Kaip gauti savo vyro darbą: nurodymai jo žmonai<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip gauti savo vyro darbą: nurodymai jo žmonai

Kaip gauti savo vyro darbą: nurodymai jo žmonai

Jūs esate pasisekė, jei namuose ir šeimoje mintis jums nusišypsojo. Daug dažniau priešingai: namų ūkiai, kurių atkaklumas kasdien atkurti vaizdą apokalipsės ir universalus chaoso, maistas turėtų būti pasirengę visam pulkui, ir taip toliau bus graži moteris. Žinoma, kiekvienas iš mūsų žino, kad turi laiko daryti viską vienu tikrai geru vyru. Tačiau yra žmonių, kuriems reikia dėmesio sau tipas, ir, tuo pačiu metu, sėdėti namuose ir neatneša šeimos pinigus. Taigi, anksčiau ar vėliau, prieš moterį kyla klausimas, kaip padaryti savo vyro darbą klausimą.

Tipai ne vyru

Keista, bet yra skirtingų tipų ne darbo žmones. Taip, nesistebėkite! Ir tai yra nuo to, kuris iš jų priklauso jūsų partneriui, priklauso nuo ateities prognozę. Todėl atidžiai perskaityti mūsų "ponai" Aprašymas!

 • "Mama Berniukas"

  Šis žmogus priprato prie komforto ir malonumo, be kurios jis negali įsivaizduoti savo gyvenimą. Jis mano, kad pasaulis sukasi aplink jį, arba, tiksliau, aplink savo poreikius. Labiausiai tikėtina, kad jis buvo tiesiog nuostabus vaikystės, kai mama pirmą pareikalavimą įvykdyti visus savo norus. Dabar šis vaidmuo, matyt, turėtų vykdyti savo žmoną. "Mama Berniukas" tikrai nesuprantu, kodėl visi norime kažką iš jo. Ar ne jūs palikote tą vyrą ramybėje?

  load...

  Natūralu, kad toks požiūris į gyvenimą, negali turėti įtakos noras dirbti. Jei žmona uždirba šiek tiek pinigų - nuostabus, nes jūs galite sėdėti ant kaklo! Jei ne, tada nesijaudinkite - gulėti ant sofos ne skauda, ​​ir gali būti šimtą tėvų ir ašyje pora. Perkelti tokį žmogų gali tik padaryti situacija nemaloni, bet ji vis dar bando gauti iš jo su minimaliais nuostoliais ir pastangų.

 • Melancholikas

  Šis žmogus yra nuolatinis tamsa. Bet mažai ką sugeba jį nuliūdinti, kad nieko apie nesėkmes dėl karjeros priešais pasakyti. Naham arogantiški bosas ar klientas gerai gali būti, kad vėliau pravaikštų priežastis. Ir gaila, interviu galimybę sustabdyti darbą daugelį mėnesių. Ar manote, kad yra didelė vertybė šio darbuotojo? Štai kodėl toks asmuo yra lengviau gulėti ant sofos ir nieko nedaryti, nes tada gedimas neturi ištikti juos. Ar ne klaida tik tas, kuris nieko nedaro, tik melancholiškas klaidingai aiškina šią sakydamas ir tikrai nusprendžia pasinerti į letargo ir dykinėjimas.

  load...
 • Mizantropas

  Neigiamas požiūris į viską, kas yra susijęs su žmonėmis. Labiausiai tikėtina, kad jie yra labai nesiteikė jam gyvenime ir ypač vaikystėje. Tai iš jų, kad kada nors pakenkti vaikų ir augti į nekilnojamąjį misanthropes ateityje. Bendravimas su kitais žmonėmis daro juos agresyvus ir šurmulys: jie, atrodo, yra mizantropas kvaila, blogis, negerai, gręžimo - tiesiog blogai. Bet bendravimas su jais yra beprasmis ir tik laiko švaistymas.

  Na, kaip dauguma profesijų, susijusių su komunikacijos su žmonėmis (net įmonėje darbuotojai bendrauti tarpusavyje), tada rasti sandorį dėl MISANTHROPE širdis oi kaip nelengva! Net darbo paieškos procesas, kuris veda žmogų bendrauti, ir jis jau gali pasinerti į tam MISANTHROPE dirginimą ir pykčio bedugnę. Vienintelė išeitis - tai tikrai rasti bylą, kad minimalus, susijusių su tarpasmeniniais kontaktais.

 • Lenkimas

  Tokie vyrai yra labai lėtas ir laisvalaikio. Bet kokio verslo jie požiūris kruopščiai ir protingai. Taip yra dėl jų charakterio ir mąstymo ypatumus: jie yra labai ilgas, "Enter" į kažką naujo. Jie reikalauja daug laiko išmokti naują verslą arba persijungti iš vienos veiklos į kitą. Tas pats atsitinka su darbo paieškos: pirma, jie turi galvoti, tada subraižyti savo kairę kulną, ir tik tada atidaryti laikraštį skelbimą, laisvų darbo vietų. Lygiai taip pat lėtai, jie bus pasirinkti tinkamą poziciją, o tada eiti į interviu. Taigi, paieškos procesas būtų užbaigtas sėkmingai, bet tai, kaip ji bus uždelsta?

 • Narcizas

  Oh-oh-oh, šis asmuo yra beviltiška ir giliai į meilę - į save! Visa kita yra svetimas jam, ir tai nėra svarbu ilgalaikėje perspektyvoje. Jis galvoja tik apie save, ir, žinoma, jis yra vertas gražiausių ir nuostabų darbą pasaulyje. Taigi ką daryti, jei jis neturėjo pakankamai patirties ir žinių? Tai nėra baisu, nes šis nuostabus žmogus bus tik puošmena bet kuri įstaiga. Taigi jis praleidžia savo dienas ir savaites ant sofos tikintis sidabrinio padėklo.

  Žinoma, puikus darbas nėra kris iš dangaus, ir net jei taip netyčia nutiktų, "narcizas" valdo šiek tiek precedento būdu ir ji pamiršta. Už tokio elgesio priežastys gali būti kelios nuo gilaus vidinio savimi ir apdailos iš "purvinas" Jūsų nuostabių rankų "vergų" darbo nenorą.

Kodėl vyrai neveikia?

Žinoma, mūsų sąrašas neveiksnių žmonių tipų - ne absoliučią tiesą. Tūkstančiai labai skirtingų vyrų kasdien pareikšti savo žmonas Frenzy gulėti ant sofos ir nieko nedaryti už visiškai skirtingų priežasčių. Taigi mes nusprendėme išsiaiškinti, kas sukelia jiems būti toks pasyvus klausimais karjerą ir uždirbti.

Viena iš pagrindinių priežasčių - tai tik grynas tinginystė. Žmogus nenori nieko daryti, tai yra daug patogiau ir maloniau žiūrėti muilo operas per televiziją. Kas būtų ginčytis! Civilizacija, mes skolingi šį puikių asmenims, pagal kurį moterys yra priverstos gauti save ir dobytchitsami ir Spynininkai ir statybininkai rūšies išvaizdą. Tiesiog nesuprantu, į klausimą: kodėl mes tada reikia vyrus? Ypač tingus ir pasyvus, nes iš pradžių vyrai turi medžioti, judėti ir rinkti išteklius.

Keista, bet kartais užsispyręs nenoras vyrų ieškoti darbo - tai ir nepritarimo prieš moteris išraiška. Žinoma, pasirinktas metodas yra labai ydingas, bet ten nieko galite padaryti apie tai: kažkas jums taip stipriai nepatinka savo vyrą, kad jis beveik sabotages savo šeimos gyvenimą. Laimei, tai atsitinka labai retai, ir ji gali būti gana lengva atspėti, kad tas pats yra nepatenkinti savo partneriu.

Tačiau ne visi vyrai nenoras dirbti yra tam tikra ryškus neigiamų priežasčių rūšies rezultatas. Dažnai vyras negali eiti į darbą dėl to, kad savo verslą ar atleidimo iš kitų darbų griūties. Svarbiausia, mūsų nuomone, "Long sūpynės" tipo vyrai - labai dažnai ši istorija jiems nutinka. Galbūt jūsų vyras turi savo priežiūrą ir paramą, taip pat laiko atsigauti ir įveikti nesėkmės galimybė baimę. Paprastai tai pasireiškia pastoviu abejonių vyro savo sąskaita, ir pesimistines mintis ir prognozes.

Darbo mano vyrui trūksta yra dažnai susijęs su psichologiniais veiksniais, būtent noras grįžti į buvusią padėtį, kur viskas buvo žinoma ir suprantama, ir nesvarbu, jis užimti arba jis buvo atleistas. Žmogus yra taip sudaryta, kad neapibrėžtumas baimės, todėl tikėtina, kad interviu metu vyras nesąmoningai elgiasi tokiu būdu, kad ji neatsižvelgė.

Ir jis taip pat atsitinka, kad vyras nenori dirbti, nes jis jaučiasi silpnas ir nesugebėjo nei jo žmonai. Taip jau atsitiko, kad jūsų pažanga karjeros priekyje, pagamintas ant jūsų vyras stiprios įspūdį, o dabar jis mano, kad tai yra beprasmė kažką sau atstovauti. Mintis sėdi galvą: "Mes turime viską, ko turi pakankamai maisto ir drabužių, ir jei kažkas yra reikalingas, tada tai žmona dirbs." Atrodė, kad jis perteikia jums lyderystės ir išteklių estafetę šeimos gamyba. Bet niekas sako, kad ji Jums tinka ar tai, ką norėjo.

Ką daryti, kad žmona?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti - tai surasti ir suprasti savo vyro nedarbo priežastis. Be, kodėl ji yra tuščiąja supratimu, jūs negalite išsiaiškinti, kaip padaryti savo vyro darbą. Tai yra įmanoma, kad jūsų bėdų šaknys yra jo naują baimės patirti nesėkmę ir noras palikti viską kaip buvo. Tada ji turės būti patikslintos ir logiškai įrodyti (nes nėra racionalus vyras), ką jūsų partneris turi atnešti į šeimos pinigus. Papasakokite jam apie norimų pokyčių savo gyvenime, kad ateis, kai jis ateis į darbą. Su juo analizuoti, kas trukdo jam tai padaryti ir kaip ją įveikti. Padaryti stiprių savybių savo sutuoktiniui su juo, sąrašą, ir tada jo pasitikėjimas didės.

Kartais tai yra veiksminga žaidimas "silpna moterimi". Koks yra geriausias tonikas? Atsakingas už kitą. Rodyti vyru, kaip jums reikia. Tegul žino, kad kai kurie dalykai jūs negalite padaryti be jo pagalbos ir paramos. Pranešti institucijoms ir viršvalandžius. Paklauskite savo vyro, kad padėtų jums bet sudėtingas uždavinys. Galbūt tai grįžimas prie savo vyrui stiprybės ir drąsos jausmą reikia rasti naują darbą.

Jūs taip pat gali padėti jį su kai teisinga kryptimi žingsnius. Pavyzdžiui, nusipirkti laikraštį reklamą apie darbą arba rasti keletą tinkamas laisvas darbo vietas dėl už jį internete. Taip, žinoma, aš noriu, kad jis būtų pats daryti, bet kartais taip sunku pradėti kažkur vien todėl lengva kartu! Taip pat galite padėti jam padaryti gerą kompetentingą CV ir įdėti jį į internetą - galbūt pirmieji atsakymai leis purtyti. Veiksmingas būdas rasti darbą, taip pat įspėjimas apie tai draugams. Jis tiesiog taip atsitiko, kad daugelis iš darbo "pažintis" mūsų šalyje, o mes turime stengtis pasinaudoti šio ištekliaus.

Jei ateis laikas, o vyras nenori visą darbą, galite elgtis daugiau standžios būdu. Tiesiog nereikia skandalų ir verkia - tiesiog palikti visus pinigus jūs uždirbote, o jos vyras neduoda vieną dinaras. Jei jis prašo penkiasdešimt rublių už cigarečių, pasakykite jam viskas dabar brangios. Idealiu atveju, po tam tikro laiko, kol jis turėtų pasiekti, kad sėdėti be pinigų - tai ne išeitis, ir kad ji turėtų pradėti būti atsakingas už savo šeimos.

Nereikia nė sakyti, kad pirmasis turi būti sąžiningas ir atviras pokalbis apie savo gyvenimą kartu. Jūs galite išreikšti savo nepasitenkinimą dabartine situacija - ne tik kalbant apie "tu blogas", o "aš nusiminti, kai jūs..." ir "Aš norėčiau...". Tai neatrodo įžeidžiantis, ir tuo pačiu metu, taip pat paaiškina situaciją ir savo jausmus.

Jei visi šie metodai nepadeda, ir laukti, kol nutempė, greičiausiai, jūsų vyras yra tiesiog patogu gyventi taip, kaip jis gyveno. Šiuo atveju, tai yra laikas jums galvoti apie tai, ar jūs norite, kad viskas liktų kaip yra. Tai yra įmanoma, kad dirbti ir maitinti šeimos vyrui - jis yra socialinis stereotipas, kuris neveikia už jus. Gal norite perskirstyti šeimos vaidmenis: jūsų partneris bus užsiima namuose, ir jūs - Karjera ir finansai? Tegul vyras virėjai, plauna, valo ir sėdi su vaikais, ir jūs atvykstate pavargę po darbo, išsimaudyti ir žiūrėti televizorių. Kai kurioms šeimoms ši galimybė labai tinka.

Tačiau ji turi būti nukreipta tiesą - tai atsitinka gana retai. Ir jei jūsų vyras nedarbo mažėjimas yra ne koks nors laikinas priežastis, tai mažai tikėtina, jis bus pakeisti ir pradėti dirbti kaip tėtis Carlo. Tai yra įmanoma, kad jis niekada nebuvo itin darbštūs, ir jūs visada galite nepastebėti, slapta tikėdamiesi, kad jis pasikeis. Ir taip - žmonės nesikeičia! Jie pasirinkti patogų būdą jiems gyventi savo gyvenimą. Kiek galite tikėtis pokyčių - šešis mėnesius, vieneriems metams, penkerius metus? Todėl, jei nesate pasirengę taikstytis su situacija, uždavė klausimą tiesiai šviesiai: arba I, arba tinginiauti. Tiesiog nereikia manipuliuoti - ji tikrai turėtų būti informuotas apie suaugusiųjų sprendimas. Jei vyras renkasi sofą, tada ramiai pradėti naują laimingą gyvenimą. Ką jūs galite padaryti, jūs taip pat negali daryti viską už jį!

Daugeliui šeimų, laikotarpis, kai jos vyras iš darbo, jis tampa krizė. Žmogus kenčia nuo nepilnavertiškumo komplekso, moteris - netikrumas ir staiga, su kuriomis susiduria finansinius apribojimus. Esant tokiai situacijai, jūs negalite gyventi dėl savo kančių - tai svarbu prisiminti, kad jis taip pat yra žmogus. Tačiau tęsti užuojautos ir paramos nėra būtina - tai tikėtina, kad jis pavirs įprasta jums gyvenimo būdą. Todėl, jums bus sunkiausia užduotis: rasti pusiausvyrą tarp globos ir stimuliavimas. Bet jūs turite tai visada atsitinka - verta prisiminti, bent jau garsiąją posakis: "vyras - galva, o moteris - tai kaklo. Kur jis nori, ir pasukti ".

load...