Gyvenimas su savo artimu ar šokiu ant miltelių keptuvės | Senamiestyje.LT
Psichologija

Gyvenimas su savo artimu ar šokiu ant miltelių keptuvės

Gyvenimas su savo artimu ar šokiu ant miltelių keptuvės

Aš nustojo vibruoti kovo mėn Mendelssohno ir pora laimingai grįžti namo. Na, jei tai - atskiras butas. Tada buvo galima išvengti šį straipsnį. Tačiau ne visi yra taip pasisekė su gyvenamojo ploto. Kai Brides turi statyti gyvenimą su anytą Studio butas. Ir daugelis iš jų išgyveno net ir šiuo nevienodo kovos.

Anekdotai ir mano mama myli savo vyrą - tai rimtas reikalas. Ypač, jei tai yra tvirtai įsitikinęs, kad nesate verti pirštas ir jos brangų sūnų. Ir kur atsirado? Pagrįstas klausimas. Tačiau atsakymas yra ne mažiau protingas: iš ligoninės. Be to, teisės negimsta, bet tampa. Tuo momentu, kai jauna mergina pagimdo ilgai lauktas sūnus ir supranta, kad tai vienkartinės - brangiausią dalyką ji pasaulyje.

Ar manote, kad šiuo momento, kai į darbo moteris tapo mama? Gal. Bet kaip jis tapo in-law. Ir jums, ateitis marti dar nebuvo gimęs į šį pasaulį, ji jau jūsų nekenčia. Už ką? Už tai, kad esate viena momentu bus atsiimti savo sūnų. Įbauginti? Tai tiesa. Dabar galime sužinoti, kaip gauti kartu su anytą.

load...

Įranga gyvenimas-in-law priklauso nuo kelių kriterijų:

  • Ar jūs gyvenate su ja bute;
  • Jūsų finansinė padėtis ir išsilavinimas;
  • Vaikų buvimas;
  • Gamta-in-law;
  • Iš vyro gebėjimas rūpintis savo šeima.

Priešo teritorijoje

Tai yra sunkiausia variantas iš visų galimų, nes, jauna žmona, turi prisitaikyti prie kažkieno bute, gyvenimo būdą. Jei naudojami keltis 10 val ir papusryčiauti su karštomis sumuštiniai, o jos vyras mama nuo 6 virėjų virtuvėje pieno košė, negali būti vengiama skirtumai.

Tarkime, jūs padarėte tą patį žygdarbį, atsikėlė 6 val, o svajonė trudged į virtuvę virti košę. Ne, pirmasis kavos pabusti, o tada koše. Tarkime, jūs tai dar įmanoma, ir nelaimingas akys amžinai-in-law nustoja Repino. "Jauna žmona virtuvėje."

load...

Taigi, kas tai mieguistas? Bet karšta košė ant viryklės dūmų ir kava liko Turku. Taigi tebūnie, kad be man atrodo blankiai. Pažvelgti į save veidrodyje. Oi, jūs vis dar cukraus į košę šiek tiek ?? Cukraus dubuo apie tai? Ir apskritai, yra saldus kenkia daug. Ypač jums. Ten, už durų vos praeiti.

Žinoma, visi jo jauną žmoną dialogai praėjo psichologiškai. In-law, tačiau taip pat nebuvo šykštauti ant tylaus nepritarimo. Ir pagrindinis dalykas yra, kad kiekvienas mintys buvo juodos ir baltos spalvos veidais.

Ir mes vaizduojamas nuotakos gyvenimą pirmą gyvenimo mėnesį-in-law. Kai kiekvienas iš jų turi dar gerą veidą blogas žaidimas. Jauna žmona desperatiškai nori įtikti. In-law desperatiškai kovoja su artėjančia neapykantos ir bando jį paslėpti. Ir tada pradėti šaltąjį karą. Ginklų kiekviena moteris tampa jauna vyras ir dar kitą sūnų.

In-law savo sūnui: Jūsų Tania atgal sriuba į dubenį yra nusausinti ir nuplauti jį. Smarvė buvo bute. Vos eteryje visiems. Buvo tokia, kad aš tikriausiai tiesiog projektas. (Parodomasis čiaudulys).

Į jaunos mamos vyras: gerai, mama. Na, aš pasakysiu jai, kad ji buvo daugiau dėmesio.

Žmona vyrui: Sashulya, medus, tavo mama vėl kibimas man. Šiandien Aš išliejau sriubą į dubenį, todėl mano mama nuskubėjo į tualetą ir pradėjo demonstratyviai plauti iš kibiro. Tikrai buvo neįmanoma laukti, kol bake vanduo bus įvestas? Tada buvo atidaryta visi langai. Climax jai, ar ką?

Ir tokie pokalbiai gali būti tęsiamas neribotą laiką. Tada jie išsivysto į atvirą konfliktą. Ką patarti šioje situacijoje? Psichologai rekomenduoja prie derybų stalo. Bet patartina tik tiems specialistams, kurie negyveno su anytą. Veteranas pasakyti, "Vykdyti o šeima yra sveika!"

Valio! Mes gyvename atskirai!

Taigi, ką? Pabėgo iš priešo nelaisvėje? Viet savo lizdą ir prisiminti teisės motiną tarsi blogas sapnas? Anksčiau džiaugtis. Vyro mama tikrai bus apsilankymą jums. Ir tegul neigiama dalis bus daug mažiau, nei jei jūs gyveno su ja po vienu stogu, tai privalo būti.

Kiekvieno jauno žmonos kraujo kamieninių statutas parašyta: "laižyti butą prieš anytą atvykimo." Labai protingas patarimas. Kadangi kiekvienas rado ant kilimo plunksnų gali virsti daug valandų paskaita-Slut žmonų.

Jūs išvalyti butą taip, kad jūs galite turėti lytinių santykių, ir iš tualeto gerti arbatą? Tai dar ne viskas. Dabar tempkite savo vyrą į tualetą, priverstinio skutimosi ir tuo pat metu lygina ne kelnes. Kokia prasmė? Rodyti kaip gerai jūs rūpintis sūnumi. Ir neduok Dieve jo kojinės būtų mikroskopinis skylė! Bet koks potencialus anyta pradės siūti iki pirmojo iš šių kojinių, tada bus priimtas į spinta poilsio

Tikiuosi, kad jums viskas tvarkingai? Gija į įvairių spalvų dėžutę? Kaip nemėgstu siūti ?? Bet save gerbiantis šeimininkė ten už kiekvieną savo vyro kojinių pora pokalbio. Jums nebus tiek daug? Nesijaudinkite, uošvė privalo duoti jums visą dėžutę temoje po dviejų valandų siuvimo kojinės.

In-law tapo močiutė

Oh my God! Štai mano sūnus! Mano krovinochka! Pažiūrėkite, kaip gražiai ji yra. Čia audra bus visiems mergaitėms!

Šiuo metu jūs neturite galvoti apie anytą. Visos mintys yra užsiėmę savo naujagimio sūnaus, mylimas. Jūs esate labai laimingas, kad mes esame pasiruošę atleisti visus savo nuoskaudas. Motina, nes ji nepirko prom dress, kad prašėte. Tėvas, kuris nebuvo išleisti į svarbiausių šalies jūsų gyvenime. Vyras, nes jis neturi pažvelgti jums tuos pačius mylintis akis, kaip ir anksčiau. In-law amžinojo pažeminimą.

Bet su neseniai malonę jums aiškiai per anksti. Kaip greitai jūs turite klausytis apie vystyklai pavojų berniukų, kaip tinkamai suvystyti vaikus, kiek valandų per dieną pasivaikščioti su kūdikiu.

Tavo mama-su kaupu bus pradėti rūpintis jaunų, nepatenkintų skundžiasi nepagrįsta jaunų namų šeimininkės ir rankų, kurios naujai pagaminti motinos auga.... Tačiau, nesvarbu, kur jie auga.

Kaip elgtis su juo? Norėdami tai suprasti, įsivaizduokite, kad jūsų sūnus užaugo.

Keičiasi vaidmenimis. Jūs - in-law

Pateikti? Saugomos net šiek tiek vaizduotės. Čia jis įsimylėjo ir prarado dienas kai kuriose merginos. Galiausiai atėjo. Ir nereikia net valgyti. Ir jūs visą dieną kepti pyragus su kopūstais. Jo mėgstamiausia. Ir sriuba šyla. Kodėl nevalgo? Šviesos šeriami. Ką tai šviesos ?? Pasirodo, kad jos pyragas skanesnis nei motinai?

Sustoti. Jauti apmaudą ir pavydo bangą, kuri veikia per savo kraujo? Jūs negalite žinoti, merginos sūnų, o ne ją myliu. Dėl pyragai. Su kopūstais. Kad jūsų sūnus yra valgomi, o ne savo. Taigi, net su pyrago atnešė! Tai suformavo pasityčiojimas! Tai soplyachka įsivaizduoja save? Ar ji mano, kad aš negaliu virėjas? Arba mano šeima badauti?....Dėl atvedė mane? Ne, ačiū. , I krakmolingų maisto produktų naktį nevalgo. Ypač neaišku, kas virti.

Dabar įsivaizduokite, kad šviesa nusėda gyventi savo namuose ir pradėti orkaitę, tai žinomiausių pyragai jūsų virtuvėje?

Kaip ji jaučiasi? Norėčiau nužudyti žmogų? Jei - taip, sveikinu. Jūs prisijungėte gretas in-law. Ir tegul jūsų sūnus yra vis dar miega lopšyje. Jūs nenorite dalintis su niekuo.

Išmintis, kantrybės ir gerumo

Dabar, kad jūs turite aplankė už antrą kaip jo marti, išmoks atsistoti ant su juo. Tai apie laiką. Nesvarbu, ką jūsų santuoką jau daugelį metų. Ir priešiškumo in-law, kiek, jei ne daugiau. Geriau vėliau, negu niekada.

Taigi, mes sukurti santykių strategiją.

  • Pirmoji vieta - Ačiū

Padėkoti? Neskubėkite ginčytis ir teigti, kad jums tai grymza nieko padėkoti. Ką apie savo vyrą? Tai tiesiog-in-law pagimdė jam, besimaitinantis ir augti. Ir jei ne jai, o gal jis nebūtų toks puikus. Bet jūs turite tai geriausias. Right?

Jei po metų atviro priešiškumo tapti metimas-in-law ant kaklo su dėkingumu tariant, jūs bent nesuprantu, ir kaip didžiausia - sukelti greitąją pagalbą.

Tai geriausia daryti gimtadienį vyrui. Nedrįsta pasakyti, kad į mano veidą? Pasakyk man telefonu. Skambinkite-in-law, ir dėkoti, kad ji pagimdė ir išaugino sūnų. Tai bus gana iš vietos.

  • Antras punktas - rekomenduojame

Aš žinau jums nepatinka klausytis amžinosios uošvė mokymų. Ir atstovauja jūsų veido išraišką, kai jūs skaitote šia pastraipa planą. Bet imtis savo žodį. Jis veikia.

Žinoma, jūs kepti pyragus su kopūstų iki 13 metų, ir jums nereikia patarimų. Neabejoju, kad jūs minkyti tešlą su savo akimis uždarytas. Bet yra kažkas, kad jūs nežinote, bet tai gali padaryti in-law? Įsiminti mylimą vyrą salotos kad jūs kažkaip negali. Gal ji turi tam tikrą paslaptį? Ar kas nors paklausti apie tai? Jūs atspėjote?

  • Trečioji vieta - pagyrimas

Jei neturite pasukti kalbą pagirti naują šukuoseną in-law (iš tiesų, perkaito peroksidas plaukus vargu ar gali būti vadinamas kirpimas), giriasi savo sūnų.

Prisiminti, kaip jūs turėjo jaunų motinų smėlio, kuris žavisi savo mažą berniuką? Ar norėtumėte bendrauti su jais, vėl ir vėl, ar ne? Ir visa tai tik todėl, kad jie išreiškė savo vieta garsiai.

Šiek tiek vėliau, jūs išmoksite pagirti Charlotte-in-law, jos gebėjimas pasirinkti tapetus ir nuplauti visus dėmes iš drabužių. Ir tada (o, stebuklas), jums bus laukti pagyrimų anytą.

Ne, ne, kruša varlių į tai neveiks, ir pasaulis ne žlugti. Viskas liks toks pat, kaip jis buvo. Tiesiog vyras mama pradeda šiek tiek gražiau jums.

  • Keturi dalis - Suteikti dovanos

Taip, viskas taip banaliai. Bet paprastesnis būdas, tuo geriau jis veikia. Svarbu suteikti ne tai, ko jums nereikia (kiekvienas iš mūsų yra bausmė lentyna spinta, į kurią bus siunčiami nepageidaujami dovanos, kurios vėliau saugiai peredarivat). Galų gale, jei baisi rozete segmentas nepatinka jums, kodėl ji turėtų ateiti iš in-law malonumas?

Duoti iš širdies. Kaip motina žibuoklių vyru? Ieškoti retą veislę ir pateikti kaip dovana. Jūs neturite laukti kai kurių datų. Padovanok priežastį. Be to, tuo labiau mąstantis yra dovana, tuo didesnė įtaka galite pasiekti su juo.

Kitas klausimas: suteikti sau. Nereikia siųsti savo vyrą į vijų. Aš suprantu, kad asmuo-in-law - tai paskutinis dalykas, kurį norite matyti. Tačiau aš dar kartą pabrėžti: suteikti sau. Tegul malonus dovanos susieti jį su jumis, o ne su savo mėgstamą berniukas.

  • Penki dalis - Kai principai neveikia

Deja, tai vyksta kas antrą šeimą. Jauna žmona ir motina-grindų blizginimo ir suteikia dovanų, ir autobusu renkasi "antroji mama" sunkūs krepšiai nedėvėjo, išskyrus atvejus, į lūpas pabučiuoti. Ir vis dar gražus.

Įsiminti kaip pokštas?

Sūnus ateina pas motiną su trimis merginomis.

- Mama, aš tuokiasi. Atspėkite, kuris iš jų yra mano sužadėtinė.

- Ir ten vienas. Ekstremalios kairėje.

- Tiksliai! Kaip galite atspėti?

- Aš tiesiog nepatiko.

Ir gyvenime. Todėl, jei bandėte visus variantus, o praktikoje vis dar bando įtikinti savo sūnų skyrybų, keisti taktikos. Norėdami pradėti tapo nepriklausomas nuo motinos sutuoktinis. Tai taikoma būsto problemą ir piniginių santykių. Labai dažnai tėvai finansiškai remti savo vaikus. Ir tai nėra blogai. Tačiau jūsų atveju, pinigai turės duoti.

Ir tada organizuoti raudonomis vėliavomis. Taip, jūs keltis 10val. Ir jums nepatinka košė pusryčiams, ir sumuštiniai. Ir jo sūnus duos ne šokti, ji norėjo močiutė, ir karatė išmokti smogė atgal. Ir..... Manau rasite kažką pridėti prie šio ilgo sąrašo.

Galų gale, kodėl jums reikia atstatyti savo gyvenimus dėl užgaidos labui, tiesa?

load...