Ar jūsų rankinėje yra nešiojamojo kompiuterio priedas ar būtinybė? | Senamiestyje.LT
Mada

Ar jūsų rankinėje yra nešiojamojo kompiuterio priedas ar būtinybė?

Ar jūsų rankinėje yra nešiojamojo kompiuterio priedas ar būtinybė?

Modernus, sėkmingas moteris nemano leidinį (klube, dirbti ar susitikti su draugais kavinėje) be madingų rankinių. Savo ruožtu, mes tikrai rasite keletą pagrindai atsižvelgiant į moteriškas aksesuaras gelmes. Žinoma, tai bus: piniginę, išmanusis telefonas, lūpų, iš namų ir automobilio raktus. Ir jei yra vieta, padas ir rašiklis? Nuspręskime kartu, jei reikia šiandien, skaitmeninių žiniasklaidos ir socialinių tinklų paprastas senas nešiojamas amžiaus.

Kai iš karto pasakyti, kad nešiojamieji kompiuteriai ir nešiojamieji kompiuteriai yra nebereikalingas, nes visi kontaktai, kalendoriaus ir pastabos seniai persikėlė į mobilųjį telefoną, kuris visada po ranka. Sunku nesutikti. Tačiau asmuo, yra suprojektuoti taip, kad laiškas, įgūdžius ir kultūrą, kuri yra gaminami ir tobulinami tūkstančius metų, ilgą laiką liks jam vieną iš svarbiausių metodų įrašymas svarbios informacijos, patirtimi ir idėjomis. Prisiminkite iš mano patirties - tai dažnai našiau išdėstyti trumpą kalbą projektą ranka, greitai rašyti numeriu jį ties servetėlės ​​nei telefonų knygos kontaktų diktantas.

Ir svarbiausia, dabar pasaulio kanceliarinės prekės ženklai pasiūlyti daug įvairių dydžių, spalvų, galimybių, pavyzdžiui dalyko rezultatų kaip nešiojamojo kompiuterio, kad tilptų savo jau tapatinama su madingų aksesuarų ir nepamiršti, rengdama savo įvaizdį. Taigi, ką pasirinkti?

load...

Tai vasarą, atostogų sezono aukštis. Žavus vėsa gatvės Venecija ar Paryžių ar Afrikos savanos Brazilijos paplūdimio šilumos... Visi šie vasaros patyrimai ir prašo teminių nešiojamieji kompiuteriai ir bloknotus puslapių teNeues keliautojų. Metimas iš šių knygų pora paplūdimio krepšys, staiga iš savo širdies bangų ošimas gims negendantis šedevrą, kad reikės kažkur įrašyti?

Patogiausias variantas tinka verslo moterims tikrai bus maža kasdien poludatirovanny Bruno Visconti Megapolis ". Skirtingų spalvų dangteliai, išskyrus popierių, užapvalintais kampais, žymę ir tvirtinimo guma informacija blokas - dalykas yra tikrai verta jūsų dėmesio! Poludatirovanny blokas neverčia jums užsirašinėti kasdien, palikdama už savaiminių pastabose. Jei norite ką nors šviesos, ryškus ir stilingas - atkreipti dėmesį į kišenę Nešiojami kompiuteriai Bruno Visconti dvyniai. Iš kontrastingų spalvų knygas (juoda / raudona, oranžinė / žalia) ir ląstelių linijos ir lengvai tilptų į bet kokius, net mažiausias rankinės pora.

Merginos, kurie nuolat ieško naujų elementų, be abejo, kreiptis į didinga seriją nešiojamųjų kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių Slovėnijos (siurprizas siurprizas!) Gamintojas popopad. Patentuotas rankinis surinkimas ir susiuvimo siūlas šių trinkelės, ergonomiškas įstrižai linija, įdomi derinys ekologiškų popierinių medžiagų tikrai padaryti atidžiau pažvelgti į šią mados aksesuaras. Be to, yra galimybių popopad nešiojami kompiuteriai su odos viršeliais, nešiojamieji kompiuteriai darbui ir tyrimą, neakivaizd nešiojami kompiuteriai, apyrankės.

load...

Na, mes neturėtume pamiršti, kad biure pasaulio mados kelerius metus yra Moleskine. Didžiulis pasirinkimas dydžių, linovok, formatų, popierius, dramblio kaulo ir užapvalintais kampais jau seniai tapo šio nešiojamojo kompiuterio bruožas. Dėl netrukdomai naudoti gali būti rekomenduojama klasikinis serijos nešiojamieji kompiuteriai, kišeniniai dydį kietos ir minkštais viršeliais. Tai kaip maža juoda suknelė - klasikinis visais laikais.

load...