Ar yra draugystė tarp vyro ir moters: paskutinės naujienos iš laukų<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: category in <b>/var/www/anrelt/data/www/senamiestyje.lt/inc/header.php</b> on line <b>13</b><br /> | Senamiestyje.LT
Psichologija

Ar yra draugystė tarp vyro ir moters: paskutinės naujienos iš laukų

Ar yra draugystė tarp vyro ir moters: paskutinės naujienos iš laukų

Turinys:

Klausimas, ar yra ryšys tarp vyro ir moters draugystė klausimas jaudina šiandienos protus ne mažiau kaip į klausimą ten yra gyvenimas Marse. Štai kaip žmonės - ji siekia suprasti pasaulį visose jos įvairovę. Ir santykiuose tarp lyčių draugystės - veikiau svarbus žingsnis ir aiškų supratimą apie šią temą gerokai sumažinti nerimo ir dviprasmybės sumą. Pabandykite suprasti?

Kas yra draugystė?

Suprasti, ar ten yra draugystė tarp vyro ir moters, būtina nustatyti tvarką, ar tai ne visi šiame pasaulyje. Ir čia prasideda rimtas skirtumus, nes "draugystės" sąvoka gali apimti ir vertybių įvairovė.

load...

Visų pirma, daugelis žmonių kreiptis į žodžio "draugas" jų daug draugų. Kas jie yra? Tiesą sakant, tai tiesiog žmonės, kad mes, dėl kokių nors priežasčių, išsiskirti iš masių. Mes žinome jų vardus, matyti vienas kitą kartkartėmis, mes žinome jų problemas, o mes net padėti vieni kitiems kartais. Su kai kuriais draugais, mes turime puikius santykius, tačiau nėra visiško supratimo jausmas. Bendraujant su jais neįmanoma būti visiškai nuoširdus - vis kažkaip turi dėvėti tam tikrą kaukę natūra. Iš jų manė, kad mes esame ne ant lūpų neatrodo lengvai šypsena, o kai jie pagaliau pavyks kažką, vietoj džiaugsmo jaučiame tiek dūrio iš pavydo. Žinoma, jie nėra svetimi mums žmonėms, bet ir draugystė, jie, ir didelių, skiriasi požiūris nedrįsta skambinti.

Norėčiau atkreipti dėmesį į taip vadinamą "savanaudis" arba utilitarinė požiūrį. Nereikia galvoti apie juos kaip kažką blogo: tai tiesiog sąveika, naudinga abiem šalims. Užuojauta mažinimą, o pati santykiai, Yra tik tiek daug vyksta abipusio intereso. Ši kategorija apima bendravimą darbe tarp kaimynų ir pan.

Kartais mes vadiname draugystę, kad daug teisingiau vadinti solidarumą. Yra tam tikrų situacijų gyvenime, kai mes esame kartu su kažkuo susivienyti prieš ką nors, ar prieš kažką, ir atrodo, kad iš vienos pusės, kartu yra draugai, bet kita vertus - priešai. Atrodytų, kad tai yra tikroji draugystė vienijančių artimuosius vertybes, įsitikinimus, ar kažką dar svarbesnis. Bet iš tikrųjų, tokiu solidarumu yra labai mažas asmeninis komponentas, nes draugystė - tai ne tik kažką bendro, bet ir psichologinis suderinamumas - pobūdžiu ar kažkas. Svarbiausia čia - bendras vienijantis kolektyvas pagrindas, išlyginti viską, kad daro mums unikalus ir yra tikra intymumo pagrindas.

load...

Ir pagaliau, ketvirta rūšies santykius, kad mes dažniausiai vadiname Draugystė - tai abipusis užuojautą. Mums patinka, kai kurie žmonės, tai yra malonus bendrauti, ir mes jaučiame harmoniją, būti šalia jo. Žinoma, šis santykių tipas yra arčiausiai tikrosios draugystės, tačiau mes negalime sulyginti juos. Tokie ryšiai yra dažnai gana paviršutiniškas ir trumpalaikis, todėl, kad tarpusavio meile turi lydėti kažko daugiau.

Taigi, akivaizdu, kad pagal draugystės reiškė kažką daugiau nei tiesiog bendravimo, tarpusavio simpatijos ir bendrų įsitikinimų. Tai taip pat pridūrė, kad noro padėti ir palaikyti, o taip pat nurodo, kad tam tikrą laiką, už kuriuos jų draugystė eina kelią tapti. Tai gilus jausmas, reiškia abipusę lojalumo, sąžiningumo ir atvirumo. Tai yra toks sudėtingas ir daugialypis koncepcija pasirodė.

Natūralu, kad kiekvienam iš mūsų draugystei turės savo unikalias savybes, todėl kyla klausimas, ar intersexual draugystė. Vyrai ir moterys dažnai panašūs padarai iš skirtingų planetų, ir neaišku, ar tarp jų turi kažką bendro, nesusietos su seksu?

Argumentai "prieš"

Suprantama, kad į tarp vyro ir moters labai draugystei egzistavimo oponentai. Jie veda gana logiška argumentus už jų poziciją, teigdamas, kad tai yra labai ryškus ir spalvingas gyvenimo pavyzdžių. Taigi, kodėl tarp lyčių draugystė neatsitinka?

 • Tarpusavio traukos

  Tai pagrindinis argumentas oponentų Platono santykius. "Matote, - jie sako -. Vyras ir moteris kūnas yra sukurtas taip, kad ne vienas kito žvilgsnio į jų atitinkamų hormonų gaminama automatiškai, ir ten ateina tarpusavio traukos" Tarkim, tai, ką dauguma nori ir neleidžia mums gydyti vienas kitą labai rimtai. Anekdotai, tačiau tai tikrai labai galinga jėga, stovėti, kaip ji yra tiesiog neįmanoma. Kitas dalykas yra tai, kad akcentas yra gaminami, mes ne visada ir ne visiems, o kodėl gi ne būti draugais su tų žmonių, mums nepatinka?

  Intersexual draugystė oponentai teigia, kad toks ryšys yra visada "netolygus kvėpavimas" į kitą pusę, ir draugai tikriausią šio žodžio prasme, jie negali būti vadinamas.

 • "Mes esame tokie skirtingi..."

  Ne mažiau svarbus argumentas prieš draugystę tarp berniukų ir mergaičių - tai pagrindinių skirtumų buvimas yra labai, labai daug. Paimkite, pavyzdžiui, galvoju: vyrai daugiausia sukurti logišką ir sąmoningą sprendimą, o moterys yra emocinis ir kirčiuotas apie procesą. Arba, jei mes kalbame apie interesus - moterys mėgsta aptarti santykius, šeimą, grožį ir mados, o vyrai - įranga, vyriausybės darbui. Visi šie skirtumai gali smarkiai apsunkinti bendravimą tarp vyrų ir moterų.

 • Nesusipratimas

  Tiek vyrai, tiek moterys savaip atstovauti draugystę. Merginos Draugystė - tai paramos ir supratimo, gebėjimas dalintis emocijomis su kitu asmeniu, taip pat išgyventi su kai naujos patirties šaltinis. Patinas dalis įdomus ir draugiškas "į didelį kelią." Aptariant kai kurias problemas, jie iš karto sugalvoti, kaip išspręsti konkrečią situaciją. Nors tai atsitinka retai - dažniausiai jie tiesiog smagu praleisti laiką. Štai kodėl jis yra dažnai beprasmiška skundžiasi draugas žmogui aukštiesiems: jis patars mesti ir nesupranta, ką dar norite iš jo.

Pasirodo, kad jei vaikinas patinka mergina, jis įsimyli ir santykiai surišti, o jei ne, tai kodėl nerimauti bendrauti su ja? Vienintelės išimtys yra atvejai formulę "Atrodo nepatrauklus, bet geras žmogus." Bet draugystė yra priežastis - nesugebėjimas vairuoti, bet jei ji buvo, nebūtų draugystę.

Argumentai "už"

Tačiau, kai ši problema atsiranda, draugystės tarp vyro ir moters ten atvejai. Iš tiesų, kodėl gi ne ji bus? Vis dėlto, draugystė - tai sąvoka yra vienodai susijęs su abiejų lyčių. Kas galėtų būti jos gynybos argumentai?

 • "Mes esame tokie skirtingi..."

  Argumentas yra vis dar tas pats, bet jo reikšmė gali būti gana skirtingi. Kai mes esame skirtingi, todėl mes turime daug duoti vienas kitam, mergina gali gailėtis vaikinas, o jo draugai vyrai to padaryti negali. Vaikinas gali suteikti mergina labai gerų patarimų ir tikrai padės išspręsti savo problemą, skirtingai Ohoven ir Atodūsių kad aplink savo draugių. Mes galime papasakoti tarpusavyje daug įdomių dalykų, praplėsti akiratį tarpusavyje, taip pat yra esminiai patarėjus klausimais lytinių santykių.

 • Kultūros poslinkis

  Įsitikinimas, kad vyrai ir moterys nėra Draugystė yra įsišaknijusi giliai praeityje, kai tik bendra erdvė, kur jie galėtų kirsti, buvo meilė. Jie buvo nurodyta nekalbėti, o ne kalbėtis tarpusavyje, išskyrus romantišką aplinkybių. Tačiau laikai keičiasi, ir dabar moterys ir vyrai turi daug daugiau bendro, taip pat zonose, kuriose jie gali tiesiog pasikalbėti kaip draugai.

 • Viena kitos vertė

  Galų gale, kiekvienas - tai pirmiausia žmogus, ir grindys negali paveikti santykius. Gerumo, sąžiningumas, principingumas ir reagavimas - visos šios savybės yra iš esmės vienodai būdingas tiek vyrams, tiek moterims. Jei asmuo nori būti draugais su kito asmens, šiuo atveju grindys bus ne kliūtis, o raktas yra artimi ir nuoširdūs santykių užmezgimo.

Kaip susidraugauti su vyru?

Net jei jūs neturite visiškai tiki šio reiškinio egzistavimą, už vyriškų pečių poreikis vis dar lieka kiekvienam iš mūsų. Kartais tai yra tiek, kiek jūs tiesiog norite pasikalbėti su vyru be romantikos prieskoniu! Yra vienas klausimas, kaip įgyvendinti šią idėją ir apeiti galimus "spąstų" Tokių santykių?

 1. Nustatyti ribas

  Iš karto! Tai labai svarbu, nes dauguma draugiškų santykių vyrų ir moterų yra sunaikinti dėl to, kad vienas nesupranta savo vaidmens, galimybes, teises ir pareigas. Paprasčiau tariant, jūsų draugas gali staiga pabandykite pabučiuoti tave, nes jis mano, kad jis yra teisingas. Arba pas tave per pusę pastaruosius naktį, nepaisant jūsų smurtinių protestų. Visi šie ir daug kitų dalykų, kuriuos reikia aptarti tuo metu, kai tampa aišku, kad jūs esate draugai.

 2. Neerzinkite

  Statistika rodo, kad tokių santykių yra dviejų tipų klaidų yra dažni: vyras yra labiau linkę manyti, kad moteris slapta jaustis traukia prie jo, ir tik reikia žengti pirmą žingsnį, kad jį gauti, ir moteris, priešingai, linkęs ignoruoti tą faktą, kad žmogus jaučia jos simpatijas. Taigi, esant tokioms aplinkybėms, tai yra labai svarbu užkirsti kelią bet išpuolių flirtuojanti į kitą, kitaip jums paleisti yra nesuprastas riziką ir provokuoja jį imtis ryžtingų veiksmų, kad jums nereikia pats neturi.

 3. Būti įdomu

  Vyrai nori būti draugais su vyrais, o ne atsitiktinai: jis visiškai neįdomu, kad tų dalykų, kurie yra priklausomi nuo moterų. Taigi, jei norite rasti kitą tarp stipraus pusė žmonijos, turėtumėte pradėti tikrai suprasti vyrais: kompiuterius, technologijas, medžioklė, Automobiliai, Futbolas, orientavimosi, ar kažkas kita. Šios moterys yra iš tikrųjų nedidelis, o vyrai traukia į juos. Galbūt tai dar praversti bendraujant su džentelmenai.

 4. Lyčių lygybė

  Draugystė skiriasi nuo sekso vaidmenų santykius taip, kad abu partneriai šiuo atveju turėtų būti lygiomis pozicijas, kitaip, anksčiau ar vėliau vienas iš jų bus pavargsta tokio pranešimo (meilės ir aistros paprastai padeda įveikti galimą disbalansą). Taigi, jei norite sukurti draugiškus santykius su vyru, sustabdyti daiktų naudojimą, pavyzdžiui, "esate galiūno - man padėti". Vienas žmogus, vienas moka "arba

Bendras klausimas apie intersexual draugystei egzistavimą galima laikyti uždarytą, nes pasitaiko tokių incidentų, ir akivaizdu, kad bet kuris iš mūsų. Kitas dalykas yra tai, kad dažnai nėra aišku, kas yra šį draugystę - nepriklausomą reiškinį arba pereinamojo laikotarpio etape romantiškos meilės? Ir jei tai pora ir toliau būti draugais, tada gal jie tiesiog "pakimba" šiame etape, tačiau jų santykiai gali bet kuriuo metu atgimti? Iki šiol, yra daugiau klausimų nei atsakymų, bet jie skamba keli skirtingi. Ir, svarbiausia, kiekvienas iš mūsų turės išspręsti savo kiekvieną iš jų.

load...