Ką įdėti į interviu, kad padarytų reikiamą įspūdį | Senamiestyje.LT
Psichologija

Ką įdėti į interviu, kad padarytų reikiamą įspūdį

Ką įdėti į interviu, kad padarytų reikiamą įspūdį

Turinys:

Pirmas įspūdis, kad jūs padaryti ant potencialiu darbdaviu yra svarbiausia. Ir tai yra pirmasis įspūdis yra sudaryta iš, kaip jums atrodo, ką jūs dėvi, jums šukuoti, kaip tai padaryti makiažą. Štai kodėl daugeliu atvejų tai yra svarbu, kad suknelė pokalbiui dėl darbo verslo, net jei jūs neturite žinoti, ką aprangos kodas yra priimta tam tikroje įstaigoje ar įmonėje.

Ir dar, ką dėvėti interviu, pirmasis įspūdis apie savo išvaizdą buvo tik būdas, kuriuo jūs tikitės?

Kaip rengtis pokalbiui

Jūsų išvaizda sako daug apie jus pašnekovo, ne mažiau kaip savo gyvenimo aprašymą. Jūs suprantate, kad tai gali būti ne tas pats santykis su mergina, kurie atėjo į interviu griežtai pantsuit ir tvarkingai prikabintos plaukus ir neapgalvotas mergina, kuri vyko į tą patį per "suplėšyti" džinsus ir krintanti plaukų per akis. Ir jei kaupia ekspertų patarimų apie tai, kas turėtų būti geriausi drabužiai pokalbiui dėl darbo, tai galima sakyti, vienu sakiniu: Tai geriau būti nuolankus nei ekscentriškas.

load...

Pamirškite violetine Nagų lakas arba auskarai nosį - palikti juos pailsėti į diskoteką, kur jie bus labiau tinkama. Jei norite padaryti įspūdį pašnekovui, turėkite omenyje, kad jis yra sužavėtas su savo didžiuliu proto ir geros verslo savybių, bet ne Žvejybos tinklas kojinės! Jei esate apsirengęs tarsi kelyje nubėgo į šokių, o iš jūsų įspūdis bus taip, jei dirbate Antra po atostogų.

Daugelis įmonių turi savo aprangos kodo, rašyti ar nerašyta, kuris suteikia tam tikrą stilių batų, drabužių, makiažo, papuošalų ir pan. Žinoma, niekas iš jūsų nėra laukia, kad jums pavyks išsiaiškinti, kokios aprangos kodą čia specialiai praktikuojama, ir ateiti į tinkamą drabužių. Bet darbdavys bus dėkingi savo norą sekti aprangos kodą, jei ateis į klasikinės ar verslo stiliaus drabužius.

Kita vertus, tai būtų labai malonu, jei jūs iš tikrųjų bandė išsiaiškinti, iš anksto apie kokios stiliaus praktikos įmonėje, kurioje norite gauti darbą. Galite atkreipti dėmesį į tai, kaip suknelė dauguma darbuotojų, net jei jūs tiesiog turite užsiregistruoti interviu. Jūs netgi galite paklausti apie aprangos kodą nuomos vadybininkas. Ir jūs galite pamatyti bendrovės interneto svetainėje, kur yra tikrai keletas nuotraukų, kurios gali suteikti jums, kaip apsirengti žmones, kurie ten dirba idėją. Tai bus labai gerai, jei jūsų stilius tiks aprangos kodą bendrovės kuo greičiau patekti į kambarį, kur pokalbis vyksta, jūs iš karto būtų pateikti recruiter signalą - "Mes tą patį kraujo!"

load...

Pareigos ir drabužių stilius

Kaip jums idealiu atveju turėtų atrodyti, priklauso nuo jūsų profesija priklauso filialą. Pažvelkime į kelis sektorius, pavyzdžiui:

 • Techninė specialybė

  Jei norite gauti darbą šioje srityje, yra kostiumas nereikia. Jūs taip pat gali įdėti megztinis ar palaidinė su kelnių ar sijono. Bet jei jūs kreipiatės dėl darbo aukštesnis lygis, arba net vadovo pareigas, bus atitinkamai ir kostiumas. Įdėkite geriausia, kad jūs turite.

 • Lėšos

  Jei ketinate interviu gauti darbą šioje srityje, nepamirškite, kad nieko tiksliau nei pinigų sąskaitą. Taigi jūs turite pažvelgti labai atidžiai ir griežtai: drabužių verslo stiliaus, makiažas ir papuošalai, plaukų ištrauktas ir prikabintos minimumą.

 • Viešųjų paslaugų

  Čia jūs susiduria su iššūkiu įrodyti, kad esate atsakingas, patikimas ir sąžiningas. Drabužiai turi būti pasirinktas klasikinio stiliaus; balta palaidinė čia būtų labai sveikintinas. Būkite konservatyvus į papuošalų, plaukų ir makiažas atrankos.

 • Darbas su žmonėmis

  Jei norite gauti darbą bet kurioje srityje, kuris apima ir susiduria su žmonėmis, tada jūs turite atrodyti profesionaliai ir galią. Jūsų išvaizda turėtų kalbėti apie tai, ką sugeba susidoroti su bet krizinę situaciją. Taigi nereikia dėvėti dalykų su paviršutiniški detalių: RUFFLES, maivymasis, su spalvos gėlė ir pan.

 • Prekyba

  Kur galite pasirinkti drabužius drąsiau dizaino ir spalvų. Jums reikia sutelkti dėmesį į produkto ar paslaugos, kad jūs siūlote. Tačiau bet kuriuo atveju, pirkėjas labiau tikėtina, kad įsigyti prekes iš gražiausių ir madingai apsirengusi pardavėjui, o ne iš nematomo "pilka pele".

 • Viešbutis, Turizmas ir kiti, kuriuose reikalaujama parodyti svetingumą

  Nebūtų geriau kreipėsi kostiumą, bet nebūtinai. Svarbiausia - nepamirškite, kad jūs atstovaujate savo įmonę, ir jūs galite būti pirmas, kuris pamatys svečią. Taigi jūs turite atrodyti, kad jis kažkada turėjo gerą įspūdį apie jus ir nuo tos vietos, kurioje jis sumažėjo.

Bet profesija yra labai svarbu, kad būtų galima padaryti gerą pirmą įspūdį, ir tai priklauso nuo daugelio detalių. Pavyzdžiui, jūsų batai turėtų būti puikios būklės, taip pat maišelį ir viršutinių drabužių siuvimas. Net brangiausi batai bus rėkti apie savo aplaidumo, jei jie yra purvinas arba padengtos senos sluoksniu dulkių. Bloga manikiūras pasakyti, kad jūs nesate skiriasi Atidumas, ir skonis nešviečia. Investuojant laiką ir pinigus savo nepriekaištinga išvaizda, jums bus "kviečia" potencialus darbdavys yra lengva investuoti į jus.

Spalva taip pat svarbu

Ar kada nors pagalvojote apie tai, kas yra labai svarbu, ir drabužių spalva? Jis yra taip pat svarbus kaip stiliaus ir supjaustyti iš drabužių, kad jūs nešioti. Psichologai įsitikinę, kad daugiau nei aštuoniasdešimt penki procentai informacijos apie kiekvieną kitų žmonių gauti per neverbalinio bendravimo. A Spalva pageidavimus gali pasakyti daug apie kiekvieną asmenį. Taigi ką dėvėti darbo interviu specialiai pasirinko galite būti jūsų psichologinis portretas.

Jūs norite žinoti, ką jie sako apie žmogų bendra spalvų drabužiais? Štai teisinga, ar ne jums bus suteikta galimybė pasirinkti drabužius, kurie geriausiai pabrėžti savo asmenybę. Įsiminti!

 • Mėlyna: jei tai tamsiai mėlyna, tai kelia asociacijas su karinės formos

  Žmogus drabužius tos spalvos atrodo sudarytas, mąstantis, sugebantis išlaikyti viskas kontroliuojama. Mėlyna spalva sako apie gebėjimą įsijausti, pailsėti ir pasitenkinimo gyvenimu. Žmonės, kurie nori mėlyna, visi mėgsta organizuoti, jie yra gana konservatyvūs, tačiau yra patikimas ir ištikimas.

 • Pilka: po mėlyna populiariausia spalva Drabužių, paprastai dėvėti darbo interviu

  Žmonės apsirengę drabužiais pilka, galinčių sunkaus darbo, jie yra ramus, praktiškas ir galės eiti į kompromisą. Pilka nebus atitraukti pašnekovui, o tai reiškia, kad jis bus sutelkti dėmesį tik į tai, ką ir kaip jūs pasakyti. Naudokite pilką spalvą, ir tai atliks jūsų naudai!

 • Juoda: Šis "komanda" spalvos, jis galios personifikacija

  Juoda spalva taip pat siejama su gedulu, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi drabužius pokalbiui dėl darbo. Jūs galite naudoti ją kaip akcentą - pavyzdžiui, juodą sijoną ar kelnes, kartu su baltu palaidinukė ar juoda skara - ir ne kaip pagrindinės spalvos.

 • Raudona: tai yra labai stiprus spalva

  Toks stiprus, kad ji yra geriausia naudoti tik kaip akcentas spalvos. Raudona yra siejama su energija, aistra, jėga, ir agresijos. Žmonės, kurie mėgsta raudoną spalvą paprastai yra labai energingas, atkaklus ir užsispyręs. Tačiau jie pasižymi ir netoleranciją, žiaurumas, užsispyrimas ir noras sunaikinti. Naudokite raudona spalva yra labai fiksuotų, arba galite siųsti neteisingą "signalą" pašnekovui.

 • Balta: balta palaidinės visada saugus statymas

  Balta siunčia grynumo, gerumas, susimąstymas ir noras padėti pasauliui žinią. Baltos mylėtojai įsitikinę ir bekompromisis.

Jei atidžiai pasiimti spalvų schemą savo drabužių, galite nesąmoningai suteikia potencialiam darbdaviui dar daugiau informacijos apie save.

Svarbu, kad renkatės ką dėvėti interviu, pažvelgė sau tarsi per kitų žmonių akyse. Kiekvienas mato pašnekovui? Nerimta mergina ar jauna verslo moteris? Kaip jūsų drabužiai perteikia savo požiūrį į būsimą darbą ir interviu? Jei vieta akcentai teisingai, tai gali būti tik veiksnys, kuris padės jums gauti darbą!

load...