Siuvimas pradedantiesiems | Senamiestyje.LT
Namas ir sodas

Siuvimas pradedantiesiems

Siuvimas pradedantiesiems

Mes visi norime turėti visą krūvą įvairių drabužių variantų, skirtų visoms progoms. Ir šie komplektus reikia ir pabrėžti visus skaičiais privalumų, tačiau tuo pačiu metu slepia savo trūkumus ir išreikšti vidinį esmę jo savininkas. Oi, kaip aš noriu! Tačiau mūsų spintos, deja, ne visada malonu su suknelių gausa. Norėdami papildyti juos, lėšos reikalingos, ir jie ne visada padeda pasirinkti drabužius, kad bus ir skonis, o figūra, ir pan.

Tačiau Fantastika būtina įgyvendinti, nes jie yra negalimi kupinas nepasitenkinimo, visų kompleksų, giliausia depresija ir kitų nemalonių dalykų rūšių plėtrą. Kaip tai gali būti? Produkcija yra gana paprasta - išmokti siūti pati. Svarbiausia - nereikia manyti, kad tai neįmanoma, ir yra prieinama tik tiems, kurie turi natūralų polinkį būti susiūti. Toli nuo jos! Mokymosi siūti nėra labai sunku. Būtų noras... Po siuvimo meno, jei ji yra tinkamai suvokti, ne tik leidžia suknelė gerai siuvėja pati - ji atneša nemažas pajamas, nes darbo siuvėjai visada vertinami gana brangus.

Kur pradėti?

Ne blogas variantas - žurnalai su "siuvimo pradedantiesiems", kuri jau turi gatavus modelius drabužių. Tačiau reikėtų pažymėti, kad "Siuvimo pradedantiesiems" modelio pamušalu standartas, skirtas tipiškų moterų figūrų. Iš tikrųjų, moterys su tokiais skaičiais, yra reti, ir net gerai pritaikytos drabužiai modelius ant drabužių gali atrodyti nesvarbios jos šeimininkei. Todėl, siuvimo manekenai gali pradėti prisijungimo raštus, tačiau profesionaliam siuvimui būtina išmokti, kaip tai padaryti šiuos modelius savarankiškai.

load...

Daro modelį

Kopijuoti modeliai iš žurnalų, gali būti skaidrūs kalkė arba įjungti pasodinti juos prie popieriaus su specialiu dantytu ratu. Prieš kopijuoti modelį, jums reikia susipažinti su visais jo detales, nustatyti, kuris iš linijų ir kokio dydžio nustato surasti visus varneles ir ribas reikalingus duomenis. Pats tiksliausias kopija modelių gautas kalkė. Jei modelis perkeliamas į kalkė, kalkė lapą sutalpintas gatavų modelių ir gerai pritvirtinti, kad ji nėra rangosi popieriaus. Tada raštas siena kalkė apjuosti žymeklį, naudojant liniuotę ir perduoti brėžinyje visas ženklus.
Kai visi elementai bus nukopijuoti į kalkė, jums reikia suvokti visa tai atitinka tarpusavyje, šoninės modelio. Jų parametrai turi sutapti. Jei jie yra tikslūs, popieriaus modelis perkeliamas ant audinio, supjaustyti, siuvami ant siuvimo mašina ir pasiruoškite dalykas. Gana paprasta, ar ne? Tikėtina, kad jis neturės dėvėti, bet faktas lieka faktu, kad pirmasis žingsnis suprasti siuvimo meną padaryti.

Siūti sijoną

Būdai modeliuojant drabužius yra gana įvairi, tačiau visi jie remiasi pagrindinių taisyklių raštų brėžinyje. Siekiant sukurti produktą tik sau, galite pradėti su svarbiausio. Tarkime, mes renkamės "Siuvimo pradedantiesiems sijonas" ir pabandyti padaryti sau labai paprastas sijonas nebrangūs audinys.

Už tai mes turime liniuotę, siuvėja smeigtukai, kreida, centimetrą, metras gabalas įprastinių guma ir dideliu, labai aukštos kokybės, žirklės. Apie intarpais moterų žurnalai turėti lentelę, kurioje yra surašyti pagrindiniai parametrai pašalinimo priemonių. Šie parametrai yra suknelė juosmens, krūtinės, klubų pavaržą, už sijonas - klubų santykis ir liemens apimtis. Pavaržą matuojamas pagal laisvą obleganie colių juosmens arba klubų. Per siuvimo sijonas tvirtinant jį galima padidinti arba sumažinti liemens apimtis. Kalbant apie klubus pavaržą, tai turėtų būti vertinama, atsižvelgiant į skrandį.

load...

Bet kuriuo atveju, už sijono modelis yra gana laisvi ir išpjauti iš audinio su sutapimu. Siluetas sijonas pagaliau nustatomas, kai jis yra Siuvimas, todėl modelis turėtų galėti statyti modelį. Kitaip tariant, jei reikia, sijonas gali būti padidintas klubų ar liemens.

Iškirpti iš audinio su geležimi dalys turi būti kruopščiai ir švelniai nurašymas ranką, atsižvelgiant į visas nišas ir raukšlės. Po to ateina pirmojo montavimo posūkį. Jeigu sijonas eina gerai, galite pereiti į kitą etapą siuvimo, kuri yra atliekama jau siuvimo mašina.
Žinoma, siekiant gauti puikiai susiuvami gatavo produkto, jums reikia išmokti daug daugiau niuansų. Bet svarbiausia, viskas tas pats - išmokti priimti teisingus modelius sijonai ir kelnių ir suknelės. Labai patogu suprasti mokslas "Siuvimo pradedantiesiems" vaizdo, kuris akivaizdžiai parodo visų šio detales, ji yra prieinama kiekvienam iš mūsų, meną. Mastering jis tiesiog atrodo labai sudėtinga. Vienas turi tik ją paleisti, ir siuvimo labai žavi, atidarymo neribotas galimybes kūrybiškumui.

Jei jums patinka siūti sau ir papuošti namus savo rankomis, mes rekomenduojame jums sužinoti apie žmonių kratinys meno, grandinės produktai taip pat galima rasti ant mūsų žurnalo puslapiuose.

load...