Honkongas yra miestas, jungiantis Rytų ir Vakarų šalis | Senamiestyje.LT
Laisvalaikis

Honkongas yra miestas, jungiantis Rytų ir Vakarų šalis

Honkongas yra miestas, jungiantis Rytų ir Vakarų šalis

Honkonge... Šis miestas atėjo iš britų kolonija verslo centre Azijoje ilgą kelią. Jis vadinamas moderniausia miestas Kinijoje, vyriausybė valstybėje. "Uodega", kuris sugebėjo vizginti didžiulis "šuo", verčia Kinijos valdžios institucijas persvarstyti savo požiūrį į rinkos ekonomiką.

Jos architektai bandymas pasiekti dangų panieka statyti pastatus trisdešimt istorijų žemiau. Tai, kad čia gaminti aukščiausios kokybės visų suklastotų žinomų prekinių ženklų: mados drabužius, reikmenys ir įranga. Honkongo Paaiškėjo, kad būtų galima maišyti dvi visiškai priešingą kultūra, turintis ilgą istoriją ir prisijungti keistą kokteilį kinų ir europiečių, taip sukuriant naują tautą - Honkongo žmonių.

Ant žemės, nėra antroji vieta kaip Honkonge: Miestas, užaugo santykinai mažą žemės sklypą, rodo, kad aukštesnės jėgos įsikišimo į jo statybą ir klestėjimo procesą. Beveik 90% Honkongas - kalnai, o oras staigmenų pradedant nuo taifūnų ir audros į alpus šilumos ne šimtu procentų drėgmė. Tačiau didesnės galios neturi nieko daryti su juo. Visa tai yra žinoma pasaulio Honkongas - įžymybių senovėje, modernių dangoraižių, parkas kompleksų, daug kilometrų tunelių, kanalų ir tiltų, - žmogaus genijaus kūrybos, ir sunkaus ir kruopštaus darbo rezultatas.

load...

Prieš šimtą penkiasdešimt metų, du šimtai šešiasdešimt salos, kurios dabar Namai specialų Honkongo SAR ir negalėjo įsivaizduoti kas tapo jų "kvapnios įlankoje." Kas kažkada buvo prieglauda Buccaneers ir žvejų miestelis su dideliu sėkmės puolė į priekį ir pasuko į turizmo ir verslo centras Kinijoje. Svarbiausia yra tai, kad, nepaisant skirtingų kultūrų, Amerikos ir Europos įtaka, Honkongas kruopščiai konservuoti senovės kinų šaknis ir auginami misticizmą būdingą visų azijiečių.

Honkonge stebuklai

Tiesą sakant, Honkongas yra toks turtingas stebuklais, kad akys nukryps. Ir kiekvienas stebuklas vertas specialaus paminėjimo. Ir svarbiausia, kad jie yra labai kompaktiškai, kad atvyko ieškoti naujų patirčių turistų neturiu jokių problemų su šia nuomone. Atvirkščiai, yra problema, nes laiko, kad pamatytumėte, kiek įmanoma. Mes bandėme pasirinkti jums tie Honkongo pramogų padėti jums suprasti ir žinoti šį miestą viduje, tampa už laiko daliai, pamatyti, kaip jis atrodo, vietinių gyventojų.

load...

Prieskonių rinka

Honkongas, taip pat bet kokios kitos lankytinos turizmo sostinė, kenčia nuo to, kad laikosi nuomonės, kad yra sudarytas iš, yra, nustatytą įprastų turistinių maršrutų. Vadovaujantis gidai instrukcijų, jums bus aplankyti vieną ar kitą lankytiną vietą. Bet jei norite sužinoti tikrąją Hong Kong, galite išvengti stereotipų, ketina centrinėje rinkoje.

Iš čia turi prasidėti pripažinti Hong Kong, mirkymas plonas, subtilus aromatas prieskonių, klausytis keistų kalbos gyventojais, gauti savo laisvalaikio gyvenimą. Pakeliui, galite įsigyti šiuos prieskonius, kurioje kinų visada žinojau daug. Susukti į vamzdžiai rudos vanilės ankščių, kmynų, muskato. Čia ir tik čia galėsite įsigyti šią "mišinį penkių skonių" - usyanmyan.

Auksinės žuvelės rinkos

Ši vieta - egzotika savo gryniausia forma. Jei nebuvo jausmus ir emocijas centrinėje rinkoje, jūs turite galimybę gauti trūkstamą spalvą Goldfish rinkoje. Visi tie patys neskubi vietinių kinų ir auksinės žuvelės kiekvienos skonį.

Prabangūs rasti sau didžiulį šunį Honkonge yra labai mažai. Bet kinai žiūri į jį filosofiškai ir veisiami savo butuose karosas. Tik įsivaizduokite: gatvės Tung Choi dedamas tankai, skardines ir plastikinius maišelius su tylus kalinių. Ateikite ir įsitikinkite, norą, jei jūs negalite pirkti. Tačiau nuo šio grožio tiek kvapą, kad keletą žmonių troškimai prisiminti!

Tačiau auksinės žuvelės - tai ne viskas, kad gali būti vertinamas už stiklo akvariumas: Rainbow seahorses, medūza ir net jūros vėžlius žiūri tyliai per vandenį, nes jei ji yra prieinama kažką apie tai, ką mes, žmonės gali tik pasvajoti. Tačiau, "Twitter" kinų kalboje skiesti tylą. Lygiai taip pat Kinijos žibintų šviesos spalva viską aplink paslaptingą šviesos. Jei ieškote vietos su tikra kinų skonį, tada jūs pasirinkote tinkamą daiktą, susipažinti su tuo, kas vadinama nekilnojamojo Honkongas.

Knockin 'on Heaven

Dabar, kai miestas jums atidaryta savo tikrąjį veidą, kai leisite jam fleetingly, tačiau ji mirkyti atmosfera, galite pradėti tyrinėti Honkongo įžymybes. Mieste, kaip didžiulis drakonas dantų, siluetai dangoraižių sumažino dangų. Su savo aukščio kaip sakoma su vietiniais, ir su Dievu dokrichatsya lengviau, ir jūs galite pamatyti kaimynines salas. Taigi - pirmyn, aukščiausia bokštas, kai Honkonge sveiki, iš pirmo žvilgsnio!

Apžvalgos aikštelę ant šimtąjį aukšte bokšto Sky100 yra beveik 400 metrų aukštyje virš žemės. Iš šio aukščio aplinkinių dangoraižiai atrodo žaislai ir nuostabiu vaizdu į marias "Viktorija" atrodo kaip puikus drobė jūros peizažą, ir Honkonge, kaip lėlių mieste. Tie, kurie turi pakankamai adrenalino, dar gali eiti į 18 aukšte ir purslų baseine, kuris yra įtrauktas į Gineso pasaulio rekordų knygą kaip labiausiai Aukštuminiai baseinas.

Honkongo suteikia unikalią galimybę pasivaikščioti dangaus, o dangoraižis pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų pageidavimus: Tarptautinė finansų centras, Central Plaza, būstinėje Kinijos bankas. Kiekvienas pastatas turi unikalų architektūrinį dizainą, jau nekalbant apie vidaus apdailai. Kiekviename žingsnyje baseinai su Goldfish ir stilizuotų kriokliai. Viskas griežtai pagal Feng Shui taisykles.

Veikia, veikia takelis

Kasdieniame gyvenime, mes dažnai susiduria su mokslo stebuklais, kad mes žiūrime į juos su pavargęs abejingumo jaded žiūrovų. Bet, atvyko į Honkongą, jūs tiesiog praranda teisę daryti: nuvalykite akis - čia jis yra, kelią tingus! Tu stovi, ir jis eina jums ar su jumis. Tai judantys pėsčiųjų takeliai - dalis transporto sistemos miestą, kuris pats savaime yra stebuklas. Dviaukštis tramvajai veikia čia ir ten, eskalatoriai ir judantys pėsčiųjų takeliai, itin modernios metro traukiniai kompiuterius. Visas jausmas, kad esate šviesesnę ateitį, kur viskas apgalvota ir sąmoningai į asmens globos.

Normalus dangos, nieko ypatingo, tačiau Honkonge ir tada prieš visą planetą. Daugelis šaligatvių įrengti judantys pėsčiųjų takeliai veikia diržą. Nėra tvarkaraščiai - tai transportavimo tipas jūs niekada vėlai. Pagrindinis dalykas yra ne gauti nunešė ir nereikia praeiti paskirties. Arba metro traukiniai Honkongas - jie gali reikalauti, kad būtų patogiausias. Visi klientų aptarnavimas: ir televizorių, ir minkštos sėdynės, ir net lango akyse. Kartais kelių eina per povandeninį tunelį ir kabantis tiltas. Beje, tai stebuklas pamatysite iš karto atvykus į Honkongą. Kelias iš oro uosto į centrinę Honkonge, jūs turite padaryti, kad viena iš šių nuostabių traukiniai.

Išminties kelias

Daug žavisi mokslo ir technologijų pasiekimus, pasivaikščioti ant "Bar Street", Lan Kwai Fong, kur kiekvienas iš šalies ir alaus visų rūšių ir kainų kategorijų žingsnis, manote apie sielą, o už laiką, palikite triukšmingo Honkonge. Pabandykite gauti iš šimtmečių senumo išmintį grūdus PO Lin vienuolynas. Ar vienuolynas ant Lantau sala, netoli Honkongo. Jūs galite ten nuvykti taksi ant kabantis tiltas, ir funikulierių. Tačiau jokios žalos bus įspėjimas, kad toks kelionė yra ne už silpnumą širdies. Bet jei norite pamatyti Honkongo taikikliai su paukščio skrydžio, supasi vėjo stende galite ne kliūtis.

Norėdami patekti į PO Lin vienuolynas, turite įveikti 268 žingsnių, siekiant pažemintų savo dvasią ir išgryninti širdį. Viskas griežtai pagal budistų tradicijas. Norėdami sužinoti išminties ir būti vertas jo. Jūsų kelias atsipirks, kaip jūs galės pamatyti Honkonge visumą ir 34 metrų statula sėdimoje Buda. Bet jei norite fotografuoti, tai geriau tai daryti ne iš pėdos laiptų apačioje. Priešingu atveju, jis neturi, Buda neįvedėte į bet objektyvas, jis yra per didelis. Bet ne tik dėl to, kad Budos statula turistų atvyksta į vienuolyną. Pati gamta yra toks gražus, kad prisiminimai apie didmiesčio išnyks ir taps Iluzorisks, kaip sapnas. Jausmas, kad laikas sustojo čia amžinai.

Šalia Budos statula yra išminties kelias: Sutra parašyta ant medinių ramsčių į begalybės ženklu formos. Ji atrodo šiek tiek mistiškai, šalia jos nuraminti garsus ir rūko kilimai pėdos stulpelius.

Sveiki atvykę... Į plakti?

Daugelis turistų kasmet atvyksta į Honkongą tiesiog aplankyti daosizmas vienuolyną Ching Chung Koon. Beje, iš Honkongo žmonės yra labai tolerantiški įvairių religinių konfesijų ir doktrinų. Ir daoizmas - labiausiai paslaptingas iš jų. Kad šios doktrinos pasekėjai savo slaptą gyvenimą pratęsimo. Nors jie sako su šypsena, kad jei jums sekti visus tikėjimo kanonus, ilgaamžiškumas ateis savaime. Tačiau vienuolyno galite pamatyti senovės kariai, kurie kovojo su demonais ir plakti, streikų, kurie gali išgydyti kūną ir sielą ginklus. Būkite pasirengę už tai, kad jums nebus leista kai kuriuose kambariuose. Bet čia būtina ateiti: Čia nuostabus sodas bonsai, kuri aiškiai pajusti, kaip Gulliver į nykštukų miške.

Iš precedento žuvies atrakcija

Kas iš tiesų reikia aplankyti, kai Honkonge, tai vandenynas parkas, gamtos kampelis, atsižvelgiant į metropolį viduryje. Tai atrakcionų parkas ir pramogų Honkonge yra ne vienintelis. Jis galėjo konkuruoti su Disneilendas. Pramogos čia ne mažiau, bet taip pat galite pamatyti šį Panda Bear.

Apsuptas iš trijų pusių prie jūros, akvariumas yra padalintas į keletą zonų. Per pirmuosius gyvų nykstančių paukščių rūšių ir drugelių. Keletas gaubtai su panda, kurie taip pripratę prie auditorijos, kad toliau eiti apie savo verslą, pamiršo triukšmo ir fotoaparatų blykstės. Kitas dalis skirta išnykusių gyvūnų rūšių. Jūs galės atsekti iš stuburinių, kad gyveno žemėje prieš 65 milijonų metų plėtros istoriją. Tikroviški modeliai dinozaurų, rekonstrukcija priešistorinių krokodilų ir salamandra. Tiesiog Juros periodo parkas!

Kinijos eršketų, už seniausių stuburinių Žemėje atstovas buvo atvežta į Honkonge rengiantis olimpinėms žaidynėms Kinijoje ir tapo pagrindinis akcentas akvariumą. 500-svaras individualus pasinerti į didžiulės baseino lankytojų malonumas. Nėra parkas pasaulyje gali pasigirti tokia plačią ir įvairialypę kolekcijos žuvų. Daugiau nei 500 rūšių giliavandenių ir sekliame vandenyje apie 400 jūros būtybių plaukti už stiklo storio. Baseinas ryklių įrengtas į dubenį, kuris yra nukreipiamas per skaidriai tunelio formos. Adrenalino kiekis kraujyje pradeda kilti spontaniškai, kai artėja Dantyta monstrą iš filmo "Nasrai". Nebijokite ir prisiminti laiką, kad jūs nuo jo atskirtas tvirtą grūdinto stiklo, gali ne kiekvienas.

Honkongas - nuostabų miestą. Sunku pasakyti, ypač matuojamas kaip, ką jis turi daugiau procentais: Europos žavesio ir tylus išmintis ir žaismingas piktybių Rytuose. Bet pagrindinis dalykas - kad būtų galima sureguliuoti ir jį pamatyti, kas jis iš tikro yra, o ne pavargę nustebinti harmonija, kurioje kartu su šiuolaikinio mokslo ir senovės tradicijas paslaptingą Kinijos stebuklus.

load...