Interviu taisyklės | Senamiestyje.LT
Psichologija

Interviu taisyklės

Interviu taisyklės

Turinys:

Kai gerą organizacijos prietaisas, bet kuriuo atveju, turi praeiti paskutinį etapą darbo kulminacija - darbo interviu. Interviu su būsimu darbdaviu yra gana sudėtinga procedūra darbuotojui, kuris gali būti slegiančios net patyrusiems pareiškėjams. Turime aiškiai žinoti, kaip elgtis pokalbio su darbdaviu metu, negali padaryti, kad turėtume ne kalbėti, kaip atsakyti į klausimus.

Taigi, tai, kaip pereiti interviu? Ir svarbiausia: kaip įsitikinti, kad turite darbą, pasirenkant iš konkurentų įvairovė? Praeiti interviu, jums reikia žinoti keletą taisyklių.

load...

Atgal į turinį

Bendraukite su telefonu darbdaviui

Telefonu bendraujant su darbdaviu yra pirmasis etapas prietaiso į darbą, kur galite puikiai išreikšti save ir nustebinti. Nesvarbu kas bus pokalbį, sekretorius, arba pats darbdavys, bet kuriuo atveju, jei jūs galite įdėti save tinkamai, jis turi atkreipti dėmesį. Jei pokalbis atliko sekretorius tokiu atveju, tai nebūtinai papasakoti apie savo galvos.

Kalbėdami telefonu ant darbo, kuriam jūs esate kviečiami, turite žinoti keletą taisyklių, kaip elgtis, ir kokius klausimus turėtų būti prašoma.

Būtinai nurodykite, kokią poziciją norite pakviesti, ir paprašyti į visus jūsų klausimus apie šį pranešimą. Nedvejokite ir paklausti. Susidomėjimas siūlomo darbo tikrai bus suinteresuoti skambinančiajam. Tai rodo, kad jums nereikia rūpintis, kur dirbti. Jei esate iš pokalbio pradžioje suprasti, kad už kurį yra kviečiami pozicija, jums netelpa, informuoti mandagiai, cituodama stiprius argumentus.

load...

Šio pokalbio metu, daug darbo ieškančių gaunate nervų, ir pagaliau pamiršti paprašyti telefono subjektą. Su poreikį turėti popieriaus ir rašiklį, kur bus galima rašyti organizacijos, pavardė ir asmens vardas ir pavardė, su kuriuo kalbate vardą ir telefono numerį gabalas, kur galima skambinti, jei reikia.

Klauskite asmenį, kuris atliks interviu su jumis. Teisingas praktika yra nuoroda pagal pavadinimą ir patronimas, todėl patikrinkite, iš anksto juos.

Paklausti, ką, į kurį kviečiami tiksli adresas ir vieta organizacijoje. Užtikrinti, kad paskirta interviu metu yra patogus jums, kiti nesikiša. Atkreipkite dėmesį, kad interviu gali užtrukti šiek tiek laiko, todėl planuoti savo dieną iš anksto. Pavyzdžiui, šią dieną ir jūs esate kviečiami į pokalbį kita, atitinkamai, per pasiimti, sutelkiant dėmesį į praeitį, su dviejų ar trijų valandų intervalą. Jūs turite suprasti, kad pokalbis nebus trumpalaikis, nes darbdavys yra suinteresuotas savo įgūdžius ir patirtį.

Atgal į turinį

Parengiamojo etapo

Kai interviu yra nustatytas, galite pereiti prie jos rengimo. Ką reikia už tai? Rūpintis reikalingų dokumentų, kurie gali sudominti darbdavį kolekciją. Būtinai turėti pasą, atnaujinti (pageidautina dviem egzemplioriais), baigė su įdėklu (jei yra), įvairių sertifikatų, pažymėjimų ir tt, trumpai tariant, viskas, kas susiję su siūlomų jums padėtyje.

Patartina studijuoti informaciją apie organizaciją, į kurį ketinate eiti pokalbiui. Rasti šią informaciją jūs galite bet kurioje žiniasklaidos šaltinių, pavyzdžiui, bendrovės interneto tinklalapyje, laikraščiuose, žurnaluose ir tt Nepalikite be dėmesio į organizacijos istoriją, sužinoti, kaip jis vystėsi, kryptys savo veiklą, pasiekimus ir padalinių pavadinimai. Su tokia informacija, pokalbis su darbdavys jūs galite įrodyti save kaip suinteresuotas asmuo įrodyti savo rimtą ketinimų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie organizaciją yra naudinga ir teisinga dauguma pareiškėjui. Ir net jei tuo interviu pabaigoje savo kandidatūrą atmetė, jums vis tiek praplėsti savo akiratį žiniomis.

Būtinai planuoti savo tvarkaraštį savo dieną. Ne darbdavys nepriims vėlavimų, ypač interviu. Jūs turite tiksliai žinoti, kas bus ant transporto patekti į vietą, kiek laiko užtrunka ir kada jums reikia išvykti atvykti laiku. Jūs netgi galite iš anksto kelionės į vietą, kur interviu įvyks būtent būti tikri, kad jums nebus vėlu ir ne svyruos pastato paiešką.

Iš anksto, kad būtų paruoštas kai kurių darbdavių klausimais, bet kokiu atveju skambės per jūsų pokalbius su jais. Absoliučiai visi darbdaviai suinteresuoti klausimą apie savo ankstesnį darbą, kodėl jūs ten nuvažiavo, dirbti ten dabar ir kur. Atsakymas į klausimą, atsakymas yra geriau galvoti iš anksto. Svarbu žinoti, kokio tipo atsakymo: "aš nemėgstu komanda" gali atgrasyti darbdaviui, sudarantis, kad jūs negalite gauti kartu su žmonėmis.

Darbdaviai dažnai stebisi, kodėl palūkanos buvo būtent jų įmonės ir kodėl norite ten dirbti. Reagavimas į tai, turėtų būti kiek įmanoma bylos esmės (kad perskaitėte, studijavo informacijos apie organizaciją), išreikšti savo norą skatinti bendrovės veiklą ir prisidėti prie jos gerovės.

Pageidautina iš anksto nustatyti sau, ką gali pasinaudoti savo konkrečią veiklą kaip organizacijai darbuotojas. Atsakymas į šį klausimą jums reikia žinoti aiškiai padaryti neišdildomą įspūdį darbdaviui parodyti savo abejingi organizacijoje, taigi jo interesų atsakymas.

Sąžiningai atsakyti į klausimus

Turėtumėte galėti atsakyti į klausimą apie jų privalumus ir trūkumus, kaip darbuotojas. Tai bus teisinga sąrašą daugiau trūkumų įrodyti save kaip savikritiškas žmogus. Jis nuves jus į pašnekovo akis. Tačiau verta prisiminti, kad savo klaidų neturi būti labai rimta, kitaip jums bus panika pareiškėją. Pagrindinis uždavinys čia - parodyti, kad galite ištaisyti savo klaidas, ir tai padarė.

Būkite pasirengę papasakoti apie savo nesėkmių profesinėje veikloje ir pasiekimus kaip specialistas.

Atsakykite į klausimus kiek įmanoma turi būti sąžiningas, nes kiekvienas melas anksčiau ar vėliau atsiras. Dažnai darbdavys gali iš karto pamatyti į savo patirtį stiprybė apklausų ir daugelio žmonių, kurie turėjo kalbėtis pavyzdyje. Jūs niekada neturėtų kalbėti neigiamai apie savo praeities kolegomis ir vadovais. Užtenka pasakyti, kad per pastaruosius galimybių nebuvimą už profesionalų ir karjeros augimo, nereguliarus atlyginimų, nepatogu suplanuoti darbą, nepatogu vietos.

Išvalyti žinios ką ši organizacija padės jums padaryti įspūdį pašnekovui, suprasti, kodėl jų bendrovė jus domina, ir ką galite padaryti dėl jos. Tokios žinios padidinti tik jūsų šansai yra priimami šiam darbui.

Jūs tiesiog turite teisę prašyti darbdavį į visus jūsų klausimus. Būkite pasirengę suteikti jiems nurodykite pageidaujamą formą. Taip galite parodyti savo geriausią pusę, parodyti savo susidomėjimą.

Didelis dėmesys turėtų būti kreipiamas į jų išvaizdą. Senas Slovėnų patarlė sako: "Susipažinkite ant drabužių, ir palydėjo į galvą." Ir tai yra tiesa. Pats pirmas įspūdis jums būti maksimalus palankios. Renkantis drabužius pokalbiui dėl darbo, apsvarstyti padėtį, dėl kurių esate kviečiami. Toli gražu kiekvienai pozicijai tiks griežtą verslo pavyzdžiu. Jūsų drabužiai turi atrodyti tvarkingas, manicured nagai ir plaukai, batai poliruoti. Šie maži taisyklės IŠVAIZDA nebūtinai pagaminti gerą įspūdį savo pašnekovui.

Atgal į turinį

Per pokalbį

Ką reikia prisiminti, einančios į pokalbį dėl darbo? Kaip elgtis?

Jei įmanoma, pabandykite ateiti į interviu prieš nustatytą laiką. Būtų daug geriau, jei jūs turite laukti apie 15 minučių, o ne šaltinis bus jūsų laukia mažiausiai pusę minutės. Būdamas vėlu interviu, net jei už tai priežastis buvo reikšmingas akių darbdavio kerta iš savo kandidatūrą į siūlomą 99% poziciją. Tai nereiškia, kad force majeure atveju, jūs neturite teisės būti vėlu. Būtinai paskambinkite telefono numerį, kad išmoko iš anksto, atsiprašyti ir paklausti, ar tai įmanoma atidėti susitikimą vėlesniam laikui ar net kitą dieną.

Kartais tokios situacijos kyla, kai darbuotojas keičia savo protą tam, kad atsiskaityti į organizaciją, kuriai jis buvo pakviestas. Šiuo atveju, būtinai skambinti darbdaviui pasakyti jam, kodėl jūs nusprendė ateiti į interviu atsiprašyti, kad jūs pažeidėte savo planus, ir ačiū už bendravimą. Leiskite savo paskutinį pokalbį apie jus paliks gerą įspūdį.

Jei jūs nuspręsite eiti interviu, prie įėjimo į organizacijos biure privalo pasisveikinti ir leiskite, kad atėjo į interviu. Jei nebuvo nedelsiant bendrovės buveinės ir verslo centras, turite aiškiai ir teisingai žinoti organizacija, kuri atėjo į praeiti ne sargas gali jiems skambinti ir informuoti juos apie savo parapijos vardą.

Išjunkite savo mobilųjį telefoną, išsiblaivyti viską, kad galėtų sutrikdyti jūsų. Būkite kantrūs, parodyti savo geranoriškumą nuo pat pradžių.

Prie įėjimo į biure privalo pasakyti Sveiki, šypsena, ir adresato vardą ir Tėvo tam, kuris atliks su jumis pokalbį. Jei šis asmuo neturi kortelę su vardu ir patronimas, paklausti, kaip jūs galite kreiptis į jį. Norintys iš anksto laimėti pašnekovas, pasakykite man, kaip jums patinka kvietimas buvo savo įmonę, kaip norėtumėte čia dirbti. Darbdaviai visada malonu girdėti, kai jo kompanija gerai reaguoja.

Po kvietimo sėdėti ant siūlomo svetainėje tokiu būdu, kad jūsų veidas gali būti aiškiai matyti pašnekovą. Negalima kirsti kojas, nereikia palūžti ant kėdės, jo rankos nebuvo grabalioti. Gaukite ramus ir profesionalumą.

Būkite atsargūs

Kaip jūs galite atidžiai įsiklausyti į klausimus, kad jūs paprašė. Jei jūs nesuprantate klausimo, galite vėl paprašyti šaltinis, tačiau būtina, kad būtų atsargūs, nes kiekvienas klausimas bus vėl paprašyti blogo skonio indikatorius. Atsakykite į klausimus, tiesiog laukia, kol jas išgirsti. Atsakymai turi būti glausta, reikia, nereikia pilti daug vandens 2-3 minučių atsakyti - yra pakankamai. Venkite "taip" ir "ne", ar darbdavys nusprendžia, kad galite nepagrindė savo atsakymo, paaiškinti savo požiūrį.

Net su turima darbo, šaltinis gali paprašyti kalbėti apie save. Tai nėra būtina eiti į detales, pasakoja visą jo biografiją. Turėtumėte puikiai suprantame, kad jūsų gyvenimas yra ne gali būti domina darbdavio, svarbu jūsų profesiniai įgūdžiai, patirtis, pasiekimai darbe.

Jei pokalbio metu turite klausimų - nedvejodami juos užduoti. Jei esate labai domisi profesinio augimo klausimu, sugeba nustatyti jį teisingai. Jums reikia suprasti, kad ne visos pozicijos reiškia karjeros augimą. Prieš užduodant šį klausimą, jūs turite duoti išsamų atsakymą, apie savo įgūdžius, ir tik tada padaryti savo išvadas šaltinį.

Rodyti susidomėjimą esamas mokymo programas ir kvalifikacijos kėlimo kursuose. Taigi, jūs pasireikš kaip kryptingai asmeniui, kuris dar labiau padidinti savo kandidatūrą į pašnekovo akis.

Nuoširdus šypsena, svarbus ir nekrenta į akis gera nuotaika, tada apie savo mažųjų suklydimų niekas prisiminti. Jūsų šypsena - tai Jūsų ramybė ir jūsų pasitikėjimą savimi priemonė.

Po interviu vyko, būtinai padėkoti darbdavys už pokalbį, nors galutinio sprendimo, kurį jis priima. Sėkmės ir sėkmės kreipiasi dėl darbo!

load...