Ką pasakyti interviu: kalba yra tavo draugas ar priešas? | Senamiestyje.LT
Psichologija

Ką pasakyti interviu: kalba yra tavo draugas ar priešas?

Ką pasakyti interviu: kalba yra tavo draugas ar priešas?

Turinys:

Daugelis žmonių, ilgą laiką yra ieškoti darbo, dažnai nesupranta, ką pasakyti į siekiant, kad ši ieškoti sėkmės interviu metu. Jų akys taip "zamylivaetsya", kad darbdavys pradeda atrodyti Cerberus, o ne suteikiant Jums perdavimo, o jo burnos pasirodo tik išspausti: "Paimkite mane į darbą! Aš geras darbuotojas - Pažadu! ". Atpažinai save šiame liūdna paveikslėlyje? Pralinksminti! HR vadovai - gana dažna žmonių, kurie tiesiog reikia pasiimti raktus. Ir dabar mes jums pasakys, kaip tai padaryti.

Strateginius taškus jūsų kalboje

Interviu - tai kaip egzaminą, net geriau, išbandyti naują darbuotoją. Pagal tai, ką jis sako, personalo vadybininkas nustato atitinkamus galimų pozicijų. Norint gauti darbą, reikia tinkamai ir tiksliai statyti savo kalboje laikantis tam tikrų rekomendacijų:

load...
  1. Pasakyk tiesą ir tik tiesą. Ši sąlyga yra būtina bet daugiau ar mažiau svarbus susitikimas. Jei dėl darbo, kaip pardavimų vadybininkas jums pradėti kalbėti apie savo neįtikėtinų bendravimo įgūdžių interviu, tačiau nesugebėjo įtikinti darbdavys perkate rašiklį, tada jūs nematysite darbą kaip savo ausis. Truputi klaidinant jus, viena vertus, atrodo, kad padidinti sėkmės šansus, bet, kita vertus, yra labai daug rizikos, nes jei pagaus (ir patyrę "personalo pareigūnas" lengvai padaryti), tai padarysiu galą visiems savo nuopelnus - nes jie taip pat gali būti klaidinga.
  2. Negalima kaltinti kitus dėl savo klaidų. Sudėtingose ​​situacijose visada - bet žmogui ir bet kokiam darbui. Darbuotojas, kuris nuolat ieško kažkas kaltas dėl savo nesėkmių, kad bevertis įspūdį, nes vietoj to, kad rasti būdą, kaip išspręsti problemą, ji bus inkštimas apie tai, kaip viskas yra blogai. Kiekvienas vadovas siekia sukurti apgalvotų ir atsidavusių žmonių komanda, ir nesugebėjimas būti atsakinga ir pasyvumas - ne geriausi verslo įgūdžių.
  3. Pademonstruoti savo žinias, įgūdžius ir patirtį. Dėl pertekliaus darbo rinkoje bet kuriuo metu šiuo metu padėtyje reikalauja aukštos darbuotojų kvalifikacijos, reikalingų asmeninių savybių ir išsami praktine patirtimi. Todėl jums interviu - tai yra vienintelis šansas parodyti visą šį darbdavį. Atsakydamas į klausimus ir ketina padaryti kažką, nepamirškite, kad jūsų elgesys darbdavys padaryti bendrą išvadą apie jūsų sugebėjimus. Būkite save tik su gera ranka ir sustiprina, kad kompetentingos profesinės argumentais.
  4. Apsvarstykite bendrovės funkcijas. Tai nėra būtina, po svarstymo straipsnius internete, eiti į interviu metu reklamos agentūra atokioje verslo kostiumu ir su grobuoniškas požiūris verslo moteris: tikriausiai, ten jums bus reikalaujama kūrybiškumą ir gebėjimą kurti idėjas. Būtina suprasti, kas problema kelia organizacija, ir ką jos tikslas ir misija. Šis supratimas padės jums įrodyti taip, kad įmonė turi.
  5. Komunikabilumas ir efektyvumas - tai savybės, kurios nori įsikurti darbuotojų devyniasdešimt procentų personalo vadovams. Tik toks darbuotojas galės lengvai pereiti nuo vienos temos prie kitos ir užmegzti ryšius su visais. Tai būtina siekiant greitai įgyvendinti įvairius užsakymus iš savo viršininkams.

Iš realybės tiek: kad atsakymas į šiuos klausimus?

Visi tikriausiai žinote, "tas pačias kvailas klausimus", kuris nuo interviu interviu darbdaviai "kankinimas" nelaimingų atsitikimų kandidatus. Jis tiesiog taip atsitiko, kad atsakymai į juos yra laikomos svarbiausia kalbant apie asmenines ir profesines savybes, taip pat motyvaciją ir kompetencijas kandidato. Žinoma, už daugiau rimtų poziciją interviu jums bus susiduria su kažkuo daugiau sudėtingų ir sudėtinga, bet dažnai c darbdavio pareiškėjas pokalbis aštuoniasdešimt procentų neviršija to, šių pačių klausimų.

load...

Paprasčiausias ir tuo pačiu metu, sudėtingas klausimas - pasiūlymas pristatyti save. Tai nėra būtina, pakartoti savo CV, arba nustatyti sausus biografinius faktus - visą šį iš jūsų jau žino, darbdaviui. Ataskaitos tik svarbiausia - kad yra tiesiogiai susijusi su būsimo darbo: apibūdinti savo kvalifikaciją, patirtį ir profesines savybes, pavyzdžiui, atsakomybės, įsipareigojimo, sunkaus darbo ir sąžiningumu. Kalbėdamas apie save, akcentuoja savo "kozirio", ty tai, kas išskiria jus iš kitų kandidatų - todėl jūs posposobstvuete savo darbą.

Kitas klausimas, kad pertvaras daug pareiškėjams - tai yra jų trūkumų klausimas. Žinoma, yra ir trūkumų kiekvieno, bet ką apie juos pasakyti potencialiam darbdaviui? Ir čia yra kodėl: gebėjimas kalbėti apie savo neigiamų pusių demonstruoja savo savigarbos tinkamumą, gerus analitinius įgūdžius, taip pat savarankiškai pristatymo įgūdžius. Todėl mums papasakoti apie tai, kas bus ne pakenkti savo darbą atvirai, kuris gali būti interpretuojamas kaip "plius" arba, kad jūs turite išmokti įveikti.

Beveik visi darbdaviai yra suinteresuoti, kodėl atsistatydino iš ankstesnio darbo. Atsakymas į šį klausimą reikėtų atsakyti ne standi ir įžeidimas jo buvusių kolegų ar jūsų potencialus darbdavys proidentifitsiruet su jais ir galvoti: "? Įdomu, kada mūsų bendradarbiavimas, ji taip pat kalbėti apie mane ir mano kompanijos". Tai nėra būtina skatinti jį tai padaryti! Pabandykite kalbėti apie kažką neutralaus, bet svarbu jums - kažkas, kad yra priešingai, priežastys, dėl kurių norite dirbti šioje organizacijoje.

Kalbėdamas apie šių priežasčių klausimu yra dešimties dažniausiai užduodamus. Jis diagnozuoja, kad potencialus darbuotojas motyvaciją, todėl sąžiningai ir teisingai papasakoti apie tai, kodėl norite dirbti šioje įmonėje. Dėmesys, ką žinote apie tai, kad ji įkvepia pasitikėjimą ir yra profesionalus susidomėjimą ir kad jūs, greičiausiai, bus dirbo puikiai.

Kitas svarbus klausimas - tavo nuopelnus klausimas, arba kodėl esate tinkamas šiai pozicijai. Labai svarbu prisiminti kandidatams, pareigybių aprašymus ir atsakomybės reikalavimus - ir verčia juos per jų teigiamų aspektų pasakojimą. Stenkitės būti įtikinamas ir parodyti visas savybes, kurios, atsižvelgiant į darbdavio nuomone, darbuotojas turi būti pateikti, kurioje jis nori samdyti. Jei manote, kad kažkas jums trūksta, pabandykite įtikinti darbdavys, kad esate lengva išmokti naujų dalykų ir įsitikinkite, kad jis skompensiruete.

Jūs turbūt jau girdėjote apie klausimą, kuris neturi matote save po penkerių metų. Jūs neturėtumėte lementi, atsakant į šį klausimą, taip pat parodyti pernelyg ambicijų ir siekių. Darbdavys yra mažai tikėtina, kad įkvėptų savo istorijas apie tai, kaip jūs norite pradėti savo verslą. Būtina, kad jūsų atsakymas yra pagrįstas ilgalaikių tikslų ir uždavinių organizacijoje, į kurį esate patenkinti - ir tada jis bus tikrai tiktų darbdaviui.

Kitas svarbus aspektas, kad jums reikia paliesti interviu - tai jūsų darbo apmokėjimas. Nesistenkite atsakyti, kad jūs nesate domina finansinės pusės - tai bent jau neprofesionaliai, o kaip daugiau, kalbėti apie savo nesidomėjimą ir paniekos už save ir savo veiklą. Todėl, pasiruošti iš anksto, kad tokius klausimus: studijuoti į darbo rinką, matyti, kiek vidutiniškai gauna savo lygio specialistą, pasitarkite su kolegomis ir įmonės gebėjimą balsuoti. Žinoma, maža įmonė negalės suteikti jums tiek, kiek pasaulio korporacijos, ir ji yra būtina, kad pašalpas. Jūsų finansinė motyvacija turi būti išreikšta, bet ne per daug: darbdaviai nėra suinteresuoti pareiškėjai, kuri daug pinigų, nedvejodami pereiti prie konkurentu.

Svarbi pokalbio dėl jūsų klausimus potencialus darbdavys. Ir čia mes turime būti atsargūs: neklauskite kvailas ir ar neteisingą klausimus (pavyzdžiui, paklausti apie tai, kiek darbas čia patrauklus vyrai), taip pat dėl ​​to, kad jūs jau turite žinoti (labiausiai pagrindinę informaciją apie įmonę). Jums gali būti įdomu į verslo kultūrą niuansų, ypač įvairių krypčių ir kitų detalių, kurios bus naudinga nustatyti galimą darbuotoją veikimą.

Skatinamas ir klausimai dėl savo ateities pareigas. Jūs netgi galite užduoti darbdaviui apie tai, kaip jis mato puikus darbuotojas pozicijos diskutuojama. Svarbūs ir naudingi klausimus, susijusius su darbo sąlygomis ir organizacinių klausimų, nes interviu yra išdėstyti ne tik darbdaviams, bet ir kandidatų:

  • Kas pats bus mano bosas?
  • Kurioje departamentas dirbu?
  • Kas yra įtrauktas į naudos, paketą?
  • Ar turiu eiti į verslo kelionėms ir dirbti viršvalandžius?

Atminkite, kad visi darbdavio klausimus, kaip taisyklė, yra skirtas įvertinti savo intelekto lygį, gebėjimus, kūrybiškumą, stresas, bendravimo įgūdžių ir požiūrio į moralės ir etikos standartus. Bet koks klausimas, pabandykite atsakyti į šios supratimo šviesoje - ir jūsų atsakymai bus visada paspauskite "buliaus akis!"

Penki labiausiai paplitusių klaidų

Deja, ne visi pareiškėjai galės gerai pasirengti pokalbiui. Kai kurie iš jų mano, kad darbdavys gali ir turi pasakyti kas ateina į galvą, - tik jis bus teisingas ir sąžiningas. Ir kažkas tiesiog pernelyg tingus, kad "vargintis" galvą nereikalingų veiksmų. Žinoma, mes neskatiname meluoti su būsimu darbdaviu (gana priešingai), bet manau, kad galvos ir įsitikinkite, kad tai, ką jūs sakote, interviu metu, ji vis dar yra būtina. Kitaip, tokios klaidos yra įmanoma, o po to darbas liks tik svajonė.

Pirmasis ir dažnai pasitaikanti klaida naujokas konkurentas - tai noras keiktis savo ankstesnę bosas ir jo kolegos. Net jei jie to verti visa, nereikia elgtis tokiu būdu: jūs vargu ar atkeršyti, bet darbdavys priims jį kaip konflikto ir blogų manierų. Pabandykite pateikti savo priežiūros priežastį kaip tikslas, tačiau neišvengiamą faktą.

Antroji klaida - noras kalbėti apie Napoleono planus atsakant į klausimą apie ateities viziją. Pirma, ji sukuria iš jūsų įspūdis kaip svajotojas ", purškiamas" ant visų atvejų rūšių krūva, ir, antra, jei pradėsite kalbėti apie aukštosios mokyklos, vedęs ir noras keliauti aplink pasaulį, kyla klausimas: "O kur yra ir vieta dirbti? ". Ir net jei jūs sakote, jūs norite tapti ateities bendrovės vadovas, o ne tai, kad ji bus naudinga: jūs tikrai pasižymėjo kaip trokštantis ir ambicingo asmens, tačiau yra tam tikroje padėtyje reikia?

Tiesą sakant, pati istorija yra verta stebėti saikingai. Kitas gana dažnai pasitaikanti klaida - noras įdėti visą istoriją reaguojant į pasiūlymo pristatyti save. Darbdavys tikrai domina jūsų hobis ir šeiminės padėties, tačiau tik tuo atveju, vertinant savo ramybę ir moralės aspektu. Žinoma, niekas nenori samdyti asmuo kenčia nuo azartinių lošimų meilės, arba šokinėja nuo uolos - tai kupinas problemų organizacijoje. Stabili šeima situacija, kaip taisyklė, yra netiesioginis garantija sėkmingo ilgalaikio bendradarbiavimo (nors kai kurios bendrovės nori samdyti pavienius Workaholics kurie paskiria visą savo laisvą laiką darbo).

Kai kurie klausimai gali būti už jus, kaip visiškai netikėtai, o kartais net nerimą. Ramiai, yra tikimybė, jūs turite ant vadinamojo "streso interviu", kur pagrindinis uždavinys darbdavys - įvertinti savo reakciją į erzinančių problemų ir įvykių. Daugelis darbo ieškančių pradeda keiktis, Stomp ar net palikti, trankomų durų. Jūs suprantate, kad tai nėra reakcija, po kurios kandidatas bus išnuomotos.

High-end darbdaviai iš jūsų gali išgąsdinti gramatikos ir fonetinius klaidų, taip pat yra žodžių parazitų, pavyzdžiui, "tipas", "apskritai", "taip sakant", "jis", gausa "Na". Visa tai kelia abejonių dėl savo išsilavinimo ir kompetencijos, taip pat kalbama apie tai, kad nesate pasirengę už interviu, manote, lėtai ir yra prasti bendravimo įgūdžius. Stenkitės vengti žodžių savo kalboje, rodo jūsų trūksta pasitikėjimo dalyku, "galbūt", "Tikiuosi, kad", "man atrodo" ir tt...

Taigi, norėčiau dar kartą pabrėžti, kad interviu nėra tiksliai reikia meluoti. Žinoma, jūs galite (ir turėtų!) Norėdami pabrėžti savo privalumus, pasiekimus ir kitų teigiamų aspektų. Reikėtų prisiminti, kaip jūs vienas šimtų traukiamas į save visas projektas, bet tai nėra tikslinga sugalvoti. Na, niekas sakė melas priskiriant į "reklamos kampanijas" veiksmai pardavimų asistentas, skirtos padidinti savo pardavimus statusą.

Taigi, svarbiausia taisyklė yra: "Pagalvokite, ką jūs sakote." Interviu - tai tyrimas, kurio jūsų gabumai yra vertinamas savo kalboje ir veiksmuose. Ir tavo žodžiai sudaro penkiasdešimt procentų savo sėkmę. Tad kodėl mesti šį svarbų? Sekite mūsų patarimus - ir pozicija tikrai bus tavo!

load...