Aprangos kodo pagrindai ir taisyklės | Senamiestyje.LT
Psichologija

Aprangos kodo pagrindai ir taisyklės

Aprangos kodo pagrindai ir taisyklės

Turinys:

Šiandien sunku rasti tvirtą įmonę, kuri neturi savo prekės ženklą ir firminį. Firmos įvaizdis didelės bendrovės ir išreiškiama tokia sąvoka kaip aprangos kodas. Tai yra vienas iš svarbiausių elementų, kurie palaiko kompanijos reputaciją ir sukurti jo įspūdis rinkoje. Kas yra aprangos kodas ir ką taisykles, kurias ji paklūsta?

Kas yra įtrauktas į sąvoką "Dress - kodą"

Kas yra aprangos kodas? Tai drabužių ir lankantis įvairius renginius, įstaigas, renginius principų jo nusidėvėjimo forma. Frazė ateina iš anglų dress kodas, kuris išvertus reiškia "aprangos kodą" (suknelė - Drabužiai, kodą - paprastai kodą). Anglų terminas greitai išpopuliarėjo ir pradėjo būti naudojamas šalių visame pasaulyje. Taisyklės aprangos kodas dažniausiai žymimas dėvėti drabužių standartus biure. Tiesą sakant, ši sąvoka yra platesnė, o jos pozicija dėl aprangos kodas gali turėti žmonių skirtingą pilietybę, profesija, religija, socialinė klasė, seksualinės orientacijos ir šeiminės padėties.

load...

Drabužiai, o tai reiškia, aprangos kodą darbe, nėra vienoda. Jis gali būti individualus, bet pasirinko įstatymų nustatytus šio ar šios bendrovės. Tipai aprangos kodą priklauso nuo veiklos įmonės taikymo sritį.

Pavyzdžiui, žmonės, kūrybinių profesijų - pardavėjų tapybos, teatro darbuotojų, darbuotojų agentūros modelį, ir taip toliau - gali būti dėvimi ant paslauga, o ekstravagantiška apranga. Ir tas, kuris remiasi reprezentacinių veiklą ir tarnauja kaip įmonės veidą derybose su pirkėjų ir kompanionai privalo dėvėti klasikinį interjerą.

Aprangos kodas bet kietas bendrovė daro prielaidą, kad tais pačiais drabužiais pasirodyti dvi dienas iš eilės negali būti darbe. Kiekviename savo darbuotojų ar darbuotojas turi būti ne mažiau kaip trys - keturi variantai kostiumai, harmoningai tarpusavyje stiliaus ir spalvos. Įmonės reputacija priklauso, be kita ko, iš savo darbuotojų išvaizda, kurie dažnai vaidina lemiamą vaidmenį nustatant vartotojų ir verslo partnerių pasitikėjimą pati įmonė.

load...

Dažnai susipažinimas su įmone prasideda bendravimo su konkrečiu darbuotoju, drabužių ir išvaizdos, kuri pirmiausia kalbama apie pagarbą potencialiems klientams. Todėl, aprangos kodas iš įmonės, ir kad rodo reikalų bendrovės būklę, kaip visuma, yra labai svarbus ir yra natūralus tęsinys verslo kultūrą ir neatskiriama ženklą.

Į vakarus, į didelių korporacijų verslo drabužiai kodas, kuris gali padaryti gana griežtus reikalavimus. Sutartis yra keletas puslapių su detaliais drabužių darbuotojai, įskaitant medžiagos, iš kurios jis pagamintas sudėtį. Pavyzdžiui, pagrindinėje JT biuro teisėtai darbuotojas, ignoruojant aprangos kodą moterims, įsteigta bendrovė, gali padaryti kaitos triko apie, tarkim, laiminga spalva.

Tačiau, siekiant pateisinti nelankstumo aprangos kodas, biuro darbuotojas gali būti įrengta oro kondicionavimo sistema, kad net karščiausią metų laiku galite jaustis gerai kelnių kostiumas su ilgomis rankovėmis ir net pėdkelnės pagal kelnės šiame biure neduos diskomfortą. Aukšti atlyginimai taip pat leidžia darbuotojams labiau tolerantiški į aprangos kodą sunkumo.

Nors buvusios Sovietų Sąjungos interpretuojama gana siaurai, tai yra verslo aprangos kodas ir jos taisyklės daugiausia taikomos drabužių renginiams, kurio sėkmė gali priklausyti nuo išorinių darbuotojų tipo. Tai gali būti atviri verslo vakarėliams, verslo susitikimus, per kuriuos svarbius sprendimus, gali būti pagaminti.

Dažniau nei ne reglamentuojama biuro stiliaus drabužiai ir vykdyti daug nepriimtinų dalykų, dirbančių personalo biure sąrašą. Apskritai, verslo kodas drabužių yra padalintas į vyrų ir moterų.

Panelių suknelė - kodas

Moteris aprangos kodas darbe, kaip taisyklė, draudžia mažai poilsio kelnes, palaidinukės su pliko pilvo, mini sijonai, šortai, skaidriai drabužių, gilia iškirpte, sporto drabužiai, šlepetės. Reikalavimas įmonių kodą drabužių, kol rasite tik restoranuose ir bankai. Tačiau, sprendžiant iš to, kad organizacija po keliones į užsienio partneriais lyderiai vis dažniau siekia pristatyti savo įmonę kultūrą kaip aprangos kodas, aprangos kodas palaipsniui ateis į madą. Šiandien jie randami įmonės įstatuose ir darbo sutartis.

Verslo Panelių stilius didelė korporacija paprastai kostiumas be labai siauras sijonas, kurio ilgis turi būti ne aukščiau kelių. Mergina dirba korporacija privalo turėti panašių kostiumai skaičių. Jie gali būti papildyta priedų ir papuošalų, bet proto ribose. Su šiais papildymai tiktų biurui, jei reikia, gali būti lengvai paverstas neformaliojo drabužiui natūra kai priėmimo ar įmonių vakare.

Aprangos kodas moterims ir suteikia sijonas ir kelnių kostiumai tamsios spalvos, papildyta plonas megztiniai ar palaidinės. Darbuotojų batai turėtų būti labai švarus, tvarkingas, ant mažo kulno ir uždaros kojų. Moterų atsiradimas darbo vietoje, o ne donned pėdkelnių, net karštomis dienomis yra nepriimtinas.

Kai kuriose įmonėse verslo stilius turi būti laikomasi nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Penktadieniais ir įvairių verslo renginius prisiimti neformalų stilių suknelę. Jis leidžia jums įdėti suknelės ir palaidinės su kelnėmis ar sijonais be striukės ir puošti save su didesnėmis nei įprasta skaičius aksesuarų. Tačiau batai vis dar turėtų būti uždara kojų. Apskritai, net neformalioje aplinkoje tarnauja įmonės turėtų laikytis elegantiškas, be didelių maivymasis stiliaus.

Moteris firminis stilius Drabužių - pagrindai (kai kurios rūšys kodas):

Oficialus, Visas suknelė - rekomenduojami rutuliniai chalatai

Pusiau formalus, Rūkymas - dieną išspręsti kokteilis suknelės, vakare - vakare.

Neformalus - verslo kostiumas.

Smart casual - džinsai yra priimtina, kelnės arba sijonas su palaidinė arba golfo; gali liemenė, megztinis, liemenė, diržas; batai batai ant kojinės, puskojinės ar pėdkelnės. Yra auskarai, nebent jie yra sujungti su kitais drabužiais.

Verslo Laisvalaikio, užmiesčio klubas - audinio kelnės, ilgi šortai ar Capri kelnės su polo.

Verslo aprangos kodas vasarą

Kaip pasirinkti drabužius, kad jums jaustis patogiai tvankus biure, o ne pažeidė griežtą įmonių aprangos kodo? O ką apie šias moterų darbuotojų, kurie tvarkingai griežtai įmonių chartijos tik dėvėti uždaro toe bateliai neleidžiama ignoruoti triko ir rankovės ilgis sau ne mažiau kaip tris ketvirtadalius? Šiuo atveju, parodė nepaprastą išradingumą - ir aprangos kodas buvo "atsibodo", o kūnas liko nepažeistas.

  • Pirmiausia, būtina atkreipti dėmesį į audinio, iš kurio siuvami drabužiai. Tai tikrai negali būti skaidri, bet tai labai pageidautina būti pakankamai plona, ​​ir leisti organizmui kvėpuoti lengva. Jis geriausiai tinka šiam tikslui linų. Tuo labiau, kad lino kostiumas pat gali būti sujungti su drabužiais iš kitų nepermatomas, bet plonų audinių. Pavyzdys: Lininis švarkas ir sijonas Chiffon Monofonines gerai kartu ir yra suderinamas su verslo stilius. Jei nešiojate pėdkelnes pagal lino sijonas, tada jums nebus susiduria perkaitimo.
  • Iš sijonai ir rankovių ilgis: Jei jūsų įmonė aprangos kodas aiškiai nurodoma, kiek laiko turėtų būti sijonas ir rankovių iš švarko ar marškinių, ji bus jums sutaupyti vėl, lengvas audinys ir drabužių stiliaus. Pabandykite pasirinkti tuos modelius, kurie netelpa sandariai prie kūno.
  • Batai: aprangos kodas iš kai kurių bendrovių draudžia dėvėti atvirus batelius. Vasarą tai ypač sunku įvykdyti sąlygą, nes uždaroje batų, ir net tada, kai dėvėti pėdkelnes, kojos bus labai karšta. Čia taip pat yra būdas: galite dėvėti batai, sandalai. Šie batai yra uždarytas kulno ir tne, ir tik per vidurį ar šone pėdos yra atvira. Jei vis dar reikia griežčiau parinktį, tada pasirinkti batus, pagamintus iš tekstilės audinio arba odos bateliai su skylutėmis (matyt atrodo, pynimo arba tinklų) - ir jūs galės atitikti reikalavimus, ir pakankamas komfortas patys galės teikti.
  • Pėdkelnės: čia taip pat galima eiti į triukas. Jūs galite sau leisti pakeisti vientisas nailono pėdkelnės kojinės On-neto. Tiesiog nusipirkti kūno spalvos triko su bauda akių. Jie bus nematomi ant kojų ir leidžia odai kvėpuoti.

Galima pacituoti daugiau nei vienas pavyzdys, kaip su paprastų gudrybių pagalba gauti aplink taisyklės per griežtos verslo aprangos kodas, paprastai nesutrikdant savo reikalavimus. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos ir nuo jūsų fantazijos. Mes tikime, kad mūsų patarimai jums bus padaryti viską, ko jums reikia pažvelgti į biurą gana profesionaliai.

load...