komedija... Ką daryti, kai jūs ką tik susitiko, arba tik pradėjo gyventi kartu. Labai dažnai, be to, geras juokas iš širdies, jūs ilgą laiką bus pralinksminti save. Bezmyślność - kažkas labai seksualus. Jei jūsų mintys yra sutelktos namų ruošos darbus ar problemų darbe, tai labai tikėtina, kad esate šiuo metu galvoja apie santykius susitikimams. Ir juokas gali nesivadovauti romantikos kibirkštėlę, ir labai greitai jis bus atgal į jūsų santykius.

 • Pakalbėkite su savo partneriu apie savo kalbos meilę

Labai dažnai mes nežinome kaip išlaikyti romantiką santykiuose, nes jie tiesiog nesupranta vienas kito. Mes išreiškiame savo meilę į formą sutuoktinio, kurioje jie patys nori, kad jį gauti. Bet tai nebūtinai sutampa su tuo, kaip jis tikrai nori ją gauti. Paklauskite savo sutuoktinį, ką galėtų padaryti, kad jis jaučiasi savo meilę. Jei jums išreikšti meilę savo žmonai, kad būtų patenkinti savo specifinius poreikius, ji taps atviresnė išreikšti meilę taip, kad atitinka jūsų poreikius. Jei nepritariu vienas kito poreikius, gali jaustis nusivylė savo santykius.

Svarbūs niuansai

Mes norime suteikti jums keletą patarimų, kaip sugrąžinti romantika santykius. Padaryti paprasta, jums tereikia prisiminti visada:

 1. Stenkitės turėti: pusryčiai, priešpiečiai ir pietūs Jūs visada kartu. Tai sustiprins jūsų santykius.
 2. Išjunkite televizorių, kai esate vieni. Atkreipė dėmesį į vienas kito, tiesiog kalbėtis apie viską. Tai tikrai padeda priartėti!
 3. Uždekite žvakes, įjunkite romantišką muziką. Sukurti patogią ir atpalaiduojančią atmosferą. Ir nebūtinai mylėtis tokioje situacijoje; galite tiesiog kalbėti apie ką nors malonaus.
 4. Nuolatinis laiko trūkumas neleidžia jums pasimylėti taip dažnai, kaip norėtumėte? Tada bent jau apkabinti ir pabučiuoti vienas kitą dažniau, išlaikyti kontaktą "odą ir odą".
 5. Planuojate praleisti kartu bent vieną romantišką vakarą per savaitę. Atjunkite šiuo metu, visi telefonai, neatidarykite durų staiga, kuris atėjo aplankyti draugų, neleiskite visi kiti "stichinių nelaimių" trukdyti jūsų romantišką dialogą.

Viskas jūsų rankose. Negalima išvengti romantika, tai nebus jums silpnas. Priešingai, jums sukurti stiprų ir puikūs santykiai, kuris truks dešimtmečius.

Tu myli ir romantika!

load...