Interviu klausia: perspėtas - tada ginkluotos! | Senamiestyje.LT
Psichologija

Interviu klausia: perspėtas - tada ginkluotos!

Interviu klausia: perspėtas - tada ginkluotos!

Klausimai kad darbdavys prašo jūsų ne interviu - tai turbūt svarbiausia dalis. Kai kurie iš jų yra tiek sudėtinga, kad pasinerti į stuporas, o kai tiesiog neturi prasmės. "Ar mano potencialus viršininkas - Crazy" - jūs manote, kai jūs išmoksite apie jūsų mėgstamiausių spalvų. Tačiau nereikia padaryti tokias išvadas! Tai, kad jūs paprašė interviu apie pomėgius ir interesus, taip pat kai, atrodytų, smulkmena savo gyvenimą, yra susidomėjimą jums darbdavys, ir jo noras rasti gerą darbuotoją. Na, kas gali būti geriau nei savo kandidatūrą?

Dažnai užduodami klausimai apie interviu

Norint gauti norimą darbą, jūs turite suprasti tikslą, dėl kurio darbdaviai paprastai paklausti apie tam tikrus dalykus. Visų pirma, klausimus apie savo mėgstamą spalvą, yra nukreipta į jūsų asmenybę savybių diagnostikai: psichologai jau seniai įrodytas ryšys tarp skirtingų atspalvių ir charakterio bruožų. Nors ir ne pernelyg rimtas apie tokius bandymus, nes jie jau įdėti tam tikrą klaidą, ir bet protingas žmogus (o iš tiesų norite tik toks bosas, ar ne?), Tai aišku, kad juoda ir pilka nereiškia pasyvumą ir depresiją iš šimto procentų atvejų. Tokie dalykai negali būti pagrindinis atrankos kriterijus, bet gali papildyti esamą vaizdą.

Ir šis priedas buvo naudinga jums, jūs turite būti gerai pasirengę atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus. Mes specialiai pagamintas sąrašą, taip pat suabejojo ​​tuo HR-vadybininkų, ką reiškia yra įdėta į kiekvieną iš jų. Sugavimo pirmų rankų informaciją ir padaryti išvadas!

load...

-Prašome pasakyti mums šiek tiek apie save

Šis klausimas dažnai nesuprantamas daugelio konkurentų, ir tai yra natūralus, atviri klausimai paprastai sunkiau nei klausimų sutartas pasirinkimo klausimus. Taigi, tai, kaip į jį atsakyti - taip pat neaišku. Apskritai, tai rodo, kad prioritetų pareiškėjo gyvenimo derinimą: Atsitiko taip, kad pirmas dalykas, žmonės sako apie svarbiausias patys už save. Taigi ne kalbėti entuziastingai apie vyru ir vaikais, tikriausiai todėl, kad darbdavys yra labiau suinteresuoti profesinę patirtį ir išsilavinimą.

Tačiau tam, kad pakartoti tą patį CV nėra būtina - tai beprasmiška laiko švaistymas. Geriausias variantas būtų paaiškinti, ką darbdavys nori išgirsti: tai profesinės biografijos ar istorija niuansų aprašymas apie savo ne verslo interesus. Bet kokiu atveju, gera idėja sutelkti dėmesį į kažką svarbaus jūsų būsimam darbui, net jei tai yra laipioti.

-Kas yra už paliekant ankstesnį darbą priežastis?

Jūsų darbdavys nori žinoti, ką nepatinka seno darbo ir ko jūs tikitės iš naujo. Jei iš karto pradėti skųstis savo buvusių kolegų ir bosas, paleidus yra firminiai amžinai kibimas ir priekabus žmogus riziką, tačiau tai nėra geriausias reputacija potencialaus darbuotojo. Tinkamų priežasčių yra karjeros perspektyvos nebuvimo, kasdienio pareigos, problemos su senosios vietos ir darbo grafiko. Visa tai gali būti dėl bendradarbiavimo pratęsimo kliūtis. Tačiau, pasirinkdami vieną iš priežasčių, nepamirškite nurodyti, kad naujoji darbovietė yra viskas gerai, arba keletas iš jūsų darbo prasmė yra prarasta.

load...

-Tell mums apie savo nuopelnus?

Tai nėra būtina abstrakčiai kalbėti apie tai, kaip jūs esate geras žmogus - darbdavys nėra suinteresuotas. Jis turi sužinoti apie savybes, kad pirmiausia reikalinga veiksmingai atlikti tarnybines pareigas. Žinoma, jis supranta, kad pareiškėjas gali meluoti, o ateiti ir padailinti nieko. Štai kodėl taip svarbu, kad patvirtintumėte savo istoriją konkrečių pavyzdžių iš savo gyvenimo ir darbo praktiką. Antspaudas naudojimas "bendraujantis", "tiksliai", "darbštūs" nerekomenduojama - geriau specialiai pasakyti mums, kaip gerai jūs galite klausytis kliento ir įtikinti jį pirkti.

-Kas yra jūsų trūkumai?

Tai priešinga į ankstesnį klausimą. Yra du kraštutinumai, atsakant į jam: paprastas ir sąžiningas pasakojimas apie visus savo trūkumus (įskaitant, kad jūs sriuba virti nežinau, kaip ir žmonės greitai pamiršti) ir frazių stiliaus: "Ką turiu galvoje, aš neturiu trūkumų" , O taip, yra, net nuvalkiotas: "Esu darboholikas".

Visi šie variantai padidinti nesėkmės tikimybę gauti vietą. Jei norite, kad darbdavio interesus, papasakoti apie kai kuriuos savo nekilnojamojo stokos - ". Jų naudai" tai, ką išmoko kovoti, ar net įvyniojo Pavyzdžiui, jums nepatinka būti užsiima monotoniško ir kasdieninį darbą. Taigi bandote dirbti įdomių ir kūrybingų projektų, taip pat vis dar turi ką nors monotoniškas, jūs rasite tai tam tikrų interesų ir žaidimo elementas.

Kodėl norite dirbti šioje pozicijoje, ir jis yra su mumis?

Matyt laukia darbdavys, kad jūs pradėsite girti savo įmonę. Tačiau ne viskas taip paprasta: bendri frazės, pvz "mane sudomino karjeros perspektyvas, organizacijos kietas, didelis darbo užmokesčio", ne tik negali padėti, bet atstumti savo potencialų darbdavį. Ir visi, nes atrodo, kad jūs deklamuoti "nelygius" tekstą iš interneto.

Jums reikia pridėti daugiau specifiškumą rekomendacijų. Pavyzdžiui, tarkime, "įdomų darbą", o "aš noriu kreiptis mano patirties ir žinių, kur jis duos geriausią rezultatą ir bus labai dėkingi." Taigi jūs tikrai atsakyti dominančio klausimo įdarbinančiajam ir jo jo kandidatūrą.

-Ar dabar kiti darbo pasiūlymai?

Netikėtas klausimas, ir net triukas. Jei atsakymas yra, kad nėra pasiūlymų, gali susidaryti įspūdis, kad esate ne norėjo, ir jei jūs sakote, kad pasirinkimai turite masę, atrodo, kad net šis darbas jums nereikia. Taigi, ką daryti? Dalis kitų kvietimų į pokalbį, bet sutelkti dėmesį į tam tikrą susidomėjimą šiuo: "Šiuo metu aš svarsto keletą variantų darbo, bet tavo yra labiausiai patrauklus ir perspektyvus už mane."

-Tai tavo interviu sėkmingai kitoms įmonėms?

Triukas klausimas: darbdavys bando suprasti, koks vertingas esi kaip ekspertas. Sutinku, geras kadras, greičiausiai, tai bus įdomu daugeliui, ir jūsų užduotis - įtikinti savo potencialų darbdavį, kad esate kaip tik toks. Papasakokite apie savo pasiekimus šioje srityje, sutelkiant dėmesį į tai, ką jūs kompetentingos specialistas. Dėl kai kurių nesėkmių gali būti paminėta, tačiau jie neturėtų būti susijęs su tuo, kad jūs "sujaukti", ir taip, kad, pavyzdžiui, pozicija nebuvo visiškai jūsų profilyje ar nepasitenkinimas darbo sąlygomis.

-Kas tu matai savo darbą po penkerių metų?

Kaip darbdaviai mėgsta piktnaudžiauti šią problemą! Iš esmės, juo siekiama diagnozuoti savo požiūrį į gyvenimą: kiek jums sutelkti dėmesį į asmeninės ir profesinės sėkmės, kai veikloje kryptis yra prioritetas jums. Pasyvūs ir pasyvūs žmonės linkę pasakyti, kad jie negali įsivaizduoti, kad tolimas perspektyvas, dažnai pabrėžiant dėl ​​įvykių ir likimo vaidmenį. Iniciatyvus ir motyvuoti darbuotojo sėkmė gali lengvai papasakoti apie tai, kas jie mato save per penkerius metus. Beje, karjeros planavimas apskritai yra labai svarbus norint pasiekti reikšmingų karjeros tikslų, nes jų gamyba - tai padaryti pirmą žingsnį šia kryptimi.

-Ne, ar savo asmeninio gyvenimo trukdyti darbui?

Deja, šis klausimas yra gana dažnai klausia merginos. Jūs galite, žinoma, labai ilgas diskusijos dėl diskriminacijos dėl lyties tema, bet faktas lieka faktu, kad daugelis moterų karjera yra mažiau prioritetas nei šeimoje. Ir kai jis ateina į nereguliarus darbo dieną, ilgalaikių ar tarpmiestinių kelionių, nuolat keliauja, o ne kiekviena mergina sutiks, ypač jei ji turi šeimą.

Kaip taisyklė, teisingas darbdavys nedelsdamas nustatyta dėl potencialių darbuotojų panašių punktų reikalavimus - bent jau tuos, kurie susiję su tiesioginiu darbo pobūdžio. Tačiau yra įmonių, kurios bando apeiti įstatymus apgaule ir jėga darbuotojų neturėti vaikų dėl bet kokios tam tikrą laiką, nereikia padaryti iš motinystės atostogų, laikinojo nedarbingumo atostogos vaikų priežiūrai ir kt... Jie klysta panašius klausimus interviu apie iš pažiūros neutralios pozicijos. Todėl, klausos kažką panašaus, manau, ir iš arčiau pažvelgti į struktūrą šioje bendrovėje, jei ten buvo kažkas įtartina. Bet kuriuo atveju, visi šie teiginiai yra neteisėtas, ir darbdavys, jei pageidaujama, gali būti patraukti atsakomybėn.

-Kas gali duoti jums patarimų?

Į šį klausimą būtina būti pasirengę, nors tai ne visai tipiškas slovėnų kultūrą. Vakaruose, nėra darbo knygos - jie tik atnaujinti, rekomendacinius laiškus ir atnaujinti išvardytus ankstesnių kolegomis ir viršininkais kontaktus. Todėl ypač svarbu taikos "atsisveikinimo" su senojo darbo vietoje ji yra.

Pageidautina, kad jums buvo pasirengę atsakyti į tokį klausimą, todėl ji yra geriausia aptarti su buvusiais kolegomis ir vadovais galimybę pateikti savo kontaktinius potencialius darbdavius. Išskaičiuojamojo tokią informaciją gali suteikti nuomos vadybininkas blogų minčių, kad jūs neturite teigiamą rekomendaciją, arba, kad jūs turite daug patirties stoka.

-Kas atlyginimas kostiumas jums?

Pinigų klausimas yra draudžiamas, todėl tai yra labai sunku padaryti gerą įspūdį per pokalbį su vidaus pareiškėjams. Jie visi atrodo nustatyti sau gerą kainą nepadorus ir vulgarus ir bloga - yra nuostolinga. Tačiau kompetentinga profesinė visada turi būti norimo lygio darbo užmokestį - bent jau apytiksliai. Šis skaičius yra vidutinis darbo užmokestis darbuotojų organizacijos suma, taip pat tokių specialistų ir panašaus pobūdžio mokymas pajamos.

Jei nesiryžta su numeriais įsteigimo, čia šiek tiek patarimų: tai geriau šiek tiek pervertinti tikimasi pajamų lygį, nei nuvertinti, nes "rudenį", ir jūs visada turite laiko derėtis. Nepamirškite įvertinti remdamasi premijos darbuotojams, pavyzdžiui, sveikatos draudimo įmokas, kelionių kompensavimo ir kitų išmokų.

Ką pakeisti į naują vietą?

Klausimas su "dvigubu" apačioje: viena vertus, ji diagnozuoja savo supratimą apie bendrovės reikalus, jos korporacinę kultūrą, ir, kita vertus, savo iniciatyva ir kūrybiškumas. Kai atsakote į jį, jūs turite būti labai atsargūs. Jei yra kažkas, jūs nežinote, tai geriau paaiškinti kai detales iš darbdavys, prieš jums atsakyti į klausimą, priešingu atveju tai gali atrodyti, kad jūs tiesiog perbraižyti visiems savaime, nepriklausomai nuo pokyčių tikslingumo. Tai taip pat puiki proga jums išreikšti individualumą ir padaryti įdomių pasiūlymų, susijusių potencialų darbą.

-Kas yra jūsų požiūris į gyvenimą: su kokiais sunkumais jūs matote jį, ir kaip su jais susidoroti?

Labai geras klausimas! Pirma, ji padeda darbdavys nustatyti, kokios rūšies asmens priešais jį yra: ". Kovotojas" visada kaprizingas zirzlys arba Kai kurie žmonės skundžiasi daug sunkumų gyvenime, teigiamų akimirkų, pyktis ir blogos valios kitiems, fatalizmo stoka. Jis kalba savo pasyvumo, nesaugumo, nepasitikėjimo kitais, pesimizmas - apskritai, toks darbuotojas gali sumažinti gamybos proceso efektyvumą.

Plaukti prieštarauja: man pasakyti, kad gyvenime yra problemų, tačiau jie nėra neįveikiama, o jų raiška suteikia jai vairuoti ir energijos. Padovanoti darbdaviui suprasti, kad, Jūsų nuomone, žmogus yra savo likimo ir karjeros kūrėjas, ir aplinkiniai žmonės paprastai yra pasirengę bendradarbiauti ir atvira. Tai bus pademonstruoti savo aktyvią poziciją, atsakomybę, sutelkti dėmesį į sėkmės ir pasiekimų ir gebėjimas bendrauti su kitais. Žinoma, jūs norite samdyti!

Gal galėtumėte papasakoti apie savo profesinius santykius, kurie jums gali naudoti savo naują poziciją?

Šis klausimas tikrina savo vertę kaip profesionalus. Kiekvienas, kuris dirbo tam tikrą laiką tam tikroje pramonės, kažkaip įgyja naudingų kontaktų. Jei ne - tai reiškia, kad kažkas yra negerai su tuo žmogumi, o jo veiksmingumas yra suabejota. Jis gali būti neįmanoma organizuoti būtinus platinimo kanalus, teisinį leidimą ar kitus dalykus būtina sėkmingai įgyvendinti projektus. Taigi pasakyti darbdaviui apie tai konkrečių žmonių galite susisiekti ir kaip šie ryšiai gali padėti sprendžiant profesinius klausimus.

-Kaip tu gali kelti profesinę kvalifikaciją?

Darbdavys, šiame kontekste domisi du dalykus: savo veiklos, ir noro mokytis. Kaip žinoma, tikras profesionalas niekada nesustoja mokymosi ir sugeba tai padaryti autonominiu režimu, be spaudimo iš tėvų, bendraamžių, ir viršininkais. Todėl pasakykite savo būsimiems bosas apie tai, kas kursus ėjai, ką seminarus ir ką profesinės žurnalai pastaruoju skaityti. Ar ne iš karto spaudimą, kas jums patinka, bus rengiami bendrovės sąskaita: gera kompanija yra pasirengusi teikti jums su tokia galimybe, bet jūsų galva gali atrodyti savanaudiška ir net šiek tiek panika.

Ką jums patinka daryti laisvalaikiu?

Atrodytų, kad su interviu apie laisvą darbo vietą čia? Bet kur! Chiefs daugelis įmonių dabar gana gerai suprasti tai, kad profesinės veiklos efektyvumas yra neatsiejamai susijęs su tuo, kokie žmonės yra jų darbuotojai. Jų interesai ir polinkiai gali teisingai visi gražūs žodžiai pasakyti Svarbiausias dalykas, apie jų asmenines savybes. Pavyzdžiui, žmogus, kuris Atskiedžiamas akvariumo žuvis, greičiausiai, nesiskiria kūrybiškumas ir streso tolerancija. Konkurentas, apgynė disertaciją, tikrai turi tikslą jausmą, analitinį protą ir dėmesys smulkmenoms.

Taigi nedvejodami ir papasakok man apie savo pomėgius, atsakydama į tokį klausimą. Žinoma, tai nėra būtina sutelkti darbdavio dėmesį į tai, kad jums patinka praleisti naktį klubų savo mėgstamų kokteilių bendrovė. Tačiau kai kurie įdomus ir unbanal veikla leis jums pritraukti potencialaus bosas dėmesį.

-Ar turite kokių nors klausimų mums?

Ten jie negali būti! Klausimai darbdavys - yra kitas savo interesus ir mąstymo lygio indikacija. Tie, kurie nerūpi už jį (paprastai užbaigia) interviu etapą, rizikuoja, kad "skristi" su darbu, kaip faneros per Paryžių. Taigi, ką verta paklausti pašnekovui?

  • Turite klausimų apie patį darbą - visa tai yra susijęs su pareigomis, pagrindinių tikslų specialių projektų, kriterijai darbui. Jūs niekada neturėtų abejoti, kad tai yra aišku iš darbo aprašymas, arba jau buvo minėta - tai geriau paaiškinti painiavą ar neaiškumą. Pavyzdžiui, galite paprašyti: "Kas bus pagrindiniai prioritetai šioje padėtyje darbo per ateinančius šešis mėnesius?" Arba "Kodėl ši pozicija tapo laisva?".
  • Klausimai, susiję su veiklos vertinimo, jos kriterijai ir bandymo metodai. Jūs turite visą svarbią informaciją šiuo klausimu, tačiau ji gali paaiškėti, kad darbuotojas turės kažką neįtikėtinai ir nesuvokiamai.
  • Turite klausimų apie jūsų įmonės ar padalinio organizacijos: kas bus jūsų tiesioginis vadovas, kuris tieks savo skyrius, kokią vietą ji turintis įmonėje. Verta paklausti apie labiausiai sudėtingų problemų, su kuriomis susiduria departamentas ar komandą dabar - jis duos jums gerą idėją apie kūrinio esmę.
  • Turite klausimų apie savo karjerą dėl skatinimo, bendrovė planus, jo augimo ir vystymosi tikimybe. Jūs galite užduoti pašnekovui apie jūsų karjeros perspektyvas organizacijoje, skatinti darbuotojų įmonėje, ir net pašto, galite imtis penkerius metus arba tiek po.
  • Klausimai apie galimybes. Klauskite mokymo, kelionių užsienyje, mokymo galimybę, plečia savo veiklos sritį per papildomų įsipareigojimų vykdymo - visa tai gali tapti dar reikšmingesnis ir gražus premiją, o ne darbo užmokesčio.

Paprastai interviu apsiriboja šio įvairiais klausimais. Taigi jūs turite visus raktus užtikrinti, kad puikiai į juos atsakyti ir atsiranda palankiausia šviesos. Mes norime jums priminti, kad tai yra verta mažiau meluoti ir suteikti daugiau konkrečių pavyzdžių - tai visada teigiamas poveikis darbdavys. Na, ir, žinoma, sėkmės su interviu!

load...