Kuris montavimo putplastis yra geriausias?

Kaip cilindras svoris paveikia putų kokybę?

Tiesiog paimti 2 skirtingi putų bakas, ir jūs iš karto supras, kurioje vertinga medžiaga daugiau. Nesąžiningi gamintojai stengiasi užpildyti didelį kiekį dujų ir, atitinkamai, garsumą tokie cilindrai lengviau.

Kai prasminga pirkti montavimo ginklą?

Jei preliminariais skaičiavimais jūs planuojate naudoti daugiau nei 10 butelių putų remonto, tai geriausia pirkti profesionalią versiją ir be jo – pistoletą tvirtinimo. Tai bus naudinga: profpeny išėjimas iš cilindro yra visada didesnis. Be to, tūtos antgalį padeda reguliuoti storis ir medžiagos atpalaidavimo greitį. Jei neketinate aktyviai naudoti medžiagą, tada pirkti paprastą namų lemputę, nes kitaip rizika mokėti tik vieną ginklą šios sumos.

Kaip pasirinkti tinkamą parinktį, jei jūs neturite patirties su tokios medžiagos, kaip putų poliuretano?

Maža skylutė arba plyšio – tai vidaus cilindrų apimtis. Bet už langų ir durų montavimas geriau naudoti profesionalią putos. Ji išsipučia geriau, Sīkgraudains (t.y., nebus sudaro burbuliukai) ir elastingas po džiovinimo. Taip pat kartais naudojamas ir specialus antipirenai putos, tai privaloma pagal specialius reikalavimus, priešgaisrinės saugos.

Kodėl putos yra padalintas į vasarą ir žiemą?

Poliuretano putos yra skirtingi temperatūros paraiškos. Cilindras nebūtinai pažymėta temperatūros leidžiama dirbti. Pavyzdžiui, rodikliai “vasarą” medžiaga – nuo 5 iki 35 ° C, žiemos – nuo -10 iki -35 ° C temperatūroje Universalus medžiaga gali būti naudojama visų minėtų laipsnių. Beje, reikia nepamiršti, kad šie apribojimai yra pateikiami tik darbe. Sušaldytos putos yra nebijo temperatūros nuo -40 iki +90 ° C. Kitas detalė: šalčiau tai ne, tuo mažiau apimtis bus putos. Kuris yra geresnis jums – pasirinkti sezono!

Kodėl ne visada reikia tikėti skaičiai ant pakuotės?

Kai kurie gamintojai žada putos į priemoką 65 litrų. Taip, vieną kilogramą gryno polimero ir gauti skaičius JAV norimą medžiagą. Bet cilindras paprastai yra daug mažiau sauso likučio, nes apimtis taip pat užpildytas su specialiu dujų. Tokiu būdu, mes gauti tuo maždaug 45 litrų produkcijos. Vargu ar kas nors iš namų naudojimo pastebėsite skirtumą ir apskaičiuojamas tą šūkį.

Kaip laikyti putplasčio ir kaip ją gydyti?

Jums gali būti įdomu:

About the Author

No comments