Porcelianas interjere: bruožai ir pavyzdžiai

Iki 70. Pabaigoje Italijoje vienu iš keraminių plytelių gamybos fabrikus nepavyko. Dėl šios klaidos šviesos išmoko naują apdailos motiną, kuris taip pat vadinamas akmens porceliano ar granito plytelės.

Medžiaga buvo taip lengva naudoti, kad šiandien užtikrintai užima lyderio pozicijas savo srityje. Ši sėkmė yra dėl keleto palankių gamtinių privalumų porceliano molio.

Pirma, granitas pigiau nei jos santykine, natūralaus granito. Antra, krovimas technologija yra aiški ir žinoma visiems plytelių klijuotojai, nes tai nesiskiria. Trečia, ši medžiaga yra labai atspari trinčiai, atsparus temperatūros pokyčiams ir “nebijo” vandens, kuris leidžia iš granito grindys naudojimą interjere.

Interjero dizaineriai naudoja šią dangos tipą, sukurti grindys, sienos, virtuvės prijuostės, židiniai ir dar daugiau. Įvairių stilių, formų ir perdirbimo metodai leidžia eksperimentuoti. Per porceliano tapyba tiesiog imituoja natūralaus akmens, plytelių – trumpai tariant, bet statybinių medžiagų.

Jis atrodo įspūdingi meno plokštės iš granito pagal interjerą medį. Mozaika gali puikiai pabrėžti savininkų charakterį, taip pat tapti tikrą meno kūrinį savo namuose.

Taigi, kas yra viduje Italijos klaidų, kad davė interjerus modernias tiek premijos? Kaip taisyklė, granito apima įvairių rūšių molio, kvarco smėlio, lauko špatas. Išoriniai skirtumai būtų pasiekti su natūralių pigmentų. Beje, gal jo sudėtis granito privalo dar vieną pavadinimą savo “akmens porceliano”. Lauko špatas naudojama daugiau kinų tauta darant savo garsiąją porceliano. Beje, tai yra viena iš labiausiai paplitusių mineralų žemėje ir ji yra plačiai naudojami pramonėje.

About the Author

No comments