Kaip elgtis darbo interviu: sėkmės taisyklės<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Kaip elgtis darbo interviu: sėkmės taisyklės

Kaip elgtis darbo interviu: sėkmės taisyklės

Turinys:

Mūsų laikais, tai nėra neįprasta, kai dar gana jaunos merginos ir vaikinai ieškoti darbo - tai aukštųjų mokyklų studentams, kurie nori užsidirbti šiek tiek pinigų per šventes, ir studentai, kurie nori sujungti mokytis ir dirbti. Taip, ir jauni specialistai, kurie ką tik paliko savo alma mater sienos, ne visada gauti darbą dėl paskirstymo. Tai jaunų žmonių ir bus įdomu mūsų istoriją apie tai, kaip elgtis pokalbio metu, kai kreipiasi dėl darbo su potencialiu darbdaviu matyti tave žalią mergina, perspektyvus jaunas verslo panele.

Yra tiek daug informacijos, kuri gali turėti įtakos, kaip jūs suvokia įdarbinančiajam. Ir kaip jums elgtis, bus vienas iš svarbiausių rodiklių. Svarbu ne tik tai, ką jūs sakote, bet ir kaip jums atrodo ir kokiu būdu galės šviesti. Darbdaviai dažnai ne tik įdomus dalykas yra tai, kaip jūs esate kvalifikuotas šiam darbui (jis supranta, kad patirtis - ateis su laiku), bet ir tai, kas asmeninių savybių turi ir kaip gerai jūs tilps į komandos. Kadangi tai yra būtina ieškoti ir kaip elgtis, kad padaryti gerą įspūdį?

load...

Kalbėti apie išvaizdą

Labai svarbu, kokios įspūdį jums padaryti savo išvaizdą pašnekovo - ir tai taip pat turės įtakos interviu rezultatus. Žmonės vienas kito kelias sekundes įspūdį posėdyje, todėl savo išvaizda svarba yra milžiniška. Tik tai nereiškia, kad jūs turite dėvėti seksualus aprangą ir padaryti įspūdingą perdaryti - drabužiai neturėtų pabrėžti savo fizines ir profesines savybes.

Suknelė tinkamai situacija

Jeigu jūs einate už biure interviu, jūs geriau įdėti į verslo kostiumas - paprastas, šviesus palaidinė, tamsiai sijonas klasikinis. Esant šaltam orui, kostiumas bus pridėti liemenę arba klasikinis supjaustyti striukė. Batai turėtų būti ne per šviesus ir ekstravagantiška. Be to, kosmetikos ir parfumerijos, turėtų būti sumažinti iki minimumo. Bet kuriuo atveju, jūs negalite dėvėti šortus, tankų, mini sijonai - tai būtų pernelyg neprofesionaliai elgesys.

Jeigu jūs einate į pokalbį gauti darbą pagal profesiją, kur verslo kostiumai paprastai nėra (pvz, žiniasklaida ar "McDonald"), jūs galite suknelė daugiau atsainiai. Bet - niekada dėvėti džinsus į pokalbį dėl darbo, nes jų jums bus būtent labai žalia padauža, kuris taip kruopščiai bando paslėpti nuo griežto recruiter akis.

load...

Žinoma, paaugliams, kurie organizuotų visą laiką arba vasaros darbo laiku, taisyklės yra ne tokios griežtos. Suknelė mergaitė, turėtų būti bent jau tvarkingas ir tvarkinga, ir net stiliaus pasirinkimas yra ne iš soiskatelnitsy vietoje nuožiūra.

Plaukų turi būti tvarkingai šukuoti

Jūsų plaukų išvaizda gali pasakyti daug apie jūsų asmenybę. Todėl labai svarbu, kad plaukai nėra pakabinti atsitiktinai ant pečių arba nebuvo užpildytas stiliaus produktus taip, kad atrodytų, dirbtinis. Ir iš tiesų, pernelyg daug gelio ar vaško gali padaryti jums atrodo ne tik neprofesionaliai, bet taip pat gana sunkus. Ypač nepiktnaudžiautų gelį su "drėgnų plaukų" efekto - tai atleistina tik trylika paaugliai.

Plaukų turi būti tvarkingai šukuoti ir sukrauti. Jei turite ilgus plaukus, jie turėtų būti pašalinti atgal - tai geriau traukti į arklio uodega ar bandelė. Smeigtukai ir lankus, jei jums dėvėti juos, turi būti labai kuklus, beveik nepastebimas. Atminkite - jūs nesate grožio konkursas atėjo, ir niekas neturėtų atitraukti kitų dėmesį savo asmeninių ir verslo savybių.

Kaip elgtis - paprastų taisyklių, kurios atneša sėkmę

Ir čia mes prieiname prie svarbiausia: kaip elgtis ir ką sakyti įspūdis tai buvo kažkas iš jūsų, pagal kurią tikitės?

Tinkamai pasveikinti pašnekovą

Jūsų sveikinimas bus turbūt pirmasis kontaktas su pašnekovo, todėl labai svarbu parodyti savo geriausią pusę šių pirmųjų sekundžių. Eiti į kambarį tyliai - nedelsiant, bet ir be pernelyg daug šurmulio. Say hello ryškiai ir aiškiai, ieško į darbdaviai akis (akių kontaktas apskritai yra labai svarbus, todėl pabandykite išlaikyti ją visą pokalbį). Ir būtinai prisistatykite.

Sėdėti tinkamai

Jūs beveik neabejotinai bus pasiūlyta atsisėsti ant kėdės. Turėtumėte atsisėsti taip, kad jums jaustis patogiai sėdėti ilgą laiką, bet tuo pačiu metu, kad jūs turite pastatytas save kaip atidus klausytojas. Mūsų patarimas: Atsisėskite ant kėdės ar krašto arba arti jo nugaros. Bendra klaida yra ta, kad beveik visi susėsti kėdės viduryje; Tai lems tai, kad jūs turite labai greitai zatekut pavargusias kojas ir atgal. Ar sulenktas per, net nepastebėdami, ir ji bus visiškai sunaikinti sėkmingą moterį, kad jūs norėjo tiek daug žaisti įvaizdį.

Negalima nutraukti pašnekovą

Visada leisti darbdavys baigti iki galo, prieš pradėdami kalbėti sau. Tai paprastai pagrindinė taisyklė bendrauti su žmonėmis. Pastatykite save į pašnekovo, ir jūs suprasite, kad būtų nutrauktas viduryje sakinio gali būti grubus ir labai erzina, ypač jei jūs ketinate pasakyti kažką labai svarbaus.

Apskritai, jūsų skuba gali būti nereikalingas, nes tai visai įmanoma, kad tai, ką jūs norite paklausti pašnekovą, ir taip paminėti su jumis pokalbį metu. Būkite kantrūs, atidžiai išklausyti viską, kad darbdavys sako, ir palikti reikalus tuo metu, kai jis baigė kalbėti. Be to, nepamirškite, kad jūs visada galite paprašyti, kad liko neaišku jums, ne interviu pabaigoje, kai pašnekovas prašo, jei turite kokių nors klausimų. Taigi neskubėkite sakyti, tegul darbdavys kalbėti. Rodyti pagarbą kitiems, ir jums skambinti savigarba.

Parodykite savo pasitikėjimą

Tai nėra būtina atlikti pokalbį su Defetystyczny padėtį. Nereikia panikuoti ar pernelyg vangiai arba neatsako. Tai sukurs įvaizdį nėra tas asmuo, su kuriuo norėčiau susidurti darbe kiekvieną dieną. Būkite tikri, savo sugebėjimais, neparodant įžūlumo arba Narcisizmas. Jūs turite įrodyti, kad esate - tai mergina, kuri būtų elgęsis draugiškas komanda, puikus atlikdami savo pareigas. Todėl, papasakoti apie savo pasiekimus abiejose srityse, o likusi kuklus jus domina.

Laikyti teigiamą požiūrį

Jūs turėtumėte pabandyti šypsena ir išlaikyti teigiamą požiūrį į visą interviu metu. Jei tai, ką girdėti garsus už jus ne per daug gerai, nereikia raukytis ir nežiūrėk nelaimingas. Tiesiog laikyti mažą šypseną ant veido, kol ateina laikas pasakyti kažką. Taigi, jums bus parodyti puikų savikontrolę ir stiprumo charakterio, kad bus žaisti aiškiai jūsų naudai.

Išlaikyti akių kontaktą

Dar kartą noriu priminti, kad svarbu išlaikyti akių kontaktą svarbą. Jei išversti į daiktų ant stalo atrodo, ar vairuoti aplink kambarį, tada jums yra mažai tikėtina, kad įspūdį apie asmens, pokalbio tema. Bet pabandykite įsivaizduoti, kas prieš jus darbdavys pasikalbėti su juo, atrodo ant šerdelės pusių - jūs tiesiog maniau nebuvo sudominti jį kaip draugas, ir kad savo interviu tikro gedimo. Galų gale, ar ne?

Auksinių taisyklių, kad pavyks

Tvirtai nepamirškite, kad jūs turite padaryti:

 • Norėdami sužinoti tikslų laiką ir vietą interviu, kad nebūtų prarasti, o ne būti vėlu.
 • Ateik iš anksto, ne mažiau kaip 10 minučių prieš interviu pradžioje, turi laiko apsižvalgyti ir atsigaivinti.
 • Norėdami traktuoti visus darbo biure, mandagumo ir pagarbos žmonių. Net jei tai apsaugininkas arba siurblys. Beje, jų nuomonė apie jus, taip pat gali būti, kai sprendžiama, ar suteikti jums darbą atsižvelgta.
 • Atidžiai klausytis būti tikri, kad jūs tikrai suprasti, visi, kad darbdavys sako.
 • Paprašyti paaiškinti, jei jūs nesuprantate klausimo.
 • Atsakyk į klausimus ir nėra labai plačiai kalbėti apie savo sėkmę, galimų armatūros žodžių su konkrečiais pavyzdžiais.
 • Parodyti teigiamą požiūrį. Žurnalistas įvertina jus kaip potencialus darbuotojas; taip parodyti tas pats, kaip esate asmuo, su kuriuo dirbti patogiai kartu.
 • Pabandykite kalbėti apie savo verslo savybių, balansavimas savo vertybes ir prioritetus įmonėje.
 • Įsitikinkite, kad jūs suprantate teisingai, kas bus tolesni žingsniai buvo imtasi atsižvelgiant į jūsų; Sužinokite, kada ir iš ko jūs išgirsite interviu rezultatus.
 • Iškart po interviu, konspektuoti sau, o ne pamiršti kitą keletą svarbių detalių pokalbį.

Kaip ne elgtis per pokalbį

Jūs patys turite suprasti, kaip ne elgtis - tiesiog prisiminti viską, ką išmokė savo motiną, kai buvo augo, ir viskas bus gerai! Ir dar, mes norime priminti kai kurių taisyklių:

Nebūk vėlu

Jūs turite susitikti su žmogumi, kuris yra darbe ir labai užsiėmę, ir jis greičiausiai planuoti interviu su kitais kandidatais. Jums, kad būtų geriau, jei jums turėjo keletą minučių iki susitikimo, rinkti savo mintis, o ne atšokti į kambarį, kur esate priskirtas į pokalbį dėl darbo, keikė save ir bando surinkti idėjas "į krūvą". Jeigu vėlavimas yra ne jūsų kaltė (kas tai gyvenime gali atsitikti!), O ne momentą vėlavimą, skambinkite darbdavys ir jį įspėti apie jo vėlavimą, trumpai paaiškinti priežastį.

Nebūk grubus

Ši taisyklė taikoma ne tik darbdavys, bet ir visiems, su kuriais sutiksite šioje organizacijoje, įskaitant Wachter, žmogus, kuris parodys jums teisingą kambarys, jaunesniųjų štabo ir kitų kandidatų į laisvą darbo vietą. Mes esame įsitikinę, kad jie nenusipelno tokio požiūrio, ir jūs nežinote, kaip jų nuomonė turės įtakos jūsų ateities (atminkite, kad mes kalbėjome apie tai?)

Negalima pamiršti vardus

Kiekvienam asmeniui saldžiausias garso - tai jo vardas kalbama garsiai. Nepamirškite asmens, su kuriuo kalbėti, ir tada, kai vardą, galimybę skambinti savo vardą. Jei jūs esate kviečiami į antrą pokalbį, įsitikinkite, kad tai, ar atsakovas yra kalbėtis su jumis, kad pirmą kartą.

Negalima užsiimti konfrontacijos

Jūsų pašnekovas gali užduoti jums keletą sudėtingus klausimus ir net provokuojantis ar iššūkis jūsų atsakymus. Tai nėra asmeninė ataka, todėl likti ramus ir, jei būtina, reikalauti jo požiūriu - mes turime parodyti, kad jūs žinote, kaip laikyti šaltai spaudžiant. Beje, norint pamatyti savo reakcijas į konfliktą, dažnai į šiuos klausimus ir įdomu. Stenkitės ne prarasti veidą!

Nemeluok

Tai labai svarbu. Jei neturite patirties, nereikia sakyti, kad jūs jau dirbo. Jei klausiama apie savo asmeninį požiūrį į įmonės politiką - ne kalbėti apie tai, kas jūs esate ne per tikras. Neduokite klaidingą informaciją apie save. Nepamirškite, kad jūsų žodžiai gali būti patikrintas.

Kūno kalba

Turėtumėte žinoti, kai kurių bendrų klaidų, kad žmonės daro, kalbėti visiems. Mes išvardyti tik kai kurie iš jų, jums turėtų vengti ateina į pokalbį:

 • Stenkitės ne strakalas pokalbio metu. Tai rodo nepasitikėjimą.
 • Negalima sėdėti su savo ginklų kirto ant jo krūtinės, nes ji speaks volumes apie jūsų trūksta pasitikėjimo ir kad jūs pasakyti apie save tai ne visa tiesa.
 • Negalima trūkčioti pečiais savo pečių jei uždavė klausimą, kad jums sunku atsakyti į manevrų. Geriau ne atsakyti iš karto, bet galvoti apie į keletą sekundžių atsakymą. Trūkčioti pečiais pečių sukurs įspūdį, kad jūs neturite žinoti atsakymą į klausimą.
 • Negalima atsakyti linktelėjimas ar neigiama purtyti galvą. Naudokite žodžius, kai atsakoma į klausimus.

Keletas draudžiama dalykai

 • Negalima teisintis, neigia savo klaidą. Prisiimti atsakomybę už savo sprendimus ir veiksmus.
 • Nedarykite neigiamų komentarų apie kitų vietų, kur jūs turite praeiti interviu.
 • Negalima gydyti interviu atsainiai, tarsi jūs tiesiog vaikščiojo per aplinkinių parduotuvių, ir klajojo apie savo kelią čia. Tai įžeidimas už interviu, ir jis atstovauja organizacija.
 • Neleiskite susidaryti įspūdis, kad esate domina tik geografinę vietą organizacijos (arti savo namų, ir tt).
 • Negalima sudaryti įspūdį, kad apskaičiuota mėnesinė alga jus domina daugiau nei faktinio darbo pati.
 • Nerodyti jei esate beviltiška darbo, ir būtų pasirengę visiškai bet kokį darbą.
 • Darbo paieška ir interviu ištrauka gali būti sunkus reikalas, buvo apmaudu. Nerodyti mano nusivylimą ar neigiamą požiūrį interviu metu.
 • Nekramtykite gumos interviu metu; kaip nepriimtinas ateiti į iš tabako "skonio" debesis biure.
 • Neleisk, kad jūsų mobilusis telefonas žiedas interviu metu. Jei tai atsitiko, atsiprašyti ir jį išjungti greitai. Jūs negalite peržiūrėti ar tekstinį pranešimą, blaško nuo pokalbio. Tokiu būdu jūs parodė nepagarbą kitai šaliai.
 • Negalima pasiimti su savimi į interviu tėvai, sutuoktinis, sužadėtinis arba draugei. Jei jūs nesate nepriklausoma, ateiti į interviu vienas, tada jums atrodo pakankamai subrendęs ir tam, kad būtų išnuomotos.

Tikimės, kad jūs galės sukelti darbdavys savo išvaizda ir elgesiu teigiamų emocijų. Linkime Jums sėkmės!

load...