Bendravimo su draugais problemos. Kaip sukurti gerus santykius?<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Bendravimo su draugais problemos. Kaip sukurti gerus santykius?

Bendravimo su draugais problemos. Kaip sukurti gerus santykius?

Turinys:

Iš moterų draugystei daugelį vyrų egzistavimas išlieka fantazija. Bet kadangi mes žinome iš jūsų, kas tai yra! Manoma, kad geras draugas - yra tas, su kuriuo išlaikė ugnis, vanduo ir variniai vamzdžiai. Tačiau tai ne visada ir ne su visais - priešingai, mes dažnai susiduria su problema, bendraujant su draugais. Kažkas nori pasiduoti ir prisijungti prie žmonių, kurie neigia moterų draugystę stovyklą, ir kažkas bandys išspręsti šias problemas ir stiprinti santykius. Ir tai jiems, mūsų straipsnis yra skirtas.

Jūsų draugė gamta

Kas yra jūsų draugas? Šis klausimas yra dažnai labai svarbus, nes mes draugai su visi skirtingi. Tai taikoma pokalbį, kad mes pasirinkti mėgstamiausią laiko praleidimo būdas ir net kalbėti būdą. Tai ne vienodumas dėl to, kad draugė iš vaidmuo žmonių su skirtingų tipų pobūdį ir su kiekvienu iš mūsų liesti įvairių aspektų savo asmenybę. Kokį vaidmenį dažniausiai vaidina draugais mūsų gyvenime.

load...
 • Ekspertas

Ji žino viską apie viską. Kad ji visada galite skambinti ir paklausti apie tai, kaip rūpintis retas augalas, kuris produktas turi būti duodama su pašaru grudnichka ar tiesiog išmokti bet kokį enciklopedinis faktą. Tai puiku turėti tokį universalų šaltinį žinias ir patarimus, bet kartais tai gali virsti katastrofa. Tai dažnai atsitinka, kad tai draugas gali pradėti duoti patarimų apie ir ne, nes ji žino geriau nei bet kas, kaip gyventi. Ir tai gali sukelti neigiamų emocijų audrą.

 • Šalies mergina

Su šia draugui smagi eiti į barus, klubus ir šalims. Tai tarsi amžinas poilsis, kurie visada galite nešiotis su savimi. Su juo jūs galite "uždegti" bet kur, net ne šeimos pietūs namie savo močiutę. Žinoma, šis ryšys yra gyvybiškai svarbus, tačiau bendravimo su juo perdozavimas, keista, gali tapti nuobodu. Pagirios šalys, tačiau iš tiesų gyvenime ir norite ką nors kita, išskyrus vakarėlio.

 • Dobryachka

Labai malonus ir saldus mergaitė. Ji niekada apie bet kalba blogai. Su savo gera kalbėtis su tam tikru gyvenimo-patvirtindama tema, ji visada rasite privalumų aplinkybes ir gerą kokybę neturtingų žmonių. Kartais tai yra naudinga. Tačiau tais atvejais, kai jums reikia gauti draugas kartu su jumis kažkas barė, ji negalėjo padaryti, nes Jis mano, kad viskas gerai širdyje.

load...
 • Ekstrimalka

Oh-oh-oh-oh, tai kur visa nuotykių savo gyvenime. Ji yra visiškai turretless ir gali beprotiškų dalykų: staigus lūžis visame pasaulyje kelionę, nuskustas plikas arba dėvėti baisu kostiumai Helovinas ir eiti žiedas duris nepažįstamiesiems. Kadangi tai yra nenuobodūs - tai visada pilnas netikėtumų ir įdomių idėjų. Tačiau visada išlaikyti tai gyvenimo ritmas yra gerai, tai yra labai sunku mums paprastiems žmonėms!

 • Liemenė ir zirzlys

Šie du vaidmenys yra neįmanoma be kito, todėl jie prisijungė. Mergina-zirzlys susijęs tik su tuo, kad skundėsi savo misadventures. Ji visada buvo blogas dalykas, nes savo gyvenime, visada yra keletas tragedijos natūra. Kas yra bendrauti su draugu malonumas? Tai gali skambėti baisu, bet pokalbio su ja jūs suprasite, kad turite kažką ilgainiui viskas gerai. Todėl toks bendravimas kartais gali būti malonus homeopatinių dozėmis. Mergina-liemenė visada klauso savo skundus. Ji yra utiraniyu snarglius ir užuojautos meistras. Tai buvo jos skambinti jums, kai jūs turite ką nors atsitikti, todėl sąveikos nauda su ja yra akivaizdus. Bet kitaip jis yra gana neišraiškingas.

 • Kritikas

Ji visada tave, kad nemėgsta - jūsų būdas kalbant, sienų spalvos, gyvenamasis kambarys arba kaip jūs ugdyti vaiką. Ji nuolat kritikuoja jus šiais ir daugeliu kitų daiktų. Motyvai bendrauti su draugu, kaip taisyklė, atrodo ne visiems: tai senas draugas, ir jūs bendraujate, greičiausiai iš inercijos. Tačiau, jūs galite rasti šiame komunikate pliusus: ne vieną, bet ji nepasidavė jums tokį objektyvų ir sąžiningas atsiliepimus. Atsižvelgiant į pastabas, galite pagerinti savo išvaizdą, elgesį, o į kambarį sienos. Svarbiausia - išmokti atskirti pelus nuo grūdų, tie dalykai, kad jūs tikrai blogas posūkį, iš dalykų, kad jums tiesiog patinka, kaip jie. Ir išsaugoti savo savigarbą iš savo atakų.

 • AU

A stebuklinga lazdele Rūšiuoti, visada pasirengę išklausyti ir padėti. Jūs įvedėte į žibinto stulpas? Tai jau čia, tai padeda jums susidoroti su kelių policijos-Schnick. Tai yra įmanoma, kad ji net ne manote, kad jūsų draugystė, jei jūs neturite paklausti jai padėti ilgą laiką. Toks asmuo yra tikrai būtinos gyvenime, tiesiog pabandykite nepiktnaudžiauti savo pasitikėjimą, o ne eiti į prievolės santykių - "metu, ji padeda man, tada aš taip pat turi padėti jai viskas." Ar tai, ką jūs manote yra būtina ir įmanoma jai ir nereikia jaučia pareigą kažką daryti jums nepatinka daug.

 • Draugas su tais pačiais interesais

Kadangi ji jungia turite kažką bendro - atminties, ar palūkanų sferą. Jus abu gali būti motinos, meilės kryžminio susiuvimo arba atšaukti bendradarbiavimo žaidimus smėlio dėžėje. Gali būti daug draugų ir kiekvienas iš jų jums teks derinti kažką savo. Tai visai įmanoma, kad teks užmerkti akis į savo nesuderinamumo visais kitais planais.

Labai retai, bet būna, kad vienas asmuo gali sujungti visus šiuos vaidmenis. Tada galima sakyti, kad jums pasisekė, nes jūs turite rasti geriausią draugę! Jūs suprantate vienas kitą puikiai. Jūs turite humoro jausmas yra vienas du. Jūs su juo vistiek, kur atšvęsti savo gimtadienį - McDonalds ar brangus restorane. Jūs esate sąžiningas ir nuoširdus ryšys, kuris yra susijęs su tuo, kad jūs beveik visada pasakykite tarpusavyje tiesą - net apie suknelę, nors apie vaikiną. Jūs visada galite kreiptis į ją ir pasidalinti kažką svarbaus jums šiuo metu. Jūs esate draugai ne tik tarpusavyje, bet ir su savo jaunimu. Galima sakyti, kad jūs suprantate vienas kitą puikiai (ar net be žodžių).

Problemos bendraujant su draugu

Tačiau, net bendraujant su labiausiai puikus draugė yra jų sunkumus ir problemas. Jus abu - realių žmonių su savo funkcijomis ir trūkumų, todėl tarp tu tiesiog negali būti visiškai ramus ir idiliškas. Svarbiausia yra tai, kad jūs abu turėjo norą įveikti šias kliūtis ir išsaugoti savo draugystę. Čia yra svarbiausių problemų su dviem draugais santykius sąrašas:

 • Pavydas

O, tai juoda jausmas! Kiekvienas iš mūsų bent kartą savo gyvenime, bet pavydi nors. Paradoksas yra tai, kad moterys yra labiau pavydi vienas kito nei vyrai (gal jie tiesiog kruopščiai slėpti?). Pavydas yra labai blogai draugystei, nes ji yra, nes jos pyktis ir noras kyla pakenkti, su kuriais draugystė dingsta. Ar ne pavydas jos draugas yra labai sunku (ypač, kai jūs manote, kad darai tą patį, bet ji geriausia), bet tai įmanoma. Žinote labai gerai jos sėkmės apačia - todėl pabandykite taikyti šias žinias praktikoje. Blaivus vertinimas, kas draugas neteko dėl savo pasiekimais meilės. Paklauskite jos, kas padėjo jai bet kurioje situacijoje. Vietoj pavydui, prašyti paramos ir patarimų. Sąžiningai pasakyti, kad norite, kad tuos pačius dalykus, kad ją turi. Ir tada pavydas bus daug mažiau.

 • Savanaudiškumas

Jis paprastai yra "žudikas" draugystė. Egocentriškas žmogus turi turėti viską už jį, ir jam - trumpai tariant, kad pasaulis sukasi aplink. Ir kai santykius kai vienas išsitraukia antklodė per save, tai yra labai blogai. Toks asmuo negali paremti savo draugui ir nuoširdžiai padėti jai, nes kartais norite palikti už save vardan ir jų norų fone.

 • Konkursas

Tai ne visada problema - kartais taip atsitinka, kad konkurencija suteikia žaidimo elementų santykius, draugės tonus, motyvuoja juos naujiems pokyčiams. Tačiau ji tampa tuo momentu problema, kai sėkmės lenktynės yra svarbesnis nei draugystę. Ar jums kartais net norite kažką erzina ją, tiesiog, kad būtų kažkas geriau nei jos. Kaip taisyklė, kai noras būti pirmas taip stipriai išreikštas vienu arba dviem draugais, tada prasminga pasiduoti draugystę, nes nebeįmanoma simpatijos, atvirumo, pasitikėjimo ir paramos. Tačiau, jei yra konkurencija su mergina jums tik retkarčiais, tada jūsų santykiai turi galimybę tęsti.

 • Melas

Noras meluoti savo draugui galima priskirti įvairių priežasčių: noras gauti kažką iš jo, gauti mielas judviejų vyrų dėmesio, ar tiesiog neturi įžeisti jokiu atžvilgiu. Tačiau nepaisant to, ketinimą, 99% atvejų, gulėti yra simptomas, kad kažkas yra negerai jūsų santykius su savo draugei: galite būti nuoširdus su ja, norite ją blogio, arba jūs tiesiog nerūpi apie jį. Pastaraisiais dviem atvejais tęsti šią draugystę nėra prasmės. Bet jei jūs tiesiog bijo būti sąžiningas su draugu, apie tai galvoti - kur gi šią baimę? Galų gale, jei jūs nedvejodama pasakyti savo draugams, kad jos nauja suknelė neviršijama - jūs tik manote, kad esate taupyti savo jausmus; iš tikrųjų jūs neleiskite nieko papildomai leisti pinigus su savo ranka (o gal net daugiau nuostolių). Žinoma, jūs ne visada gali būti tiesa, bet jūs turėtumėte pabandyti padaryti santykius su draugais sąžiningas ir atviras maksimaliai.

 • Nesusipratimas

Ar manote, kad jūsų draugas jums nereikia suprasti (ir, ko gero, ir jūs tai). Labai dažnai tai atsitinka dėl to, kad nesugebėjimas pažvelgti į situaciją per iš pašnekovo ir netoleranciją kitų nuomonių akis. Jei tai apie jus, tada bandykite būti mažiau griežtas - jūsų draugė taip pat yra vyras, o ne visus savo mintimis yra kvaila ir neracionalu. Gali porą kartų imtis savo požiūrį ir veiksmus, ir pamatysite, kaip tai yra geras draugystei. Jei tokia netolerancija kenčia nuo savo draugui, pabandykite paaiškinti jai, kaip svarbu jums jos supratimas ir palaikymas.

 • Pernelyg manija

Yra draugai, kurie tariamai nori "sujungti" su jumis ir su savo gyvenimu. Tai dažnai atsitinka, nes tuštumos pojūčiai jų gyvenimus ir nesugebėjimas stovėti atskirai. Kad galėtų susidoroti su šiuo reiškiniu turi būti kietas. Įdiegia tokius draugus, sakau jiems, kad dabar jūs norite būti vieni, ir kad tai nėra tavo antipatija jam apraiška - esate tiesiog pavargę nuo dialogo, ir jums reikia pailsėti ir asmeninė erdvė.

 • Aštrumas komunikacijos

Jūsų draugė yra blefas, kai išreikšti savo nuomonę ar pastabas apie jus. Esant tokiai situacijai, reikia sąžiningai ir atvirai paaiškinti jai, kad jums kartais reikia pasaldinti piliulę. Ne "jums atrodo kaip prostitute" ir "yra, žinoma, labai seksualus, bet aš norėčiau būti jūsų vietoje, įdėti kažką mažiau pretenzingas." Jūs galite praktikuoti su juo tokiais pakeitimais.

Deja, daugeliui moterų, santykius, pilnas panašių problemų - tai norma. Jie mano, kad kita moteris Draugystė negali būti, o visos merginos - tai smulkūs ir kenksmingų būtybių, kurie svajoja vadovauti savo vaikiną, ir visada kažkas pastangų. Bet tai ne taip! Geras bendravimas su draugu tikrai, ir tai visai įmanoma pasiekti. Santykiai su savo draugei, pirmiausia turi susitikti su jumis abiem. Kaip taisyklė, jie pasižymi lengvai ir malonumą lytinių santykių. Tai nepanaikina periodines proveržių pykčio, nerimo, liūdesio ir pavydo. Tiesiog, jie yra gana retas reiškinys, ir apskritai yra noras tęsti stabilią komunikacijos. Jūs neturite pastovų norą atšaukti susitikimą, šio stiliaus kažką apie paciento galvos ar darbe nepraeinamumas. Pagrindinis fonas komunikacijos - teigiamas. Jūs palaikyti vienas kitą, bet kartais galima ginčytis ir ginčytis. Toks bendravimas yra įdomus jums abiems, energizuoja jus ir suteikia jums jėgų.

Reikia nepamiršti, kad tai nėra idealus, kurių reikia siekti, o tiesiog gairės. Mes parašyta apie juos, siekiant parodyti, kad daug moterų, kad draugystė - yra teigiamas reiškinys. Tais atvejais, kai jūsų bendravimas iš esmės skiriasi nuo aprašytasis, turite įdomu - ką jūs gaunate iš tokios draugystės? Gal nutraukti tokius santykius kištis jokių asmeninių problemų, pavyzdžiui, idėja, kad nesate vertas daugiau, vilties kitų geresnių santykių, savarankiškai abejonių, pokyčių baimę, baimė prarasti visus savo draugus ir paliktas vienas trūkumas. Tai yra visų rimtų dalykų, kurie negali būti ignoruojami, bet atminkite - jūs turite tik vieną gyvenimą gyventi ir ji turėtų būti malonumas, o ne iš pareigos ar baimės.

Pavojingi temos komunikacijos

Puiku, jei jūs galite kalbėti su savo draugei apie viską. Tačiau tai ne visada įmanoma. Dauguma žmonių bando išvengti temų skaičių savo komunikate. Tai gali būti dėl to, kad labai svarbi šios temos žmogaus gyvenime, kad ji bus išprovokuoti konfliktą su didele tikimybe, į tai, kad, kai kalbame apie ją, žmogus jaučiasi psichologinį diskomfortą. Štai jie, pati pavojingiausia komunikacijos temomis:

 • Pinigai yra sėkmės, galios, funkcijos ir daug daugiau simbolis. Daugeliui žmonių, pinigai yra neatsiejamai susijusi su savigarbos, todėl, jei yra keletas šios srities problemas, didinant finansų pranešimų iš karto sukels nemalonių emocijų sujudimas.
 • Labai dažnai, religija yra labai svarbi tema asmeniui, ir todėl per pakrautas su emocija. Na, jei tai teigiamas emocijas, o jei ne?
 • Trūkumai giminaičiais ir draugais. Net jei pasakys tiesą apie mylimo trūkumus, tavo draugė veikia primityvų instinktą - noras apsaugoti mylimam žmogui bet kokia kaina. Ji turėtų būti įžeidė jus ir bus pateisinti jį visais įmanomais būdais. Todėl tai yra geriau ne kurti nepatogios padėties ir vadovaujasi principu, pagal kurį tik ji gali koneveikti savo giminaičius.
 • Politika persmelkia mūsų visuomenę, gyvenimo kokybė priklauso nuo jo, ir, kaip matote, visa tai yra labai svarbu mums. Jūs ir jūsų draugas gali būti taip skersinėje požiūris į šią problemą, šis argumentas nebūtų pabėgti.
 • Psichologiškai sudėtingose ​​situacijose. Čia, ko gero, viskas yra aišku - tai nėra būtina atnaujinti senus žaizdas ir pasikalbėti su asmeniu, kad jis nemėgsta.

Kaip pagerinti bendravimą su savo draugei?

Deja, ne kiekvienas draugystė turi teisę egzistuoti. Virš mes apibūdino santykius, tęsiant kurių nėra įdomūs abu arba viena šalis. Paprastai tai daroma nuoroda į draugystės tipų, kai kas nors yra per sunku ar nepatogu komunikacijos procese. Visais kitais atvejais, tai yra įmanoma, pataisyti ar pagerinti santykius. Toliau aprašyti patarimai bendraujant su draugu, kuris gali pagerinti savo draugystę:

 • Būkite sąžiningi vieni su kitais

Tai buvo nurodyta pirmiau kelis kartus, bet kartojimas - apie mokymosi motina. Sąžiningumas ir atvirumas - geriausias pagrindas stiprių draugystę. Nenuoširdumas yra visada jaučiau ir veda prie nepasitikėjimo, todėl geriausia išvengti.

 • Sužinokite duoti

Bet santykiai grindžiami balansas, įskaitant draugystei. Jei esate tik vienas kurių jūsų santykiai darbą, tada jūsų draugas netrukus pavargsta jį, ir jis bus rodomas nuo tavęs. Taigi pabandykite kartais padaryti kažką gero jai.

 • Siekia suprasti savo draugui ir jos požiūrį

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir turi savo pasaulėžiūrą. Jis visada į kažką pagrįstos ir nesiėmė iš niekur. Net jeigu draugais peržiūros, kad jums jaustis kvailai ir šventvagiška, pabandykite suprasti, tai - bent jau iš dalies. Jūs neturite juos priimti - tiesiog sužinoti, kaip ji susiformavo nuomonę tam tikru klausimu arba kodėl ji veikia, kad taip. Tikrai rasite sau dalykų naujų ir naudingų daug.

 • Aiškiai nustatyti santykius su vyrais

Dažniausia priežastis, kad moterų draugystės neigė egzistavimą - Aiškinimaisi dėl stipraus pusė žmonijos. Todėl mūsų uždavinys - įrodyti, kad tai ne taip! Pasitarkite su draugu visas menkiausius niuansus santykius su vyrais, kad nebūtų įžeisti, o ne "gatvę" tarpusavyje. Nebūtinai draugystė turėtų būti svarbesnis nei meilės - gal jūsų atveju viskas bus atvirkščiai, bet jus abu bus psichiškai pasirengęs už tai.

 • Palaikyti vienas kitą

Atminkite, kad kartais jūs tiesiog norite girdėti "tu darai teisingai!" Arba "viskas bus gerai". Tai suteikia mums pasitikėjimo savimi ir ateityje, ir tuo pačiu metu nieko nekainuoja. Taigi išlaikyti merginą dažniau, ir tai atsakys natūra.

 • Atminkite, kad ne draugė, taip pat turi asmeninį gyvenimą

Kiekvienas iš jūsų turi turėti savo ribas ir asmeninę erdvę. Kai kurie gyvenime aspektai turėtų būti kaip tik jums ir jūsų šeimai. Ir jei draugas įsižeidžia ne tokių ribų, būtina švelniai paaiškinti jai, kad vienatvės ir nepriklausomybės reikalingą jus kaip maisto ir miego, ir tai nereiškia, kad jūs esate prieš tai turi ką slėpti. Pabandykite bent vieną tik savo sferą - Kur galite realizuoti save be draugais ir išvengti konkurencijos. Patarti tik jei prašoma - nereikia kištis į draugo gyvenimą be aiškaus poreikio.

 • Traukinio savo gebėjimą suprasti ir "skaityti" draugei be žodžių

Tai puiku, kai jums nereikia aiškinti vienas kitam, kas vyksta su jumis - tai akivaizdu jūsų veido išraiškos. Šis Supratimo lygis, paprastai pasiekiamas tik gilią užuojautą ir per ilgą laiką.

load...