Kaip išgyventi vyro išdavystę ir atkurti pasitikėjimą santuoka | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip išgyventi vyro išdavystę ir atkurti pasitikėjimą santuoka

Kaip išgyventi vyro išdavystę ir atkurti pasitikėjimą santuoka

Turinys:

Visų bandymų, kurie gali būti laukia santuokos, labiausiai skausmingas patirtis neištikimybės tampa sutuoktinis. Daugelis būtų teigti, kad net mylimo žmogaus mirtis būtų lengviau judėti, nes išdavyste faktas atidarytas negailestingai skauda ne tik išsamią jausmą praradimo, bet ir žinių, kad jūs ir jūsų jausmus išdavystės. Ir dar, daugiau nei pusė visų porų yra aukos neištikimybės, o tai reiškia, kad vienas iš daugelyje santuokų tam tikru momentu sutuoktinių kenčia nuo išdavystės.

Žinoma, partneris neištikimybė gali sunaikinti santykius; tačiau yra būdų, kaip prisiimti atsakomybę už santuoką dar labiau, nei ji buvo prieš kaltė buvo padarytas partnerį. Ir jei vyrai linkę būti kompromisų, kai ulichat neištikimybe žmonai, tada mes moterys dažnai turi kažkaip suderinti su mintimi, kad žmona atnešė kažkur į kairę. Šeimos juk vaikai, o vyras prisiekia tiesiog ant kelio, kad velnias apgavo jį, ir dar daugiau - ne, ne! Kaip išgyventi vyru išdavystę, jei jūs nuspręsite atleisti klystančiam žmoną, o po jo šėlsmas Kaip grįžti į normalų šeimos gyvenimą?

load...

Jei žmogus pasikeitė...

Turiu pasakyti, kad neištikimybė neištikimybės nesantaiką. Jei vyras yra labai įsimylėjęs kitą (ir ką jūs manote, ir tai taip pat būna!), Bet jei daugiau ir vaikui jie jau gimė - ten beveik nieko galite padaryti. Na, jei jūs tiesiog negalėjo atsispirti, kad galimybė pagunda pabandyti kažką naujo? Ir apskritai, neištikimybės samprata labai skiriasi nuo asmens, ypač mums, moterims. Dėl išdavystės - jei vyras šoktelėjo į kažkieno lovoje, o kitas - net jei tai internete su kuo nors pokalbį veda. Žinote pasakymas "į šias pareigas bus pavydus? Ne tik todėl, kad vyrai sugeba, mes per dažnai pakelės stulpų konkurentų pamatyti!

Bet šiandien mes kalbame apie tuos atvejus, kai išdavyste tai įtrauktų ty sutuoktinis atvykti į intymius santykius ant šono. Tai svetimavimas yra tikrai pajėgi sunaikinti santykius, nes jei jūs žinote, kad jūsų partneris buvo svetimoje lovoje, ji leidžia jaustis nepatraukliu ir ydingas, sukelia skausmingą pojūtį išdavystės, visiškai pakerta pasitikėjimą savimi ir leidžia vyrui jaustis sunkiųjų emocijas.

Kaip imtis veiksmų siekiant išsaugoti santykius

Kai santuoka neatlaiko tokio testo ir lūžti, nes pyktis ir apmaudas stagnacijos moteriško akis, ir situacija, atrodo, jai daug tamsesnis, nei ji iš tikrųjų yra. Atkurti santykius po tokio sukčiavimo nėra lengva, tačiau ji gali labai gerai būti padaryta, jei abi pusės yra pasirengusios padaryti paliaubas ir padaryti nuoširdžiai išsaugoti santuoką. Laikui bėgant, rodo pasišventimo ir kantrybės, jums bus suteikta galimybė tapti dar laimingesni, nei ji buvo prieš jos vyro neištikimybė. Svarbiausia - neskubėkite daryti išvadų, pabandykite suprasti situaciją ir eiti žingsnis po žingsnio gydomųjų savo santykius.

load...

Skirk laiko iš

Jūsų pirmoji reakcija, kai naujienos apie pokyčius tikrai bus šokas, o antrasis - smurtinis apmaudas, pyktis, noras nedelsiant išsiaiškinti santykius. Leiskite jums dabar rankose - jūs turite plikomis rankomis visus priešus sunaikinti! Tačiau stiprios emocijos niekada geri padėjėjai, jei norite suprasti problemą ir imtis svarbų sprendimą. Todėl geriausia, ką galite padaryti jau dabar - tai praleisti šiek tiek laiko vienas su savimi.

Praleiskite dieną nuo vyru, du - kiek jums reikia surinkti savo mintis ir nuspręsti, ką norite geriau tai padaryti. Kai ji yra pakankamai iki kelių valandų, kažkas - per kelias dienas ar savaites. Galite derėtis su vyru, kad jis nelietė jus šiuo metu ir nebuvo ieško progos paaiškinti, kol būsite pasiruošę. Sutikite, tai būtų neprotinga priimti sprendimą, vadovaujasi tik emocijomis, ypač kai jie yra šildomi.

Nuspręsti, ar norite išsaugoti santykius

Taip, tai jums reikia nuspręsti, ar esate pasirengę toliau gyventi santuokoje kartu su sutuoktiniu, jei jis visiškai atsisakyti visų savo intrigas. Galų gale, jums bus sunkiau eiti per tai, kas nutiko, ką jūsų vyras. Apsvarstykite, ar jums bus suteikta galimybė rasti jėgų atleisti jam apgaulė, jei ji yra ne tik baigti santykius su savo varžovą, bet ir imtis veiksmų siekiant užtikrinti, kad šis daugiau niekada nepasikartotų. Paprasta - tai reiškia, kad jūs niekada kaltinti savo vyrą už neištikimybę, net jei ji yra dėl kažko ginčytis.

Pokalbis su vyru, jums reikės įsitikinti, kad jus abu norite išsaugoti santuoką. Jei kas nors yra vienas iš sutuoktinių nenori, tada šeima negalės išlaikyti. Galite aptarti visus "pliusus" ir "prieš" skyrybų galimybę arba išsaugoti santuoką. Pagalvokite apie tai, kaip svarbu, kad yra svarbu jums abiems - ar tai būtų vaikai, būsimieji finansiniai planai, bendras būsto, ar kažkas, kad būtų įpareigoti jums.

Raskite arbitras

Pasikalbėti su kuo nors iš savo draugų, šeimos narių, asmuo, kuriam jūs abu pasitikėjimą. Jums reikia vaizdas iš šono; tačiau ji turėtų būti šaltinis, kad nebus iš anksto laikyti kažkieno pusę. Jo akivaizdoje, pasitarkite su savo partneriu, suteikiant jam galimybę ramiai reaguoti į visus jūsų klausimus. Jums gali būti sunku išgirsti, kodėl jūsų vyras melavo jums, bet jūs nusipelno būti sąžiningas, jis bus atsakyti.

Iš patikimų asmens buvimas gali padėti jums efektyviau bendrauti su savo vyru, be didelio negatyvumo, kuris gali jums pakenkti tiek. Jei nenorite skirti savo problemas kažkas iš šeimos, tai galima pasikonsultuoti su specialistu klausimais šeimos ir santuokos. Tai padės jums priimti teisingus žingsnius link savo santuokos atkūrimo. Jums gali tekti keletą konsultacijų, tiek poromis ir atskirai.

"Atidarykite pūlinys"

Pokalbio su vyru metu jums reikia rasti neištikimybės priežastis. Ne visada kalta išdavyste tik kaltas partnerio. Kartais atsitinka taip, kad vyras gali jausti, kad jam trūksta dėmesio iš savo žmona, pagarba, supratimas. Priežastys gali būti skirtingos; Tačiau pagrindinė priežastis, daug kas pasikeitė - kai žmogus ieško apie tai, ką jis daro ne doda žmona pusėje. Jei radote priežastį, turėsite galimybę išsaugoti savo santuoką. Beje, ieškant nesantaikos konsultantas pagalba priežasčių jums gali būti labai naudinga! Jis ne tik padės suprasti psichologinius galvosūkius savo konflikto, bet ir sprendimą, kaip dirbti problemas.

Būkite protinga, ir per "klausymų" Pagalvokite apie vyru jausmus. Suprasti, kad blogai dabar, o ne tik jūs. Tie, kurie yra apgauti, jausmai pykčio, apmaudo ir kartėlio; ir tas, kuris buvo oszukiwanie, dabar taikoma labai stiprus jausmas kaltės ir gėdos. Negalima neatsižvelgti į šiuos emocijas; neverskite, nereikia graužtis be gėdos ir nėra apipiltas priekaištų. Be to, prisiimti atsakomybę už savo dalį už tai, kas atsitiko kaltės ir nuoširdžiai atsiprašyti savo vyru.

Jūs turite ne kalbėti apie visas jo praeitį delinquent ( "tai, ką jūs visada... Jūs esate visada..."). Negalima kalbėti apie praeitį, o ne galvoti apie ateitį - kalbu tik apie tai, kas tau nutiko tik dabar, atsižvelgiant į dabartinę konkrečią situaciją. Pagalvokite apie tai, ką galite padaryti dabar išgydyti ir pagerinti savo santykius. Taip, atsigauti nuo neištikimybės gali būti sunku, bet jei nuspręsite laikyti šeimą kartu, kažkas apie tai turės dirbti kiekvieną dieną.

Rasti būdą, kaip gauti arčiau

Pagalvokite kartu su vyru, kad jums galėtų padaryti kartu atstatyti seną intymumo. Tai gali būti kai kurių svarbių verslo (pagamintas, pavyzdžiui, jų pačių remonto butai, kartu to, manoma, prieš, kad dizainas ir medžiagų parinkimas), bendras hobis, kelionė kartu. Dažniau vieni. Išdėstyti antrąją medaus mėnesį!

Jei esate gydomas į konsultantas klausimais šeimos ir santuokos, jis turėjo duoti jums individualius pratimus dirbti komunikacijos tarp jūsų restauravimo; Įsiminti dirbti šių pratimų. Tai suteiks galimybę kurti naujus bendravimo įgūdžius uždaryti tuos spragas savo santykius, atsiradusių iki jos vyro neištikimybė. Šie įgūdžiai apima: gebėjimą bendrauti, išklausyti ir girdėti vienas kitą ir elgtis vienas kito atžvilgiu.

Dirbti sau keletą naujų įpročių ir tradicijų. Svarbu suprasti, kad jums nereikėtų siekti grįžti prie ankstesnių santykių, kurie jums teko sutrikimas; Jums reikia sukurti savo santykius į naują pagrindą, sukuriant elgesio modelį, kuris leis jums matyti savo santuoką naujame, teigiamai. Nustatykite, ką veiks statant naujus santykius, net jei ne visi iš karto atsiras sėkmingai. Ir netgi jei nusikaltimas vis dar pop-up laikas nuo laiko. Jūs ir jūsų vyras turi pažadėti tarpusavyje padaryti prioritetu savo santuokos atkūrimą, o ne atsisakyti jį - net jei tai būtų labai sunku jums.

Išmokite atleisti

Atleidimas - būtina sąlyga, kad būtų galima jums grįžti į jūsų santykius ir išlaikyti šeimą kartu. Tik tikrai paprasta, jūs galėsite judėti į priekį savo santykius. Jūs turite tai padaryti ne todėl, kad jums nereikia įtikino, o ne dėl tavęs, kad laukia jūsų sutuoktinis yra kaltas. Jūs turite atleisk jam, tada, kai jie patys bus pasiruošęs už ją.

Tikriausiai, tai bus sunku. Bet tai yra būtina. Jūs netgi galite pasakyti, kad tai yra svarbu, kad Jūsų šeimos ateitį. Įsivaizduokite, kas bus jūsų šeimos situaciją, jei išmesti šį akmenį su savo siela. Vyras pajus, kad jūs visada skauda, ​​ir vėl pradeda sverti nuo jūsų įsikišimo. Tuo susitaikymo atleidimo etapo nereiškia, kad jūs turite greitai pamiršti viską ir iš karto pradeda pasitikėti savo sutuoktinį taip, lyg nieko nebūtų atsitikę. Ne, žinoma! dabar atleidimas bus matyti, kad jūs priimate situaciją ir yra pasirengę pereiti - šalia vyru.

Pasitikėjimo atkūrimas

Jūs jau suprato, kad darbas dėl santykių turite ilgas ir gana sudėtingas. Daugelis porų, kurie nusprendė palikti šeimą po neištikimybės, galiausiai iširo būtent dėl ​​pasitikėjimo buvo beviltiškai prarasta. Ir suprasti šios moterys gali būti. Nuplikyti su pienu, ir vandens bus smūgis! Kaip būti ramus, jei toks vyras iš namų, skambinkite savo mobilųjį telefoną, kad vyrui noras įdėti naują marškinėliai ar pabarstyti tualetinis vanduo - visa tai daro prastą vyrą ir nervų pamatyti kai triukas natūra.

Taip, ir mano vyras nepadeda, nes jo žmona nerimauja dėl bet kokios priežasties, net tada, kai jis turėjo omenyje nieko ir nėra. Todėl jums abiems reikia suprasti, kad mes turime parodyti kantrybės, pasišventimo ir norą susitikti vieni su kitais, įveikti netikėjimą ir išsaugoti savo santuoką. Tai geriau, jei jūs tiesiog susitaria, kad bet kuriuo metu jūsų sutuoktinis yra išvengti slaptumą ir nebus išlaikyti paslaptis iš jūsų.

Ji turėtų būti jautrus, kad jūs visada galite paskambinti jam ir paklausti, kur jis yra. Svarbu, kad jis pats jums pasakys, jei dėl kokios nors priežasties vėluoja kažkur, net ir trumpą laiką. Gal jis turi net suteikti jums galimybę pažvelgti į savo elektroninio pašto dėžutę ar mobilųjį telefoną. Tiesiog nereikia persistengti, nereikia organizuoti savo kasdieninę tardymų ir paieškas, nes kitaip jis nebūtų išgyventi ir pabėgti nuo tavęs. Bet jei visa tai bus daroma proto ribose, tada laikui bėgant jūs nusiraminti, ir tai padės atkurti prarastą pasitikėjimą.

Kaip sugrąžinti laimę

Sunku jums dabar tikiu, bet jūs galite būti laimingi, net ir po tam tikro laiko! Tai labai priklausys nuo jūsų. Klaida vyras neturėtų atimti iš savo sugebėjimo džiaugtis gyvenimu. Jūs turite visas teises į geresnį gyvenimą, ir jūs galite jį sukurti patys. Galite nuspręsti, kad jums bus malonu su savo sutuoktiniu dar kartą. Arba jūs galite nuspręsti, kad tai nėra įmanoma. Bet tai verta kelti pavojų jų ateities gerovei?

Jei jūsų vyras - geras vyras, o tarp jūsų meilė vis dar išlieka, tada jums neturėtų suteikti galimybę savo trumparegystė sugadinti savo gyvenimą ir padaryti sergate. Na, čia jie yra išdėstyti taip, mūsų vyrai - kartais jie tokie naivus, kad jie gali privilioti šiuos Telkov jokios Coquette. Tačiau! Jei moterys intymiuose santykiuose, svarbiausią vaidmenį atlieka sielų vienybę, jis yra svarbesnis vyrams yra kūno troškimai. Ir ne visada jos ryšį pusės tai reiškia, kad jūsų mėgstamiausia Jūs tikrai išdavė.

Jei vyras jus myli, jis yra tikras, ir jis nėra laimingas, kad leis jums patirti. Ir dėti visas pastangas, kad būtų išpirkti save. Dažnai neklaužada vyrai labiau atidūs ir atsargūs, nei jie buvo, kol jie nusprendė svetimauti. Bet tik su viena sąlyga: jūs jokiu būdu ne visada turėtų žaisti gaila auka vaidmenį. Jei visą laiką savo nerimastingą vaizdas priminti jam, kaip jis yra kaltas prieš tave, tai ilgainiui pradeda sukelti ji tiesiog erzina. Ir jei jūs šantažuoti jį - jie sako, ką jums reikia padaryti taip ir taip, nes jūs man neištikimas ir visada kaltinti mane! - kad ji ir tikrai ne pakankamai ilgai.

Bet yra dar vienas punktas. Po mokymosi savo vyro neištikimybės, esate tikri, kad atrodo per skirtingus akis. Kokios pozicijos paprastai užima moterys santuokoje? Mes suteikiame visas save į savo vyrui ir vaikams paslaugą. Jei sutuoktinis nepatogiai, mes pasirūpinsime, kad nieko nebus sutrikdyta. Jei vaikai nori kažką - mes katastrofos į blynas, bet mes padarysime viską, kad jiems reikia. Bet už save, mes neturime laiko nieko daryti. Kas ten hobis, kokios malonumo ar savipagalbos: po visą dieną - bėgiojimas namų, lipti į seną apsiaustą ir grįžti namo, prašom!

Mes esame įsitikinę, kad tai, ką visos moterys turėtų daryti, ir tai, kaip jūs galite padaryti vyras laimingas. Ir tik gavo griežtą pamoką, staiga suprasite: Taip, varžovų kažkas geriau ieškote! Ji ir prichesochka ir rašikliai ir garderobchik - viskas gerai! Ir iš tiesų ji lathered arklys nemėgsta. Ir mes? Yra būdas mes buvome, kai mano vyras įsimylėjo mumyse? Ne, žinoma! Taigi tai bet nenuostabu, kad jis buvo neįdomu su tokia žmona?

Negalima aukoti savo norus ir interesus! Geriausias tipo partneriu - tas, kuris atitinka jūsų norus, nes padėdamas kitiems yra geriausias tas, kuris gali padėti sau pirmiausia. Jei jums patinka plaukti - gauti galimybę eiti į baseiną. Jei jums patinka skaityti - rasti laiko į jį kiekvieną dieną. Ar tai, ką leidžia jums būti laimingas. Patikėkite, mano vyras neturi nusiminti, jei jūs neturite padaryti keturių kursų pietūs. Bet jis yra labai nudžiugęs, jei jis mato pailsėję ir patenkintas žmona, kurie laimingai su juo susitikti po atskyrimo dieną. Ir gyvena jo žmona, todėl jis visada bus eiti su malonumu, be tekinimo arba į kairę arba į dešinę!

load...