Kaip elgtis interviu ir gauti savo svajonių darbą<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip elgtis interviu ir gauti savo svajonių darbą

Kaip elgtis interviu ir gauti savo svajonių darbą

Turinys:

Valio, jūs esate kviečiami į pokalbį! Žinoma, kai jūs girdėjote apie tai pirmą kartą, jums apkabino džiaugsmą. Tačiau teigiamos emocijos pamažu pradeda duoti kelią nerimą ir neužgęsta mano galvoje, kaip elgtis per pokalbį minties. Ir tu teisus, nes bet patirtis ir kompetencija gali būti užbraukta netinkamą elgesį: nesvarbu, kiek vertinga buvo ne specialistas, jei jis sakė per susitikimą su darbdaviu plika arba girtas, jis nesiims darbą.

Mes, žinoma, perdedu, bet paprastai labai iškalbingi pavyzdys: kai kurių ieškovių pagal kvailumo ir inexcusability savo veiksmus laipsnį eiti toli nuo pirmiau aprašytą situaciją. Taigi, kaip elgtis per pokalbį gauti savo svajonių darbą?

load...

Sąrašas labiausiai paplitusių klaidų

Keista, mes pradėti su "bloga patarimų", ty su pavyzdžiais, kaip elgtis nebūtina. Statistika rodo, kad pareiškėjų dauguma linkę daryti tas pačias klaidas į savo elgesį pokalbio metu. Ir kas yra geriausias būdas jų išvengti? Tai tiesa - žinoti į veidą priešą. Dažniausiai pareiškėjai teikti "vartai posūkis" tais atvejais, kai jie turi vieta būti:

 1. Vėlavimas

  Kiek kartų pasauliui pasakė, kad vėluoja į pokalbį - mirtingasis nuodėmė bet kurio konkurento, bet ne! Darbdaviai nuolat skundžiasi dėl to, kad potencialus darbuotojas buvo vėlai arba niekada atėjo. Bet tai ne taip jau blogai - po tam tikro po "nepavyko" interviu metu tokie kandidatai pradeda skambėjimo su pasiūlymu atidėti susitikimą ar su klausimais apie "ateitis" darbą.

  load...

  "! Užteks tos pačios arogancijos ir kai kurių žmonių", - sušunka Irene, personalo vadybininkas didelėje kompanii.S įdarbinimą požiūriu, yra vėlu interviu tiesiog "rėkia" apie pareiškėjo trūkumų: motyvacijos, neprivalomas, neatsakingumą, tinginystė, nekompetencijos ir daugiau trūksta , Be to, nereikia pamiršti apie pirmojo įspūdžio pagal galimą darbuotojo atliekančio asmens interviu svarbą. Kaip manote, kas bus, jei darbuotojas buvo vėlu pusvalandį? Kažkas sako, kad jis negali pamatyti poziciją kaip savo ausis.

 2. Kultūros trūkumas

  Įdomu tai, kad ši tendencija yra visose šalyse, ir mes turime parašyti apie tai, susijusius su? Deja, nėra neįprasta, kai asmuo ateina į pokalbį ir pradeda elgtis nemandagu ir neišauklėtas. Tai ne visada išreiškiamas tiesiogiai, bet per interviu nekultūringi atpažinti tokius dalykus, kaip gydymo "jūs", vulgarių juokelių, grasinimų (taip, tai atsitinka!). Kai darbo ieškančių valdyti ateiti į interviu Tipsy ir tada nuoširdžiai nesuprantu, kodėl jie buvo atsisakoma įdarbinti.

  Po šių istorijų tampa žmogus atsiprašau už kai kurių darbdaviai! Žinoma, toks elgesys kartais atleista pareiškėjams už darbininkų žinučių - ypač tada, kai niekas į darbą, o darbas turi būti nedelsiant uždarytos. Tačiau, jei nėra tokie apribojimai, geriamojo ir keiksmažodžių asmuo nėra tikėtina, kad imtis net krautuvas, nauda dabar yra pilna jaunų studentų, kurie gana sveikas ir tuo pačiu metu būti pasirengę dirbti.

 3. Kvailų klausimų ir neatidumas

  Šis punktas nusipelno ypatingą vietą sąraše. Taip jau atsitinka, kad pareiškėjai įrodo stebuklus kvailumą, trumparegystė ir dėmesio stoka. Dažniausiai jis pasireiškia smalsių klausimų ir ne mažiau smalsu atsakymų į juos. Pavyzdžiui, mergina, kuri teigia, kad sekretoriaujant pozicija įmonėje, kuri parduoda raštinės reikmenys ir paprašė leisti jai eiti į darbą pusvalandį prieš nustatytą laiko interviu, kaip ji norėjo turėti laiko žiūrėti namų mėgstamą serija. Tai ji nepamiršo informuoti generalinį direktorių, kuris kalbėjo su ja, ir, žinoma, ji negavau poziciją.

 4. Akompanimentas

  Kitas ilgą sąrašą "suklydimų" pareiškėjų klaida. Kai kurie iš jų būna interviu, lydimas mamos, tėčio, vyro ar draugais. Pasakyti, kad tai neskatina - nieko pasakyti. Mes jums pasakys istoriją: mergina atėjo imtis pardavimų vadybininkas poziciją organizacijoje, siūlanti tarpmiestinius paslaugas. Bet ji neatėjo vienas, bet su vyru. Ir tai yra judėti vyras sakė, kad tai nebūtų priimti pakeitimus, pranešė jis domisi darbo užmokesčio sumos ir teiravosi apie vyriausiojo amžiaus.

  Darbdavys paėmė dvidešimt minučių kalbėti jį pro duris ir suteiks galimybę pasikalbėti vienas su savo žmona. Ir juokas ir ašaros! Tokios situacijos periodiškai pasireikšti vakar absolventų. Tai nėra būtina priminti, kad rimta kompanija po tokio šou net ne tęsti pokalbį su jumis, nes toks kartu aiškiai paminėti pareiškėjo netinkamumą ir jo nepriklausomumo stoką. Be to, darbas jam vėliau ir su jo motina ant rankenos eis?

 5. Noras atrodyti šaltakraujiškai ir abejingai

  Taigi, "įdarbinti fantastika," mes žengiame į mažiau akivaizdžių ir daugiau pavojingų klaidų pradedantiesiems konkurentų. Vienas iš jų yra apsimestinis abejingumas ir šaltumas - tai kai mes bandome atrodyti ramus, dalykiškas ir pasitikintys, ir iki posūkio į "sniego karalienių". Atminkite, kad darbdaviai nėra suinteresuoti šių kandidatų! Visa tai atrodo nuobodu ir nenatūralus, o jei ne, tai gali atrodyti, kad visi jūs "damn" pasiūlė į virpstą. Asmuo, atliekantis interviu, suprasti, kad jaudulys - tai natūralu ir suprantama dalykas, tačiau aistra ir įkvėpimo ji gali stumti stoka.

 6. Neigiama apžvalga apie ankstesnių darbdavių ar klientų

  Kartais gali atrodyti, kad bloga nuomonę apie buvusio vado - ypač jei jis buvo iš organizacijos atliekančios dabartinę interviu su jumis konkurentas - tai riterio žingsnis. Bet Nesuklyskite - devyniasdešimt devyni procentai neigiamų savybių jų adresą paneigia visas savo pastangas įtikti savo potencialų darbdavį.

  Pirma, ji atskleidžia tave kaip priekabus ir žmogaus konfliktas. Antra, darbdavys bijo, kad jei jūs neturite sukurti verslo santykius, jūs taip pat kalbėti apie jį. Ir kad niekas nenori. Todėl jis turi ignoruoti savo kandidatūrą ir imtis ką nors mažiau kerštingas.

 7. Pasakojimas apie asmeninių problemų

  Kartais atsitinka, kad per pokalbį darbdavys užduoda klausimus, susijusius su asmeninio gyvenimo: Šeimyninė padėtis, interesus ir planus. Tačiau šiuo atveju labai specifinė palūkanų - įvertinti bendrą sėkmę, jo asmeninio gyvenimo stabilumas, ir jis nelaukia jums pasakyti jam apie visus savo Tajniki. Pavyzdžiui, kaip jūs ginčytis su jaunuoliu dėl to, kad jis davė jums neteisingą gėlių jubiliejų. Ši informacija jam nereikėjo, o jūs po to jis mano, ekscentriškas ir netoli ekstremalios.

  Yra situacijos, kai pašnekovas iš tikrųjų eina liniją ir pradeda prašyti pernelyg asmeninius klausimus. Šiuo atveju elgtis prideramai ir tyliai klausia, kodėl jis tokios informacijos - tai yra įmanoma, kad tai yra tik dar vienas išbandymas atsparumas stresui. Jei šie klausimai ir toliau, jūs turite teisę ne į juos atsakyti.

 8. Neatidumas į pašnekovo žodžius

  Žinoma, tai nėra grubus "netaktas" kaip vėlai arba įžeisti buvęs bosas. Tačiau daugelis daugelis darbdaviai neatidumas taip pat yra priežastis, dėl kurios pareiškėjui nebuvo. Sutinku, žmonės, kurie naudojasi galo patikslinti ir klausia, kas tai buvo anksčiau? Neatidus darbuotojas yra labiau tikėtina, kad klystame, o ne gebėti bendrauti su žmonėmis. Todėl interviu metu turėtų sutelkti dėmesį į asmens ją dirigavimo, o ne apie tai, ką produktai turėčiau pirkti už vakarienę.

 9. Atsisakymas dalyvauti testavimo

  Pareiškėjai dažnai gąsdina bandymą galima einančios perspektyva: atrodo, kad tokių įvykių atsiras kai jų paslapčių, paslapčių ir kruopščiai paslėptų trūkumų. Kai kurie žmonės bijo apie tai, kad kategoriškai atsisako užpildyti visus tyrimus ir metodikas. Tai iš esmės neteisinga, nes ji sukuria jausmą, kad jūs kažką slepia, arba tiesiog sabotuojančiais darbo darbdavys.

  Žinoma, atsižvelgiant į bandymų pašnekovui gali atskleisti tai, ką jūs kalbate apie kursą. Bet tai nėra pagrindinis tikslas! Pagrindinis uždavinys testavimas - pateikti objektyvią informaciją darbdavys (kuri suteikia testą - jie vadinami "matuokliai psichika"). Ir jei jūs bandė būti sąžiningas ir objektyvus į jų kokyb ÷ s vertinimui, yra "tokių" bandymų nieko nerodo.

 10. Konservuoti atsakymai

  Internetas yra pilnas samouczków įvairių apie "Kaip elgtis per pokalbį ir gauti viršų menezhera poziciją, nieko negali." Žinoma, mes perdedu, bet dauguma šių išmokų visas rekomendacijas - ir patį šabloną. Darbdaviai jau sergantys žmonės, pagrindinis trūkumas, kuris yra "workaholism" ir matau save po penkerių metų į įmonės valdymą. Tai rodo, kad žmonės net nebando papasakoti apie save - ji tiesiog kvailai pasakyta Tarybai, skaityti internete. Ar jis gauti darbą? Tikriausiai ne.

Dažnai užduodami klausimai

Su visais akivaizdžių klaidų. Bet yra daug neatsakytų klausimų dėl ieškovo elgesys interviu metu: ką pasakyti, kaip pasakyti, kada ir kokių veiksmų jai, viskas daroma. Kai kurie žmonės vis dar neaišku, apie mane verta pasakoti, ir koks turėtų būti tyli. Pabandykime suprasti visa tai?

 • "Ką kalba kursas pasirinkti?"

  Susitikimai su darbdaviais, mes dažnai stebisi, kaip greitai reikia kalbėti apie save. Reikėtų pažymėti, kad vieno atsakymo į šį klausimą, ir tai dažnai priklauso nuo žmogaus temperamento, pašnekovo, taip pat savo formatu. Bet labiausiai naudinga, kaip įprasta, tai yra į "aukso vidurį" versija: apsvarstyti visus situacijos bruožus ir kalbėti ramiai, stabiliai ir tuo atveju. Ne verta "barškutis" kaip ginklą ar lėtai kramtyti žodį - jis gali būti suvokiamas kaip gebėjimų savęs pateikimu ar net nepakankamos A darbdavys trūkumo.

 • "Meluoti ar ne meluoti?"

  Žinoma, kiekvienas iš mūsų mama mokė nuo vaikystės, kad meluoti - tai labai blogai. Tačiau, kaip ir suaugusieji, mes supratome, kad pasakyti tiesą, kartais - dar blogiau. Pavyzdžiui, jei atsistatydinimą iš ankstesnių darbo vietų klausimas jums papasakoti apie cad-vadovas, jis atneš jums papildomų taškų. Štai kodėl, atsakant į kai kuriuos klausimus, geriausias tiek prieskonių į realybę. Bet meluoti apie savo interesus, gyvenimo planus, žinios ir įgūdžiai turėtų būti - didelė rizika, kad paslaptis bus atskleista.

 • "Kaip elgtis, kai testavimas?"

  Daugelis organizacijų, dabar naudojant bandymus, kaip objektyviu metodu vertinant kandidatus į laisvas darbo vietas. Kaip elgtis, kad gauti darbą? Didžiausią nuoširdumo. Tai ne juokai - daugelyje bandymų buvo vadinamasis "melas masto", kuris yra gana sudėtingas ir jautrus obmanu.I geriausia ne bandyti suprasti, kas yra už tai ar šiuo klausimu, bet ramiai ir sąžiningai į jį atsakyti. Jei jūsų savybės atitiktų darbdavio reikalavimus - jums reikės mokėti, jei ne - nesijaudinkite, priešingai, yra geras dalykas tu negali praleisti netinkamu laiku jūs dirbate.

 • "Kaip pabrėžti savo orumą?"

  Papasakokite apie savo pasiekimus ankstesnėje darbo vietoje: kokie projektai Jūs baigėte, kas buvo jūsų indėlis į bendro tikslo, ir tt... Bet tai nėra svarbiausia. Daug svarbiau parodyti savo stipriąsias realiu laiku priešais darbdavys. Pavyzdžiui, nurodoma, kad jūsų stipriosios yra gebėjimas dirbti streso, ir staiga ten buvo įtempta padėtis interviu metu. Jei verki, ar painioti, darbdavys nusprendžia, kad jūs perdėti. Bet jei jūs elgtis užtikrintai ir oriai, susirasti neįprasta iš padėties - tai yra geriausias įrodymas jūsų privalumus.

 • "Kaip atsakyti į klausimą apie trūkumus?"

  Apie neigiamų savybių klausia visiems pareiškėjams, nes akivaizdu, kad jie yra visiems. Tačiau tai nėra priežastis pasakyti darbdavys kas esate blogas žmogus, arba, atvirkščiai, įtikinti jį, kad jūs esate - tai superwoman. Bet taip pat kalbėti apie tai, kad didžiausias jūsų trūkumas - nevaldomą norą dirbti - nėra verta: mušami, ir niekas netiki.

  Mes Jums siūlome šias gudrybes: kalbėti apie savo trūkumus, paminėti jūsų realus, bet ne pats baisiausias kokybę ir pasakyti mums, kaip jums valdyti juos įveikti ar mokėti privalumus. Pavyzdžiui, tekstas gali būti tingus ir pasakyti, kad kova su savo planavimo. Jis bus parodyti suaugusiųjų ir brandus požiūris, savigarbą ir gebėjimą dirbti su savimi ir sėkmės.

 • "Kaip manipuliuoti darbdavys?"

  Internetas yra pilnas pilnas vadovas apie tai, kaip naudoti NLP ar kitus metodus "dera" su darbdavys ir jį paveikti. Tačiau naudojant šiuos metodus, nereikia pamiršti, kad personalo vadovas, didžiąja dalimi - asmuo su psichologinės mokymo ir daug jautresnis ir patyrę, kuri turi įtakos žmonių nuostatą. Žinoma, jūs galite šlifuoti savo kalbą ir manierų, bet pabandykite jam kažką įkvėpti, tikriausiai neturėtų.

Apibendrinti

Taigi, pabandykite apibendrinti visą aukščiau nurodytą informaciją. Tuo interviu, tai geriausia, kad būtų ramus ir pasitikintis, galvoti apie tai, ką sakyti ir daryti. Jaudulys buvo ne verta, o jei jis viršija ribą, galite sąžiningai informuoti darbdavys ir paaiškinti jo priežastis. Pabandykite surasti pusiausvyrą tarp greito ir lėto tempo, o geriausias rungtynes ​​su pašnekovu - žinoma, jei bus patogu. Vidutiniškai gestikuliuoti, nes ji suteikia žvalumo, kad jūsų žodžiai, bet nepersistenkite.

Kalbant apie save, ar sutelkti dėmesį į jūsų bruožai, kurie yra įdomus ir naudingas darbdaviui. Būkite sąžiningi ir nemeluoja - tiesiog pabandykite pabrėžti teigiamas. Kalbėti apie savo pasiekimus - tai nėra giriasi, ir tikėjimas "klientas", - savo paslaugas - Dėl įsigyjant "prekės" darbdavys. Negalima nutraukti darbdavys - tegul bus atliekant interviu (jei nenorite parodyti priešais) vadovas.

Atminkite, kad interviu - tai jūsų savarankiškai pristatymas. Svarbu viskas: Jūsų išvaizda, jūsų žodžiais, savo veiksmus ir savo manieromis. Nuo to, kaip elgiatės, darbdavys padarys įspūdį jūsų, ir ne kaip pasiteisinimai "aš kitoks mano gyvenime", jis negali dirbti (visada vyras labiau pasitiki savo akimis, nei kažkieno žodžiais). Todėl jie yra susiję su artėjančių interviu atsakingai, tačiau be baimės - ir jo rezultatai lems sėkmę Jums!

load...