Ką atsakyti darbo pokalbyje: pasiruošimas yra kelias į sėkmę | Senamiestyje.LT
Psichologija

Ką atsakyti darbo pokalbyje: pasiruošimas yra kelias į sėkmę

Ką atsakyti darbo pokalbyje: pasiruošimas yra kelias į sėkmę

Turinys:

Jei kreipiatės į laisvą darbo vietą, bet nežinau, ką pasakyti per pokalbį, kai kreipiasi dėl darbo, atsižvelgti į mūsų pagalbos ranką. Mes žinome, ko mums reikia ir ko mes negalime kalbėti, reaguoti į klausimus apie darbdavys, ir parodyti jums, kaip pasiruošti interviu. Ir pasiruošti interviu yra būtina ir labai atsargiai!

7 dalykai, kuriuos turiu pasakyti, ne interviu

Pirmiausia pakalbėkime apie tai, ką jums reikia papasakoti apie save:

 1. "Esu susipažinęs su tuo, ką Jūsų įmonė dalyvauja"

  Potencialūs darbdaviai visada domina, kaip esate susipažinę su bendrovės verslu, kitaip jūs ir darbdavys tik bereikalingai eikvoti laiko. Tai iš tiesų gali pasirodyti esąs, ko ieškote kažko visiškai skirtingo, nei jūs turite pasiūlyti šiuo metu. Taigi pabandykite būti pasirengę apie tai kalbėti. Išnagrinėti įmonės Svetaine gauti visą informaciją apie paslaugas, kurias ji produktus ar paslaugas, prašome peržiūrėti atitinkamą verslo naujienas sužinoti apie naujausius įmonės sandorius.

  load...

  Būtinai darbdavys atkreips dėmesį į tai, ką žinote, pavyzdžiui, apie naujausius pokyčius ir yra susipažinę su bendrovės produktais. Tai bus jūsų naudai plius, nes jūs taip parodyti, kad jūsų susidomėjimas ir būtinas žinias šioje srityje yra idealus sprendimas darbdavys.

 2. "Esu gana lanksti"

  Darbo aplinka nuolat keičiasi. Darbdaviai ieško būsimasis kandidatas, kuris yra atvira pokyčiams ir gali bet kuriuo metu galėtų prisitaikyti prie naujų sąlygų. Tai labai svarbu sparčiai besikeičiančiame pasaulyje šiuolaikinio verslo, ir darbuotojai turi sugebėti išspręsti įvairias problemas.

  Teigdamas savo lankstumą, jūs suteikiate darbdavys supranta, kad jie yra pasirengę padaryti viską, ką gali gauti darbą. Ir jums bus daryti tai, kas būtina, kai šis darbas bus tavo. Tai gali būti papildomų darbo valandų ir papildomą mokestį atveju veiklos poreikį. Rodyti potencialų darbdavį, kad esate pasirengę susidoroti su bet krizinėje situacijoje, kuri gali atsirasti šiame procese.

  load...
 3. "Esu energingas ir turi teigiamą požiūrį"

  Darbdaviai dažniausiai ieško tik tokių darbuotojų. Nuotaikos yra užkrečiama ir jie gali turėti tiesioginės įtakos darbuotojų moralę. Taigi pabandykite optimizmo luchilsya jus interviu metu.

  Tai taip pat taikoma jūsų pasakojimų apie tai, kodėl jums paliko ankstesnę darbą. Jei kalbėti pirmiausia apie sunkumus, ji gali suteikti jums pesimistas. Už įdarbinimą gaus visas priežastis manyti, kad esate bloga įtaka aplinkai per personalo komanda. Ar įspūdis norite palikti sau?

 4. "Aš turiu didelę patirtį"

  Susitikimo su darbdavys metu, jūs gausite galimybę parodyti savo geriausią pusę. Papasakokite apie bet kurį iš savo ankstesnių pareigų, kurios tiesiogiai taikomas į savo naują darbą. Pavyzdžiui, kai jis ateina į lyderio pozicijas, pasakykite mums, kad jums buvo atsakingas už priežiūrą, mokymo ir plėtros kitiems darbuotojams. Išplėskite savo motyvacines technikas ir pateikti konkrečius pavyzdžius, kaip jūs prisidėjo prie darbo našumo padidėjimą. Galite perkelti mokymus, kurie buvo atlikti su savo buvusiais bendradarbiais.

 5. "Aš - komandos žaidėjas"

  Jūs žinote, kad gebėjimas veikti darniai komandoje yra visur ir visada padeda laimėti? Įmonės taip pat ieško specialistų, kurie gali gauti kartu ir su kitais darbuotojais. Pažymėdamos, kad jūs galėsite dirbti komandoje, potencialus darbdavys išvadą, kad jums bus suteikta galimybė sėkmingai veikti tais atvejais, kai grupė sąveika.

 6. "Aš siekia tapti ekspertu savo srityje"

  Darbdaviai renkasi kandidatus, kurie bando padidinti savo žinių bazę tapti geriausia savo specialybę. Po savo prašymą tai jūs padaryti darbdavys žiūri į tave kaip potencialus turto bendrovės. Jūs nesate darbuotojas, kuris yra tarsi kandžių gyveno, bet vienas, kad skaičiuoja ilgainiui.

 7. "Aš visada motyvuoja"

  Motyvuoti darbuotojai - tai produktyvus darbuotojas. Papasakokite apie tai, kaip jūsų gebėjimas motyvuoti save vesti jus į sėkmę jūsų veikloje. Tai taip pat labai didelis pliusas jums, nes įmonės visada ieško patikimų darbuotojų, kur jie gali pasikliauti bet kokioje situacijoje.

7 dalykai, kurie nėra verta kalbėti apie interviu

Darbo rinka yra dabar labiau konkurencinga, nei ji buvo anksčiau, ir kodėl darbdaviai visada turite galimybę pasirinkti iš. Jei nenorite sugadinti savo perspektyvas vietoje, jums neturėtų būti kaip tiems pareiškėjams, kurie prieš sakydamas ką jie galvoja. Tinkamai pasirengti pokalbiui, išnagrinėti, kas nereikia kalbėti susitikime su pašnekovo sąrašą:

 1. "Atsiprašau, vėluoju"

  Nereikia nė sakyti, punktualumas yra pagrindinis veiksnys. Labai tikėtina, kad darbdaviai, kaip prielaida, kad esate darbe bus vėlu beveik kiekvieną rytą.

 2. "Aš priimsiu šį kvietimą?"

  Dauguma jų atvyksta dėl kažkokių priežasčių mano, kandidatus pokalbiui, kad nėra nieko blogo, jei per pokalbį pertraukia atsakyti į mobilųjį telefoną skambinti arba gauti SMS. Tai labai didelė klaida! Jei jums parodyti rimtą požiūrį į pokalbį, tai verta, ko tikėtis iš jūsų santykius į darbą?!

 3. "Kas yra jūsų kasmetinių atostogų trukmę ir kokią poziciją atsižvelgiant į ligoninę?"

  Tai neatrodo gerai, kai jūs pradedate būti suinteresuoti galimybe būti išvykęs iš darbo, net jį paleisti.

 4. Jei paklausė: "Ką matote save po penkerių metų?"

  Niekada nesakyk "aš būsiu gerai atlikti savo darbą!" Pabandykite sukurti savo atsakymą aplink patirtį, kad jūs norėtumėte gauti, ir aplink, kad atsakomybės lygį, kad jūs norėtumėte turėti. Darbdavys nori pamatyti, kad jūs ne tik sukurti vaivorykštę "Napoleono" planuoja, bet kruopščiai galvoti apie jų perspektyvas.

 5. "Mano buvęs darbdavys buvo tiesiog baisu!"

  Nepriklausomai nuo to, kiek tai yra tiesa, apie tai kalbėti, bet kuriuo atveju nėra verta. Blogai kalbėti apie savo ankstesnį darbą yra ne tik neprofesionaliai ir neetiška, bet taip pat aprašoma jus kaip asmenį linkę į amžiną nepasitenkinimą. Ir jau sakėme, kad turime parodyti save kaip optimistiškai asmeniui.

  Be to, jei jūs išreikšti nepasitenkinimą greitai vieną darbo vietą, tada nėra jokios garantijos, kad jūs pradėsite sakyti blogus dalykus apie tai ir darbdavys. Kas norėtų tokios perspektyvos?

 6. "Aš esu užsiima darbo Synchrophasotron...!"

  Negalima piktnaudžiauti mokslinę, profesinę ar pramonės žargono, o kalbame su darbdavys. Galų gale, tai nėra būtina, kad asmuo užsiima personalo atranka, turi tas pačias profesines žinias, kad esate. Tai geriau kalbėti paprastai ir aiškiai, kad būtų išvengta painiavos ir nesusipratimų.

 7. Kai jūsų paprašys, ką dauguma tikėtis iš ateities pozicijų, nereikia kalbėti apie naudą, darbo užmokestis, ilgą pietų pertrauką, arba galimybę dalyvauti verslo renginiuose. Papasakok man apie patirties ir žinių, kad jūs tikėtis rasti savo naują darbą.

14 sudėtingiausi klausimai, kad jums bus atsakyti

Žinoma, ne tai, kad jūsų bus paprašyta visas penkiolika klausimų, bet tai geriau būti pasirengę kiekvienam iš jų:

 1. "Papasakok man apie save"

  Kadangi šis klausimas yra dažnai tai, kad jūs tiesiog turėjo pradėti pokalbį, neskubėkite pasakyti išsamiai visą savo biografiją. Laikykite savo atsakymo minutę ar dvi, ne daugiau. Nereikia kalbėti išsamiau apie savo šeimą, apie studijų metus ir savo darbo istoriją. Galite kalbėti šiek tiek apie pastaruosius keletą metų savo karjerą patirtį. Atminkite, kad šis klausimas yra grynai "apšilimo". Ar ne eikvoti savo laiką, o ne bandyti iš įdarbinimą ceremonija kantrybės.

 2. "Ką žinote apie mūsų organizaciją?"

  Turėtumėte galėti diskutuoti produktus ar paslaugas, reputaciją, įvaizdį, tikslus, problemas, istorija organizacija ar įmonė. Tačiau nereikia kalbėti taip, tarsi jūs žinote, beveik geriau nei darbdavys. Tegul Jūsų atsakymas rodo, kad jūs radote laiko padaryti kai kuriuos tyrimus, bet norėtų sužinoti daugiau.

  Galite pradėti savo atsakymą taip: "darbo paieškos metu, aš tyrinėjo įmonių skaičius yra vienas iš jūsų keletas, kad mane domina dėl šių priežasčių :.... - tada duoti teigiamą vertinimą.

 3. "Kodėl jūs norite dirbti su mumis?"

  Čia, kaip ir visoje interviu, geras atsakymas būtų vienas, kad būtų grindžiama bendrovės poreikius. Galima sakyti, kad jūsų tyrimai parodė, kad bendrovė daro kažką, su kuriuo norėtumėte spręsti, ir kad ji tai daro taip, kad jūs esate labai domina. Pavyzdžiui, jei organizacija yra žinomas dėl stipraus valdymo, reikėtų pažymėti, kad norite, kad dalis šios komandos. Jei bendrovė didelį dėmesį skiria moksliniams tyrimams ir plėtrai mokslo, mes pabrėžiame, kad jūs pageidaujate sukurti kažką naujo ir žinau, kad tai yra būtent ta vieta, kur tokia veikla yra skatinamas.

 4. "Ką jūs galite padaryti už mus, ką mes negalėjo padaryti kitą?"

  Čia jūs turite visišką teisę būti šiek tiek savanaudis ir kalbėti tik apie savo naudą. Pasikalbėkite apie tai, kaip dažnai jūs siekti tikslo, pateikti pasiekimus savo karjerą sąrašą. Pasakykite, kad jūsų įgūdžiai ir interesai, kartu su savo sėkmės istoriją, kad jums vertingas šios bendrovės. Nurodyk savo gebėjimą nustatyti prioritetus, nustatyti problemas ir panaudoti savo patirtį ir energiją jas išspręsti.

 5. "Ką jūs manote, kad patrauklus ir mažiau patrauklus būsimo darbo?

  Sąrašas trijų ar keturių patrauklus veiksnys Jums, ir nepatraukli geriau ne atkreipti dėmesį į savo atsakymą. Papasakok man apie kažką mažą, nereikšmingą, ir gali, o ne kalbėti apie tai.

 6. "Ką jūs manote, kodėl mes turime priimti jį už jus?" Sukurkite savo atsakymo, išleisti ne savo sugebėjimus, patirtį ir jūsų energijos priešakyje. (Žr 4 klausimą).
 7. "Ką jūs ieškoti darbo?"

  Laikykite savo atsakymo orientuota į galimybių organizacijoje. Pasikalbėkite apie savo norą sėkmingai įvykdyti reikalingus darbus ir gauti pripažinimą už savo indėlį į bendrą priežastį.

 8. "Kaip ilgai tai užtruks padaryti prasmingą indėlį į mūsų įmonės?

  Būkite realistai. Pasakykite, kad ji gali trukti nuo šešių mėnesių iki vienerių metų, kol esate pakankamai gera, kad išnagrinėti valdymą ir ji turi svariai prisidėti prie bendro tikslo.

 9. "Kaip ilgai jūs planuojate pasilikti pas mus?"

  Atsakymas, kad jus domina statybos karjerą šioje organizacijoje, tačiau pripažįsta, kad norėtumėte, nedvejodami savo pasirinkimą. Pasakykite, kad jūs esate suinteresuoti bendradarbiavimu tol, kol ji yra abipusiai naudingas.

 10. "Jūsų gyvenimo rodo, kad jūs turite labiausiai kvalifikuoti ar daugiau patirties, negu reikalaujama už laisvą darbo vietą. Kodėl jūs sutinkate šioje vietoje?"

  Pabrėžkite savo susidomėjimą steigimo ilgalaikius santykius su bendrove ir pasakykite jiems, kad jūs tikitės, kad jei jūs padaryti puikų darbą su savo pareigomis, naujos galimybes atvers jums. Paminėti, kad stipri įmonė turi aukštos kvalifikacijos specialistus. Įsivaizduokite, kad dėka savo darbą darbdavys gaus greitą investicijų grąžą. Pasakykite, kad vis, energingas įmonės niekada negali turėti per daug talento.

 11. "Kodėl jūs paliekate seną darbą?"

  Pašnekovas gali praleisti šiek tiek laiko išbandyti vandenyse šia tema. Laikykite jį trumpas ir pasakyti tiesą. Jei jūs nesate nuoširdus, tai pat gali būti, kad darbdavys atneš apie padėti jums ir jūsų nesąžiningumas bus jums meškos.

 12. "Kas yra didžiausias ir, atvirkščiai, mažiau kaip jus savo ankstesnę poziciją?"

  Būkite atsargūs jo atsakymo ir visada bus teigiamas. Kaip mes jau ne kartą sakė, pabandykite kuo mažiau kalbėti apie blogas, pasirenkančių labui. Ir tai yra bet kuriuo atveju tai nėra būtina paminėti asmenines problemas. Galų gale, jūs nenorite būti suvokiamas kaip žmogaus konfliktas?

 13. "Kokia jūsų darbo užmokesčio, norėtumėte turėti?"

  Atlyginimo klausimas - labai subtilus dalykas. Mes rekomenduojame, kad jūs ne paminėti tikslių skaičių ar atidėti mokėjimą norimą garso momentą tol, kol ji gali būti padaryta be rizikos pasirodo grubus. Galite pasakyti: "Aš suprantu, kad tokio darbo diapazone mokėjimo nuo... Iki... Manau, kad būtų kreiptasi ją." Ir jūs galite atsakyti į klausimą, su klausimu: "Gal galėtumėte man padėti rasti geriausią atsakymą į šį klausimą?"

 14. "Kaip sėkmingai buvote iki šiol?"

  Pasakykite, kad esate visiškai patenkintas tuo, kaip jūsų karjera vystėsi iki šių dienų. Sėkmės ir nesėkmės - tai normalus reiškinys gyvenime, sunkumai ir nesėkmės nebijo jums, nesikerta su pažangos link sėkmės.

Kalbėti apie save savimi ir optimistiškai, bet ne pakartoti. Klausos atsakymą, pavyzdžiui: "Viskas yra nuostabu, aš niekada smuko dangus virš manęs tik mėlynos, o debesys - labai rožinė !!!" - darbdavys tikriausiai manote, kad esate ar nesate patys, arba tiesiog bando jį apgauti. Labiausiai įtikinamas tai ramus pasitikėjimas.

Atminkite, kad interviu - tai galimybė parduoti save su būsimu darbdaviu. Žinoti savo vertę, ir linkime jums sėkmės!

load...